Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
11. aug 2009

dokym to neni skrat, je dobre 😀

a vevon nam kam zmizla? 😨

juliett99
11. aug 2009

no sak to ked dokaze bliknut je este dobre znamenie 😉

veve uz asi zarezava 🙂

vevoncek
11. aug 2009

presne tak zarezávam

tigi más sa vynikajúco

ahojte lucul a julli už som vás dávno nečítala ako sa vám darí? u nás začalo až ráno pršať keď som šla do roboty zarezávala som toľko mailov som popísala a preposlala a skypujem o106 😀 život je gombička 😀 😀 😀

lucul
11. aug 2009

vevon tak to sa mas ze zivot gombicka 😀 😀 😀
mam sa celkom fajn, ujde to, ty sa pochval, uz mas krasne tt pri mene 😵

pikino
11. aug 2009

nazdar mrcky hlasim sa do sluzby. dnes nejako skoro. krpecjehore uz od deviatej aaach jo. nesce sa jej spinkat.
a teraz mi tu drieme, hlavu prikryla podbradikom v puse cumel a chrni. 😀

caf vevo. si sa aj ukazala 🙂

vevoncek
11. aug 2009

lucul no uteká to rýchlo ale mám sa veľmi dobre pracujem preto som tu bola tak skoro a preto som aj na nete(nuda v robote 😀 ) tak si krátim čas a trochu som vás chcela počítať, lebo už som tu dávno nebola

ahoj piki Terezka poslúcha? no ukázala som sa lebo som vás dlho nečítala ale stále som na vás myslela a fotom som si pozerala ako rastiete 🙂

pikino
11. aug 2009

jasne terez je zlate decko, nemozem sa stazovat. asi po maminke 😀

pikino
11. aug 2009

pridala som nove foto aby ste videli ako spinka teraz hehe

juliett99
11. aug 2009

veve ahojky ,, som rada ze si sa tu objavila,, teda tak v robotke ti to ide jedna radost,, 😉

piki sewas,, takze terinka ti neda spinkat??? 😉

vanilkka
11. aug 2009

krasny uprsany den svinusky 😵

vevoncek
11. aug 2009

piki to čo máš za foto to je podarené 😀 to je super že je taká dobručká a určite máš veľkú radosť z nej

no slávka chcela som vás trochu pozdraviť a pokecať so všetkými

a som rada že aj vanilka prišla nakuknúť naše slniečko vysmiate 🙂 vani ako sa ti darí?

juliett99
11. aug 2009

no tak to je len dobre moja aspon ti rychlejsie ujde dnicek v robote..

ale ahojky vani jak sa mas?? ze sa aj ukazes.. 🙂

pikino
11. aug 2009

no dneska bola densa celu noc mrcnala a sa prevalovala nic ine som nerobila len strkala cumel do pusy ked ho vyplula. tak ale co uz. asi ju otravoval komar. mna zere uz treti den a neviem ho chytit. ma dobry ukryt hajzel.

dobre foto na facebooku som sa nudila. 😀

caf svinka vanilka 😀

lucul
11. aug 2009

ahojky vani, ty sa zjavis vzdy ako take slniecko a rozziaris to tu 🙂

vevon, mohla by si raz za cas dobehnut, pokecat, pochvalit sa, nech vieme co je s tebou a ako sa mas 🙂

piki ma novy image 😀

juliett99
11. aug 2009

lucil tak to mas pravdu,, ale ako vidim ze uz nam zase niekam zdrhla,, ☹

pikino
11. aug 2009

vevo vsak ty nemas ziadne brusko. 😎 len taky maly hribik tam vycnieva. 😀

bambi7
11. aug 2009

cafte krasavice

tak konecne ju uspim myslim malu 😀 a zacne niekto vrtat jaj asi tam nabehnem a zavrtam mu do kolena 😠

