Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
26. jan 2010

bola som na obede zeny 😝 nakotena jak prasaaatko. 😝

my mame tiez ten pohlcovac vlhkosti a aj to trochen pomaha. tento rok ideme dozateplovat cely dom, tak hadam to pomoze.

jezkove oci takuto lemrochavost co mam dneska som uz dlho nemala... 😝

lucul
26. jan 2010

tigi ani nehovor, keby lenivost kvitla tak ja som dnes jak najvacsi kvetinovy park v holandsku 😝

tigi
26. jan 2010

inac ja som vcera zistila, ze som sprosta asi vyhodila ten pre-seed gel ked som robila poriadok v nocnom stoliku. skoro ma vcera porazilo ked som to zistila. uz ho tak lahko nezozeniem. 😠

lucul
26. jan 2010

no pekne, a nemohla si ho len niekam prelozit?
ak si ho vyhodila mozno to je aj znamenie, ze ho netreba 😉
ozaj moja, kde si kupovala tu pupalku?

tigi
26. jan 2010

som ho hladala aj v manzovom sufliku, aj v sufliku s liekmi ci som ho tam naaahodou nedala a nic, neviem ho najst. asi som ho v navale poriadkumilovnosti omylom vyhodila. co uz, bude to musiet ist aj bez neho.
pupalku som si kupila normalne v lekarni. je to taky olejcek v kapsuliach. kupila som si vacsie balenie kde je 90 kapsuliek a je tam vacsie mnozstvo vitaminu E, tusim aby ho telo lepsie spracovalo a vyslo ma to na nejakych 14 eur. ale co som videla baby v grafoch, tak ie maju 100 kapsulove balenie za nejakych 10 eur, len mne sa nechcelo behat po lekarnach, tak som zobrala v prvej co mali. 😉

pikino
26. jan 2010

no ked mate peniaze v hotovosti tak je to pohoda. en manzo mi hovoril ze tam je probem lebo banky ti na to uver nedaju ak je to v zahranici.

lucul
26. jan 2010

piki v rakusku ti staci zlozit len nejakych par euracov a oni ti daju uver, len im musis podpisat vyhlasenie, ze to nepredas a budes tam byvat a mat trvaly pobyt minimalne 10rokov ci tak nejak, a to maju zaruku, ze im to kvazy splatis

tigi za tu sumu to oni kupovali cez ebay 😉, no uvidim ci si to kupim alebo nebudem musiet 🙂

lucul
26. jan 2010

dobre babulky, odchadzam, ale vecer mrknem nemam dnes draheho doma
papa 🙂

tigi
26. jan 2010

papa luci. tfuj tfuj, bodaj by si nepotrebovala uz. 😝 😉 🙂

zuzlienka
27. jan 2010

Ahojte babule, 🙂

tak ja som PN sedim si doma a strasne sa z toho tesim, vcera ma bolo tak zle - teda bolel ma cely clovek a k tomu sa my este tazko dychalo .... takze my Dr. dala PN-ku , takze odychujem 😀 😉

A vy ako ? 😵

lucul
27. jan 2010

ahoj zuzi
tak to neni vyhra, ale ako vidim tak sa tesis 😀, tak pekne lezkaj a oddychuj 😉

perla200
autor
27. jan 2010

zuzlienka je akože vikinka?🙂

čaute kočky...ako sa máte???? my celkom fajn, zajtra mame 6 mesiacov strasne to letí....momentálne mala strajkuje...ani jest ani spat, ale aj tak je perfektná.....nemôžeme ist von lebo je strasný mínus a este kasle...tak sme len doma a už mi z toho riadne svitorí.....

