Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
28. jan 2010

tak to neni trpaslik ale zved, davaj si pred nim pozor na jazyk nech daco nevynasa 😀

v prahe som nebola ani nepamatam, uz by sa aj patrilo tam ist 🙂, ale aj marianske su pekne, este som chcela aj zamok hluboka navstivit

pikino
28. jan 2010

zamky milujem. ja ani neviem kedy som bola naposledy. zopar rokov dozadu v edniciach ten je nadherny.

ok som ticho a pozorujem 😀

pikino
28. jan 2010

zved akurat zuzle psiu kost. dessss

lucul
28. jan 2010

hrady a zamky mozem aj ja. v Ledniciach som este nebola, ale tatko bol a tiez hovoril ze krasny

a co jej jest nedavas ked chodim psom na kosti 😀

pikino
28. jan 2010

co ti budem hovorit. deli sa s nimi o vsetko. 😀

chod tam je tam uzasne

lucul
28. jan 2010

ale zas spravny pristup, vie sa podelit s druhymi, bude z nej dobry clovek 😀

pojdeme ved to neni daleko

zuzlienka
28. jan 2010

hihi az teraz som sa dostala k vam, takze ked ste rozprudili temu - hrady a zamky , tak Lednice a Valtice mozem aj ja... zavidim obcanom ked sa mozu prechadzat v takom krasnom prostredi 😉 Vrelo doporucujem je to na skok od seba.. asi do 10 km..... a Lucuulik vineckoooooo mnammmmmiiii 🙂

A je tu niekto 😉

tigi
29. jan 2010

caute zaby, dobre ranko 😝

jak sa jaaaaa tesim ze je dneska piatok! 😀

lucul
29. jan 2010

ahojte babulky

tigi aspon nejaka radost 😀

mam otazku, na ten spg. musi mat r. nejake odporucanie od mojho gyndosa alebo moze ist len tak ako vlastna iniciativa?

tigi
29. jan 2010

caf luci. ja som mala odporucanie od mojho gyndosa, ale vraj v CAR mozes ist aj bez. Neviem ci sa to potom nehradi, mi sme za to nic neplatili a bolo tu v TT, nemuseli sme nikam ist, tak nam to cez gynekologa vyhovovalo.

lucul
29. jan 2010

aha no tak to sa porozpravam s r. ci zavolam do iscare alebo pockame na dr.

tigi
29. jan 2010

ouki. manzo sice vyhlasil ked odtial vysiel ze uz neni panic, lebo ho prvykrat osahaval chlap 😝 😀 , ale inak hovoril, ze to nebolo nic strasne a aj doktor bol v pohode. vysledky sme dostali hned do ruky.

lucul
29. jan 2010

no pekne, uz vidim jak pinda ked odtial pojde 😀
kamos bol tiez nedavno, lebo chceli vediet ci sa im oplati snazit alebo rovno to maju riesit a hned v ten mesiac ona otehu 😀, tiez hovoril zazitky, ze to nebolo ako v americkych filmoch, ze ho poslali s kelimkom do malej bielej miestnosti, tam nebolo nic a ze hned zacal rozmyslat co teraz 😀 😀 😀

pozerala som cennik, v iscare to stoji 9eur 🙂

pikino
29. jan 2010

cafteee ako dnes.

nalada lepsia ked je paaatek co? 😀

tigi
29. jan 2010

moj manzo si najskor myslel, ze tam iba odnesie "vzorku" a vybavena vec, tak som ho radsej par dni pred tym pripravila na moznost, ze ho bude lekar aj chciet vidiet 😝 ale zvladol to vyborne, trosku si z toho potom robil srandu, ale za ten pocit, ze je vsetko v poriadku to urcite stalo. 😉 🙂

to je cena uplne v pohode 🙂

perla200
autor
29. jan 2010

čaute kočky....otázka na piki🙂 ked je mala chorá tvoja tak sa vám rozhádze režim?

lucul
29. jan 2010

caves pikuska a perluska 🙂

tigi ten moj vyjednava, ze mam ist s nim 😀, tak som mu povedala ze ee, a este ho bude mozno dr. vysetrovat, tak na mna divno kukol 😅, ale chce cakat co povie moj gyndos, tak som zvedava 🙂

pikino
29. jan 2010

perlus hej rozhadze. ale mi nejaky extra nemame 🙂 akurat dodrziavam casy na jedlo a snazim sa vecerny spanok.
terez ked je chora tak viac spinka a stale chce byt so mnou.

chapi su poseroutky. ja neviem co sa im nepaci ved to je asi najprijemnejsie vysetrenie. 😀 😀 😀

lucul
29. jan 2010

piki no neviem neviem ci najprijemnejsie, ale budis 😀
inak ja som mu vravela, nech si na 20minut sadne na ruku predtym, ze nebude mat pocit ze to je urob si sam 😀 😀 😀

babule odpajam sa, ked pridem dom tak sa pripojim, je mi neskutocne otrasne, este mi aj hlavu ide roztrhnut 🙄

tigi
29. jan 2010

luci tomu sa hovori ze "krasna neznama" 😀 😀 😀

caf perlus. 🙂

piki nazdo. no ja by som povedala, ze kontretne vysetrenie "zoci voci" lekarovi je nieco obdobne ako u zeny ist na gyndu. ale rozhodne ho maju sprevadzane dobrym bonusom. 😝 😀

pikino
29. jan 2010

lucul 😀 ty mas napady.

