Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
8. mar 2010

ale ja som nemyslela femigard, ale Femi kvapky, od Valovica 😉

vikinka81
8. mar 2010

Jaaaaaaj , no vidis aka nepozornost 😀 😀 😀

Tak tie si musim, zaobstarat..kedysi davno som ich uzivala...ale to uz bolo fakt davno, davno 😀

lucul
8. mar 2010

vidis moja, citaj pozorne 😀

ale ta piki chce nasrat tigra 😠 ale to nevie, ze ked naserie tigra naserie celu dzunglu 😠 😀 😀 😀

vikinka81
8. mar 2010

Tedaa dzunglaaaaaaa tras sa..... 😀 😀 😀 to uz sa aj ja zacinam bat 😀 😀

No a inac...spala by som ☹ 😉 , mne tato jarna unava nerobi dobreeee 😕

lucul
8. mar 2010

inak neuveris, ale aj ja by som spala 😅

vikinka81
8. mar 2010

Tak co stym? 😀 😀 😀 co podnikeme 😉

inac ani Katka sa tu cez vikend neukazala, dufam ze je vsetko oki 😵

tigi
8. mar 2010

vikusi ked tak teda skus tie femi, alebo to skus spomenut doktorke. ale pozerala som na tvoj graf a minuly cyklus si mala pekny 30-dnovy a tento podla minulej lf a tvojej odhadovanej ovulky by mohol byt do 35 dni. ale to je len na zaklade predpokladu z minula, moze to byt aj dlhsie. inak na skratenie cyklu nepoznam okrem hormonov nic moc, telo si aj tak castokrat urobi svoje. skus to ked tak spomenut svojej dokine. 🙂

ja som nabudenaaaaa baby.... mali sme vo firme mensiu oslavu, ktoru sme spojili aj s MDZ a dostala som kvecinku. 😝 😀

lucul
8. mar 2010

katka je v poriadku zahliadla som ju tu, pisala do inej temy, snad sa aj u nas ukaze 🙂

viki zahajujem protestny spanok 😀

tigi krasa, aj ja chcem taku robotu 😀

babulky pre teraz vas opustim, idem k svagrovej postiskat synovca 😵

papa kocky, vecer mrknem ci piki napisala 🙂

vikinka81
8. mar 2010

No nic baby dnes sme tomu moc nedali, hadam zajtra 😉 😀

No idem aj ja off.... zase nam vypadol systeemmm a dnes a mozno ani zajtra ho nespojazdnia...takze odchadzam domenko.., a nemam co tu robit ked tak sa vecer prihlasim 😉 🙂

Krasny dnicek 😀

kasami
8. mar 2010

Ahojky 🙂
ja nejak nestiham 😝
rano som letela do banky, potom s malym na logopediu ... medzi tym mi volal muz, ze sa mam vratit domov, lebo nam prisli skontrolovat kotol ... tak som si polietala ... potom som ich vychystala a isli s mojim otcom na Babu ... traja chlapi 😝 prvy krat sami spolu ... dufam, ze to este niekedy zopakuju 😉

vierka
8. mar 2010

caute baby,
ja len rychlo na skok, lebo kto vie kolko to bude mladika bavit zundrat si sam pre seba a lezat pri tom na gauci 😀

v prvom rade Vsetko najlepsieeeeeeeee k MDZ baby 😀 aj velke, aj mala - toto sa chlapov netyka (bohuzial Patko, mas smolu) 😀 😀 😀

no vikend, bol konecne tatinko doma... tak v sobotu sme boli u Tigusky a potom pozriet v novom nabytkarstve v TT a potom na nakupe jedla... vcera navsteva u starkej... odo dnes sme sami... boli sme aj dve hodky vonku cez obed, svietilo slniecko, ale pekna kosa... a maly si nejako vyzaduje dnes moju pozornost, takze upratat ako som mala dnes v plane akosi nezvladam... ale ved naco, aj tak za mnou nikto cez tyzden nepride a keby nahodou prisla Tigi, tak jej prelepim oci 😀
zajtra idem zubarovi a v stredu na gyndu na prehliadku po sestonedeli...

nomladik si uvedomil, ze ho nikto nepocuva 😅 😀 no musim ist 😀 tak sa majte baby, drzte sa 😵

pikino
8. mar 2010

ahojte micuse.

sorry ze som sa dnes neozvala. nebolo kedy. 🙂 tento tyzden mam doma manza takze mam o program postarane.

co sa tyka vecere tak bola fajn. len som sa pred tym musela zasa nas.at kym sme isli z domu, lebo moj muz mi o 15:45 zahlasi ze o stvtej ideme a ja este neumyta, v teplakoch nenamalovana na hlave vybuch. hruza. zasa stresoval ze dojdeme neskoro. mama prisla strazit terezku doniesla aj moju segru a sarinku takze terez sa aspon nenudila. 🙂 nakoniec sme isli z domu pred pol piatou a prisli sme akurat na piatu. a to sme isli lazo plazo.
ja neviem my ked niekam ideme tak to nemoze byt bez stresu. 😅

okrem nas boli v restike este dalsie dva stoly obsadene takze tam bolo celkom ticho 🙂 jedlo bolo vynikajuce
obsluha mila. aj bobo sa snazil byt prijemny. 😀 😝 za hodinku sme boli hotovy napchaty ako prasatka a isli sme dom. cestou sme sa este stavili v cukrarni kupit nasim veterniky za strazenie a o siedmej sme boli doma a bolo vybavene. 🙂

terez uz bola unavena, omrncana. tak som ju okupala a zalahla. len jej zrejme nebolo dobre lebo sa kazdych 20 minut budila s revom takze nakoniec som si ju o polnoci zobrala do postele a bol klud do siestej rano.