čo tu nové?

pikino
27. jan 2010

ahojteeee

my sme akurat prisli z poradne. mame 7745g a 71cm a lekarka ju sprdla zevraj krivo sedi 😒 a co s nou mam robit.
ved cely den je bud na brusku alebo na riti. uz viac na brusku byt nemoze.

dnes aka zima do ritky mi neslo auto nastartovat som myslela ze ma picne. 😠

viki teraz neviem ci ti mam zazelat skore udravenie ked ti je tak dobre. 😀 😀 😀

pikino
27. jan 2010

perus davas jej nieco na ten kasel?

zuzlienka
27. jan 2010

Ajojky Perlus, no jo ked som doma mam druhy nick....lebo vzdy som sa v praci zabudla odhlasit tak sa prezentujem dvoma nickmi 😀 😀 😀 😀 😀

Jo vonku je strasna zima, moje hafanko tu spinka pri mne a ja kukam serialy na nete 🙂 😉

Perlus pekne odychujte domenka , ja idem varit obedik .... a zajtra oslavte krasny polrocik a co by dub tu bude prvy rocik 😉

Lucuuulik ajoooj moja, ako dnes ... 😉

lucul
27. jan 2010

ahoj baby

piki nic si z toho nerob, to sa napravi, ta dr. ma divne nazory dakedy, teda ak chodis k tej istej ako kamoska 😉

perli len sa pekne hrajte doma, brrrr kosa je tam jak hovado 😒

viki dnes stuuuuuuuuuupam 😵

pikino
27. jan 2010

lucul ten tvoj graf 😵 som ticho 😝 😝 😝

lucul
27. jan 2010

piki bud ticho 😀 ale ked mam pravdu povedat, taaaaaaak by som uz testovala, ale nebudem pojdem radsej na zumbuuuuu 😀

pikino
27. jan 2010

inak ja som dnes tiez stupla, takze dnes este ziadna mrcha. kebyze viem na 100% ze nie som tehu tak by som si myslela ze som. 😀

pikino
27. jan 2010

ta svrbi ruka cooo? pekne vydrz 😀

lucul
27. jan 2010

piki drziiiiim, mam dilemu TEST verzus ZUMBA 😀, ale este dvakrat pojdem na zumbu a testujem 🙂

pikino
27. jan 2010

no co tak to nebudes velmi prehanat. pre istotu.

tigi
27. jan 2010

caute zaby, dneska mam frmol.

kukam ale ze stupate, no tak ja som isla dnes dole, sa mi to hned nevidelo, ze by bola ovula tak skoro. 😝 ale zato mam pocit ze pupalka bude asi mat nieco do seba. 😉 🙂

luculi parada, aj by som ta nabadala aby si testovala, ale jaaaaaa uz do piatku vydrzim. 😝 😀

piki s tou malinkou sa to da do poriadku podla mna, doktorka nech neprudi. 😠

chuchu86
27. jan 2010

ahojte baby, ako sa máte ?
my sme včera boli na poradni i, tak všetko máme ok, len s predkožkou máme problémy, ked malí bude mať rok a pol chce nás poslať na chirurgiu . . ., tak ja neviem či to dovolím,

Vierke by som chcela zagratulovať , všetko naj, aby ste boli zdravučký, peknučký - to ste už aj teraz 🙂
držte sa !!!!

pikino
27. jan 2010

ahojky chuchu.

radsej s snim chod. teraz ked je malicky to nebude take zle ako ked bude vacsi a bude mat velke problemy.
moze mu to sposobit neplodnost.

lucul
27. jan 2010

tigi tak to bolo take skusobne ako u mna, teraz to vystreli hore uvidis, a super ze pupalka zabera 🙂

chuchu to je este skoro na chirurgiu, ci? viem ze bratrancovi az v nejakych 2rokoch to riesili, dovtedy sa to neoplati, skusaj mu to povolit vo vani ked sa kupka 😉

juliett99
27. jan 2010

ahojte zienky
my sme dnes boli na kontrole na nozicky vsetko ke OK takze uz ziadne trapenie Samiho uz nemusime balit na siroko.
ale mame nejaky ekzem na lickach a tak nam dali nejaky kremik dufam ze mu to skoro prejde.

pikino
27. jan 2010

super july gratulujeme. konecne sa bude malemu vetrat ritka. 🙂

lucul
27. jan 2010

ahoj juli, gratulujem, drobec uz bude mat volnosti az az 🙂

juliett99
27. jan 2010

dakujeme veru veru vsak sa jedoval malinky 😠 konecne moze kopkat s naozickami.
heheh naucila som ho vydavat zvuk ako ked si prdnes a teraz to stale robi.. ja som mu to vzdy robila ked som zistila ze je pokakany 😀 😀 😀

a vy ako sa tu mate co nove?? 😵