Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

pikino
5. mar 2010

ano tigi kreativna je potvorka. strasne vymysla. takto spava bezne stale ju musim napravat ebo je potom dolamana a otlacena cela a uz sa mi aj stao ze tak zaspala ze sa skoro udusila lebo mala hlavu zatlacenu v deke. nastastie sa pustil alarm. 😅

pikino
5. mar 2010

teraz sa naucila robit indiana akurat ze to nerobi dlanou ale opakom ruky smiesna je. 😀

tigi
5. mar 2010

mas nejaky monitor dychu piki?

jo a co je to "robit indiana"??? 😅

pikino
5. mar 2010

no zakryjes si pusu dlanou a robis wua wua wua wua 😀

ano my mame monitor dychu od malinka. skvela vecicka.

kasami
5. mar 2010

Piki, mne takto maly v noci cestuje este teraz 😀

ale nekremoval sa tak 🙂
raz sa perfektne polepil ... a popisal ak najdem tu fotku poslem 🙂

S. ma velku postel 120cm sirku a 200dlzu, ale celu ju precestuje 😀

inak ten monitor je fakt skvela vac, aj my sme mali ... ale ked mal maly uz viac ako 9mesiacov sme ho museli dat prec ... tolko cestoval po tej postielke ... vysel z nej tak, ze nohy ruky von z postielky a monitor ho nemonitorova ale pipal ...

pikino
5. mar 2010

ja mam dobry monitor ma dve platne takze zaberie ceu postel dokonca ked terez spavala so mnou tak zebra este aj mna na vedlajsej posteli.

kasami
5. mar 2010

tak to je super 🙂 aj kamoska mi hovorila, ze ma taky dvojity ... ja som mala len jednu platnu 😅 ale vtedy to bola asi len novinka a vychytali muchy a zistili, ze dve su viac ako jedna 😀

tigi
5. mar 2010

jaaaj toto je indian 😀 😀 😀 no viem si uplne predstavit ake je pri tom bohovska. 😀

oukej zienky, idem domof, teda idem kuken tu zaclonu najskor. majte sa, krasny vikend zelam, piki tebe prijemnu veceru 😉 😝 .

ahojte babulky.

kasami
5. mar 2010

Krasny vikend

pa

pikino
5. mar 2010

pekny vikend tigus 😉

perla200
autor
5. mar 2010

no piki videla som foto na fb....no terez je riadna maska🙂)) to čo mas doma za jogína?🙂

juliett99
5. mar 2010

babule caute ako sa mame???
co tu dnes nove?,

pikino
6. mar 2010

perus co bojis aj tvoja za chvilu zacne 😀 😀 😀 sa budete na nej rehlit jak kone. 😀 😝

vierka
6. mar 2010

caute baby 😀

ja len na chvilu, lebo za chvilu ideme ku Tiguske... ja s malym na navstevu s kavickou a moj mangel na pracovny pobyt 😀 😀 😀

no co sa tyka rodicov, tak my bohuzial mangelovch uz nemame - co ma mrzi, pretoze viem, ze svokra by bola najskvelejsia babicka na svete 😔 no a co sa tyka mojich rodicov, su rozvedeny... s tatkom si nemam co povedat, nejako sme k sebe nejaky velky vztah nechovali - nie som jedno z jeho dvoch oblubenych deti... no a co sa tyka mami, tak ju vidavam tak raz za mesiac, este pracuje popri dochodku a maleho nebude varovat len preto, ze sa hrozne zmenila. od rozvodu si uziva novu mladost, priam az pubertu - kazdy vikend diskoteka, sedava po baroch, fajci a klame... a styka sa s takymi chlapmi, ze mam z nich strach, proste grazli... takze tam maly skoncil, vidavat ho vidava, ale len ked som tam ja - osamote ho s nou nenechavam... a este bude mat "babicku a dedka" moju krsnu a krsneho... ti nemali vlastne deti, tak nas maju ako deti a nase deti su pre nich vnucata - aj chcu aby ich oslovovali babka a dedko, tak ti jedini su super a tam bude maly chodievat aj na vikendy keby chcel 😵

no a co sa tyka monitoru dychu - my uz mame ten co sa pripne na plienku a je super... moze ho mat dieta kdekolvek, je super prenosny, takze aj ked spi na stolicke, tak je monitorovany... nemozem si vynachvalit 😀 😀 😀

inak sa mame super ako vzdy 😀

perla200
autor
6. mar 2010

no ahojte....

hlásim neprerezaný tretí zub 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a super noc 🙂 🙂 🙂 🙂
teraz obidve moje deti spinkajú tak mam chvílu pre seba 🙂 a mam dokonca aj umyté vlasy...

