Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
29. júl 2009

dobre ranko 😀

tigi - to akoze vaaaaaaazne si uz tu???!!! 😕 😅 😀

A gratulacia novej mamine... 😀 tak uz to ma za sebou, v terminoch som sa sekla o jeden den 😀

leri - a ty by si sa mohla aj castejsie ukazat nez len na oznamenie nejakych sprav... ako sa mas?

tigi
29. júl 2009

vierka - uplne vazne som tu a pri vedomi. 😀 dnes rano som musela prist na 6:00 do prace nieco vybavit, takze som hore uz od piatej, co je na mna teda este noc pri mojom vstavani o pol siedmej a neskor. 😝 😀

vierka
29. júl 2009

jakoze ja kukaaaaaaaaam jak blaaaazen 😕 ze prispevok od teba o 6:34 - to ja som sa snazila este rozplepit oci 😀 a to som vcera isla spat o osmej, ale nejaka som chora, tak to asi preto ma tak zlomilo...
a ked uz ta mam takto na "linke" zajtra ides kedy do prace a cez madunice??? 😀

leri
29. júl 2009

Ahojte, no ja to tu sledujem Vierka nemboj.......som informovana, len akosi nemam co dodat, tak mlcim 😀 . A toto nebola "nejaka" sprava, toto bola "super" sprava, sme si to uzili s perluskou po tych prebdenych nociach, tak sa hrozne hrozne tesim, ze to maju za sebou a su ok.......lebo uz toho bolo fakt dost 🙂 Mam sa v ramci moznosti dobre, ziadny nervovy tik este nemam 😀 aj ked mam k nemu blizko 😀. A vcera som si konecne na pocest Simonky zbalila tasku, kedze som na rade hadam 😀 ..........Juli, nieze ma predbehnes 😠 😀

vierka
29. júl 2009

leri - myslela som to tak vseobecne ze sa tu vobec neukazes.. a ja viem, ze je to super sprava a ze su obe v poriadku a ze sa maju dobre... neboj sa, tie prebdene noci jej asi zostanu 😀
no uz bolo veru nacase, aby si si pobalila tasku 😀 ved tebe to uz moze kludne kazdym dnom prist... a juli nechaj pekne na pokoji, ta ma este casuuuuuuuuuuuu dost 😀
a este stale behas po uradoch?

tigi
29. júl 2009

vierka - no asi si veru este rozlepovala oci, prva prispevok mam 6:31 😝 😀 😀 😀 si chora? prechladnuta? 😕

leri - ahoj 🙂 no ty uz si mala tiez nacase sa pobalit 😀 zachvilu ides aj ty. ako sa ma alexik? pokopkava? 🙂

lucul
29. júl 2009

caute baby,
kks, tak skoro rano by som zo seba nevyplodila ani tu kratku veticku, ze "dobre rano" 😔 😀

leri - juli ta nemoze obehnut, lebo juli rodi na moje narodky, som sa rozhodla 😀

vierka - ved obe dve sme sa sekli o jeden den 🙂

vierka
29. júl 2009

tigi - no mam zase enjaku zimu ci co na puse, v poslednej dobe to mam raz do mesiaca a nejako ma hrdlo skriabe, tak som to vcera uz zalomila tak skoro, ani neviem kedy prisiel stary do postele 😀 a rano nie a nie vstaaaaat 🙄

tigi
29. júl 2009

jaj a este - zajtra idem na osmu, cez madunice by som to mala kapanek zachazku, ale asi cez budmerice to bude. 😀 😀 😀

tigi
29. júl 2009

cica zima na puse neni dobra... viem ze zajtra ides k mikimu, ked tak to pred nim aspon spomen, mozno je to len oslabena imunita, ale radsej sa na to spytaj.

vierka
29. júl 2009

ja som vedela preco si mam dat dnes to tricko "help me I´m blond" 😀 😀 😀 nejako mi to nemysli 😀

leri
29. júl 2009

vierka, prebdene noci zostanu, ale ver mi, ze je to rozdiel ked nespis lebo sa staras o babatko, a ked nespis, a si hrozne unavena, vsade ticho a ty proste nemozes zaspat.........to su brutal nervy, zvlast ked sa to deje kazdu noc........a to ti potvrdi kazda mamicka ze pri babatku je to uz ine, to si hore lebo musis 🙂
urady uz su zhruba obehane, stavebne povolenie vybavene, sro zalozena, pizza pripravena, uz len cakame na peciatku z hygieny, len ta pani je na dovolenke, takze to mozeme spustit az 13.8., teraz riesime internetovu stranku
🙂
tigi 😀 alexik ma vykopava z kazdej polohy do ktorej sa dam..........milan rano nepocuje budik, ale za to ja ho mam zdvojeny, okamzite reaguje........a vecer ani nehovorim, to kopkanie bolo zlate, ale uz neni 😠 ale sak ja si to s nim vybavim ked sa narodi.........teda ked budem pri sile, ale najskor sa mi budu musiet zahojit rebra 😀
lucul, a mozno ze aj na moje, ja mam tiez v novembri 😀

lucul
29. júl 2009

leri to si s nim vybav ked bude v puberte, to uuuuuuuuurcite pochopi 😀
aj ty si skorpion? alebo az strelec?

