Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

pikino
1. feb 2010

cafte zeny co je to tu dneska? spite?

lucul
1. feb 2010

ahojte baby

tak a po 15tich rokoch mam anginu 😒, cez vikend som sa citila ako mechom udereta a parnym valcom prejdena 🙄

aky ste mali vy vikend?

tigi
1. feb 2010

cafte babule

vevonik drzim palce, o chvilku uz je to tu, nech to vsetko dobre dopadne tfuj tfuj. 😵 🙂

piki nazdo. ja robim dochadzku 🙄 pikusi please mrkni mi na ten graf, toto podla mna ovula nebola...

http://www.fertilityfriend.com/home/2a5529

lucul
1. feb 2010

tigi ako tak pozeram, toto ovula este nebola, ale nadej umiera posledna 😉

pikino
1. feb 2010

tigi nebola mozno bude teraz.

lucul a ty co? teda okrem anginy

lucul
1. feb 2010

piki okrem anginy? ako jatky su slaby odvar, mam pocit, ze sa nieco dialo, lebo takuto mrchu som este nemala 😒 ak sa pytas na to 😅

tigi
1. feb 2010

ahoj luci, no pekne, dufam ze mas antibiotika a lehnis zababusena v posteli. 😒

s tou ovulou to vyzeralo az moc ruzovo minuly tyzden. 😠 😀 nevadi, aj keby bola teraz je mi to na dve veci... manzo mi odisiel do stvrtku na sluzobku, takze tento mesiac si uz ziadne nadeje nerobim. 😉 🙂

pikusi a vy ako s malusnavou? co vystraja dneska? 😝 😀

pikino
1. feb 2010

hej na to. to je v prdeli. 😖

ja som dostala dnes.

dam vam jednu foto co terez porobila v sobotu 😀

lucul
1. feb 2010

ano tigi mam sumamed a lezim v posteli s laptopom na kolenach, kebyze ma neboli hlava a nekaslem tak mi je dobre 🙂
takze plodeniu zdar do dalsieho cyklu, ale uz vazne vsetky 😠

piki drzis mrcha partu? 😀

lucul
1. feb 2010

piki dobreeeeeee, to co rozotrela, krem? 😀 😀 😀 vidim vyhodu kozennych sedaciek 😅

pikino
1. feb 2010

akurat som ju ulozila. uz mi tu revala ako pavian. raz spadla zo stola raz z gauca. najnovsie sa teraz totizto snazi vyliezt na gauc cez stolik. no mam zabavu na cely den. 😝

pikino
1. feb 2010

ano lucul drzim mrcha partu. ale do toho plodenia s vami nejdeeeem 😀

nasla krem na prdel. ona si ho vie sama otvorit. mrska. to boli dve minuty som sa zakukala do bedne sedela vedla mna. sme sa celu noc modlili aby jej z toho nic nebolo. lebo v navode klasika, ked to zje treba ist k lekarovy. nastastie jej to asi nechutilo. bude po maminke. umelkyna. 😀 😀 😀

lucul
1. feb 2010

ok ale my zas nejdeme do mrchy dalsi mesiac s tebou 😀

pohoda, aj synovec si zakusol do kremu na prdelku a je v poradku 😀 kedze bude umelkyna, treba rozvyjat jej talent a dat jej viac kremiku 😀 😀 😀

tigi
1. feb 2010

podarenaaaa 😀 podla mna bude horolezkyna, vie si najst cestu ked chce, na gauc cez stolik je len zaciatok 😝 😀 mozno si myslela ze ten krem je nejaka mnamka a ked zistila ze to neni na jedenie, snazila sa utriet si rucicky do gauca. 😀 😀

pikino
1. feb 2010

lucul ok dohodnute sces to aj pisomne overene notarom? 😀

tigi tak nejako, ale mala si vidiet tie revy ked som jej ho zobrala 😀

lucul
1. feb 2010

piki nie netreba, ved si verime 😉 😀

pikino
1. feb 2010

samozrejme. 😀

lucul
1. feb 2010

dneska to tu zijeeeeeeeeeeeeeeeee 😠

maminky maminkuju, snazilky makaju, no strasne 😀 😀 😀

tigi
1. feb 2010

no, ja som odovzdala vsetky podklady k vyplatam, pachtim sa s tym jak debil, aby boli peniaze na ucte co najskor a sef zadre, ze aj tak sa nebudu posielat skor ako 5-teho. no naco ma tu potom s tym vsetci nahanaju 🙄 aaaach jo, kaslem to. dneska idem zase pomakosit malusnaveho Patka, uvidim ho po tyzdni, tak som zvedava ci narastol. 😀

lucul
1. feb 2010

ach ti sefovia 😠 mne dnes tato prikazal lezat cely tyzden a o hodinu mi volal, ci mam uct. program doma, ze by som mu mohla daco urobit 😠

vymakos aj za mna, uz nech som zdrava a nech je sucho, aj ja ho chcem vymagat 😵 😵 😵

ozaj tigi som sa pytala na tu zumbu, tak jeden vstup 3ecka a treba sa zahlasit dopredu 😉

tigi
1. feb 2010

aspon tato vidi, ze sa bez teba nezaobide. ale nech ta len pekne necha vylezat, mas narok byt doma ked si chora a nepachtit sa furt za robotou. 😠

to je v tu nedelu?

lucul
1. feb 2010

hej tigi, je to v nedelu, web ti dam do IP 😉

lucul
1. feb 2010

tigi mas, ja chodievam tu k tej Anke a je super, taka akcna 🙂

tigi
1. feb 2010

akcne mam rada, nemam rada take mdle a prispate precvicovatelky. rada sa tam vyblaznim a odchadzam odtial sice uplne znicena ale spokojna. jaaaaj, mi to veru chyba....

lucul
1. feb 2010

no ona je, taka mlada baba, cela zostava je latino, co je super
minule nam povedala ze bude taka light zumba, ale jej kamoska co tam chodi na to povedala, ze u nej to nebude light ani ked bude na smrtelnej posteli 😀

tigi
1. feb 2010

no to je este dobre ked je mlada, my sme mali taku tetu na aerobiku,podla vyzoru by som ju tipla na minimalne 45 rokov a ta teda bola akcna. mlade za nou nestihali a ona slapala jak na baterkach, pot jej tiekol po cele, ale isla jak raketa. 😀

lucul
1. feb 2010

no to som chodila na step aerobik k takej, ona je telocvikarka, ale teta ficala sposobom, ze som nechapala, este aj v hlase mala taku akcnost, tiez moze mat minimalne 45 😅

tigi
1. feb 2010

kde my budeme v ich veku...? 😀

lucul
1. feb 2010

dobra otazka 😀
neviem si predstavit tridsiatku, nie este 45 😅 😀 😀 😀

tigi
1. feb 2010

noooo, ja si zachvilu tu 30 predstavovat nebudem musiet. 😠 😅 🙄 vies kde budeme luci? budeme mat deti akurat v puberte a budeme sa snazit zmestit ich do koze. 😀