Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
23. feb 2010
juliett99
23. feb 2010

a kedy idete vierke????,,,,,,,
pridala by som sa rada ak mozem 😵 😵 😵 😵 😵

ano myslela xixi nemam pojem o case xix 😀 😀 😀 😀

vikinka81
23. feb 2010

Ahojte babule 😉

Tak ako dnes? ja vas asi nepotesim, nieco sa vyskytlo tak sa nepridam...bohuzial, snad nabuduce 😖 😠 😕

A moj cyklus http://www.fertilityfriend.com/home/2b8ec8 neviem, co si uz mam mysliet, graf my nevyznacil stale ovulu a uz som 20DC...jaj boze...a ani nic necitim ☹ 😢

tigi
23. feb 2010

caf luci 🙂 peknucke, potom musis poslat nejake fotos zo svadby, nech ta aj v nich vidime. 🙂

lucul
23. feb 2010

juli, my s piki odchadzame z BA okolo 15.15, takze asi tak o 16h dorazime do PK, podla toho ako bude cesta 🙂

viki to je skoda ☹
a graf ti vyznaci ovulu az ked budes mat niekolko vyssich teplot za sebou, neboj, ale toto by mohla byt tvoja ovu teplota 😉

juliett99
23. feb 2010

a vierka byva v ciferi vsak??

tigi
23. feb 2010

juli ideme dnes, okolo pol piatej u vierky. pridete? 😵 😵 😵

vikusi to nemyslis vazne!!! 😠 😒 no jo, tak hadam nabuduce. 😒 a ako hovori lucka, ovu ti vyznaci naskor asi vo stvrtok, ak budu teplotky hore. ale pokles je pekny, to by mohlo naznacovat ovu. uvidime ako zajtra. 😉 🙂

lucul
23. feb 2010

tigi jasne pofotime sa a poslem, vecer som nad nimi rozmyslala ci nie su moc priceznovske ale ako pozeram na tu foto tak nie, dufam ze to nebude moc, ale neva mne sa paaaaacia 😀

juli hej, v ciferi pri pumpe 🙂 asi je tam len jedna, ci? 😅

tigi
23. feb 2010

priamo v C. je len jedna. juli ak chces, mozme sa stretnut v tt okolo stvrtej a potom mozme ist spolu. 🙂

tigi
23. feb 2010

luci neni su moc prinecnovske, myslim ze su take akurat. 🙂 a hlavne ze sa ty v nich citis dobre. 🙂

lucul
23. feb 2010

hadzem stavku, kedy padnem na pusu? 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/29da82

juliett99
23. feb 2010

to by bolo seper keby mi to vyslo este uvidim ako Dado s uloham a dam vam vediet tigi mam na teba mobil crnknem ti.
dakujuem za pozvanie aj ste daco kupovali ste sa skladali?? 😅

luci ja tymmgrafom nerozumiem ale aj tak drzim palce, 😵 😵 😵

vikinka81
23. feb 2010

Luciiii, zeby? 😉 drzim paste 😵

Baby fakt ma to mrzi, hadam potom o mesiac...ale neda sa 😖 😔

Tigustek, ked bude manzo doma niekedy dlhsie dosli by sme ku vam na nakup..ale dam ti vediet 😉

Lucuulik tie saty su super..si bola v Stupave ?...pekne a dufam ze hodis photos, ked budes v nich navlieknuta 😀

tigi
23. feb 2010

juli jasne, kludne sa ozvi, bolo by to super keby sa to podarilo, aj by sme Samika videli, to by bolo super babenkovske stretnutie. 😵 🙂

luci nestafkujem sa 😀 ale moc drzim palce, do piatku sa rozhodne. 🙂

lucul
23. feb 2010

dakujem baby za drzanie pasti, ale pochybujem v takomto case mi tie grafy pripadaju rovnako a potom padnem na zadok ako taka hruska 😠

hej viki v Stupave, ked som ich mala na sebe drahy nedychal 😀, sa tesim aj na uces co mi spravi kamoska 😵

vikinka81
23. feb 2010

Urcite budes princezna 😉

A neboj piatok je tu cochvila, tak sa tesime na spravy 😵

vikinka81
23. feb 2010

Juliatko ahojjj...tak to je super, ze Samko uz je chlapisko..ako to leti, nedavno sa narodil a uz je takkyyyy velky 🙂

pikino
23. feb 2010

cafte ja len na chvilku lebo ideme von.

