Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
19. jan 2010

tigi proste sikovne baby 😵

ahoj juli, a k tebe sme ani s vierkou ako kinderko nestihli prist, musime sa dohodnut na inokedy 😉

pikino
19. jan 2010

jeeej krasny, tie liciska vypapkosene 😵 😵 😵

juliett99
19. jan 2010

jejjjjjjjjjjjj aky je krasnuckyyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 teda tie licenka ma krasne babulkovske 😝

no co uz luci hadam sa coskoro dohodneme. a uvidime sa 😉

perla200
autor
19. jan 2010

čaute...no patrik je riadny chlapisko...tie líca...podarený je....volala som s vierkou.... dobre ho vykrmila....jaj tesím sa....nech sú zdraví a nech je už rýchlo doma....

vikinka81
19. jan 2010

Ahojte babulky, uz som aj ja kukla...krasnulicenky maly Patusko......a licocka....jedine co vidim po Vierke su vlasky , teda farba 😀 😵

Tigi a volala si snou, ako sa ma mojenko...a niake infosky 😉

lucul
19. jan 2010

ahoj viki, kedy dame kafco? 🙂

bambi7
19. jan 2010

vierocke je krasny este raz gratulujemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

vikinka81
19. jan 2010

Caf Lucuulik....no mozme hodit este tento tyzden..budem sa tesit..., ja som vcera a dnes lietam po BA..cely den 😠 😉 ide ma slak trafit... ako bolo v Terchovej? 😵

tigi
19. jan 2010

vikusi volala som s nou vcera okolo piatej, bola na tom relativne dobre aj ked z hlasu bolo citit unavu, ved mala za sebou narocny den. inak hovorila ze malinky je ako slonik a ze nevie ci mu budu dobre tie malusnave vecicky. 🙂 chcem ist dnes za nou, aj ked malinkeho asi neuvidim, ale este jej budem volat ci sa bude na navstevu citit. 😉

vikinka81
19. jan 2010

Tak nam ju potom vybozkavaj za nas a pozdravuj uz sa tesim na navstevu 😀 , len nech sa este trochen otepli a nech su cesty dobre...lebo toto soferovat je pre mna horor a trening pre moje srdce 😀 😀 😀

Chudatenko asi dnes este nevstane..alebo tusim po cisaraku musi 24 hod. lezat, neviem .... ale moja svagrinu sme tiez tusim boli pozriet hned na druhy den ,nepamatam uz je to tak dlho 😕 😅

A co babule u vas nove 😉

tigi
19. jan 2010

vynakosim a vyboskavam aj za vas. 😉 🙂 hovorila ze po polnoci sa moze zacat stavat, tak dnes uz bude mozno aj trochu chodit, neviem. zavolam jej a spytam sa ako sa citi.

u nas vsetko po starom. a ty ako? merias aj tento mesiac teplotu?

pikino
19. jan 2010

aj odo mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. chudatko teraz musi byt ako vypluta je to strasna bolest.
no ked isla epiduralkou musi 12 hodin lezat a ked narkozou tak ta postavia po 6 hodinach a musis chodit.
peklooooooooooo. ja som sa dva dni solichala ako tie babicky s tym stolikom na kolieskach a ked som stala tak na mna isli mdloby. prve dva dni su uplne najhorsie, nevies vstat z postele.

tigi
19. jan 2010

vierka nemala celkovu narkozu, takze asi budu chciet aby chodila.

lucul
19. jan 2010

viki no mozme, dnes urcite nie, ale vo stvrtok relativne by to slo, ved si dame vediet 😉 ... inak nakoniec sme skoncili v oscadnici, rozhodli sme sa na poslednu chvilu, ale bolo paradne, zalyzovala som si, obcerstvovacia stanica bola paradna 😀, este mi aj stopoval za kolko to vyjdem lanovkou a zlezem 😀 😀 😀

tigi aj za mna ju vyboskaaaaaaaavaj a pozdravuj 😵
ozaj ty sa pochval, uz merias ci este ee?

tigi
19. jan 2010

luci zacinam od zajtra, vcera som este trosku spinila. ono v podstate mozno by mi stacilo zacat aj neskor, ale chcem vediet ako sa bude tvarit graf celkovo, takze zacnem uz teraz. 😉

lucul
19. jan 2010

myslim ze staci zacat 8 - 9DC, lebo potom moze skreslovat, ale ved najmenej je potom vyhodit prve teploty ako ich nemat 😉
ja uz treti den pasem dazdovky zas 😀

tigi
19. jan 2010

luci aka krasna dazdofka 😀 len nech sa pekne pase 😝
no, ja som skor myslela, ze bez liekov mi asi ovula tak skoro nepride, pocitam ak vobec bude, tak najskor 14DC a neskor.

