Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vanilkka
12. aug 2009

lucul ja prave papam rajcinky zo zahradky a to sa neda porovnat s tymi kupenymi,,,brat tvoj je asi blazen 😀

tigi
12. aug 2009

kasi ja idem na treti den menstruacie na odber krvi a potom na 13 den na konzultaciu s vysledkami, cize budem vediet asi tak o mesiac az ako som dopadla. zajtra drzim palceky a myslim na teba. 😵

vierka - ano, ano, evidujem, vinko! pridam si ta medzi 20 dalsich papierikov, ktore musim este dnes vybavit, ale ze si to ty, dam si ta na ruzovy a nie zlty, nech vytrcas z radu a udres ma do oka. 😀 😀 😀

inak zeny, predchvilou som mala telefonat z neurochirurgie v BA 😲 som kukla jak puk... nasli si moje cislo a chcu mangelove snimky z operacie spred 6-tich rokov, vraj pan docent ide robit nejaku studiu a chce tam zakomponovat operaciu mojho mangela. 😕 ale tak ak to ma pomoct ostatnym ludom, tak preco nie... asi sa nevedeli dovolat mangelovi, je mimo SK, ale ja mam nanho paky ako zdvihnut foun. 😝 😀

vanilkka
12. aug 2009

tigiiiik mna by asi mrdlo,,,mne zasa raz volali ze dobry den tu je kriminalka potrebujem cislo na vaseho muza 😨 sa mi nohy rozstriasli 😀

tigi
12. aug 2009

vani sak mna prve co napadlo, ze nieco neni v poriadku, pretoze takto po telefone ho naposledy nahanali pred operaciou, aby ihned nastupil do nemocky, po tom co zbadali snimky. ale nastastie toto bol lepsi pripad. 😝 a co zhanaju tvojho mangela? 😕 napada ma vselico. 😝 😉

tigi
12. aug 2009

sorry, vcil som si vsimla minuly cas 😅 😀 nepozornica jedna som. 😀

vierka
12. aug 2009

vanilka - ja by som na takyto telefonat odpovedala "co zase vyviedol??? ja som mu povedala nech tych ciganov nevrazdi, ze mu na to pridu" 😀 😀 😀

tigi - kujeeeeeeeeeeeeeem, ruzove papiriky ja mooozem 😝 😀 tak len pekne sa zbavuj tych papierkov nech sa potom aj stihneme, ale asi mas toho pred dovcov vela...
tak takto ti volali??? no podla mna ked to moze pomoct niekomu inemu, tak preco nie, hadam to tam bude vedeni ako anonym...

kasami - takto sa nemozes stresovat pri inych temach kde je to horsie, tam si treba vzdy povedat, chvalabohu ze nemam takyto problem...

jak ja co som citala, ze baby maju nahradne matky a jedna ma dokonca z ameriky a vyjde ju to cela na tri miliony, tak si poviem, ze som na tom stale dobre...

lucul - jasne, cicku treba kontorlovat kazdy den ci este zije 😀

vierka
12. aug 2009

juli - akedy ides v piatok??? o kolkej?

vierka
12. aug 2009

cici - v zlozke tehotenstov vidim temu ze "MUDr. Čunderlík" - to je nejaka rodina s vasou micou???? 😀 😀 😀

tigi
12. aug 2009

vierka - ano, to je rodinny lekar ktory sa specializuje na cicky a cicusky. 😝 😀 😀 😀

pikino
12. aug 2009

nazdaar mrcky. hlasim prichod do sluzby.

ja som uz des tiez toho stihla doooost. dvakrat nakojit, umyt riady, obliect dieta, naranajkovat sa, poskladat veci zo susiaky, narvat spinove do pracky a este ma dnes caka vysavanie a umyvanie podlah ale nesce sa mi. ale musim.
tie dve chlpate mrchy tu dokazu narobit neskutocny bordel. 😠

vierka
12. aug 2009

tigi - hned som si myslela 😝 😀

pikuska - nebolo by lahsie ich oholit??? 😀

pocuvali ste dneska rannu show na fun radiu??? ja som myslela ze sa pocikam od smiechu 😀

vanilkka
12. aug 2009

tigik on zmenil robotu odisiel od jedneho druhu policajtvov k druhemu a nahodou si aj menil cislo a oni potrebovali este nieco k povodnej robote na vypocuvanie aby prisiel, to chodil bezne vzdy ked niekoho zatkli alebo obvinili apod. ale pre mna to bol sokes ako sa patri 😀

vanilkka
12. aug 2009

ale najvacsia haluz bola kde zohnali moje cislo 😨 maju proste ti policajti svoje paky 😀

vierka
12. aug 2009

jo a koho zaujima moja vcerajsia prihoda "kofola + broskyna verzus tesco" - tak sa nestalo nic strasne, lebo som v tescu nakoniec nebola 😀

