Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
1. feb 2010

a piki uz bude mozno babka 😀 😀 😀

vierka
1. feb 2010

caute zaby... maleho ma tatinko, tak som sem na chvilu vybehla za vami 😀 😀 😀

dneska sme spinkali do pol dvanastej 😝 😀 sice s prestavkami na papanie, ale maminka s tatinko si potiahli s malym 😀 😀 😀

lucul - len sa pekne vyliec a potom vas velmi rada uvidim, hlavne ked budem od buduceho tyzdna na maleho sama 😀

vevoncek - no to sme sa este nebavili ako mi to budu odstranovat - to musim ist na kozne a ta mi to bud vypali, alebo ma posle na chirurgiu... ale na kozne pojdem az na jesen 😀
no a ako si dopadla dnes na poradni???

pikuska - no mala nema proste chybu 😀 😀 😀

tigi - dnes sa na teba velmi tesime 😵 😵 😵 a uvidis, ze maleho uz ani neudvihnes aky je tazky 😀

tigi
1. feb 2010

luci 😀 😀 😀 😀 a taku peknu buducnost v klastore mala pre Terez pripravenu... 😝 😀 😀 😀

vierka aj ja sa na vas tesim. 😵 nasolim lad pred domom a svistim na kafco za vami. 😉 🙂

lucul
1. feb 2010

ahoooooooooj vierka, jasne najprv vyliecim, uz mam naplanovane obiehanie a maganie miminiek a Patko je medzi nimi 😵

tigi ved klastor jej nikto nebere 😀

vevoncek
1. feb 2010

nestíham vás prečítať ale napíšem vám ako som dopadla

spravili mi monitor doktorka ma pozrela odmerala tlak všetko o.k. ževraj som už pripravená porodiť tak už len čakať kedy to na mňa príde (bola by sranda keby to bolo 4.2. to by bol meninový darček ale keďže čakáme chlapa a myslím že bude lenivý ako veľa chlapov tak sa mu asi nebude chcieť na svet tak 8.2. ideme na vyvolávačku

vevoncek
1. feb 2010

veď ktorý chlap by sa pohol od mamičky keď mu je pri nej najlepšie 😀

perla200
autor
2. feb 2010

ahojte....

ano vevonček - ved mamička je najlepsia na svete🙂 niekedy sa im nechce von🙂

vierka - tesíme sa že sa ako tak vyspís....nastastie simonka bola taký spáč ked bola mala že sa budila len raz v noci....a teraz? ale nie, dnes to bolo super ved spala pri maminke.....je mi to jedno hlavne nech spí tak potiahla celú noc....akurát sa preberáme....

pikino
2. feb 2010

cafteeee

vidim ze ste ma vcera preberali. 😝
ziadna babicka v 45. nesuhlasim. to pojde terez akurat na vysoku. 😀

vierockaaaa aj ja scem makosit aj jaaaaa.

ja mam dnes desny den. terez je hore uz od siedmej.vyvadza ako male decko. 😀 nestiham ju zachranovat a vyberat jej hovadiny z ruk. a este som si aj porezala palec priborovym nozikom, tak si viete predstavit ako to boleloooooo. 😒 kurna to je zasa den.

tak vevoncek nech to mas rycho za sebou. 😉

bambi7
2. feb 2010

cafte ako sa mate babulky....co nove?

zasa sneziiiiiiiiiiii jaja ja uz nechcemmmmmmmmmmmmmmmmmmm 😠 😠 😠 😀 no snad to prejde ....

co mate dnes na plane?

