Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
12. aug 2009

ja idem zajtra do Noveho zivota 😀 , skvely nazov dediny, ze?

pikino
12. aug 2009

jaaaj vidis vani, tak radsej z drzim hubu 😀

acikulu mu neber, kto to tu bude oplodnovat. ja ako vcilka sice mam oplodnovaci patent, ale to plati len na kyticky 😀

juliett99
12. aug 2009

vani ja sa ti ozvem mojka oki,,ako budeme stihat s dadom,, oki,, 🙂 mozno aj do 11 sa vybavime no neslubujem lebo tam je vzdy kopec bruchatych tiet ako vravi dado..

ozaj keby ste ho videli ako sa mazna s mojim bruskom,, je taky zlaty... skoro som minule revala kvoli tomu.. 😵

vierka
12. aug 2009

vanilka - to si presne vystihla - v tych ponozkach chodim najradsej do archivu - v lete 😀 😀 😀

juli - ja by som mala tak najblizsie max, lebo to mam medzi pracou a stanicou na ktoru budem potom musiet ist vna vlak, alebo bus domov...

vierka
12. aug 2009

vani - inak ja som ta aj dnes chcela vytiehnut von, ale uz mas program 🙄

pikino
12. aug 2009

oook micky idem ja upratovat aj ked sa mi nesce ani trochu. ale co si sam clovek nespravi to nema , ze jo.

vanilkka
12. aug 2009

takze takto,,,,ja o tych ponozkach viem preto som to napisala, si proste ponozkova uchylacka 😀 😀 😀 a viem ze tamto a hento dneska ale ked ja idem na cernice a broskyneeeeeeee k mojmu gaykamaratovi na chalupu 😀to sa neda zrusit 😀

julik jasne ozvi sa budem cakat 🙂 kukat na vas z okna lebo vidim skoro eliasovi do ambulancie 😀

vierka
12. aug 2009

vani - ale ona uz k Eliasovi nechodi....
ved jasne, to sa neda zrusit 🙂

dobre babuchy, pre dnesok sa s vami lucim, idem do Tesca, potom sa pohadat do kocikoveho obchodu - dalsieho (vysvetlim zajtra pointu), potom na nejake nakupy a kavicky... tak sa majte zatial krasne, prajem vam krasyn zbytok dniku, pa pa pa 😀

lucul
12. aug 2009

vani, ty vysetrujes? 😀 😀 😀

xixi ja mam upratane ozehlene a navarene, jupi juchu 😎

vanilkka
12. aug 2009

papa pikusik 😵

juliett99
12. aug 2009

vanilka zlatko ja uz eliaskovi nechodim,, ☹ ja uz len do nemocnice.. ale ak to budeme stihat tak ta prideme mrknut,,

vierocka super moze byt aj MAX,, takze okolo 13 ?? budeme cakat 🙂 🙂 🙂 jupi uz sa tesim,, 😵

lucul
12. aug 2009

papa piki a vierka 🙂

ako ja neslubujem, ale ak by som tam dorazila, tak mam cislo na obe, tak by som vam cinkla 🙂

juliett99
12. aug 2009

papap babulky vierocka a pikuska,,

teda lucul ty si sikulka uz aj ozehlene a este tu s nami aj klabosis?? no toto??
lucul to by bolo super ,, aspon by som ta spoznala... 😵 😵 😵

vevoncek
12. aug 2009

ahojte ja vás len takto na rýchlo zdravím dnes som bola celý deň mimo (nemala som prístup k netu) ale vidím že ste sa mali super to som rada

asi včera ste sa bavili o kyrete tak napíšem svoj zážitok a písala som si aj s babami čo ho zažili a veľa báb čo malo pravidelný cyklus tak po troch cykloch sa im aj upravil do normálu ale boli aj také čo mali neprevidelný cyklus ako ja a mne po tých troch cykloch čo sa to malo upraviť sa to neupravovalo ale doktorka mi dala tabletky na upravenie a to mi pomohlo

