Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vanilkka
22. mar 2010

😀 ale nu nu nu

tu sooooooom,,,ako sa mam? zeny vyborne 🙂 , nechcem to zakriknut,,,ale som spokojna a neviem sa dojest tejto pre mna nepoznanej chuti obycajneho a pozitivneho 😵

pikino
22. mar 2010

tesime sa s tebou ze si konecne happyyyyyy 😵 teraz z teba srsi uuuplne ina energia. mozes rozdavat. 😀

ok zenske my ideme teda von. neeesce sa mi. ale hento mrne mi znici za chvilu dom. 😀
tak cafteeeeeee

vierka
22. mar 2010

caute baby, som spat ako dobre hodeny bumerang 😀 maly zase drychme, aj mne by sa veru zislo, uz mi oci klepkaju 😔 😀

pikuska - tak to ste mali doma veselo... ja zase dnes len prezliekam maleho co sa mi uz druhy krat prekakal a v rukach prepieram bodinka a tak 🙄 a to ma vcera pri kupani stihol okadit a ocikat, tak som vysla z kupelky naha ako keby som sa kupala ja a nie on 😀
a tie tabletky mi pomohli, hrdlo ma vobec uz neboli a dnes som si do nosa kupila taky roztok morskej soli co mozu aj tehosky a kojace zeny, tak to hadam tiez coskoro zaberie... 🙂
a super nazov temy 😝 😀

perluska - tak vy marodujete? tak to nie je bohvie co, ja som chora a modlim sa aby to maly nedostal...
a radi prideme na navstevu 😵

vanilususenkaaaaaaaaaaaaaa ahoooooooooooooj - len si to uzivaj, ty si to zasluzis 😀

tigi - jasneeeeeeeeeee, pridi kludne aj dneska 😀

kasami
22. mar 2010

Ahoj babulke 🙂 tak som tu zas 🙂
inak dost dlho mi nesiel kon 😝

ale mame potvrdene mimi 😉 aj srdiecko uz krasne bilo a foto mam v albme 😉

Piki to upratovanie mi silno nieco pripomina 😝

vierka
22. mar 2010

kasamiiiiiiiii - tak gratulujeeeeeeem ku srdiecku, tesim sa s vamiiiiiiiiiiii 😀

kasami
22. mar 2010

🙂 dakujem Vierka ( ty sa pekne doma liec a relaxuj 🙂 hned ako ti to Patko dovoli )

vikinka81
22. mar 2010

Jeeeej, Kati....uz som kukla...malunicke 😀 😀 😀 supeeererrrr velka gratulacia 😵 😝 , tak uz len pekne odychovat 😉

Vierka je super, ze sa tak uz trosku polepsilo 😉

Vaniii, ahoj...tak to su super spravy od teba ....prajem ti to z velkeho srdiecka...uzivaj si to vsetko krasne 😉 😵

vikinka81
22. mar 2010

Piki, tak ked bude mat cas...tak sa do toho pusti a nezabudni ze ty das origos nazov nasej sekty 😀 😀 Mi ti proste doverujeme 😉

kasami
22. mar 2010

Dakujem Viki 🙂

Piki ano, vsetky ti proste doverujeme 🙂 zabudla som to napisat 😀

vierka
22. mar 2010

kasami - no kto vie ci sa k tomu oddycvhu a relaxu najblizsi 18 rokov dozijem 😀 😀 😀

vikuska - aj ja som rada, som zvedava aka bude noc, lebo vecer sa to vzdy zhorsuje, tak som zvedava 😀

tigi
22. mar 2010

kasi vidiiiiiiim 😵 😵 😵 ja tam malinky fufniiik 😵 😀 srdecne gratulujem. 🙂

vierka neblazni, ze osemnast rokov.... to ho bude este puberta plieskat, vtedy to bude najlepsie 😝 😀 😀 😀 ziadny relax nehrozi, dnesni chlapi dostavaju rozum daleko po tridsiatke. 🙄 😝 😀

kasami
22. mar 2010

Dakujem babenky, ste strasne zlatucke 😉 Tigi ak to spravne chapem, tak mas teraz nadejny grafik 🙂 takze ti posielam vela vela tehu bacilkov a verim, ze budeme spolu kocikovat 😉
Vierka 😀 no neviem ta moc potesit ... ten moj ma uz dva tyzdne tak vytaca a nie a nie sa unormalnit .... normalne som v koncoch ... rozmyslam, ze pojdeme asi po radu psychologicke ... kamosky mi hovoria, ze je az moc mudry na svoj vek ... ale vie s nami aj dobre manipulovat ... vsetko sa toci okolo neho ... ale nejak si to teraz asi moc uvedomuje ... niekedy ma fakt take reci a argumenty ako dospely , velakrat som prekvapena odkial ma vsetky tie reci a vedomosti ... nechapem ... raz riesi zvierara, ktore su cicavce, ktore plazy, obojzivelniky, raz mi vysvetluje, ze zem sa toci okolo slnka a akolo svojej osi, raz mi cita, alebo pride s nasobilkou, potom zase riesi recyklaciu odpadu, minuly tyzden sa ma pytal, kedy a ako objavili Ameriku a dnes laboratorne spracovanie krvi ... ale ked mi je chvilku so svokrom, alebo so svokrou ... vrati sa ako 2rocne upistane decko .... neposluch ani na 6 krat ... mozem kricat, plakat, dohovarat, a stale nic ... vsetko plati na par minut 😅

pikino
22. mar 2010

ok micky tema je vytvorena schvalne ci ju najdete. 😀 😀 😀

kasami gratulace k srdiecko. uz en necelych osem mesiacov a je to vonku. 😀 😀 😀 krasna fotecka.

pikino
22. mar 2010

ak som niekoho zabudla tak sorry - pokrocila hodina 😝

pikino
23. mar 2010

cafte micky pre vsetky stare kozmosky ktore by nas hladali sme v sukromnych temach ako kozmosky svinusky. 😀
ak nemate povoleny pristup napiste mi do IP ja vas pridam. 😉

kluara
23. mar 2010

ahojte!

Kasami, gratulujem, malinké je zlatučké 😵 😵 😵 😵

sorry, zatiaľ som nečítala (nelistovala) spätne, tak nemôžem reagovať. tento týždeň si chcem dorobiť papiere, a mať už kľud, tak snáď potom sa budem aj častejšie zapájať 🙂

tigi
23. mar 2010

kluarus pod za nami do sukromnych tem s nazvom "kozmosky svinusky". prestahovali sme sa tam. 😀

bambi7
9. apr 2010

ahojte babulky zdravim vas aj tehulky 😉
ako babulky tehulky ako sa mate?
a maminky?
no my sa mame ok domi uz chodi aj ked sama prejde len popri sedacke inak ju drzim a boli sme dnes na trojkolke tak tam sedi 😀 a mam fotky nove z krstu tak mrknite teda len co mala oblecene....
tak to leti coskoro ma rok 😉 no tak po dovolenke idem na druhe 😉 aj ked domi neposedi ale je to superrrr stale beha.....
tak vam prajem pekny vikend

vierka
9. apr 2010

bambi - my sme uz v sukromnych temach kozmosky - svinusky, tak pis ked tak tam - sem uz baby nechodia 🙂
a mala mala krasne saty 😀