perla200
autor
8. mar 2010

ahojte....piki a čo ste to oslavovali vlastne???? ja nestíham vnímat🙂

pikino
9. mar 2010

cafte micky

perlus moje narodeniny. 🙂

dnes tu zasa nebudem ideme vybavovat najprv na upsvar zvyseny rodicak a potom ideme pozriet terezke novu autosedacku. 🙂

tak sa majte ozvem sa ked prideme.

lucul
9. mar 2010

ahojte babulky

tak my mame kludovy rezim, nasadeny duphaston, ale nevyzera to dobre ☹

zuzlienka
9. mar 2010

Caute babule, dnes mam volno..tak sa hlasim z domaceho nicku 😉

Lucuul co sa deje..... 😕 ☹

lucul
9. mar 2010

viki, zacala som spinit, a dost vela, tak som isla k dr. a nasa velkost nezodpoveda 6tt ale len 4tt, nechcel nic uzavierat, vraj uvidime o 2tyzdne, keby hocico sa dialo mam prist 😒

zuzlienka
9. mar 2010

Doprcic Lucuulik.....sakra..drzim palce....nech je to oka 😖 😢 😔 hlavne odychuj 😉

lucul
9. mar 2010

nic ine mi neostava, lezat a cakat ☹
najkrajsia bola reakcia mojho draheho 😠 , vraj ja ani tehu nemozem mat normalne 😝

tigi
9. mar 2010

ahojte babulky.

luculik co to citam 😲 babenko nech poslucha pekne rastie, lebo ked odtial za 8 mesiacov vylezie, tak si to s nim vybavim co ta trapil. 😠 tak pekne krasne nasad silny kludovy rezim nech sa cervicek pekne ukludni.

lucul
9. mar 2010

tigi ty nasa ochrankyna 😵, neboj mam nasadeny kludovy rezim, kamoska dokonci papiere za mna, take moje zlaticko (nie ta 😀 )
novembrovky su asi zakliate 😠, ze juli? kati ty sa drz a oddychuj tiez pre istotu

tigi
9. mar 2010

vies ked nanho pekne slovo nezaberie, tak sa mu pre mna za mna aj vyhrazat budem 😠 😀 (aj ked v skutocnosti by som ho aj tak vyboškavala ked by som ho prvykrat zbadala, ale to mu nehovor, mohol by sa zlaknut a naopak odtial vobec nevyliezt 😝 😉 🙂 )

lucul
9. mar 2010

vidis to, to ma nenapadlo, ja ho odvcera prosim nech ostane u maminky, ze ho budem lubit do konca zivota, nic nebude asi mu zacnem nadavat 😠 😀
len nech leze von vtedy kedy ma, ani skor a ani neskor 🙂

tigi
9. mar 2010

aspon ze kamaratka pomoze s robotou. tatouchovi si povedala preco si na PN?

lucul
9. mar 2010

nie, jemu som povedala, ze proste robim doma, on nemusi vediet kto to za mna dokonci, nebudem ich zbytocne stresovat, kaslem na to

chuchu86
9. mar 2010

ahojte baby,
dnes ma šili 2 x v živote, ráno som chcela spraviť raňajky pre manžela, mala som v ruke nôž a salámy,
dva prsty som porezala, pred chvíľkou sme sa vrátili z chirurgie, ma zašili 🙂

tigi
9. mar 2010

jasne. tak ja budem dneska cvicit aj za teba a ty oddychuj aj za mna. 🙂 ideme dneska so segrami a neterkou na zumbu. segry konecne dokoncili diplomofku a maju cas tak ideme styri. som zvedava kolko tam bude ludi. chodievali sme v pondelok a tam bolo napraskene, uvidim ako dnes. ale aspon je to v lepsi cas a nemusim sa vecer vracat do tt, idem tam dnes rovno z prace.

lucul
9. mar 2010

uff chuchu a ty co sibrinkuje s nozom 😠, davaj pozor, nech sa to rychlo zahoji 😉

tigi len pekne cvic, ja oddychujem 🙂 tomu sa hovori delba prace 😀

tigi
9. mar 2010

ano, preto hovorim aby si ty oddychovala aj za mna a mame to pekne podelene. 😀

chuchu jeeeskove oci, ani nevies co sa behom chvilky stane. si ok? kolko mas stichov? nezasili ti prsty dokopy? 😝 😉 😀

lucul
9. mar 2010

rozdelenie uspesne, len mi vzdy daj vediet kedy mam oddychovat za troch 😀
ale nezabudni poctivo cvicit 2krat do tyzdna ako ja a budes tehu 😉