Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
17. feb 2010

som stastne doma, vybrali sme kupelnu, teda drahy sa zalubil do kachliciek a ja som ustupila 😀 teda chvilu som hrala formu, ze ine chcem, ale vedela som preco, aspon ine veci budu podla mna 😀 😀 😀

piki - na slovensku som este krevety nejedla, chcela som vyskusat talianske rizoto od pizerie hamm, to je s krevetami 🙂

viera ee, nechcem mu kupit dudku, ale ked chces tak mozem aj dudku kupit 😀

lucul
17. feb 2010

a aby som nezabudla, vela stastia u zubara vierka 😅
a kraaaasny je drobcurik 😵 😵 😵

tigi
18. feb 2010

ahojte zabenky. to akoze dneska prva? 😝 😀

vierka dondi kludne, malinkeho mozes nakojit vzadu v zasadacke, aj tam su gauce. 😉 🙂

luci a ake ste vybrali? 🙂

inak mne ide ta teplota furt doleeeee, uz len cakam ze mi zachvilu aj tu vyciarkovanu ovulu zrusi. 🙄

lucul
18. feb 2010

ahojte zeny 😀

tigi nebudem tu mat 3prispevky za sebou, tak som cakala 😅 😀

vybrali sme take krasne zelene v kombinacii s takymi bledymi ako keby biele ale nie su uplne biele, ked pride navrh tak hodim foto 😉
mne sa pacila cerveno biela kombinacia s takymi kvetmi, ale listela k nim bola siva s kvetmi a to uz bolo vela kvetov na moj vkus, kebyze je jednofarebna tak sa pobijem za tu kombinaciu 😀

to co ta tvoja teplota 😠 nech nesere tigra, lebo nasere celu dzunglu 😀

tigi
18. feb 2010

luci aj sa mi to nezdalo ze stvrt na desat a nikde ani nohy 😀

no posli foto potom. segra si vybrala teraz take tmavohnede s bezovou a ja som je hovorila, nech si da do toho aj take s kvetmi, ale nakoniec si to nechala iba take ciste. teraz robia velmi pekne vzory. kebyze prerabame kupelnu tak by som si vedela vybrat. 😀 ja sa ale vysantim na kuchyni a obyfke, uz mame nejake predstavy, tak sa tesim. mna taketo prerabacky bavia, aj ked roboty je to jak na kostole, ale vzdy ten vysledok stoji za to. 😵 🙂

dneska tu nemam sefofcof. 😀 ze jake slovo.. 😀 😀 😀

lucul
18. feb 2010

aj mne sa pacili take bezovo hnede, ale do tej nasej kupelne si to neviem predstavit, kebyze mame velikansku kupelnu tak idem do tej farby, ale ta nasa potrebovala rozziarit 😵

ja zas cakam na toho mojho sefcatatka 😠, vcera som mu povedala ze mu davam vypoved, tak mi povedal, ze by som sa mala ukludnit ze som nejaka psychicky labilna 😠 😠 😠

vikinka81
18. feb 2010

Caute babule, 😉

Katastrofa..taka som zaneprazdnena ze az 😕 ... ale dnes tu budem svami ako mi da cas...neni tu sef-brat, jupiiii 😵

Vierka drzim paste u zubara 😉 kukla som tvoj album, malinky je zlatunky a vies o tom ze ti pristane kocik 😀 😀

Ozaj baby Vevoncek sa nam tu este neukazala, dufam ze je vsetko okaaa 😉

Lucuulik tak kupelna vybrata ? Kde ste boli na nakupe ? ja sa inac tiez chystam na moje raz buduce bvyvanie --kombinacia cervena a biela to mooozeeeeemmm 🙂

Tigustek tak ta teplota si robi co chce... bum, bum nech nerobi drahoty, potvora jedna 😵

A moje prekvapko dna .... rano hokej...to akoze zase sme sa cechov zlakli...fujjjjj to sa nerobi 😖 a moja teplotka sa vyhupla hore 🙂

lucul
18. feb 2010

ahoj viki, dnes je nejake bezsefovske ovzdusie, zeby ten moj tiez nedosiel 😀

o hokeji ani nevrav, fuj hanba, a to cakam ze aj zajtra pohorime jak fakle 😠

a tvoj graf vyzera dobreeee 😵, ovula asi caka na tvojho manza 😉

boli sme v tms, prave cakam na rozpocet, som strasne zvedava na tu sumu 😅

tigi
18. feb 2010

caf vikus, tak mozno je tu ovula, aj ked uz mohla vyckat aspon do zajtra kym donde manzo. 😝 😀

myslim, ze vevonik sa aklimatizuje doma, ale myslim a dufam ze je vsetko o.k. 🙂 hadam sa coskoro ozve ako sa maju.

luculi 😠 to este asi psychicky labilnu nevidel. nech neprudi furt a zacne sa k tebe spravat normalne. 😠

no ta moja teplota nefim, asi sa schyluje uz teda k ms. aj ked teda moj osobny pocitovy odhad je, ze pride najskor v sobotu, aj ked teplota vypoveda o tom, ze by to malo byt skor. uvidim.

