Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
21. jan 2010

vikusik dofrc, uz som ta dlho nevidela. 🙂 kym sa umudri pocasie a daju nasi cestari doporiadku cesty, to mozme potom spojit aj s navstevou malusnaveho a novej maminy. 😉

luci a to som mala nervy ze co sa ten predomnou tak vlece. 😅

perlus ahoj. jeeejda, tak malusnava je chora? to mas asi opat pestre. v noci si asi moc nepospis, co? 😒

tigi
21. jan 2010

luci ja tiez nemavam ziadny. nasadila som teraz ten pupalkovy olej. uvidim ci sa nieco zmeni.

pikino
21. jan 2010

cafteeeeee ako dnes? 🙂

nadherne pocko kopec bilych hoven. 😀

viki ja ked som brala femigard tak som bola ako slimak ale musim povedat ze mi to zostalo teraz ked mam ovulku tak som 5 dni jak pocurana 😝

perlus nezavidim nech sa malinka rychlo vyzdravi. hlavne odsavajte sopliky a davaj morsku sol a ked ma naozaj vela tak moze aj nasivin. a nam lekarka odporucila este davat fenistil, ambrobene a cebion C a probiotika.

lucul
21. jan 2010

tigi ja som predtym mavala ukazkovy egg, odvtedy nist akurat teraz som sa citila mokro ble, ale aj vcera som mala take divne mokro a tu uz je po ovu 😕

nazdo piki, jasne a padaju a padaju 😠
ozik, ked pojdeme do tt soferujes 😀

vikinka81
21. jan 2010

No dievcata ja som akoze nechapala uz treti den ...a je na rozdavanie 😀 😀 😀 😀 ale tie teploty sa my nepacia 😕

vikinka81
21. jan 2010

No na nieco je ten Femigrad dobry 🙂 Pikustek ved este som sa vam hambila povedat, ze sa fakt citim aj ja ako pocurana ...alebo ze by to bola super ovulka 😀 😀

A ako sem hodim ten grag z FF 😉

Perlus ahojky moja, som si ta nevsimla ze si tu ...ako sa dari , a dufam , ze sa coskoro dostanete zo soplikov 😉

pikino
21. jan 2010

jasne lucul. uz ta zivot omrzel? 😀

viki ved uvidis, mozno by si si mala skontrolovat krcok ci je otvoreny.
kiknes na share-setup the webpage a okopirujes do konika tu adresu v ramceku, ae musis byt otvorena na tom grafe.

lucul
21. jan 2010

piki nekecaj ze si taky zly vodic, ked si zvladla jazdu vtedy v tom hnusnom pocasi tak sucho ti nemoze robit problem 😉

inak musim machruuuvat, vcera na zumbe som sa chytalaaaa, normalne mi to islo a tesim sa na zajtra 🙂

lucul
21. jan 2010

viki mas?
ak si otvoris ff, tak nad kalendarom mas home page setup, to si klikni a tam skopiruj tu adresu v okienku pod your charting home page web address 😉

tigi
21. jan 2010

luci ona ma ta zumba aj nejake kroky? 😀 aaale co tam po nich, hlavne ze ta to bavi. ja som teda eggu nemala nikdy na rozdavanie... 😕 😒

lucul
21. jan 2010

tigi jasne ze ma, salsa, mambo, merenge a este jeden tanec je tam nejakych otrokarov, ten je prca, taky mily 🙂
ale jasne, co tam po krokoch, obcas mi tam nevyjde krok tak si doplnim ale uz som sa triafala 😀

vikinka81
21. jan 2010

No baby bavkam sa, asi som za blondinu ale share-setup nikde nevidim ☹ 😵

pikino
21. jan 2010

lucul sikovnica. za chvilu budes vrtet ritu jak nejaka pipka z ria. 😀
tak ale to bola prazdna cesta a nikde nikoho. 😀 a co ti budem hovorit mne sa proste najepsie soferuje v tom najhorsom pocasi. 😀

tigi
21. jan 2010

vikusik mne to tiez na zaciatku neslo 😉 na lavej strane mas pod sebou nazvy: Main, Data, Cycles, Graphs, Analysis, Sharing - to je ono, ked kliknes na to mala by sa ti rozrolovat dalsia ponuka a druhe je - Home Page Steup. Mas?

