Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

kasami
9. mar 2010

no mna sa tiez pytala na hemato, ale povedala ze to nie je az take ok 😅
ja sa davkujem zelenymi potravinami a aj listovkou ... aj ked mi zo zelenych potravin hovorili, ze uz listovku nemusim, lebo zelene jej osahuju dost ... ale vo stvrtok ked si pojdem po vysledky ukazem hemotologicke prospekty co mam doma a skonzultujem to ...
ja som inak tiez taky antitabletkovy typ ... mam problem malemu podavat lieky 😅 a to strasny 😝
narozdiel od mojho mm ten je tabletkovy az moc 😝

lucul
9. mar 2010

no to je mile, co dr. to iny nazor 😅

podat druhemu liek mozem, ale sama sebe je problem, mna moja detske dr. vycvicila na homeo a z toho mi nic nebolo, ale ked som presla k normal dr. ten mi cpal na vsetko antibiotika a z toho mi dokaslal zaludok a teraz ma z kazdej tbl. boli 😠, esteze som sa mohla vratit k mojej detskej, uz je aj pre dospelych 😵

lucul
9. mar 2010

moja idem si lahnut, som jak zbity pes, asi z tych liekov 😔
a netrap sa kvoli mne, mysli na svoju fazulku a opatruj ju, nech v oktobri mozme obe spolu stresovat kedy to uz pride 😉 😵
ozaj, ujo dr. mi zakazal hladkat brusko, vraj to sposobuje stahy maternice a vypudenie plodu, tak nechytaj nehladkaj, len opatruj a ochranuj 😉
dobru noc 🙂

kasami
9. mar 2010

😅

Vidis a homeopatia nema nic take na podporu ? nevies ?

perla200
autor
10. mar 2010

lucul - ja som až teraz prečítala že ležís....aj ja som mala krvavý výtok a duphaston - paradny liek fakt mi pomohol a vidís akého valibuka som dnosila a teraz je už od pol 6 hore a behá v behúli akoby bol obed a ja zaspávam pri pc.... 🙂 🙂 🙂

vikinka81
10. mar 2010

Caute koceny 😀 😀 😀

Lucuulik ahoj, ako sa dnes citis? 😕 Som myslela na teba cely den aj noc 😒

No Perlus vidis....valibuk ma vela energie, mamicku musi trosku potrapit.... 😀 😀

lucul
10. mar 2010

dobre ranko 😀
ranajky do postele - uzasnaaa vec 😵

viki zlato, teba potrebujem, kde si zohnala ten zazvorovy caj? 🙂
a citim sa fajn, neviem, mne ani nic nebolo len to spinenie 😠

perli dakujem, a nestras, ze vstavanie o 6h 😀

vikinka81
10. mar 2010

Lucuulik skus poprosit R. aby sup do lekarne , alebo naj by bolo aj v Bio obchode, ak ma po ceste a po ruke 😵

Tak ja som si aj myslela, ze ti je spatne....a este spinis ? No a ja moja teplota nie a nie klesnut, teda dnes klesa o 1 stotinku a druhy den spinim..citim ako keby malo prist kazdu chvilu a nic... a vcera som si kupila Valovica 😀

lucul
10. mar 2010

dakujem, poviem mu, ma to na skok, aj lekaren aj bio obchod
dnes domaluju a zajtra navozi kachlicky a bude sa robit, ja sa taaaaak tesim
inak o to nase sunciatko sa uz biju chlapi a to ani nikto nevie ze existuje a nikto nevie ze to je baba 😠

vierka musis toho tvojho chlopa naucit si ziskat tu nasu ak to bude baba 😀

tigi
10. mar 2010

ahojte babulky.

luci ze ranajky do postele.... žuuuuuuužko 😵 😝 🙂

mna dneska boli hlava jak kona a od rana som prudko vytocitelna. dneska somnou neni vobec rec. 😖 ...aspon teda v praci myslim 😉 pripajam aspon graf, ale nist sa tam zaujmave nedeje...

