Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vanilkka
22. júl 2009

vierocka to radsej neriskuj aby si z malej nemala transku 😀 😀 😀

v piatok cica ides na nakupy? bozeeeeee to nemozem ☹ nakupy bez ninusky strasneeeee 😀 😀 😀 ako to tie predavacky preziju 😀 😀 😀

vanilkka
22. júl 2009

no ja tiez neviem co sa bavili viac,,,ale isto v tom boli zeny, sex a pivo 😀 😀 😀

vanilkka
22. júl 2009

svinusky lucim sa....pustaju nas domov o dvoch....ajooooooojte 😵

lucul
22. júl 2009

ahoj vani maj sa 🙂

babule aj ja sa lucim, idem sa dufam kupat, papa 🙂

vierka
22. júl 2009

takze som tu asi uz len ja a prave premyslam, ci ma vobec zmysel vam odpovedat na vase spravy 😀 😀 😀

lucul
22. júl 2009

vierka vzdy to ma zmysel, obcas si to spatne precitame (teda aspon ja) 😉

pikino
22. júl 2009

aj ja si vas precitam dycky spatne. vsak nemozem vpadnut do debaty a byt mimo.

a vierka moze nosit to tricko. lebo to bude znamenat ze takeho hlada. 😀 vies co sa za mlady naucis....

vierka
23. júl 2009

dobre ranko kocky 😀

pikuska - no ked bude po mne, tak sa po narodeni nemusi nic ucit - bude secko vediet 😀 😀 😀

inak jedna baba ma v albume take chutne tricko pre tehulky, take zhanam 😀 na prskach je napis "It´s started with a kiss" a na brusku je napis "and ended like this" 😝 😀 😀 😀

lucul
23. júl 2009

caute maminky, tehulky, snazilky a ostatne zveri 😀

vierka, ved jej napis IP, mozno ti odpise kde to zohnala 😉

vanilkka
23. júl 2009

caute svinusky,,,mne uz chyba len grilovacie korenie dnes,,,,,pripadam si ako by ma opekal niekto 😠

vierka
23. júl 2009

lucul - ona tam ma tiez napisane, ze take tricko chce zohnat... ale skor to vyzera, ze je to z nejakej cudzokrajnej stranky a nie z nejakej na sk kde by sa to dalo aj objednat 😀

a co mam hovorit ja? zo mna bude asi slepaci vyvar 😀 v kancli som mala uz rano o deviatej 30 stupnov a teplota staaaaaale stupa 😲

lucul
23. júl 2009

aha, tak potom nist, ale ved za pokus to stoji 😀

jooooj, baby, nezavidim vam, ja mam na sebe deku co mi je chladno 😅 , ale klimu nemaaaaam 😝 😀

lucul
23. júl 2009

baby a co je perluskou, ta tu uz nebola dlhsie, mohla by sa prist aspon ohlasit, ci sa daco deje 😠
a ani juli tu uz dlllllllho nebola, snad je to len tym ze si lehni na lehatku 😅

perla200
autor
23. júl 2009

som tu morky....už som sa vykopala....nerodím..... som v katakombách a schovávam sa pred svetom...inak sa mame dobre🙂

lucul
23. júl 2009

ze spomen certa a cert za dverami 😀 😀 😀
ahoj perli, snad bude od zajtra lepsie, ma sa ochladit na chvilu 😉

perla200
autor
23. júl 2009

no ved hádam ano...už mi je to jedno.... som stastná aj tak🙂

vierka
23. júl 2009

lucul - ja to poznam inak "spomen certa a pride prasa" 😀 😀 😀 tak to hovorieva moj bracho 😀 😀 😀
a juli je v pohode, hovorila som s nou, zajtra ich caka poradna v nemocnici 😀

perluska - no cau, ved ja ti typujem ten pondelok, tak tych par dni uz vydrz, ved na vikend sa ma zase ochladit 😀

perla200
autor
23. júl 2009

no ved hovorím, že je to v pohode.... a cítim sa dobre, hoci v noci som bojovala s komármi....ale inak ok....

lucul
23. júl 2009

moja teta vravi, spomen vlka a hen co pride 😀

vierka
23. júl 2009

lucul - to je tiez dobreeeee 😀

perluska - no vidis to, zevraj par dni pred porodom zostane dobre, tak to naozaj typujem na ten pondelok 😀

perla200
autor
23. júl 2009

no v pondelok idem ešte do poradne.... a to už bude den termínu tak uvidíme čo mi povie teta doktorka....

pikino
23. júl 2009

caftemrckyako dnes? my prave ranajkujeme 😎

perlus je tiez este cela. takze to vyzera na jeden pekny teply kludny a nicim neruseny den.

vcera som tu mala mojho maleho trojrocneho satanasa. tak musel byt pc schovany. 😀

lucul
23. júl 2009

caf piki, ze ranajky, ja rozmyslam, ze sa idem naobedovat takaaaaaaa som hladna 😅

pikino
23. júl 2009

no ranajky. vstala som o pol desiatej. micka chrnela do pol jedenastej. ja namiesto toho aby som sa najedla som radsej zehlila, aj ked som toho nejak vela nestihla. ranajkujem naraz s mickou.ona sosa a ja nad nou ranajkujem. 😀

perla200
autor
23. júl 2009

mne sa zachutili zapečené zemiaky.... tak mi tatino vykopal čerstvé zo záhrady a už zapekám 😀

pikino
23. júl 2009

mnam pecene zemaaaciky, este k nim masko na grile a som v nebiii

lucul
23. júl 2009

piki pekne a omrvinky jej nepadaju do pusiny 😀 😀 😀

perli nerob chute, to by som si dala, mnamky 😝

pikino
23. júl 2009

nepadajuuuuu. ja som sikovnaaaa

vierka
23. júl 2009

pikuska - tak ked si bola tehu si si ranajky polozila na brucho a tak si si na to zvykla, ze si teraz ten tanierik s chlebom vylozis na malu 😀

perluska - no ved pojdes na poradnu rano a hned si ta tam aj nechaju 😀 ja som ti to uz naplanovala 😀

lucul
23. júl 2009

vierka 😀 😀 😀 😀 😀

perli tomu sa neubranis, ja si myslim, ze vierka malu vyzene aj keby si ta tam nechceli nechat 😀 😀 😀