Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
9. feb 2010

som zabudlarpidat graf jaka som z toho mimo. 😀

http://www.fertilityfriend.com/home/2a5529

dufam ze mi ju za dva dni nezrusi 😅

lucul
9. feb 2010

ahojte babulky 🙂

piki pekne si to napisala, treba len napisat zlty kod a my sa vsetky zmobilizujeme a dobehneme tam odkial kod vysiel 😉

tigi ani nevrav, neznasam ludi ktori povedia ved si na dovolenke, co mozes byt unavena 😠

a gratulujem k ovuleeeeeee 😵 😵 😵, nesmie ti ju zrusit, proste nesmie ved ti ju vyznacil plnou ciarou, mne ju zrusil vtedy lebo mne vyznacil prerusovanou 😉
dufam, ze som to napisala aspon trolinku zrozumitelne 😅

tigi
9. feb 2010

ahoj luci 🙂

jasne, chapenziiii secko so hovoris 😀 nechapem skor tu moju ovulu, teda lepsie povedane nemozem tomu uverit. 😵 aj som citila vajecniky cez vikend. v sobotu som ani nevedela ze je ovu, uz som tomu moc neverila ze by bola v tomto cykle a uplne idealne do toho bolo tutu mutu rano aj vecer 😵 😝 😀

ja mam normalne niekedy pocit, ze ludia trepu omielane frazy stale dokola a pritom sa ani nezamyslia nad tym, co z nich lezie. 🙄 a reci typu ved si na materskej, uzivas si je jedna z nich. 😠 ja osobne medzi ne radim aj otazky - no a vy co, kedy budete mat mimino? na co cakate??? - no asi na zazrak, nedopne im ze to nemusi byt prave preto, ze by sa mi extremne pacilo v praci.... 🙄

lucul
9. feb 2010

neboj, ovu bola, uz len tfuj tfuj tfuj nech to vyjde, to by bolo krasne 😵

presne vsetky otazky neznasam ako si napisala, a mna este vie vytocit, no co, kedy bude konecne svadba? 🙄 ako keby bol nas vztah postaveny na papiery, minule som na to odpovedala, ze vtedy kedy si budeme vediet uzit svadobnu noc vo vlastnom 😀, a este poznamku istej mojej znamej, vraj som karieristka ked v mojom veku este nemam deti 😠

tigi
9. feb 2010

suhlas, to je dalsia otazka tohoto typu. 🙄 znama je inak nejaka mudra. tiez som uz zazila podobne narazky. nepoviem keby som robila na nejakej lukrativnej pozicii s platom o akom sa mi ani nesnivalo, ale s tym co robim...?! 🙄 luci jedine vysvetelnie bude, ze asi vyzerame ze zarabame tazke prachy 😀

lucul
9. feb 2010

tigi ved pozrime sa kriticky do zrkadla, ved vyzerame ako tie partnerky financnych zralokov 😀 😀 😀
no ta moja znama je koza, ona vsade vyprava ze pracujem o taticka len aby som nic nemusela robit a tatko ma zivi este aj auto mi kupil 😠, za tu almuznu by ona asi ani z postele nevstala a auto som si kupila sama ked som dosla z ameriky, ale takym ludom to nevysvetlis 😠 😠 😠

vikinka81
9. feb 2010

Caute babule.... konecne mam na vas cas....ako dnes? 😉

lucul
9. feb 2010

cau viki, ze sa aj ukazes 🙂
co mas nove? uz si zdrava?

vikinka81
9. feb 2010

Uz od pondelka zarezavam, ale vcera som si nemala kedy ani ved viete .. 😀

Uz ste mi chybali 😉 ...do prdky nebol kedy ani cas napisat 😀 , no a zdrava ako zdrava..mam v sebe niakehi zmutovaneho virusika ..nechce istt odo mna prec...., nech uz je jar hadam sa to strati 😀 stale drhnem a tie sopliska sa nechcu furt pustit 😕

Lucikkk a ty? uz pracujes ?

lucul
9. feb 2010

viki hej pracujem, lebo by mi uz doma svihlo z maminy 😀
keby sa dalo, tak tie sopliky ti poslem, mne uz lezu na nervy, kasel mi uz ustava pomalinky, ale sopliky sa drzia 🙄, ked mozem by hnusna, tak taky eggac z nosu co mam, by som mohla mat inde 😠

pikino
9. feb 2010

cafte micuse.

tigus gratulace k ovule 😵 😵 😵 hura 3x 😀

mz sme vcera boli kupit terez boticky jedny jedine 17. 42 eur 😠 😠 😠

lucul
9. feb 2010

caf piki,
paaani to kde ste kupovali 😨, neskutocne ceny na detsku nozku, hlavne ze to bude nosit len chvilenku 😠

pikino
9. feb 2010

v stiefelkonigu
vzuyivaju ye takemu malemu babenu nemoyes kupit hocico 😠

tigi
9. feb 2010

pikusi nazdo. tesim sa, ze vajko sa vyliahlo. 😵 😀 😀 😀 uz len teda aby dorazilo na rande s mangelovymi napadnikmi. 😀 s tymi botajdulami je to des, taka malusnava botajda a penez chcu za to pomaly ako za dospelacke boty. 😠

vikusi nazdo. je to na nervy ked ta ta choroba nechce pustit. 😠 asi si jej prudko sympaticka. 😀 antibiotika na nu. mas aj nieco na ten virus konkretne?