lucul
18. feb 2010

tigi jednu psychicky labilnu ma doma a teraz ma problemy, tak tatko si zlost vylieva na mne, ved kludne do mna, ci doma ci u neho, esteze ma r. drzi 😒 aj ked auto mi vcera nemusel zobrat 😀

a nemusi ms prist tak skoro, teplota myslim moze klesnut aj 2dni dopredu, ja som opacny pripad, mne klesne az pocas ms 😒

mna dnes pobolieva vajecnik, tak zvlastne 😨

vikinka81
18. feb 2010

Akoze hokej sam o sebe nebol zly, konecne uz aj korculovali... myslim tie dva goly boli dane nasou nepozornostou a mozno to bola aj stastena cechov..lebo kuaaa oni maju vzdy na vsetko stastie .... ale bol to dobry zapas... a zajtra som tazko zvedava..dufam ze vyhraju aspon nech raz pocujem - SLOVENKOOOOOO 😀 😀

No baby asi vas sklamem... tento mesiac tutu mutu... a cas ovulacie asi nestihneme...manzo na vikend nepride... 😒 🙂 , ale mne je to v podstate jedno aj tak mam depkovske obdobie... a to ze ani nevie zavolat mam tazke srdce...ked sa mu raci zavolat tak mu pekne vycistim zaludok..zasran...a ze ma LUBI...no sorac musela som sa vyzalovat...chlapec asi nevie co je zodpovednost a nedokaze pochopit ze som tu sama a nemam tu nikoho a je mi strasne smutno,a lezie mi to pekne na mozog a on sa zo vsetkeho vyvliekol a ja kazdy den, cisticka, psy, pranie, zehlenie a narozdiel od neho..praca,krcma, kamarati.Baby nebavi ma to ...som strasne smutna... ☹ 😕

Lucuuik co je TMS?

lucul
18. feb 2010

viki to uz je asi tym pocasim, aj mna chytaju neskutocne depky, vsetko je na mne, mam pocit ze vsetci moji rodicia si na mne vyvrsuju zlost, uz ma to nebavi ☹, ale verim ze vykukne slniecko otepli sa a bude faaaaaaaajn, musiiiii

tms-montys - to je firma na zariadovacky - wc, umyvadla, baterie, obkladacky atd. 😉, je v ivanke za metrom

vikinka81
18. feb 2010

O tej firme som nepocula 🙂 dobry tip vyhladam na nete a dam do zalozky 😉

Fakt neviem ci je to pocasim alebo cooo, ale fakt som smutna...a nebavi ma to...zaciname sa odsudzovat, a toho som sa najviac bala...tuzim mat manza kazdy den pri sebe aby som sa mohla potulkat, a citit jeho teplo...a nemam nic, zaspavam sama budim sa sama...a nemam sa skym porozpravat...este ze ste tu vy...uz normalne uvazujem nad psychologickou ..len tie ich kalerbay nemusim 😵

tigi
18. feb 2010

vikusik preco nepride na vikend? bude pracovat?no to ma mrzi, ze ti je smutno. verim, ze ked je prec a nezavola tak je to na nervy. on je tusim uz raz taky... 😒 na buduci tyzden musime dat kafco baby, jasne!!! ja mozem okrem stvrtku kedykolvek. a co vy?

luci posli ich vsetkych niekam dokelu. 😠

lucul
18. feb 2010

tigi keby to bolo take jednoduche ☹
mozme dat kafco, ja len v stredu nemozem

viki neuveris, ale aj ja som uvazovala uz nad psychologickou, ale ked si spomeniem co som k jednej chodila, tak radsej nie 😠

a nedame na jar ked bude pekne nejaku chatu? 🙂

vanilkka
18. feb 2010

SUSURIIIINY CAUTEEE 😵

tigi
18. feb 2010

ja viem luci, len ja mam silne empaticke a ochranarske citenie na ludi okolo seba, ktorych mam rada, tak ma to serka. 😠 ja viem ze to nie je jednoduche, obvzvlast, ze je to rodina. 😒

mne ked bolo tazko tiez som nad tym uvazovala, nakoniec som si ale poradila sama,ale ktovie ci by mi vtedy nebolo lepsie.

no neeeeeee, nazdar šišina. 😀

jo a ja chatu moooooozeeeeeeeeem 😵 😵 😵

vikinka81
18. feb 2010

Tigustek, nepride zatial asi preto lebo sa nema ako dostat domov, jedno auto malo nehodu tak je v oprave, jeho zeleny sarkan je v Ba tak je nepojazdny...ale teraz sme boli spolu skoro dva tyzdne...to neni zle, ale maju byt niaka sutaz kone tazne pri Oraviciach tak sa chce ist pozriet, mala som aj ja prist za nim..ale nemozem, leo vsetci z domu idu prec a nemal by sa kto postarat o hafanov a starkej to nechcem dat, ked ma problem so starkym... a dalsia vec je pohotovost, zacina sa topit sneh a ma do toho prsat..tak neviem co spravia nase zazracne pivnice ☹ a okrem toho pomaha kamaratovi na stavbe ...takze tak ... a on neni zly, lepsieho muza si pri svojom boku ano neviem predstavit..len neviem co dalej, ta zodpovednost ze by mohol zavolat to mu az tak neublizi..ma irituje, a vlastne ako odisiel pracovat hore tak sa zabvil vsetkeho co mu tu najviac prekazalo, len zabduol ze som tu ostala ja..ale nebudem to tu dalej rozpisovat...radsej na kave, vsak vies 😉