co tu nove

lucul
11. aug 2009

😀 pekne sa zlietavame, dnes sme tu asi vsetky, sme tu jak musky na mede 😀 😀 😀

ahojky bambi 🙂 len vrrrrrrrrtaj 😀

juliett99
11. aug 2009

piki sak ma este kopec casu,, veve,, no nie??
inak vcera ma drahy hodil do Nr do polygonu ,, kupila som si tam dvoje super lacne gate jedny platenne za 280 a druhe dlhe riflove uz hadam az do konca tehulkovania za 450 bola na nich zlava o 70% tak som rada..
no a bola tam jedna pani vraj koci 5 mesiac a nemala ziadne brusko,, nohy jak pastelky no proste tehu nikde,,

bambi tak to je teda smola toto,, mna by asi tiez asi porazilo,, 😠
nove ?? hmm konecne nas poctila navstevou veve a aj vanilka 😀

pikino
11. aug 2009

musky su skor na inom materialy, ale nebudem to tu rozpytvavat. 😀

bambinasej nevadi ked sa vrta.

vierka
11. aug 2009

pikuska - jakeeeee satocky 😀 😀 😀 a ta dalsia fotka vyzera ako keby si fotila mna, ale ja sa neschovavam za podbradnik ale za sanon 😀 😀 😀

vanilususenecka - ahooooooooooooooooooj 😀

bambi - tak to veru nemas bohvie co 😨

lucul
11. aug 2009

piki to nemozem tak hnusno napisat, ale take tie malinke musky ficia na med

vevoncek
11. aug 2009

julli no vďaka internetu mi to uteká rýchlo a samozrejme aj vďaka vám len nejako nič ostatné nestíham za chvíľu sa pôjdem napapať

lucul no občas keď sa mi podarí dobehnem vás pozrieť dnes som sa už pochválila ako sa mám ale zase nemôžem sa stále chváliť aby to nevyzeralo že sa mám len dobre aj keď sa mám zatiaľ len dobre

piki no veď teraz keď pôjdem zase na poradňu tak hodím zase foto bruška ina kmáš pravdu zatiaľ žiadne všetci známi v oolí sa čudujú všetci hneď že ukáž bruško tak ich odbíjam vetou že ho zatiaľ nenosím zo sebou že ho mám doma no čo ti budem hovoriť nebudem to nosiť stále zo sebou je to namáhavé. Inak túto noc som sa ani ja nevyspala ale už som si na to zvykla ale veď zase bude víkend tak to dospím no nie a Teretka to tiež cez deň dospí horšie to bude s tebou ale pokiaľ nemáš robotu tak si aj ty pospi trochu

pikino
11. aug 2009

juli uz som tvoja kamoskaaa. 😀 diiiiik.

je to moja mala paradnica. stale cakam kedy bude zasa pekne aby som ju mohla navliect aj do tych od teba 😀
nuz vierka co sa za mladi naucis..... 😀

lucul
11. aug 2009

baby aj ja vas stem na fb 😒

pikino
11. aug 2009

to je to ze mne sa cez den spat nesce ja tu radsej s vami kecam.

lucul sak sa neondi, tu aj tak nenajdes jedinu slusnu dusu. sice vierka sa o to od vcera snazi, ale ju to snad prejde.
pravda totiz je ze aj ked ta dieta pocuje tak absolutne nerozumie az do 6.mesiacov svojho zivota. potom si uz treba davat pozor na cumak. a najviac ked pojdu do skolky. lebo inak budu vsetci vediet ako vola v noci tatinko maminku a co spolu robia zavreti v kupelni.

lucul
11. aug 2009

piki, ale ked pojde do skolky tak sa to od spoluziakov nauci na 100%

vierka
11. aug 2009

pikuska - este ma od toho odhovaraj aby som bola slusna dusa... co by si mala byt rada, ze kvoli dietatu dokazem zmenit svoj zivot a byt silna... tak ty takto 😀 😀 😀

vy ste vsetky na FB???!!!! vy opice a ja nie som kamoska zo ziadnou??? len s vanilkou???!!!! 😀

vanilkka
11. aug 2009

ale som tu kroch kroch,,,,len som bola na obede 😀

vanilkka
11. aug 2009

a to nemyslite vazne,,,ze ste facebookove!!!

vierkosvinka,,,,,este mas perlusu v priateloch 😉