luci jasneeeeee, sme sa inak museli tento vikend nejakym sposobom minut na tom strbskom plese... 😝 😀

lucul
9. feb 2010

no stiefelkonig je dost drahy vseobecne 😠
nabuduce skus ten pezinok, fakt tam tie tety vedia aj super poradit, ked budes chciet, tak ta tam aj zavediem 😉

vikinka81
9. feb 2010

no to je fakt drazoba, v dnesnej dobe nevedia co maju pytat pre tie deticky, hold deti su biznis 😠

Ahoj piki 😉

pikino
9. feb 2010

no ja si take drahe boty ani nekupim. 😠 ja si uz v podstate ani na slovensku boty nekupujem uz minimalne tri roky. lenze terez nemozem len tak objednat boticky. 😒

ahoj viki 🙂

dobre lucul ked budeme potrebovat dalsie tak sa ozvem. 🙂

lucul
9. feb 2010

tigi aj ty si tam bola? vies ta VIP zona bola velka nejak sme sa minuli, no nabuduce si volame 😀 😀 😀
esteze sme sa aspon na tom plese v opere videli a pokecali 😝 😀

pikino
9. feb 2010

a jakto ze ja som vas tam nevidela? a ze vy ste nevideli mna? vsak som stala rovno vedla zdenky studenkovej v kuse ma ta judiniova otravovala

baby viete co. ja som mala vcera vecer mekac a dnes rano som zjedla este chees co mi ostal a teraz nestiham lietat na wc. 😝 co to? co to?

lucul
9. feb 2010

piki neni problem, zavolas pondeme 😉

a ja ti neviem, co sme sa nevideli, my sme boli s kollarom, vies dohadujeme nejake transakcie ohladne kupy a predaja a potom s tkacovou mangelkou som riesila kupu ciziem z usa 😀

no hold, mekac zdrava strava, co ti poviem, musi ta to precistit 😝

pikino
9. feb 2010

jaaaj jasne a zevraj z mekacu sa pribera. 😀

no prosim s borisom som popijaa pri bare a nic nespomenul, robi tajnosti to musi byt nejaky drahy biznis co s nim mas 😕 😀

lucul
9. feb 2010

jasne strasne drahy, ked sa zadari, potom budem pozadovat velky byt v centre a velke auto, najlepsie SUV 😀 😀 😀

pikino
9. feb 2010

vies co vypytaj si radsej dom pod slavinom. 😀 ked uz tak uz a porsche cayenn.

vikinka81
9. feb 2010

Tak baby vy sa takto promenadujete po zazobanych akciach... 😀 😀 😀 mne asi zabduli dorucit pozvanku 😉

Tigi..nie neprisli mi co na mne sedi, len sme z mamou vydedukovali ze sme mali a mame tie iste priznaky 😅 a nie sa z toho zbavit 😉 a antb. ma za sebou dvojo a mykozu ako hovado 😀 😝

lucul
9. feb 2010

piki ked bude aj poistky a benzin platit kludne aj cayenn to moze byt 😀 a vila pod slavinom neni zly napad 😀

viki vidis vidis, pozvanky sa aj stracaju cestou 😀

a neni to len z vycerapanie, ze potrebujes proste vypnut a ist niekam inam na chvilu? 🙂

pikino
9. feb 2010

lucu to by si mu musela poskytnut asi ine sluzby ako biznis 😀

vierka
9. feb 2010

chcete kod???!!!!

zlty kod, modry kod, ruzovy kod, cerveny kod, zeleny kod, oranzovy kod, sivy kod, cierny kod, biely kod, a vsetky mozne duhove kody dookola 😅

dnes som uz zufala... mladik je od 7.30 hore a len mrnci - ani na rukach, ani lezat, ani na brusku, ani nic... na ceciku chvilu a zase mrnci... uz zacinam premyslat nad tym, ci sa zmesti do mikrovlnky 😅 😅 😅
teraz som ho prastila na postel a otvorila mu tam okno kedze von nejdeme kvoli zime a stale sa nejako zmokli a nie a nie spat... uz som dnes zufala... uz som si aj poplakala 😔 😔 😔

zajtra asi pojdem na ten kurz tych masazi, ved doma sa asi uz zblazdnim... 😖

tigi
9. feb 2010

dievcata ze sme sa tym my nestretli...!? to asi cez tie vsetky norkove kozuchy na hlavach a na tele nobolo nikoho spoznat. 😝 😀

vierka cici dneska som chcela prist, ak ti to nebude v tomto stave vadit rada dofrcim a pomozem ak budem moct. do mesta mozem ist aj zajtra a o pol piatej mozem byt u teba...

pikino
9. feb 2010

vierocka neboli ho brusko?

tigi jasne to bolo tym. 😀

vierka
9. feb 2010

cici - ja by som sa velmi potesila navsteve, hlavne v tomto stave... len ked mas uz plan a manzo je doma, tak nechaj tak, aby som este vas nerobila nestastnymi ze nebudete spolu a v pohode dame tu kavicku ked pojde manzo na tu sluzobku...