vierka
12. aug 2009

tigi - a vcera nevadilo ze som sms-la tak neskoro??? 😅

lucul
12. aug 2009

ale som sa nachechtala 😀 😀 😀

vani - ty mas muza policajta? kokos chuuuuuuuuuuuuudatko moje, ja mam na tych dilinov svoj nazor a po piatkovom incidente uz si myslim o nich svoje 😠 a ano mam magora brata, ale nastastie nema z mojej krvy ani kvapocku 😀

bambi7
12. aug 2009

cafte babulky aj ja som toho stihla 😀 vstala som o 3h potom o 6 a odvtedy sme hore teda o 10 sme sli von a prisli teraz a este spi v kociku tak som potichuckkkkuuuu a potom sa napapka a idem znovu von nech je na vzduchu babulka mala 😉

vanilkka
12. aug 2009

to si pekne napisala tak taktne luculik,,,,,,,, "ja mam na tych dilinov svoj nazor" 😀 😀 😀 😀 😀

vanilkka
12. aug 2009

bambi ty mas riadny maraton ☹ nie je ti zle ked sa tak nevyspis?

bambi7
12. aug 2009

ani nie mne stavanie problem nerobi moc 😀 teraz je to uz ok byvavalo ze bola v noci kazke 2h hore a teraz aj zvykne uze vstane o 1 h a nechce spat tak si kecame do 2 a potom zaspi 😀

vanilkka
12. aug 2009

je to s tymi babatkami narocne,,,, 🙂 potvorky male 😵

bambi7
12. aug 2009

ale ked sa usmeje to je uzasneee a smeje sa nasa velmi castoooo 😀

pikino
12. aug 2009

vierka uz som na to myslela, ale manzo by to asi neprezil kebyze najde doma namiesto jazvecikov cinskych nahacov 😀

ja som taka rada ze o moje decko prespi celu noc. to je na nezaplatenie. 😀

lucul
12. aug 2009

vani to len aby si sa neurazila, chapes 😀 , ale po tom co spravili drahemu a jeho kamosovi v piatok, no dilinovci slabe slovo 😠

ahoj bambi - tak to je super ze sa smeje, len pockaj ked zacne lozit a hadzat na teba pohlady, vcera sme zo synovca nemohli, sme sa mu so svagrovou schovavali postupne a jak sa tesil ked nas objavil za rohom, nakoniec sme si sadli na gauc a on doliezol, sadol si medzi nas na zemi a tvaril sa ze telefonuje, normalne tak rucicku daval, taky bol zlatunky 😵

pikino
12. aug 2009

lucul a co im spravili? som zvedava

bambi7
12. aug 2009

lucul no 😀

piki ja s tym problem nemam 😀 vstanem pohoda 😉 len by mohla vecer lepsie zaspavat jej sa chce ale nevie zaspat 😅 snad sa to zlepsi skor to by som brala a to vstavanie v noci to je pohoda pre mna 😀

vierka
12. aug 2009

no k tym policajtom... na funku dneska hovorili zazitok ako jeden policajt na nejakom vecierku chcel odmietnut alkohol nejakym inteligentnym slovom ked ho casnik priniesol, tak povedal: "Nie dakujem, ja som analfabet" 😀 😀 😀 (namiesto abstinent) 😀 😀 😀

vanilkka
12. aug 2009

baby nehadzte ich vsetkych do jedneho vreca,,,ja sa nejdem teda toho mojho zastavat za to ze je moj muz je to tiez ciastocne hovado ale bez toho ze by bol policajt 😀 on je vazne ukazkovy polda,,,,milucky, prijemny,,,verte tomu ze by ste ako soferky zastavene nim mu este aj cislo dali,,,taky to je gavalier slusny ale ked treba vie byt svina na hajzlov. 😀

pikino
12. aug 2009

ja s tym problem mam. ja som ju v podstate donutila k tomu aby spala celu noc. kolkokrat som ju vobec nepocula
ze je hore, alebo som bola taka hotova ze som k nej proste nevstala. nakoniec som ju tak vycvicila ze uz nemame ziadny problem a vecer ju len okupem, nakrmim to zaspi este na ciciku vlozim do postielky a chrnime az do siestej rano. prebalime, napapame a okolo siedmej pol osmej zasa chrni az do desiatej. niekedy az do obeda.

vierka to bol asi ten co vie citat alebo pisat? teraz neviem. 😀

lucul
12. aug 2009

no tak to potom hej vani, ked je taky, klobuk dolu, ja mam v rodine jedneho a on je normal jak z toho serialu profesionali 😀, a najkrajsie, jeden znami (totez policajt) jake zazitky vypraval, no som myslela ze ma picne, a ked to zaklincoval tym ze pouzivali na blockoch pokut zle cislo zakona a povedal im to az jeden prichyteny (vraj na bloku bolo ze porusil zakon c. ..... - a to sa jednalo zakona o morskom dne - a vraj cestna kontrola) 😠