Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

pikino
21. jan 2010

phisiomer pre babatka. alebo libenar. ked pojdes do lekarne tak ti ukazu niekolko druhov.

pikino
21. jan 2010

akurat sa paradne dokadia. joooj to je smradu. 😝

tigi
21. jan 2010

vikusik no vidis, sikulka. 🙂 stale merias v ustach? podla mna ta vyznacena ovu tiez nebude ono. uvidime o par dni. 😉

vikinka81
22. jan 2010

No caute, vcera my do toho nieco prislo tak som uz nebohla byt svami 😉 🙂

tigustek uz nemeriam v ustach , raz som skusila dole, tak uz som si celkom zvykla 😀 😀 Mojko myslim na teba a cakam na infosky ako ste dopadli u Dr. a Vierocka nove infosky 🙂 😉

lucul
22. jan 2010

ahojte zaby 🙂

ani ja som sem uz nemohla vcera prist 😉

viki takze sme ta ukecali ako baby ukecali mna? 😀

tigi ako vysledky a ako Vierka? 😵

tigi
22. jan 2010

ahojte babulky 🙂

no, vcera som bola za vierkou a videla som malinkeho. je naaaaadhernyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a aky je malinky, to ma byt velke babenko? ved bol jak stuplicek. 😵 😀 vierka uz vcera vtipkovala a vyzerala uz dobre. pediatricka povedala ze malinky moze ist uz domov a ak vierku dnes pusti gynekolog, tak pojdu uz dnes domenko. 🙂

vikusik si zlatko ze na mna myslis. 😵 vysledky sme hned dostali do ruky - vsetko je v poriadku, spermiogram vysiel super. 😵 😀 chvalabohu.. 😵 🙂

vikinka81
22. jan 2010

Ahojte babule 😉

Luculik ano ukecali ste ma...len to musim zmenit este v FF a kym na to pridem dalsia maturita 😀 😀

Tigustek jupiiiiiii, super takze mate take iste vysledky ako mi 😉 🙂 😉 🙂 tesiiimmmm sa 😵

Joj tak mozno dnes dorazia domenko...tak super, krasne spravicky 😉 tesime sa na fotos 🙂 a urcite ju dnes pustia vsak sa zvikendieva 😀 🙂 ....len ze by si ju am chceli nechat ako upratovacku 😀 😀 A Petucha je este doma..ci uz pracuje 🙂

tigi
22. jan 2010

vikusik tiez som si to meranie najskor nevedela dost dobre predstavit, ale uz to beriem uplne normalne a navyse myslim, ze su tie teploty smerodatnejsie. 🙂

vysledky ma naozaj potesili a mangela urcite tiez. 🙂 aspon mam dusu na mieste, ze on je v poriadku a uz len dostat do normalu mna a hadam sa zadari. 🙂

bol tam vcera ja vierkin mangel tak sme sa chvilku rozpravali kym bola vierka zaviezt malinkeho, aby mohla byt s nami vonku. manzo s nou bude doma minimalne dva tyzdne teraz, takze myslim, ze ako podpora to bude super. 🙂

lucul
22. jan 2010

viki ja som tiez mala divny pocit z toho merania ale sila zvyku, zvykla som si 🙂

tigi to ti verim, ze ti odlahlo, takze uz len skusat a nemysliet na to a hlavne ty sa daj do poriadku 😉

to je super ze mangel bude s nou, to je obrovska pomoc si myslim 🙂

vikinka81
22. jan 2010

Tak to ano, to je super ze bude doma a bude je pomahat..to hadam kazdy oceni...ved to su najkrajsie dni v zivote pre mladych rodicov 🙂 😉

Tak vies chlapom odlahne ked maju matros v poriadku..ja som na mojom videla az taky blazeny pohlad ako keby lietal.....potom su fakt hrdinovia 🙂 , a teraz je na nas rad 😀 😀

Vcera som bola v divadle ...no skoro som tam umrela taky plytky dej .... a take dobre herecke obsadenie 😉 ☹ , a tak ma tlacil vajecnik....neviem ci to nebola hodina dvanasta, som myslela ze porodim 😀 😀

Baby otazocka a ako sa prejavuje anovulak..., mne tie teploty su fakt divne 🙂

tigi
22. jan 2010

vikusik vonkajsie prejavy netusim ci vobec nejake su, myslim ze to mozes zistit akurat tak podla teploty, ktora skace hore dole a netvori tu klasicku krivku so zvysenou poovulacnou teplotou. u teba ovulka este len moze prist vzhladom na tvoje predlzene cykly, kludne ju mozes mat aj po 20 DC. 😉 🙂

tigi
22. jan 2010

vikusik merias ortudovym? a tie teplotky sa mi zdaju o.k. na to, ze este nebola ovula, len su trosku nizke, ale to je indi vidi u kazdeho. 😉

lucul
22. jan 2010

http://www.fertilityfriend.com/home/29da82
viki pozri moj druhy graf, to bol anovulak, ale nemala som ani mokro ani ma nic nepichalo nebolelo, takze to tvoj pripad nebude 😉

vikinka81
22. jan 2010

Luciiik, ten prvy graf mas na tento mesiac? To tam vypada zatial zaujimavo kolko mas este do den ,,D,, 😵

