Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vanilkka
30. jún 2009

ja som sa prave dozvedela ze je nova tema svinky!!!! 😠 vierka ma zachranila od nevedomosti 😀

vierka
30. jún 2009

vanilka - no ale na tej starej stranke je aj link na tuto novu - sice bez komentara, ale je 😀

vanilkka
30. jún 2009

som malo dovtipna 😅

ale neser ma lebo po vcerajsej cokolade v cokoladovni som ako po pobyte vo wellness,,,znovuzrodena 😀 😀 😀

vierka
30. jún 2009

a takej novonarodenej sa este asi nerozlepili poriadne oci, ze??? 😀 😀 😀

no ja idem volat do poitovne ohladom toho schvaleneho IVF, tak som zvedava co tam vybavim a co mi povedia 😨

lucul
30. jún 2009

Hello guys! 😀
co nove?

vanilka - po cokoladke sa ani necudujem ze nemas dovtipnost 😀

perli - drzim palce, nech su vysledky co najlepsie - aj ked uz mas asi po 😅

vierka - som zvedava co vybavis

perla200
autor
30. jún 2009

NO čAUTE... no link je bez komentára pretože som predpokladala, že sú tu inteligentné žienky a nepotrebujú komentár..... asi tolko k tomu

lucul dakujem....dopadlo to dobre zatial teda.... idem ešte o 11.h na prietoky....tak uvidíme čo z toho bude?

juliett99
30. jún 2009

bre ranko jak sa vedie??
achoj vani,,, 🙂

vierka
30. jún 2009

caute baby...

tak ja som moc toho nevybavila, mam im napisat liest, kde mam vsetko napisat co bolo ako a kedy a ze ti revizny lekari co toto schvaluju pripadne rusia sa mi k tomu vyjadria,... ale pani na infolinke bola zlata a v pohode sa s nou dalo, tak verim, ze ked to napisem, ze mi skoro odpovedia...

perlus - tak to je super, ze je vsetko v poradecku 😀

tigi
30. jún 2009

caute zeny 🙂

vcera som si bola aj ja zdvihnut naladu, boli sme s manzom na nakupoch a kupila som si tricko s napisom "I don´t want to look sweet" a je tam taka mala tmavovlasa nasr...dena baba, no celaaaaaaa ja!! 😀 😀 😀

vierka
30. jún 2009

tigi - no cau moja 😀 sa stavim ze ho budes odteraz nosit stale do prace 😵
a maju tam aj nejake ine napisy, tak pre mna 😵

lucul
30. jún 2009

caf tigi a to kde si kupila?

vierka - to s tou mrchavou barbie som nenasla ☹

tigi
30. jún 2009

vierka - cau cica. jasnee ze ho budem vlacit. 😀 peter sa mi rehoce ze ci to mam do skolky, ale mne sa fakt lubi.😀 najlepsie na tom je, ze je ruzove! 😀 😀 😀 neviem cici ci tam mali aj ine napisy, toto mali zlozene tak dalej od vychodu, v tom obchode kde si vzdycky taketo tricka pozerame, ale nepozerala som tam vpredu.

tigi
30. jún 2009

ahoj luculi, bolo to v New Yorkeri, niekedy tam maju celkom dobre napisove tricka. 🙂

tigi
30. jún 2009

a to som si tam isla povodne kupit kratasy! 😀 ale vsak aj tie som kupila, plus manzovi rifle, potom koselu, potom topanky... ten moj somnou normalne vcera nakupoval! 😀 😀 😀

vanilkka
30. jún 2009

perlik tak sa vzdavam vysokoskolskeho titulu lebo som prave nepresla cez inteligencny test ☹

tigi a ja som si isla kupovat do new yorkeru koselu a kupila som si zasa kratasy 😀 😀 😀

julik ajoj, ako sa mas ako ti je? 🙂

juliett99
30. jún 2009

dakujem mojka dobre, pekne rastieme,, sice dnesna noc bola zaujimava,, uz sa mi asi organy tlacia hore a ked som sa chcela otocit tak som mala pocit ze som jak velryba na suchu,, bodaj by nie ked mam uz 9 kil na sebe..
mrkni do albumu 😀 😀 😀
a ty moa jako uz si zdravucka??

vanilkka
30. jún 2009

jeeeej julik pekne ti rastie brusko 😵 parada,,,,radsej velryba na suchu ako v nemocnici 😉

ja? neviem no uvidim co ukazu zasa nejake kontroly 😒

juliett99
30. jún 2009

tak to teda hej,, ale myslim ze aj v tej nemocnici by som sa tak uz citila,, dost sa mi uz tazko hybe.. 😀 😀 😀

a kedy ides na dalsie kontroly..?? deje sa nieco?, lieky zabrali 😉

tigi
30. jún 2009

vani a ako vyzeraju? lebo ja som si tam skusala asi 5 druhov, ale na tebe nepochybne vyzeraju lepsie. vybrala som si preto iba jedny. 😀

vierka
30. jún 2009

lucul - nenasla???? ako to???? 😕

tigi - no tusim by som tam aj ja mala zajst si nejake nove kupit... mne sa pacilo minule aj to s tym hrosikom 😀 ale najradsej by som bola za nejaky brutal napis 😀
tak to si toho teda vcera dost pokupila, klubuk dolu, ja chodim radsej na nakupy sama, ved to poznas to frflanie, tak naco riskovat 😀

tigi
30. jún 2009

vierka - ved aj ja, ale vcera bol taky podareny, normalne svistal bez komentara a v pohode. 😵 😀

pikino
30. jún 2009

cafte mrcky.

aj ja som bola vcera nakupovat, tricko a kabelku 😀

vierka
30. jún 2009

tigi - zlaty to den!!!! 😀 musis si to napisat do dennicku 😀 ale je to super, ked to sem-tam vydrzi... ten moj by nevydrzal ani keby som mu 10 woblerov slubila zato 😀
a zajtra by som mohla ist teda s tebou??? este by som ti vecer cinkla, ze co a ako 😀

piki - no som rada, ze preventivka dopadla vcera super 😵 a zaslus si zato maly darcek 😀

pikino
30. jún 2009

nooo az taky maly darcek to neeeni. 😀

ale ja si zasluuuzim. 😀 😀 😀

vanilkka
30. jún 2009

tigicek take kratucke olivovo zelene a opasok maju z tej istej latky ako kratasy a zavezuje sa na maslu ,,, asi 😀

vierka ty si nekupuj hrocha,,,ty si kup uz klokana 😀

piiki neprovokuj s tou kabelkou!!!!!!!!!!! 😠 ............ a aku? 😀 😀 😀

vierka
30. jún 2009

tigi - ale tie kratase co si kupila vanilka si isto nevidela, lebo ona si ich urcite vyberala v oddeleni pre deti 😀

vanilka - no keby takeho klokana aj niekde mali, ziadneho nikde nepredavaju ☹

pikuska - jasne ze zasluzis, kazda si zasluzime 😀

vanilkka
30. jún 2009

vierkaaaaaaaaaaa som ti pisala ze som pribralaaaaaaaa 😠 😀

vierka
30. jún 2009

vanillka - no som zvedava na teba zajtra, ci ta vobec zbadam ked budes stat s profilu 😀 😀 😀

juliett99
30. jún 2009

vani ty si nam pribrala ?? a kolko????????? 😢 😀

vanilkka
30. jún 2009

2kg nahodou 😉 😀