Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
10. mar 2010

ked uvidis tie okna tak zdrhnes 😀 😀 😀

ok viki, dnes spim aj za teba
a dost idem spat, papa zabky, vecer sa prihlasim mozno, zas budem sama
🙂

pikino
10. mar 2010

viki tak konecne tak tento mesiac uz konecne preom smolu a schmatni toho svojho muza nez uz bude kdekolvek. 😠

lucul dr sa netvari nadsene nikdy. ja dufam, ze to bude ok.

kasami
10. mar 2010

Ahoj 🙂 zdravim 🙂

vikinka81
10. mar 2010

Piki to poviem...som sa jej nevedela dockat 😀 😀 😀 , a odkazem mojmu manzelovi tvoj odkaz...., kde sa hrabe brutanla Nikita 😀 😀 😝 😵

Kati ahoj 🙂 Ako sa dnes citis , uz mas vysledky 😵

pikino
10. mar 2010

caf kati 🙂

viki no tusim som ju dnes na nova cinema 😀

kasami
10. mar 2010

Ja sa mam celkom v pohode ... brucho stale citim, hlava ma boli a pali zaha ... ale je mi omnoho lepsie ako minuly tyzden ...
vysledky z hemato budem mat az zajtra ... tak dufam, ze budu ok ... a na utz idem az 22. takze este casuuu dooost

Piki, ty si mala cinu ? asi by som si aj dala 😀

tigi
10. mar 2010

baby zas nam nesiel ten net, to su amateri co to tu robili, nakopat ich do riti 😠

na brutalnu Nikitu nedam dopustit, kukam na nova cinema, volakedy som to strasne zrala, hlavne Michaela 😵 😀

baby nemate skusenosti s deckami v puberte? lebo ja toho mojho brachu uz asi dorazim 😠 😅 ☹ to som este nezazila aby hormony s niekym plieskali tak jak s nim. uz si s nim neviem rady. 😒

vikinka81
10. mar 2010

No tigi neporadim, lebo mam tiez doma jedneho...a nevie co skor od radosti..a hlavne ako ho nezabit,z jeho spravanim a vystupovanim 😀 😀 a ten nas pubertiak ma 22 rokov 😀 😀 co dodat 😀

Tak tu brutalnu Nikitu by som si aj ja pozrela...

Piki tak si predstav ze my graf vyznacil na 25 DC a LF ze len 9.... 😕 🤐 😖 tak uz neviem kde je sever 😀 😀 , ale to je jedno..v pondelok klusam k Dr. na krv a uvidime 😒

Kati tak potom hod info ake mas vysledky 😉

kasami
10. mar 2010

Tigi ☹ to ti neporadim ... moj brat je o 8 rokov mladsi a do dnes si s nim neviem rady ... mysli si, ze zozral vsetku mudrost sveta .... a zatial nam to nicim nepotvrdil 😅 a nakolko je milacikom celej rodiny tak asi ani nebude musiet 😠

tigi
10. mar 2010

no vikusik, on to zas az taky maly pubertak neni, tiez ma uz trosku viac- 21, ale ja si to jeho spravanie neviem inak ako plieskanim puberty vysvetlit.

kasi ved to, aj ten moj si mysli ze je strasne mudry a ze sa sprava zodpovedne. no tak ale posudte, je zodpovedne chciet sa zenit v 21??? s babou s ktorou chodi cca 2 mesiace??????? ja ho asi zabijem, normalne mi dviha adrenalin. ale to len preto ze mi na nom zalezi a nechcem aby si to v zivote pos..l. ☹ dindaj.

vikusik mne sa dnes zdalo ze si mala pekne ovulku naspat na 21 DC, ale musim to ist omrknut este raz teda...

tigi
10. mar 2010

by som sa stavila ze rano bola ovula na 21 DC a lf ti ukazovalo peknu 14 dnovu, lebo este si hovorim ze si dostala VIP a pekne ti odpocitava DPO. no nist, hybaj k dokine, ale ja verim ze bude vsetko o.k. 😉 🙂

kasami
10. mar 2010

Viki hodim 😀 hned ako budem mat ... ale dopredu oznamujem, ze ratam len s dobrymi 😀