lucul ved v nedelu uz budes vediet na com si. zatia je grafik pekny.
a satocky su moc moc pekne.

viki skoda ze nemozes prist. ☹ tak nabuduce. a poda mna je ovulka asi dnes. uvidis aka teplota bude zajtra.

sa ozvem ked prideme domov okolo obeda. cafteeeee 😵

juliett99
23. feb 2010

dakujem vikinka
pokusim sa dostat z domu z mojho stereo typu xixixi 😀 😀 😀

juliett99
23. feb 2010

musim off paaaaaaaaa ozvem sa 😵 😵 😵

lucul
23. feb 2010

v piatok by som konecne chcela minut ten test, ved ochvilu mu vyprsi expiracna doba a test v haji tak ho aspon ocikam 😀

juli ved dojdi aj v teplakoch, nam to vadit nebude 😀

tigi baby dejchanek s nami dvoma 😀

vikinka81
23. feb 2010

Luciiik a poskytnem ti aj moj tehu testiky pred expiraciou, mozesss cikattttt 😀

A citala som babam od vedla v grafoch, ze tam baby skusaju ovu tesitky na potvrdenie tehu testov , nemas v zalohe vyskusat 🙂

Piki peknu prechadzku, dnes je nadherny den aj ja by som sa vyvalila na nasej teraske a opalovala sa..ale ani take lyzovanie by nebolo od veci..nadherny den 😉

lucul
23. feb 2010

viki to mam ocikavat testy pred skoncenim pouzitelnosti? 😀 😀 😀
ked na nich vycikam 2// tak ocikam vsetky 😀 😀 😀

hej to som citala, a oni testuju s tehu testom uz od 10DPO, ale to sa mi zda skoda testu 🙂

vonku je vazne krasne, taka prechadzka lesom alebo lyzovacka by neboli na skodu 😵

vikinka81
23. feb 2010

No jasan, mozes cikat kolko chces..mas to dovolene..... tak aspon sa presvedcis o tom ci su vlastne este pred expiraciou pouzitelne 😉 😀 😀 😀

Aj mne sa to zda velmi skoro, vsetky sa stresuju...ved kym kramy nedojdu, tak mne by to az vtedy trklo..hmm ze asi nieco neni v poriadku 🙂

Jooooj..a my musime makat..hned by som sla niekam 😔 😕 😵

lucul
23. feb 2010

ved to, zda sa mi ze tam sa na to strasne upinaju a stresuju, ale ved kazdeho osobna vec, ked si predstavim, ze tento mesiac boli 2roky co sme si prestali davat pozor, tak uz je to aj dost, aj ked sa nam raz zadarilo, to ma uistuje v tom, ze sa proste zadarit raz musi, len sa musime trafit a musi byt ta vhodna doba na to 😵

joooj ani nevrav, mne sa tak nechce pracovat, minuly tyzden mi to islo lahko, tento tyzden mam take fuj piplacky, neznasam to 😠

juliett99
23. feb 2010

to je ale jarny dnicek cooooooooooooooo. nas krpcek uz spinka 2 hodiny wauuuuuuuuu boli sme v meste po uradoch a teraz sme domka astale hajjjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵

pikino
23. feb 2010

mno uz som spat.

micku som hodila do postielky cakam ci zachrni tak snad hej llebo fetuje deku. 😀 😀 😀 😝

lucul
23. feb 2010

ok baby, tesim sa na vas, vidime saaaaa 😵

piki o tej 15h som u teba, volam ti predtym

papa 🙂

juliett99
23. feb 2010

babule mrzi ma to no dnes mi to nevychdza snad na dalsie stretko uz vyjde 😠

tigi
23. feb 2010

julatko oukej teda 😒 , hadam nabuduce uz vyboskavame aj samika. 😵

piki a vy ste boli na prechadzke s terinkou? dneska bolo paradne pocasicko. 🙂

papa luci a vidime sa tak... o dve a pol hodky. 😝 😀