vierka
29. júl 2009

lucul - tak to by sme mali nieco dostat ked sme boli k tomu najblizsie 😀 som zvedava ci nam perluska nieco kupi 😝 😀

leri - no niekedy je aj to musim spojene s tym, ze nevladzes a najradsej by si spala 😀 😀 😀
no ja sa o konci tehu nevyjadrujem, lebo ma to este len caka... tak ja som este len zvedava na to co bude a nebudem popredu hovorit ake to bude, ked sama neviem 😀

lucul
29. júl 2009

vierka mali by sme si vypytat na drzo 😀 a stavim sa, ze na konci tehu budes na tom rovnako ako vsetky ostatne 😀 😀 😀

tigi
29. júl 2009

nazdo luculi - akoze ja som skoro rano nepouzitelna, ale kedze som si tu trosku zabehala, tak som sa hned prebrala. 😝 treba si rano zasportovat! 😀 😀 😀

leri - ja ti verim ze uz je to teraz narocnejsie 🙂 maly uz neokopkava, ale okopava, co? no jo, vyrastol, zosilnel a uz mu tam je aj tesno. 🙂 este chvilku a moze skusat ci sa mu podari ta kopnut ked bude vonku. ha! to sa totiz budes moct uhybat. 😀

lucul
29. júl 2009

cavelko tigus, ja by som sa tak skoro rano ani nerozbehla, ja viem aka som "pouzitelna" ked ideme skoro rano do chorvatska, to sa len presuvam z postele do auta, a som schopna aj v pyzamku, ale horkotazko sa aj prezlecem 😝 😀

tigi
29. júl 2009

ozaj luculi a na dovcu niekam idete? 🙂

lucul
29. júl 2009

tento rok nikam, ja vravim, ze sme na malte tento rok 😠 , ale dufam ze buduci rok sa zadari aspon chorvatsko,
ale my chodime tak na predlzene vikendy, tak aspon daco, chystame sa zase v novembri bud marianske lazne, alebo hruba skala, a uz som si orientacne vybrala termin, takze ked dovtedy neotehu tak tam urcite 😵

tigi
29. júl 2009

my tiez tento rok nikam a to sme si po tej minulorocnej rekonstrukcie strechy hovorili ze urcite niekam pojdeme. 😒 ale boli sme tyzden na chate a vikend na orave, takze trosku oddychu predsa len bolo. no a teraz uz peto nebude chciet nikam ist, pretoze za tyzden pride jeho sestra zijuca v anglicku so styrmi detmi na prazdniny na tri tyzdne, takze mame o zabavu postarane. 😝 😀

leri
29. júl 2009

lucul, som skorpik, 14.11. 😀 original ...........
vierka, veru veru, aj ja sa stavim, bud budes pindat nahlas alebo potichu, ale pindat budes 😀 😀 😀
tigi, no on uz ani nekope, aj to uz bolo, on sa uz so mnou pretlaca a skusa co vydrzi koza na bruchu......desat cm sa mi nadvihuje brucho hore dole......aj dr povedal ze je az moc aktivny, aby nebol hyperaktivny, lebo ho budu musiet potom tlmit.....a ked bude na svete, tak bude mat zase ine paky.......budem sa uhynat hlavne pri prebalovani 😀 😀 😀 .......ale myslim, ze pokial budem hlavny krmic, tak sa vzdy nejak dohodneme, lebo bude vydieratelny 😀 horsie to bude neskor, ked mu bude moct dat najest aj milan,...........to budem mat vysrate casy 😀

lucul
29. júl 2009

no pekne, styri kusy, to sa teda nudit nebudete 😀 , jasne obcas su musime spravit aspon vikendovy oddych, trochu vypadnut z reality 🙂

tigi
29. júl 2009

leri - no vsak ma byt po kom taky aktivny ked ma mamu jedno perpetu mobile 😀 😀 😀

luculi veru, styri kusy a to hrozi ze ich budeme mat na vikend bez ich mamy! 😀 po tom vikende si asi aj rozmyslim ci budem chciet vobec dieta este v zivote vidiet 😀 😀 😀 ale neee, hadam to zvladneme. 😀

lucul
29. júl 2009

leri pekne, aj ja som original skorpik, ale 8.11. 😀

tigi - ja to mam takto so sesterkou, do dva a pol roka sme ju mali my s maminou skoro stale, nastastie teraz len na vikend obcas, ale ona je tak hyperaktivna, ze ked odide, tak sa pytam ci pocuju to ticho a rozmyslam ze deti nieeeeeee 😀 😀 😀 , ale ono to vzdy nejak samo prejde, my sme ju aj volali rodinna antikoncepcia 😀

vierka
29. júl 2009

no baby ja som typ cloveka ktory nespekuluje nad tym "co by bolo keby...", alebo "co bude ked..." - takze ja sa naozaj necham prekvapit 😉

lucul
29. júl 2009

babulky, mam otazku, nasla som tu temu digi kamera, uz dlhsie si chcem kupit, ale rozhodujem sa este 😅 , nemate nahodou niektora kameru aj s funkciou foto? chcem len vediet ake robi fotecky 🙂

vierka
29. júl 2009

lucul - no co mal bracho kameru s funkcou foto, tak to nerobilo pekne fotky... mozem tie fotky juknut doma na compe by som ich mala mat a mozem ti na ukazku poslat na mail fotky... ale neni nad fotak - ked chces fotit 😉

lucul
29. júl 2009

dakujem vierka, aj jedna baba mi odpisala na moj dotaz to iste, este sa spytam asi v nay a ked tak radsej kupim fotak, aj ked som taaaaaaak strasne chcela kameru 😒

lucul
29. júl 2009

baby, musim ficat odniest pc na kontrolu, takze sa odpajam, vecer mrknem, papa 🙂

pikino
29. júl 2009

cafte mrcky. takze perluska je uz rozdvojena. a simca taky cvalo ale ma to svoje vyhody. este sa ani nepostavila z postele a uz ma 10kilo dole. 😀

my sme dnes boli na ockovanie, mala ma dopichane obe nozicky a straaasne plakala chudatenko moje. teraz davame studene obklady a modlim sa aby nemala horucku. 😒