Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

pikino
27. jan 2010

juli tak to je dobre ucenlivy. 🙂

vierka
27. jan 2010

ahojte babule 😀

ja vas veru nejako ani nestiham, ale moooooooooooooooc mi chybate 😔 mam tazky konikovi deficit 😅

babulky, mate krasne grafiky, len tak dalej a nech teplota pekne stupa do vysin 😀 😀 😀

pikuska - na Terezkine ranajky stylom kabel od compu a tak davaj pozor, lebo zrovna dnes kamoska volala a vravela, ze je odstavena od netu, lebo jej maly oslintal modem a nefunguje jej teraz net 😀 😀 😀
a mala je teda uz pekne velikaaaaaa 😀

perluska - veru leti to, uz pol roka, normalne v tej mms je z nej uz riadna babisko 😀 a o tom byt doma ani nehovor, ja som uz tolko dni doma a na mozog - este ze sme dnes boli u lekara, tak aspon nejaka vychadzka 😀

vikuska - a ty sa skoro uzdrav mojka 😵

no a uz vazne neviem co som este komu chcela 😖

no a my sme dnes boli na vybere stichov - teda ja... a s malym sme boli na poradni - ked sme sli z porodnice v piatok tak sme sli s vahou 3750 g a dnes mal maly 4200 gramov 😀 takze skoro pol kila za 5 dni 😅 ked to pojde takto dalej, tak budem potrebovat hever a zeriav na dvihanie 😀 😀 😀
a inak super, uz naplno kojime, tak uz by som chcela byt dneska bez prikrmu - este sme aspon raz v noci aj prikrmili, ale dnes by som chcela skusit aj bez prikrmu, len som zvedava ako dlho tomu bude moje nevyspate telo odolavat 😀 😀 😀

a inak stale robim to iste - krmim, odstrekujem, prebalujem, maznam sa, prihovaram sa, spievam, kupem, cicikam, snazim sa chvilu spat... a stale dokola 😀 😀 😀

leri
27. jan 2010

jeeeej, ahojte vsetky a zvlast vierka.....vitaj v klube 😀 😀 tak nejako vyzera idealna materska dovolenka, oddychnuta, vysmiata a spokojna 😀 ale ten usmev za to stoji 🙂
piki, alex uz terez daaaaaaaaavno predbehol, ale tak to ma byt 😀 nemoze byt predsa mensi ako kamosky 🙂

lucul
28. jan 2010

caute sunecky
tak ja som to dnes vzdala a vratila som sa domov, ani zo sidliska som sa nevedela dostat 😠 esteze mi apu zavolala predtym ako som sa pobila o miesto v kolone na hlavnu cestu, ze nemusim dojst, lebo to je zufale 😀

a ja som na tom na figu, toto tehu nebude, boli ma hrdlo a hlava, mam nadchu a zacala som spinit, takze o chvilu ideme do dalsieho levelu, citim to v kostiach ☹

tigi
28. jan 2010

ahoj luci. aspon ze zavolal este pred tym ako si vyrazila. ja som dnes prisla neskoro, cesta brutal, neodhrnute, ani som poriadne cestu nevidela.
ó, to je na figu, vyzeralo to uplne super nadejne. 😒 ale tak este pockajme na mrchu na konecne zavery. 😉 ja som dnes vyletela hore, som zvedava co zajtra.

lucul
28. jan 2010

ahoj tigi aspon niekto dorazil, ale davaj si na ceste pozor ked pojdes domov 😉
jasne kym neni mrcha je nadej, ale neviem neviem. uz by to tu dakto mohol prerazit, uz je to trapne 😠, viki tento mesiac nic, ja uvidime, aspon ty to zachraaaaaaaaan prosiiiiiim 😵

tigi
28. jan 2010

no neviem, som vcera zaspala o osmej pred telkou a nic nebolo 😅 asi z toho zachranovania nic moc nebude. ale ja som tento mesiac takpovediac ani nepocitala s ovulou, takze ak sa potvrdi budem pozerat ako puk nie na dve ciarky na teste, ale na graf s ovulou. 😀

luci ako casto do tyzdna mavas zumbu?

lucul
28. jan 2010

ja zacinam rozmyslat, ze kaslem tento mesiac na meranie, kupim si tu pupalku ked dorazi mrcina a bude, a poctivo dodrzime teoriu kazdeho druheho dna 😀

na zumbu chodim 2krat do tyzdna, preco? 🙂

tigi
28. jan 2010

len spekulujem ako to sklbit s jogou, pravdepodobne si od februara pridame jogu na 2x do tyzdna. a uz ti to ide? musi to byt parada. 😵 😀 mna len serka ze tuto u nas neni mozne sa normalne kvoli velkemu zaujmu na nu dostat. som sa chcela nahlasit a ze plno, tak hovorim, ze dajte ma na dalsi den a ona - plno. tak jej hovorim nech ma napise na dalsi tyzden a ona- to este nemame rozps, zavolajte si buduci tyzden hned rano. volam tam teda rano, nikto neberie a ked konecne o pol jedenastej niekto zdvihne, uz maju plno. 😠 na nervy.