A tu kavu by som dala aj hoci dnes..a buduci tyzden kedykolvek som k dispozicii 😉 zatial nemam nic,len kozmetiku 😀

Lucikkk ty si asi tiez taky typ ako ja, ze si das skakat po hlave od rodinnycu prislusnikov..a preglgavas tu hrozu, presne ako ja ubita a ubolena ale od cudzich si nedam piskat...pozname to 😀

vikinka81
18. feb 2010

No neeeee Vani.... ahoj...ako? 😉

vanilkka
18. feb 2010

kto potrebuje psychologicku poradnu? 🙂

lucul
18. feb 2010

ale co to nevidim necitam, ahojcek vani 😵

tigi to mi je jasne, ty si take nase zlaticko ktore by vsetkych naokolo zbilo kto nam ublizuje 😵
aj ja chatu moooooooozeeeeeeeem 🙂

viki ved to, rodina mi moze skakat po hlave a vyuzivat ma, ale cudzich poslem kade lahsie 😅

vikinka81
18. feb 2010

Vani asi v tomto pocasi vsetky.... 😉 ako sa mas... uz mas po 😵

A ty sa nechces pridat do klubu..psychologickych priser 😀 😀 😀 😝

tigi
18. feb 2010

ja ja ja potrebujem psychologicku poradnu. 😝 pani doktorka, mam doma schyzofrenicku macku, chvilku je najpritulnejsie maciatko na svete a o sekundu ma uz kuse a robi zle. myslite, ze je to vazne a ze by som s nou mala zacat chodit na sedenia??? 😕 😝 😀

vikusik ja viem, aj napriek tomu ze je to pre teba ten najlepsi chlap na svete, tak obcas hneva. no jo, tak akurat blba nahoda, ze nemoze prist a ty musis strazit dom. to na nalade neprida,ale hadam sa to utrasie a vsetko si vynahradite ked dofrci domenko. 😵 😉 🙂

luculik ukaz prstom a vyčapem ich seckych do radu. 😝 😀

lucul
18. feb 2010

tigi na toto ked ti predpisu sedenia, tak poviem brachovi ze aj s tym nasim treba ist 😀 😀 😀

viki to je asi v tych chlapoch, ked ten moj odchadza tak slubuje, ze zavola a bude volat, ale ked pride tak zapoti, ze nebolo casu, ale nezabijeme ich za to 😠 😀

tigi tak chystaj remen zacinam ukazovat 😀

vikinka81
18. feb 2010

No ved presne..zavola, akoze aj ja by som mohla zavolat..mam cas, ale nechavam to na neho, lebo vzdy ked zavolam ja nema cas 😉 ... 🙂

Jo jo je to ten chlap, ktoreho mozem..ale asi ho uz neprevychovam 😀 alebo ak motyk vystreli tak za 20 rokov 😀

Jo Tigustek..a nechces k tomu tvojmu kocurovi dohovorit 😝 a mam na teba otazocku nechces mu dat kamosa , zadara vykastrovaneho..kamoska veterinarka ma popytala, ci niekoho nepoznam kto by chcel macku 😅

tigi
18. feb 2010

luci len aby mi na to nepredpisali sedativa 😀 😀 😀

vikusik obidve moje cici su povodne bezdomofci a prichyleny u nas a poviem ti, mam s nimi co robit s nezbedami malymi. 😀 v praci sa staram o dalsiu cicu bezdomovkynu a myslim ze to mi aj staci. 😀 dufam ale, ze sa podari najst mu dobry domov, su to milaciky. 😵 🙂

lucul
18. feb 2010

tigi chcela som sa opytat, ty mas rucny vysavac? taky ten maly
lebo my ked ho vytiahneme, tak kocur na neho neskutocne syci a labou ho buchne, minule mi skoro odletel 😀
zametat nemozeme lebo to nam nahana metlu a skace to spiny, tak neviem ci to je normalne 😀

viki hej o 20rokov uz nebudu pubertaci ale zacnu sa vracat spat a budu ako male deti 😀

vikinka81
18. feb 2010

Hej mala troch uz dvoch rozdala...a treti jej ostal..ze vraj pekny-a..uz som aj zabudla co to je za pohlavie 😀 , ale toto mi spominala v utorok..tak mozno sa jej podarilo niekoho zohnat..aj na to tretie ked uz je svrtok..ja som nemala vcera cas sa opytat a ja viem ake je to starat sa o zvieratka..poznam 😀 🙂

pikino
18. feb 2010

nazdar rostenky. 🙂

skudam vas citat ae ste nejake prirychle. to sa tu nestava casto vysla som z cviku. 😀

lucul
18. feb 2010

babulky mate poslanu kupelnu 😵