presne tak tigi. a este stale do nich nikto nic nestrka. 😝

lucul
29. jan 2010

som domaaaaaa a v posteli 😀

tigi alebo "dobry kamarat" 😀

piki a neni to tak? 😀

bambi7
29. jan 2010

cafte babulky ale pisete musim docitat...ako sa mate? co nove snad mi niekto odpise 😀

ale pohoda.... 😉

inak vcera sme mali 9 mesiacikov tak to ide coskoro bude mat domi rok 😉

a ako sa ma vierocka a drobcek?
a prajem vam pekny vikend

lucul
29. jan 2010

ahoj bambi
gratulacia k 9mesiacom, paaaaaani to ale leti 😅

myslim, ze tu nic nove, vsetko po starom 🙂

vierka s drobcekom sa maju fajn, len vierka sem teraz nestiha chodit, obcas dobehne a napise ako sa maju 😉

aj vam pekny vikend 🙂

bambi7
29. jan 2010

no lucul a ty ako?

no vierocku chapem ani mne sa neda niekedy 😀 ale snazim sa 😀 cele dni sa hrame a domi je na mne stale nalepena a ked povie mama no je to uzasneeeeeeeeeeeeeeee jaj som rada ze ju mammme no uvidim kedy druhe 😀 ale uz sa tesim aj ked mam co robit 😀 domi malo spi takze som s nou stale nieco robime alebo sa nosime 😀 ale pohoda aj ked to ten moj chrbat moc nevydrzi ale pohoda 😉

a ako ste sa dnes mali a hej lucul ide to teda letiiiiiiiiiiiiiii no coskoro ma rok 😉
tak vam prajem pekny vikend

vevoncek
30. jan 2010

ahojte tak prišla som vás pozrieť termín sa blíži takže už čakám ako na spasenie

bambi aj ja sa pripájam ku gratulácii naozaj ten čas letí malá je nádherná hlavne aby ste boli zdraví

tigi a teba som sa chcela spýtať ty si už boli kôli tým bradaviciam ako si dopadla ja sa chystám po pôrode, lebo ich mám na oku a zavadzajú mi a jedna je taká že ma aj bolí keď si ju chytím a zväčšuje sa mi tak som chcela vedieť ak si bola ako si dopadla?

vierka
30. jan 2010

caute baby...

manzo isiel na nakup do TT a malemu s paci v prenosnej postielke co mame v obyvacke, tak to vyuzivam 😝 😀

super babenky, ze sa vase princezne uz stavaju na nozky, zachvilu ich budete nahanat 😀 😀 😀 aby mali potom dobry trening ked ich budu nahanat chlapi 😝 😀

tigi - s tych vysledkov vasich sa vazne velmi tesim, to bola tak super sprava v ten den (ako som mala ten den taky hnusny, tak hned sa to tou sms vsetko obratilo) 😀
a to s tou zumbou vazne, ze je to stale plne???!!! 😖

lucul - myslim, ze na take vysetrenie sa da objednat aj bez odporucania gynekologa 😉

vikuska - tak ti ten velness pobyt zavidim 😀 aj ja by som sla...

bambi - my sa mame super a vidim, ze aj vy s princeznou... teraz mi este pomaha manzo, tak to zvladame, ale ked zacne chodit na 10 dni prec, tak to bude ina kava, ale verim, ze zvladneme aj to 😀

vevoncek - s tymi bradavicami si asi myslela mna, a nie tigi... moj gynekolog mi to pocas tehu zakazal dat odstranit a teraz pockam na zaciatok dalsej zimy, lebo je to vhodne odstranovat vtedy, ayb sa to dovtedy kym to bude na jar a v lete vystavovane slnku pekne zahojilo 😉

no a co sa tyka nas, tak to zvladame... niektora noc je lepsia, niektora horsia - ale da sa 😀 😀 😀
aj sme boli vcera na chvilocku vonku, lebo uz som druhy tyzden doma a je to na mozog 😅 😀 tak sa tesim kedy uz budeme mat dovolene vychadzky - v piatok ideme na poradnu, tak dokina uz hadam dovoli 😀 a vonku je krasne sneh, ja to milujem, ale tuto zimu si ho uzivam spoza okna, ale ved buducu zimu si to s malym na sankach vynahradime 😀 sa stavim, ze potom ziadny sneh nebude 😀 😀 😀

lucul
30. jan 2010

jeeej ahoj vierka
ako tak citim z toho textu tak uz si zabehnuta a straaaaaasne stastna 😵

ved uvidime co nam povie doki, r. chce pockat na gyndosa, uvidime, snad do konca roka sa zadari, proste sa musi zadarit aj keby sa co robilo 😉 😀

vevoncek
31. jan 2010

vierka no môže byť že som sa pomálila a aj ti povedali ako ti to budú tie bradavice odstraňovať? je dobre že je teraz manžo s tebou na začiatku si myslím že je super keď niekto pomáha určite je z neho pyšný otecko a ja si myslím že ty to budeš aj sama super zvládať

ja som bola chorá dva týždne tak som tiež len doma sedela a rozmýšľala ako si skrátiť deň a nakoniec som si ušila návliečky do postielky aspoň nemusím kupovať dostala som pod stromček šijací stroj tak som ho testovala a myslím že môže byť. 🙂

a včera som bola po dlhej dobe vonku tak som sa tešila ako malé dieťa len škoda že si ten sneho nemôžem so synovcom užiť ale nevadí veď hádam budúci rok si ho aj ja užijem ak bude sneh

pondelok idem na poradňu tak potom vám dám vedieť ako som dopadla

tigi aj ja ti gratulujem k dobrým výsledkom síce som tu už dlho nebola ani neviem čo tu máte nové ale keď vierka písala že máš dobré výsledky tak som sa potešila a držím samozrejme všetky palce

vevoncek
31. jan 2010

a ešte som zabudla vierka fotky malého Paťka sú super je nádherný a tá posledná fotka no tá je najsamlepšia takú pokrčenučký no na zjedenie