kludne by si mohla vyhodit meranie buduci mesiac a skusat kazdy druhy den, len by som to od 12 do 16 DC cyklu zvysila na kazdy den, preistotu. 😉 🙂 mozno by to bolo menej sustredene bez merania teploty. a vlastne, to uz budes mat asi aj po vysetreni u dokina, nie?

lucul
28. jan 2010

tigi a do pezinka to mas daleko? ak nie tak v nedelu tam cvici ta cvicitelka co ju mame tu a ak by si velmi chcela tak by som namiesto piatku chodila v nedelu tam s tebou 😉

hej 11.2. idem k dr., prave som si drahemu poplakala do tel., uz nech je doma 😢, vraj pojde so mnou a pojde na spg, ze neni mozne aby sa nedarilo ☹

zuzlienka
28. jan 2010

caute babulky 😒

Co to tu od rana citam .....Luculik myslis vazne, neni to este 😒 len zahniezdenie jaja 😕 , ved to tak pre mrchou byva 😕 , a telota klesa 😨

Tigustek laska no ako, vidim ze tiez tento mesiac akosi nevychadza aj tebe ... 😅 mozno je to aj osud ze sa nam v tejto zime nedari, ja si objednavam april ...., 😅 o dva tyzdne ideme na wellnes , tak som aj rada ze tento mesiac nic nebude, aspon sa nebudem stresovat a budem si uzivat ticho, masirovanie, kupanie a sexovanie 😀 😀 len dufam, ze mi dovtedy pridu 😀

Ty kokso to co je za pocko, hodinu som odrhanala sneh ...skoro ma slak trafil, a ruky bolia...Lucculik ako to vypada v BA 😒 a kyda, kyda u nas tak dosniezilo nanonovo 20 cm....ze aka nadielka 😀 😀

Vierka som rada ze si nas nachvilku prisla pozriet, mi vieme ze teraz vsetok cas patri malemu Patkovi, mi ta prideme navstviti a tam si to vynahradime 😉

tigi
28. jan 2010

nemam to do PK az tak velmi daleko, dakedy sme tam chodievali so zuzkou na kafco. 🙂 no vyskusam to este tu u nas sa tam dostat, aspon teraz este v zime, cez leto to bude ine cestovat hore dole. 😉 🙂

jaaaj moje, to ma mrzi. ☹ ono tiez mi to niekedy nejde do hlavy, tiez sme sa trafili krasne do ovule a aj tak sa nepodarilo. ale ja verim ze budete v poriadku, tebe ovulka chodi pekne az na ten jeden anovulak, cyklus mas tiez pekny ukazkovy a raz sa uz zadarilo. ja verim ze sa vam to podari a k dokinovi si pojdete len pre ubezpecenie ze vsetko je v poriadku. ale ja viem, ono obzvlast pri nastupe ms sa citime nanist. 😒

pikino
28. jan 2010

cafteeee

kukam lucul ze nejaka depka. 😒 neboj nadej zomiera posledna. 😉

vierocka, oddychuj moja kolko sa len da. ja viem ze sa to moc neda ale treba. 😀 ja stale hovorim ze to neni dovolenka ale otroctvo.a mizerne platene.

inak terez sa dnes zacala stavat na nozky akurat to skusa v obyvacke pri stole a viete aky je ten vysoky 😀 vyzera ako kozlaaatko 😀

bambi7
28. jan 2010

ahojky babulky ako sa dnes mame
no sme hore od 5,30 dnes ale pohoda....aj v noci papala uz som prisla nato zalezi aku kasu je 😀 ale pohoda v noci m problem vstat nerobi 😉

no domi dopapala a pojde spat teda tak je plan 😀 uvidime co na to dominika 😀 to pospi tak 1 hodinku a poobede ako kedy zvycajne nic alebo 30 minut no uvidime ....dnes von nejdeme je otrasne budeme sa hrat klasika 😉 a uz stojime o postielku ked sa drzi je podarena 😉

a vy ako?tak prajem pekny dnik

tigi
28. jan 2010

jeee, pozeram ze tu mame dve kuuuzlaaaatka. 😵 🙂 si viem predstavit ake su podarene obidve. inak cafte babulky. 🙂

vikusik no ja este uvidim ci sa potvrdi ovulka vobec. 🙂 uau, ze wellnes... 😵 parada. idete na vikend ci viac?