Meriam digitalnym.....no ale je to divne kazdy cyklus mam iny a cim sa tie mesiace vlecu tym je dlhsi, ide ma z toho drbnut ..... nepaci sa my to vobec 😠 ☹

lucul
22. jan 2010

hej prvy je aktualny a som 6DC, uvidim ci vyskusam buduci tyzden ten test co mu konci doba pouzitelnosti 😅
ale ten druhy co tam mam ten je z novembra ten bol anovulak a odvtedy sa to so mnou tahalo v tych cykloch, nastastie tento je uzasny 😵

a neboj, len sa nad to povznes, ja som mala prve 2 mesiace take, cakala som na kazde rano na teplotu 😀
ja meriam ortutakom

lucul
22. jan 2010

pardon som 6 DPO tam malo byt 😀

vikinka81
22. jan 2010

😀 😀 😀 Ved kukam ako puk , takze do buducej mrchy to mas za kolko? ...drzim paste...ved ste to na lyzovacke poistovali 😀 😵

lucul
22. jan 2010

no do mrchy by to malo byt 8dni 😅

vikinka81
22. jan 2010

Aspon nieco ty mozem zavidiet....ja neviem ako dalej, dnes mam hrozny en...celkom depokovsky 😅 😔 😵

A este aj ten moj cyklus ma vyvadza z miery ☹

lucul
22. jan 2010

mojko odkedy meriam mam prvy krasny graf aj to mi chces zavidiet 😀 😀 😀
a od kyretu mam prvy ako tak cyklus klop klop klop, ze som nespinila, tak sa aj vytesujem a ked dojde normalna mrcha bez spinenia predtym tak aj to ma v celku potesi aj ked zamrzi, ze sme sa trafili, ale co uz 😉

ale nie, moja nezufaj, aj ff sa musi najprv rozkukat v tvojom cykle ved je to len stroj 😉, hlavne nestresuuuuuj

vikinka81
22. jan 2010

Dakujem Lucka za povzbudenie 😉

lucul
22. jan 2010

co mate dnes na obed? ja mam na daco chut a neviem na co, studujem tu jeden letak a neviem si vybrat 😅

vikinka81
22. jan 2010

Luciiikkkk este neviem, ale opat chcem ist do danubie aj na vikendovy nakup a tak sa mi nechce to moje ritisko zdvihnut 😉 🙂 asi si tam kupim bagetu alebo kurcaaaatkkkoooo 😉

Lucuuk vcera si kukla moj graf...mam otazocku, teda s Pikinkou ste rozhodli ze som zatial nemala ovulaciu pre nizke teploty to znaci ..... ze my musi este riadne vyskocit teplota a nasledne skocit opat dole, aby prebehla ovulka? terza to znamena ze som v neplodnej faze?..... som v tom pipi 😀

lucul
22. jan 2010

no teraz by ste sa mali tuli tuli, a ked ti teplota vyhupne tak este to docvaknut, potom ti teplota uz neklesne ale ostava hore az do mrsky, moze ti este klesnu na jeden den to moze byt implantacny pokles (zahniezdenie) ale nema to kazdy, ale teplota sa ti na druhy den vrati naspat a drzi sa hore, takze asi tak, dufam ze som to napisala zrozumitelne 😉 😀

vikinka81
22. jan 2010

jojo 😉 thanks 🙂 ale aj dnes ma boli cely den pravy vajkovod a mam den na figu ☹

lucul
22. jan 2010

podla grafu mam pocit ze zajtra ti teplota vyhupne 🙂

chcela som si objednat pizza burger a oni maju obsadene 🙄

pikino
22. jan 2010

cafteeeeee.

uz som tu, decko spi. mam pokoj na chvilu. dnes je ako prisavka nemozem nic robit a vecer pride navsteva a tu je bordel ako v tanku.

tigi gratulace ku kvalitnemu matrosu. 😀

viki neboj podla mna ti teplota kazdu chvilu vyhupsne hore. ak ta boli vajecnik a mas hlien urcite to neni anovulak a tie teploty ani nevyzeraju ako anovulak. to by si tam mala vysoke tatry keby bol.

lucul ja som tento tvoj cyklus ticho ako voska pod chrastou ja uz len cakam co bude o tyzden. 😀

pikino
22. jan 2010

mnaaaam pizza burger. ten lubim.

ja som akurat zosrotovala rohlik s oskvarkovou natierkou a paradajkou.

lucul
22. jan 2010

nazdo piki, zas si ticho a cakas? 😀 uvidime co bude a nebude 🙂

tak ja odchadzam som pozvana na kebab 😝

prajem pekny viiikend a tesim sa na fotecky ak pride vierka 😵 😵 😵

papa zabky 🙂

pikino
22. jan 2010

pa lucul a dobru chut. 😉