čo sa týka rodičov - nebyt mojich umrieme od hladu, mala tiež a tak...proste moji rodičia sú úžasní ludia strasne nam pomáhajú a neviem čo by som si bez nich počala...
čo sa týka svokrovcov - no comment....svokra videla malú naposledy v januári tuším....svokor na vianoce ale ten robí na kamionoch takže chápeme....z ich strany pomoc žiadna skôr my im pomáhame....ale nejakej vdaky sa nedočkás....

vierka - to fakt? normalne si ma šokla s tou maminou...no ja by som malú so svokrou nenechala ani minútu vlastne ona ani nevie čo by s nou robila malú nepozna, nevie čo je, nevie kedy spí, kolko spí a tak.... žiadny záujem z jej strany

a viete že so švagrinou nemame bohvieaký vztah, ale už sa to lepší lebo deti nas nejak spájajú, ale ich mala - svokra tiež žiadny záujem hoci bývajú v jednej dedine...takže asi tolko

juliett99
6. mar 2010

teda Vierocka normalne az husaciu kozu mam to fakttttttttttt 😕 😕 😕

Perli takze vy uz mate doma selmicku zubatu xixixixi 😀 😀 😝 😝 😝

pikino
8. mar 2010

cafte mrcky kde ste dnes vsetky?

vikinka81
8. mar 2010

Dobre ranecko, dievcence 😉

Kukam, ze posledny prispevok od Juliatka....ako ste prezili vikend ? 😉 🙂

No Vierka, co dodat niekoty ludia si nezasluzia byt rodicmi...., ale ty si silna viem ze ta to trapi..ale mas svoju rodinku a urcite jej budes davat tolko lasky, kolko sa len bude dat a malemu das cokolvek na svete 😵

Ja fakt nechapem niektorych ludi...., ako sa mozu stavat k svojim najblizsim...akoze fakt neviem co dodat, ja mam so svojimi rodicmi perfis vztah...vzdy nam pomahaju a strkaju evrvy do ruky aj ked to nepotrebujeme a davaju nam tolko lasky...sme pre nich to najdrahsie v zivote a ja si to uzivam snimi, lebo raz tu nebudu a potom skonci aj to pekne, a ostane to len v spomienkach... v nasej rodine nexistuju niake priatelstva, ze nasi chodia na navstevy a taak, pre nich sme mi deti jedna velkaaa rodina ktora ich naplna stastim, laskou, porozumenim....

No a baby pre info...moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/2b8ec8

lucul
8. mar 2010

ahojte babulky

mne sa taaaaaak nechcelo vykotulat z postele 😔, vecer neviem zaspat a rano vstat, zabit ma je malo 🙄

viki podla mna bola ovu 21DC, uvidime co povie piki 🙂

a k rodicom, radsej sa nevyjadrujem, moj nazor je, ze ma zhulakaju jak male decko, mamina sa s tym mozno nejak zmieri a bude si uzivat vnucatko (dufam) a tatko sa bude tvarit, ze jeho jedine dieta ho sklamalo a spravilo nieco strasne zle, ale kvoli tomu aby nestratil lacnu pracovnu silu bude ma akceptovat, ale s tym jeho uzasnym vycitavym pohladom z ktoreho sa mi chce niekedy blinkat 😠

perla200
autor
8. mar 2010

no ahojte...

vidís vikinka - ano mame vselijaké rodiny....teda ta moja je super, horsie je to s MM...ale zase beriem to tak že nemôže byt vsetko perfektné🙂)))))))))))

ako inak babule?

tigi
8. mar 2010

ahojte zienky.