lucul
19. jan 2010

ze? 😀 len nech pekne sa pase, o 2tyzdne sup do kopca, dufam ze si nenatlcem pusu 😝
ved uvidime co povie tvoje telo na to, a mozno budeme prekvapene 😉

vikinka81
19. jan 2010

No uz som spat, medzitym som skocila na obed 😀 🙂

Ano meriam si, a som opat z toho v pomykove.... ☹ 😠 , moje telo si somnou robi zarty 😀 moj muz chce len robit deti a vecer zaspi ale uz tiez vie ze si meram, tak kazde rano sa ma pyta aka teplota 😅 ty chlapi su strasne zvedavy...a dnes my opat odchadza prec 😕 😵

Mi sme boli lyzovat v rohacoch akoze bolo perfektne, super zjazdovka teda teren upraveny akurat pre mna..len ma boleli strasne nohy, kupila som si minuly rok na svoje super velke lytka nove lyziarky a hore sa my nedari zapnut jedna klypsa...a ked som sla dolu kopcom, tak ma to tak neuveritlen bolelo..ze som myslela ze umrem, vypadala som ako zaciatocnik....ale tesim sa na jarnu lyzovacku do rakuska teda ak to vyjde finance...na narodky som dostala od manzela wellnes vikend v Permone... 😀

vikinka81
19. jan 2010

Lucuulik k tej kave , mozme zajtra piatok vo svrtok idem do toho divadla na predstavenie Tri sestry 😀 , darcek od brata 😀 ...vsak akoze skocime na obed, nie? 😵

lucul
19. jan 2010

ok tak zajtra ti dam vediet ci mozem, ale snad okolo 13h by som uz mohla 😉
takze aj tvoj mangel je zvedavy, ten moj ma rano cez vikend budi sposobom, "milacik paci sa teplomer a meraj, ked vstanem tak mi povies vysledok" 😀

vikinka81
19. jan 2010

Oka dohodnute , ale su ty nasi chlapi..... hrozny, laskavy ..a milovany 🙂 😀

pikino
19. jan 2010

lucul ty mas svedomiteho muza. hihi ti chapi nas maju ako taky vedecky material. 😀
ja sice tiez meriam ale kedze nikdy neviem kedy sa zobudim tak mi skacu teploty aj dve hodiny hore dolu. 😝
ono to sice nejaky extra rozdiel neurobi ale aj tak. ja som dnes uz 22DC a ovula stale nic. desne tieto moje cykly.
jaj baby ide mi rozstrelit hlavu uplne sa mi toci a nemozem si ani lahnut. 😖

vikinka81
19. jan 2010

Pikustek, ved prave to..ze ani moje telo neni este okaaa, stale drhnem ako stary chlap niekedy citim dutiny a to antb. som vyuzivala dva balenia...a potom sa to takto prejavuje aj teplotami ..., a zacala som douzivavat femi kvapky tak som zvedava ako sa moje telo zregeneruje...dost bab teraz pise v inych diskusiach, ze maju normalne cykly a posuvaju sa im ovule..aj ja patrim medzi ne 😅 😵

Piki zlatko skus sa niako poliecit, caj mozno niaky horuci napoj, theraflu, coldrex a ine .... toto su tie sproste zapaly dutin 🙂 😖 ☹

pikino
19. jan 2010

No jo len ked kojim tam nesmiem ziadne taketo pripravky proti prechladnutiu. je to des.
by som sa potrebovala vyspat ale to pri mojom certisku nehrozi. aj teraz si treskla hlavu tak revala ako pavian.
a uz zasa vymysla. nezmar.

no ja neviem co je s tymi ovulami, mozno je to ty pocasim. 😝 kase je svina ten zvykne byt dlho pa takejto chorobe. to si proste nepomozes. 😖

lucul
19. jan 2010

piki ale vraj brufen mozes aj ked kojis, to je jedine

a jasne svedomitost sama je ten moj drahy 😀
viki aj ja mam femi a tento cyklus som nespinila v strede 😵 tak uvidim na konci co to so mnou urobi

pikino
19. jan 2010

lucul to je dobra sprava. 🙂

skor by to scelo nejaky medipirin. aj sme doma mali musim kuknut.

lucul
19. jan 2010

piki neviem ci medipirin mozes, viem ze svagrina si dava ibuprofen, to jedine jej dovolil dr. a vraj sa z toho aj super vypotila ked bola chora 😉

myslis ze som nespinila je dobra sprava? to ma potesilo, a potesi ma aj ak nahodou pride mrcha tak ked pride normalne ako chodila, ved uz je to rok sakra 😒

pikino
19. jan 2010

drzim paste 😉

medipirin mozu aj dojciace len nie dlhsie ako tri dni.

ok micus idem ja. z toho cumenia do pc ma boli este viac. ozvem sa zajtra paaaaaaa. 😉

vikinka81
19. jan 2010

Tak Lucuul to je super ze nespinis...mozno to fakt na nnieco zabera..ja som zvedava ci zaberie na tie moje dlhe cykly ved to je des... ja tiez len ibak a ja sa pri nom fajne vypotim paralen je pre mna schit 😀 😵

Dobre dievcene majte sa tu krasnucko, letim este nieco vybavovat ...papa a pekny den cmuukkky 😀 😉