lucul
28. jan 2010

ahojte viki a piki 🙂
viki do ba ani nechod, vraj ani mosty nie su odhrnute a vsade kolony 😠
ale doma v posteli je dobre tak neviem, co vsetci trepu 😝

ale ne, depka to neni, ta bude az ked bude mrcha, ale to uz tu budem mat draheho a to bude ok 😉

tigi v to dufam aj ja ze dr. povie, ze je vsetko ok, len proste ako r. hovoril, neni v takej pohode 😒, ale prave volal, ze sa rozhodol, ze ideme do ciech, tam sa dari 😀

piki takze o chvilu uz boticky budete kupovat, len to nezanedbaj ako jedna znama, kup kvalitne pre deticky, v PK je jeden super obchod a tam ti aj poradia aj velkost presne urcia a nie su drahy 😉 svagrova len tam kupuje botky

pikino
28. jan 2010

jasne smejdy jej nekupim. neboooj. dostane pekne kvalitne ortopedicke boticky. 😀

dnes to pocasie je des. 😠 som zavalena snehom a odhrnat sa mi nesce, pekne to pocka na mm. heh

pevne verim lucul ze to nebudete potrebovat, ze sa zadari skor.

zuzlienka
28. jan 2010

caute babule sme sa konecne stretli ..... to asi pocasie 😀 Luculik ja sa ani nechystam do BA a som aj celkom rada , ze nemusim chodit v tomto pocasi niekam, doma je fajn 😅 Moja silno t 😅 drzim palce aby vsetko bolo oukej 😉

Tigustek ano , dostala som od manzela k narodkam wellnes vikend v Permone v Podbanskom, tak sa tesim idem tam presne na valentina a idu este snami aj nasi kamarati, takze dufam, ze bude aj zabava 😉

Takze babule, vase princezne zacinaju objavovat nozicky a budu pomalinky zacat chodit, starsne sa tesim zachvilu zacina pre vas behaci trening.... 😀 😀

Lucuulik a kde je ten obchodik v PK na topanocky 😉

lucul
28. jan 2010

piki budeme to potrebovat, ty by si si odoprela vikend v mariansky laznach 😵, je tam krasne a vratime sa na miesto cinu 😀

viki tie botky maju oproti zamockemu parku, tam bola poziarna zbrojnica, je tam lekaren, ale tam maju aj topanky a vsetky take zdravotnicke potreby a su tam velmi mile tie tety a synovec ma odtial papucky a aj teraz zimne boticky

pikino
28. jan 2010

viki ze jaka romantise ja budem mat na valentina prd . 😝

aspon schudnem 😀

lucul no to by som si neodoprela ani omylom. 😀

lucul
28. jan 2010

no tak vidis piki, takze ideme na vylet 😀

tigi tak ked sa snehy a lady roztopia, tak sa mozme dohodnut 😉

pikino
28. jan 2010

stastnu cestu lucul. 😀

tigi
28. jan 2010

luci len pekne chodte, zrelaxujte sa obidvaja. 🙂 ja by som tiez niekam vypadla. ked vidim ako to snezi mi to pripomina ako sme boli v besenovej a kupali sme sa vonku v tej horucej vode vecer a snezilo pri tom... to bola parada. by som isla hned zase. 🙂

piki na tvojom mieste by som zapalila ohnik v krbe, urobila si romantikus atmosferu a ani by som sa s obyfky nepohla. 😀

lucul
28. jan 2010

dakujem, len este neni cas 😀 ale ved nepredbiehajme udalosti, ako si pisala najdej umiera posledna 🙂

pikino
28. jan 2010

tigi ked zapalim ohnik v krbe tak tam ma stale niekto nalepene prsty a ohryza mramor.

lucul
28. jan 2010

piki a kto taky? 😀

tigi ten vylet sme uz planovali dlhsie, len nebol cas, sme si vzdy mysleli, ze je tam draho ale ee, je tam krasne a ceny v pohode 🙂 a asi aj pojdeme do toho hoteliku kde sme boli vtedy bol pekny a mily personal 😵

pikino
28. jan 2010

ja ti nevim taky trpaslik sa tu v kuse tmoli. ja ti neviem odkial to vylieza. 😀

lucul si mysim, ze drahsie ako u nas tam urcite neni. inak som kukala spravy treba ist do prahy ze su strasne lacne hotely za 5hviezdickovy hotel dvojlozko 60 eur.

lucul
28. jan 2010

ak sa toho trpaslika opytaj kto ho tam poslal a ci sa poznate 😀 a mozno je to nejaky zved 😨 😀

do prahy chceme ist v lete, chceme ist do ZOO, vraj je krasna

pikino
28. jan 2010

ja som bola na tyzden pred tehu. ale bola som cely den sama lebo manzo mal skolenie. takze som cele dni behala sama po meste a bola som aj v zoo. je pekna a velka cey den tam zabijes

pikino
28. jan 2010

trpaslik zaryto mlci sa tvari ze nevie hovorit. 😀