piki to máš teda dobre malú vycvičenú ja že jej dávaš makový vývar, alebo tehou po hlave aby ťa nezobudila celú noc 😀 moja kamoška si nevedela vynachváliť keď prestala syna po roku kojiť že konečne spal celú noc a ona sa tiež vyspala ale nevydržalo jej to dlho teraz sa v noci budí a pýta si kakavoooooooooo 😀 a to je aj 3x za noc

juliett99
12. aug 2009

ahojky veve ako sa mi dnes mas?, ako to ze si bola dnes vonku?? sefka uradovala??
ale uz zajtra mas volno,, ze??
mojka odpisem ti neskor,, oki 🙂

inak pridala som nejake naj ulovky do albumiku 😵

vanilkka
12. aug 2009

vevonik ahoj,,,,,mne sa cyklus upravil tak po troch mesiacoch tusim takze to je v poho, my sme riesili skor to ze pred zakrokom som mala na vystreni dva ukazkove folikulace a ci som na tom tak dobre aj po operacii. toz vsetko 🙂 no to kakavko to lubim aj ja 😀

lucul
12. aug 2009

kakavko mozem aj ja 😀

vani akurat som kukala fotky, ty mas ake kraaaaaaaasne vlasy, aj ja stem 🙂

juliett99
12. aug 2009

tak kakauko som mohla aj ja do kym som nezostala tehu,,, a teraz uz od 6 mesiaca musim mat aj ja kazde ranko kakaukoooooooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀

vanilkka
12. aug 2009

luculik dakujem ale mala si ich vidiet v pondelok poobede ked sme boli spolu s vlasmi u kadernicky 😀 vierka mala soke ked ma tam nasla s tou natretou hlavou 😀 😀 😀 korienky natrete ostatne strapate,,,hruza 😀

juliett99
12. aug 2009

vani zlatko co mas s vlaskami??????????

vanilkka
12. aug 2009

no nic,,,bola som sa dat farbit 😀

lucul
12. aug 2009

to mas svoje take krasne kucerave? uzasne 😵 to poznam ked mi farbi kadernicka 😀
baby ste ma tak navnadili na kakauko, ze som dostala chut na kasu a uz papam 😵 , cestoviny mame jak pre rotu a ja si robim kasu 😀

vanilkka
12. aug 2009

ano ano moje su nepozicane 😀 a dobru chut babo 😀

lucul
12. aug 2009

dakujem 😀

juliett99
12. aug 2009

ano lucul,, vanilecka ma nadherne vlasky kudrlinkave,,, 😵 😵 😵 😵

lucul
12. aug 2009

hlasi sa detektiv oriesok 😀 , leri ide zajtra domov a mozno da aj fotecky, tesim tesim tesim 😵

vevoncek
12. aug 2009

julli šéfka sa ešte nevrátila zatiaľ ale musela som ísť lebo moj PC bol obsadený a nudila by som sa ešte zajtra odrobím a potom dovolenka ale ten deň to už nejako vydržím 😀

vani aháááááááááá tak to je potom iné no folikuláče by si mala mať o.k. teda aspoň ja si tak myslím že tým kyretom by sa to nemalo zmeniť 😉 aj ja zbožňujem kakavko voľakedy som ho tak často jedávala a keď som zostala tehuhuuuuuu a zostala som veľmi hladná a nič sa mi nechcelo robiť kakavko sa mi zdalo byť najideálnejšie aj bolo rýchlo hotové a aj ma zasýtilo 🙂 a dokonca sa mi ani neprijedlo(nepripilo)

inak vanilka je celá pekná ako modelka to ste nevedeli? nie len vlásky ale aj postavička ako lusk to by som aj ja brala takú ale to asi nikdy mať nebudem keďže som po mamine svalnatá 😀

pikino
12. aug 2009

mno uz som doupratovala. som musela zavriet mrchy do kumbalu, vzdy ked som pretrela podlahu tak sa mipo nej popremavali uz som si pridala ako popoluska 😠

julik v urodnych vodach si lovila 😀

ja tiez papam casto kasu mi to zostalo po tehu, to som ju mala skoro kazdy den.

pikino
12. aug 2009

jooo nikitu by som aj ja brala 😀

lucul
12. aug 2009

vevon ale nahodou aspon z boku co mas foto, ty mas tiez peknu postavu 🙂

piki sikula 🙂