lucul
2. feb 2010

ahojte zaby

esteze sa nikam nemusim trepat, uz mi je zle z toho snehu v meste 😠

piki a kto jej brani ist na vysoku? 😀

ja mam v plane lezat a vyliezt z postele len v najnutnejsom pripade 😀

vevon drzim paste nech to mas rychlo za sebou a nech maly uz tolko nestrajkuje a ide k maminke 😉 😵

pikino
2. feb 2010

vy lebo scete mat zo mna babku. 😠 😀

no ja mam dnes v plane to prezit. 😀 a ten sneh mi lezie na nervy strassssneeeeeeeeee. uz nech je jar a 20 stupnov. inak sa nehram. 😀

lucul
2. feb 2010

my sme jej v tom nezabranili, ved mlada bude studovat a babka sa bude stara 😝 😀

pikino
2. feb 2010

hhhh hhhh zlata rybka. tak to teda nie. ja scem mat svoj zivot nemienim dopadnut ako moja mama, ktora ma o jedno decko navyse. 😅

tak po 25moze zacat rozmyslat o dietati a svadbe. 😀 teda pokial uz nebude v tom klastore. 😀

lucul
2. feb 2010

no moja, tak neviem, vacsinou dcery dopadnu ako ich mamy 😒, verny priklad je ta moja mamca a jej mama, vo vela veciach ako kopia, este aj maminina sestra, to iste, ale kazda je podobna svojej mame v inom smere 🙄 😀

tigi
2. feb 2010

caute babule. mna dneska boli hlavaaaaaaaa 😖

vevonik super ze je vsetko o.k., ani sa nenazdas a mas malinkeho pri sebe. ozaj, ake meno ste vybrali? 🙂

bambi ahoj. 🙂 ja sa budem dnes snazit prezit tento den. u nas svieti slnko a nesnezi, celkom fajn to vyzera na prechadzku. ja by som tiez uz chcela nech je jar a prijemne teplo. 🙂

perlus nazdo, ako sa inak mate? malinka sa ma ako? brusko poslucha?

vy dve zaby 😝 . Terezka si aj tak sama vyberie a mohli by ste sa aj na usi postavit. 😝 😀

lucul
2. feb 2010

ahoj tigi, tak hlava? 😒 zeby ovu? to sa stava niektorym, alebo je to mozno len zmenou tlaku, drz sa 🙂

a ano, aj tak si tie deti urobia po svojom, hrozne s nimi 😠 😀 😀 😀

tigi
2. feb 2010

luci ani neviem preco, je mi celkovo nanic. s ovu tak nejak nepocitam, ked vidim ako mi to tam poskakuje, aj ked zaver urobim na zaciatku ms.

vcera som inak pomakosila patuska, uplny milacik je to. povypravali sme sa, zatancovali sme si spolu 😀 a potom som bola aj pri kupkani. musite ho dojst pozriet, by sme to spojili s kafcom zase po nejakej dobe. 😵 🙂

pikino
2. feb 2010

tigi ved uvidis ako to dopadne. nehadz flintu do zita este.

patusko patusko patusko. 😵 scem scem scem

aj tak raz budem poziarnikom. 😀

lucul
2. feb 2010

tigi len nech nie si chora, aj mna tak zacala hlava boliet, potom kychanie a aha, uz lezim v posteli 😒

no vyzdraviem a nalozim pikusku s terezkou a dojdeme 😵

tigi
2. feb 2010

piki este nehadzem, pockam do ms a potom vyhodnotim. 🙂

luci no ja som nebola chora uz ani nepamatam kedy naposledy. chvalabohu. scul som si zaklopkala na drevo, lebo sa stavim ze ked toto napisem do tyzdna lezim chora v posteli. 😠 😀

pikinko ty mozes byt cim len sces. inak moj dedo bol poziarnik 😀

lucul
2. feb 2010

no tigi nechcem malovat certa na stenu, ale ani ja som nebola chora 3roky a anginu som nemala 15rokov, naposledy na zakladke 😖, tiez som svojej dr. povedala, ze odkedy som sa vratila k nej naspat tak som nebola chora a aha, vcera mi mala robit preventivku 🙄 ale neeeeeeee, nebudes chora 😉

a hadzat sa tu nic nebude 😀

pikino
2. feb 2010

skodaaaa 😀

ja som chora kazdy druhy mesiac odkedy som zacaa pracovat. takze nekomentujem. akurat teraz ked som na materskej tak som zatial relativne zdrava.