http://www.fertilityfriend.com/home/2a5529

lucul
10. mar 2010

caves tigi, aka bola zumba, nemam svalovicu tak asi dobra 😵
a graf ma zaujimavy tvar 😅

tigi
10. mar 2010

graf je tento mesiac brutal lenivy, jeden uder srdcka a potom nist. este mu davam tyzden na pokles teplotky a moznost ovu, ale mam citak ze tento mesiac z toho nic nebude. vobec necitim vajecniky, akokeby tam ani ziadna aktivita nebola. ale nevzdavam to , este im dam sancu a ked nist, zaciatkom noveho cyklu na ne zautocim clostilom ked inak nedaju. 😉 🙂

zumba bola slaba, podla mna ta precvicovatelka okolo zumby len presla. zacvicila som si sice, ale vela veci prebrala s aerobicku podla mna. ale ked som vlnila bokmi a skakala ostosest a uz som bola cela zadychana, tak som myslela na teba a hovorila som si, ze este to nevzdavam, este musim odcvicit aj za lucku. 😀

lucul
10. mar 2010

daj im sancu uz len chvilenku, zavolaj mrchu a sup na clostil a snazenicko 😵

vela zalezi od instruktorky, za ankou mi bude smutno, ale ja to rok zvladnem 😝
spravne spravne, nevzdavaj sa, musis aj za mna, ja som poctivo spala za teba 😀

lucul
10. mar 2010

no teda, vy vsetky zarezavate a ja som tu sama ☹

vikinka81
10. mar 2010

Som tu 😉

lucul
10. mar 2010

zlata 🙂

lucul
10. mar 2010

no aha ju, ze som tu a neni tu 😠 😀

pikino
10. mar 2010

ja som tu cafte mrcky. 🙂

vikinka81
10. mar 2010

No uz spat, opat .... dnes sa to ☹ 😉

Co porabate micusky, ja obedujem cinuuu 😀 😵

lucul
10. mar 2010

ahoj piki, co porabate 🙂

viki nedrazdi 😠, na take daco mam chut ☹

pikino
10. mar 2010

ja som zbastila svieckovu dnes chutila lepsie este som si tam dala brusnice a slahacku mnamky.

terez akurat zalomila takze oddychujem. 🙂

este spinis?

lucul
10. mar 2010

len oddychuj 🙂
nie, len rano som mala trosku na papieri ale inak nic (tuk tuk tuk) 😵

pikino
10. mar 2010

to je dobre znamenie snad to bola len nejaka prasknuta cievka. to zvykne. 😉

vikinka81
10. mar 2010

Luculik uz sem to sezraaaalllaaaa 😀 😀 😀 , no bolo to skoro studene , takze si o nic neprisla 😵 je super, ze uz tolko nespinis, hned mam lepsiu naladu...bobacik bojuje....a mamika nech pekne dalej odychuje 😉

Piki...tu svieckovu by som si dala....takze si skvela kucharka 😉 🙂

lucul
10. mar 2010

piki neviem ci cievka, dr. sa netvaril nadsene, ale snad nic horsie

viki s radostou by som vymenila za tuto ble teplu hrstkovu polievku 😀

vikinka81
10. mar 2010

Lucikkk co by som ja zas dala, za staru klasiku....teply obed a polievkuuuuuu 😀

Baby tak by som spala a nove infosky...tak uz sa to rozbehlo ,tak uz som cervena 😀 😀

lucul
10. mar 2010

to si mala povedat, vymenila by som 😀

jupi za cervenu a teraz oznam manzovi, ze ziadne vylety a odchody od teba, sup na vec, ale ty by si si mala aj tu stitnu dat skontrolovat 😉

vikinka81
10. mar 2010

Idem k obvodnej v pondelok aj s manzelom....tak budem apelovat, hned na HP na stitku...leo aj to priberanie mi nejde do hlavy 😉 🙂 ,alebo som taka obzrata a mam zalepene oci 😀 😝 😝 , no uz som si zohnala aj ja Zumbu budem pekne doma cvicit 😵

A lezkas? 😵 Takze cochvila sa budete stahovat do PK 😉

lucul
10. mar 2010

no som zvedava co ti povedia 🙂
zumba je najlepsia ked niekam chodis, spotis sa jak slon a je ti dobre 😵

hej lezim, co ine mi ostava, a prave silno rozmyslam ze idem spat, nejak sa mi oci zavieraju 😔
so stahovanim neviem, dufam, ze do leta sa presuniem do pk, to uz budem moct namalovat na stenu od vierky tie obrazky 😵

vikinka81
10. mar 2010

Ked bude treba, kludne pridem okna poumyvat 😀 😀

A luciiik pekne spinkanie a pospi si aj za mna......aj mne sa oci zatvaraju 😀