lucul
21. jan 2010

viki chod podla toho mojho postupu, to som opisovala postup pri zapnutom ff 😉, zvladnes to, ked som to ja zmakla 😀

piki staci povedat namontujeme hadicu s kanistrom a ventilotor a budeme fukat a strasne prsat pred tebou 😀

tigi
21. jan 2010

luci to bude skoro ako jazda na tom novom hasicskom aute co je v BA s tou hadicou nad kabinou auta ktora sa da ovladat zvnutra. 😀 no jo baby, dojdete kukam vo velkom style. 😝 😀 😀 😀

vikinka81
21. jan 2010

No Luculik ja fakt neviem maturujem o dusu..ale vyhadzuju sa my tam blbosti musim sa viac sustredit a ja to najdem ale teraz my to fakt nejde a uz kypym od zlosti...fakt som za blondinu 😉 🙂 😀

vikinka81
21. jan 2010

Lucik no dosla som na home page set-up ,ale to tam mam akesi divne .... akoze na okno napisanie niakeho textu

lucul
21. jan 2010

viki zmaknes, neboj, ja som to riesila tak, ze som kopirovala adresy co som myslela ze uz by to mohlo byt, ale baby mi tu vzdy povedali, ze este ne skusaj dalej 😀, takze skusaj, skus aj podla toho tiguskinho tak som to zo zaciatku robila aj ja 😉

tigi jasne aj v hlavnych spravach budeme 😀 😀 😀, nech vsetci vedia ze ficia 3 cajocky z ba 😀 😀 😀

piki jasne ritou uz viem sejkovat, teda sejkuje viac sadlo ale aj to sa pocita, nie? 😀

lucul
21. jan 2010

viki adresu v tom okne budes mat v takomto nejakom tvare, len tu koncovku budes mat inu http://www.fertilityfriend.com/home/29da82

tigi
21. jan 2010

vikusik ja som tam musela este nieco potvrdit, ale uz si to nepamatam, az potom mi tam skocila ta adresa. nepyta sa ta tam na nieco? ale uz si dobre, len sa dostat k tej adrese.

lucul
21. jan 2010

vidis tigi, hej, bolo treba na spodu strany oznacit ten graf a dat use, ci take daco

pikino
21. jan 2010

tak to uz rovno zozente to hasicske auto. povieme perluse nech donesu svoje. 😀

vikinka81
21. jan 2010

Zeby som to konecne zmakla..... 😉

http://www.fertilityfriend.com/home/2b8ec8

jo ano.....a to som bola slepa....musela som to poriadne lozlusknut 😀 😀

lucul
21. jan 2010

jupi vidis ze si sukula 😉

nejake mas nizke teploty, nie? ale ovu ti asi skoro vyznacil, skor teraz bude, to ti prehodi asi neskor, uvidime 🙂

vikinka81
21. jan 2010

Jupiiiii sa tesim...to tak baby ked sa na angline nedava pozor 😀 😀 😉

vikinka81
21. jan 2010

no ved aj ja som rada, mam pocit ze som zmaturovala 😀 ved aj mne sa zdaju moc nizke neviem ci je to ta este choroba ☹ 😉

Preto som sa chcela s vami poradit 😉

pikino
21. jan 2010

kebyze si chora tak su vysoke. podla mna tiez bude ovulka az teraz urcite ti ju prehodi ked ti stupne teplota.
a asi by ste mali na to hupsnut dnes.

perla200
autor
21. jan 2010

piki a ako morskú sol?

lucul
21. jan 2010

perli je v lekarni, take nieco ako kvapky do nosa, ale je to roztok morskej soli a je to super, skus sa popytat 😉