Tigi fuuuha .. to je blbe .... skoda, ze si chce posrat zivot ... ale mozno by mu pomohlo ozrejmit ... aku zodpovednost si berie na seba ... zivit manzelku ... ak pride o pracu ... alebo zostane doma na materskej aj dieta ... starat s ao svoju domacnost ... zriadit si domacnost ... sam sa o vsetko zodpovedne starat ... a nie rodicia a surodenci ...
ale inak si myslim, ze ci viac ho budes odhovarat ... tym viac to bude chciet spravit ... mozno fakt, keby si bol ochotny pripustit vsetko to, co sa mu v zivote svadbou moze zmenit .... ved zit spolu mozu aj bez papiera ... preco sa chcu hned brat 😅

vikinka81
10. mar 2010

Tigustek, ved to...ze aj aj som ju videla 21DC...no co uz ...ked sa j**e tak sa j**e 😀 😀 😀

Nemozeme byt dokonaly 😀

No tak toto mu pekne vyhovor, co je sisi sa zenit po 2 mesiacoch znamosti ....ten sa teda riadne buchol 😀 😀 , pekne mu treba vysvetlit, ze nech si to pekne premysli, a ci si je vedomy co raz pride tazko sa deli...., jaaaaj boze...to su chlapi 😉

A ty nemas VIP? 😀 😵

pikino
10. mar 2010

tigi a to si nekukala moj graf? 😀

tvoj brat nema asi mozog v hlave alebo ho ma hladky ako detska prdel.jednoznacne hormony. clovek sa uci na vlastnych chybach treba ho asi nechat nech si to konecne vyzerie aj s omrvinkami.ako hovori katka nech spolu skusia byvat.

tigi
10. mar 2010

kasi co som sa s nim ja uz narozpravala... a pekne, bez vycitiek, proste ako segra, nie ako matka. ale mozem si hubu drat donekonecna, jemu proste total sibe. keby som aspon videla ze je rozumny, zabezpeceny, ma dobru pracu, ale nic z toho. a to jeho dievca... no comment, uz sme s nou mali docinenia a najradsej by som s nou vyrazila dvere, ale co si pomozem ked on ju chce? ☹ sorry ze sa tu tak rozpisujem ,ale od vcera ked som sa zas od segry dozvedela nejake novinky ma to trapi, este sa mi aj v noci o nom snivalo. keby aspon pochopil ze ma este na niektore veci cas, nic viac od neho nechcem... ☹

tigi
10. mar 2010

pikusi no schvalne, hod link... 😝

babulky oni uz spolu byvali u mojej mamy asi tri tyzdne, potom dievca zdrhlo a detaily radsej nebudem popisovat... 😠

pikino
10. mar 2010

teda vacsina chapov nechce o svatbe ani pocut. 😅
treba donho prestat hustit lebo zakazane chuti najlepsie.

kasami
10. mar 2010

Je to fakt tazke ... keby tak prisiel moj brat ... tak by ma uplne piclo ... na moje "stastie" mam totiz pocit ... ze nejak spracoval nasich a asi dostane moj byt ... a keby si tam este dovliekol nejaku .... tak neviem ci by ma nepiclo

fakt neviem inak pomoct ... mrzi ma to ☹

tigi
10. mar 2010

kasi si zlaticko, ja aj tak viem, ze bude musiet padnut na hubu, pretoze inak si neda povedat. dievca sa podla mna coskoro zase vyfarbi... len ho chcem toho uchranit. mne pomaha aspon to ze vam to tu mozem napisat.

tigi
10. mar 2010

nejak si to moc beriem, ale vzdy sme mali my dvaja z rodiny k sebe najblizsie, vzdy sme sa rozpravali, mama ked nieco na nom videla tak volala mne aby som sa s nim porozpravala, mam proste prenho slabost dilina jedneho krpateho.

vikinka81
10. mar 2010

Tigi a mozno caka, ze ked sa zoberu tak sa zmeniiii, ale radsej by som vyckala ako sa unahlit pre nieco, co cloveka nezmeni a a zbytocne sa potom zbabrat zivot a chodenia po uradoch...a fakttt som za vysusat si zit bez papieru, tam nemas problem kedykolvek zbalit tasku a buchnut dverami, horsie to uz bude ked to bude na papieri....to uz je peklo a zivot zbabrany 😵 tolko moj nazor...