vierka
2. feb 2010

😀 caute baby 😀

maly spi pri otovrenom okne v spalni, tatinko isiel do TT na nakup, tak to trochu vyuzivam na net dokym sa moja laska nezobudi... chceli sme ist dneska von, ale maminka zacina chytat zapal na lavom prsniku, takze to dnes s prechadzkou nebudeme riskovat 😔
tu inak krasne chumeli 😵

lucul - len to pekne vylez... nemusis nikam chodit 😉

tigi - no vcera ako si odisla, tak mladik mal den a bol hore do nejakej jedenastej 😅 tak ale potom pekne spat a budil sa len na papanie.. ja som chytila vecer teplotu, takze to bolo celkom akcne vcera 😀

perluska - nas maly sa budi tak 3 - 4 krat v noci na papanie... ale medzitym pekne spinka, takze sa to da... a detom sa meni rezim, tak som zvedava aky nas caka na buduce 😀 😀 😀
a ty davas to umele mliecko, ze? tak mozno to ju zasyti viacej a nepotrebuje tak papat 😀

pikuska - tak to mate veru den dneska, nic moc 😖

vevoncek - no tak to je super, ze je vsetko v poriadku, len tak dalej... uz len cakat kedy to na teba pride a podla mna na vyvolavacku nebudes musiet ist a maly sa rozhodne prist coskoro medzi vas 😀

pikino
2. feb 2010

caf vierka. teda zapal? au maly musi poriadne vysavat tie ciciky. a davaj si kapustove zabaly aj biele vino je dobre a tusim sprchovanie teplou vodou. nech to nezajde daleko. odsavat odsavat odsavat.

aj ja scem este take miminko co cey den len spinkalo a budilo sa len na papanie a kakanie. 😵

lucul
2. feb 2010

ahoj vierka, presne ako piki pise, a nech to nezajde dalej 😉
a jasne, pekne to vylezim a az ked budem zdrava pridem 😉
uzivaj si vonave miminko, o chvilu bude iny a uz to pojde bude rast a vymyslat 😵 😵 😵

piki uz to prislo aj na teba, ze chces spat to male miminko? 😀

vierka
2. feb 2010

pikuska - ved som volala aj dokimu a ze kym nemam horucky, tak nemam ani chodit a ze krmit, krmit, krmit a odsavat, odsavat, odsavat... tak aj tak robim... tak verim, ze to nebude horsie a ze to hned takto na zaciatku nejako stopneme 🙂
no maly sa uz budi aj na to aby si mu rozpravala 😀

lucul - jasneeeee, potom ta velmi rada uvidim 😵

vonave miminko??? v noci sme museli dva krat komplet prezliekat co sa dva krat komplet ocikal 😀 😀 😀

lucul
2. feb 2010

vierka kym len ocikal 😀
a aj on si chce pokecat 😵

aj ja chcem takeeeeeee 🙂

pikino
2. feb 2010

ano chcem spat to male miminko, ale to iste nie dalsie. 😀

jaaaj to mame aj my. nejako jej plienky nestacia.

ok micky ideme von lebo z nej zosediviem. paaaa

vierka
2. feb 2010

no raz aj okakal, ale to skor maminku nez seba 😀 😀 😀

no on skor musi chudacik mna pocuvat 😀 😀 😀

lucul
2. feb 2010

piki to my je jasne, ze to iste 😀

treba skusit inu znacku plienok, alebo vacsie 😉

vierka ved on si to uklada do hlavicky a neboj o chvilu ti bude kecat on a budes ho musiet pocuvat 😀
moj synovec je taaaak strasne ukecany, a stale keca a frfle a nadava, a to ma len 15mesiacov 😀 😀 😀