mne sa tiez dnes nechcelo vstavat, ale to preto, ze som lemra a navyse som sa cez vikend poriadne nevyspala. aj v sobotu aj v nedelu som vstavala skoro, pretoze sme mali nabity program pracovny. ale aj tak boo dobre cez vikend. 🙂

pikusi no ako vcera?? 😝 😀

lucul
8. mar 2010

mica a co si robila? ved bola zima brrrrr 😀

ozaj, piki tak ako? vypravaj prehanaj 😝 aj detaily chceme 😀

tigi
8. mar 2010

mi nieco hovor luci aka bola kosa. v sobotu som vstavala skoro, pretoze k nam mala prist vierka s mangelom, vierka na navstevu ako uz pisala a jej mangel isiel s mojim mangelom obmurovavat vanu v kupelke, takze som este rano stihla pustit dve pracky a upratat dom, aby tam nebolo jak po vybuchu. boli sme sa aj s patuskom prejst a pekne sme vymrzli, teda iba ja s vierkou, maly bol zababuseny a klido pido spinuskal celu hodinovu prechadzku a potom aj na gauci.no a v nedelu sme pracovali na mojom auticku, menil mi manzo vyfuk a konecne chudatko po celej zime sme ho umyli. skoro som ho nespoznala. 😝 😀

lucul
8. mar 2010

pekne straveny vikend 🙂. o vybuchu mi nieco hovor, my sme v sobotu vstali, vsetci este v pyzamkach a dohrnul sa bratranec s maly a zenou, kks u nas keby bomba padla tak tam neni taky brajgel 🙄 a to maly nechcel od nas odist, stale behal za cicou a ked mu rodicia odchadzali a chceli ho nalakat na "papa my uz ideme" tak on im vratil papa a este aj pusu poslal 😀 😀 😀
a si mala povedat, ze umyvate auto, by som pristavila aj moje 😀

vikinka81
8. mar 2010

No som spat, ale opat tu nik nie je 😉 🙂

Lucuulik, ja tiez tusim ze ovula bola na 21DC...ale co uz, tento mesiac sii robi zo mna prdel ten graf...a este ta povoluacna fazaaa, je dlhaaa 😠 😖

To auto beriem tiez...nie je sice moc spinave..ale trebalo by to povysavat a umyt okna 😀 😀 , takze buduci vikend, posielam Tiguske moje aftoooo 😀 😀

A unas vikend taka mila pohodicka, vcera sme boli po nakupoch v Blave.... a taaakkk , odych 😵

Piki tak ako dopadla romantikus vecera 😕

lucul
8. mar 2010

ja som tu, len tu nikto nepise, tak si nebudem pisat sama so sebou 😀

viki neboj graf sa umudri a skonci zeleno, jeden urcite 😵

ta piki nas natahuje 😅

tigi
8. mar 2010

vikusik bud rada ze mas peknu dlhu poovu fazu, bude to dobre pre zahniezdenie vajka. 😉 🙂

aftaky dievcata neumyvam, skoro mi pri tom mojom omrzli paprcky. 😝

vikinka81
8. mar 2010

Uz som tu opat aj ja...hallooo 😉

Tigustek...to my nerobi az tak vrasky..ako ten hnusny dlhy predlzeny cyklus...., stve ma a neviem si nan zvyknut 😢 baby poradte niake prirodne co budem pchat do seba..nech mam opat ten svoj krasny cyklus 🙂
A mas super manzika, ze poumyva..ale ja sa tiez priznam, ze moj to tiez robi aby som mu nekrividla ... 😀 😀

Piki asi zamrzla 😀 😀

lucul
8. mar 2010

viki skus tie femi kvapky, tie by ti mohli pomoct, ale do 35dni je dlzka cyklu normalna, tak nemaj boja

piki je este asi v soku z vcera 😀

vikinka81
8. mar 2010

Lucikk praveze nestresuj keby to tak bolo tych 35 dni, ale toto je skoro 38 dni a to uz neni dobre 😵 😵 , ja viem som narocna...ale ked som mala od 1 menzesu31Dni a zrazu hups 38...tak to vie pekne nastvat 🙄 🤐

Femigrad som pila..a neviem ci to nieco pomohlo, skor bol konecne hlien 😀