No letim domenko tak pekny dnicek babule...Luciiik dufam, ze si sladko spinkas a snivaju sa ti len tie najkrajsie sny 😀 😀

No a Piki hod sem ten tvoj graf.... 😕 😵

kasami
10. mar 2010

Tigi ... ja mam zase len jeho ... tiez ma mrzi vealkrat ako sa k nam sprava ... malemu je krstny otec ... a este s nim nebol ani v ZOO, ani v parku, ani ko kina s nim nechce ist ... a teraz povedal nasim, ze ani lyzovat s nami nepojde ... lebo ze minuly rok mu to uplne stacilo 😠 a to mu vsetko nasi stale platia ... niekedy aj vybuchnem, niekedy zostanem radsej ticho ... ale tiez mam pre neho slabost ... a mrzi ma to vsetko
ale frajerku mal uplne perfektnu ... uzastnu ... ked bol s nou ... mal zaujem aj o moju rodinu, zavolal, prisiel ... s malym sa chvilku pohral ... ale poslal ju do kelu ... lebo pre neho bola podla mna prilis dobra a od vtedy (3roky) neprisiel sam od seba, nezavolal, ako sa mame ... atd ... s tymi bratmi je to fakt dos tazke 😖

Pa Viki

tigi
10. mar 2010

Niekedy je to fakt tazke s rodinou, ja sa snazim vychadzat aj so segrami, ved sme rodina a ta ma drzat pokope. Ja mam osobne pocit, ze fakt tie baby dospievaju skor a chalanom to trva dlhsie. Ale mozno je to aj tou dnesnou dobou, pre tychto mladuckych ludi nie je nic problem a svet je gombicka.

Kasi mozno si tiez casom uvedomi ze ma len teba, myslim ze raz to bude musiet prist, len ktovie kedy mu to trkne.

oukej babulky, idem na kafco za segrami, zajtra ak panbozko a nas it technik da a pojde net, tak som tu. papa.

kasami
10. mar 2010

Dzim paste Tigi 🙂

myslim, ze by sme mali ist na nejaky rychlokurz "svet je gombicka" 😀

maj sa krasne, pekny vecer

kasami
11. mar 2010

Ahoj 🙂
dobre ranko 😉
kde ste vsetky ?
vonku krasne snezi, neskutocna tato zima ...
ja sa chystam na hemato ... tak zatial 🙂

tigi
11. mar 2010

ahojte babulky.

kasi drzim palce a tfuj tfuj nech su dobre vysledky. 🙂

ja by som teda brala aby uz bolo slniecko, uz chcem robit vonku, sadit kvietky, nech sa to uz vsetko zazelenie... 😵 dnes hovorili, ze toto je uz rozlucka zimy a uz by sa malo len oteplovat.

kasami
11. mar 2010

Ahoj Tigus 🙂

dakujem, co sa tyka vysledkov : pichat si fraxo nemusim 😉 zatial ... povedala ... ale pytala sa ma ci sa mi nezacali viac tvorit modriny a prave dnes rano som pozerala .... ze ich maaam kooopec ... tak mi povedala, ze mam znizenu hladinu krvnych dosticiek a budem musiet chotit kazdy mesiac na kontroly a ak by sa mi na sebe nieco nezdalo mam prist aj skor ... ale ze mi nechce povedat nic blizsie, aby som sa zbytocne moc nebala a nadmerne sa nesledovala 😅 ... no a ze ak by sa pridruzilo nahodou krvacanie, tak nasadime injekcie 😅
som z toho kon 😅

mala som jej este doniest vymenny listok z gyndy ... lebo tam mi dali len vysledok z kvi a poslali ma na hemato bez listocku, tak som jej povedala, ze 22. idem na utz a mozem jej ten listok doniest ... mam to po ceste ... hematologiu mam asi 1kg od domu ... jeden prechod ... a ona, ze v ziadnom pripade sa nemam nahanat a prehanat ... mam byt v klude a oddychovat ... tak ako som zavrela dvere z druhej strany ... som zacala mat uz obavy ... co mi tym chcela povedat 😅

inak slniecko by bolo fajn 🙂 aj ja by som si sadla na zahradku a slnila sa ... sadit sa tento rok nebude ... kto by nosil tie tazke krhly vody 😝

pikino
11. mar 2010

ahojte micky. nikde nikoho. no neva. 🙂

kati lekarka ta nechcela zbytocne strasit aby si nedepkovala. pekne sa setri nerob bbiny a vsetko bude ok. 😉

kasami
11. mar 2010

Ahoj 🙂

Piki ... tak to sa jej fakt podarilo 😀 😀 😀

kasami
11. mar 2010

A nevies co je s Luckou ?