Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
13. aug 2009

neviem... pochybujem, ze by to vyrabali tak, ze by to paslo aj na iny, to by potom nemali kseft....

a este mangel sa k tomu postavi stylom, ved sprav ako myslis, ked tak ho kup, rozhodni sa ty 🙄

pikino
13. aug 2009

k niektorym kocikom sa daju dokupit nadstavce na ine autosedacky

vierka
13. aug 2009

no dneska mam chut sa na to cele vykaslat... vobec sa mi to nechce riesit... 🙄

pikino
13. aug 2009

no le vyzera to tak ze to chicco ma fakt len trojkombincie. teda dobry job. 😠

perla200
autor
13. aug 2009

neboj vierka...ja som väčšinou s nou sama doma...teda s mojím ocinom a ten teda toho moc nevie o bábätkách🙂
včera to bola krízová situácia, kedže som urobila tú blbosť, že som jej chcela zmeniť mlieko.... tak teraz trpím tak mi treba, dr. povedal,ž e to bude trvať tak dva dni, tak dúfam, že dnes to skončí....

pikino
13. aug 2009

jedina moznost kupit si kocik cez inzerat.

perlus ma teraz bolave brusko co? davas jej kvapky?

vierka
13. aug 2009

pikuska - sak to... dobre zarabaju na ludoch 😠 hajzli 😠 zlaty komunisti!!!! 😀 pri tych by som problem nemala 😀

jako ved ja ani nie som rozhodnuta ci si zaplatim nejakeho lekara na porod a ked tak akeho a rozhodnut sa zo dna na den pre nejaky kocik je pre mna tazke 😅 🙄

pikino
13. aug 2009

to ti verim, a autosedacku mas od segry?

vierka
13. aug 2009

hej, vajicko budem mat od segry a potom na u nej caka este autosedacka co nasleduje (velkostne) po vajicku... aj vanicku budem mat od nej, aj odsavacky na mlieko, plienky (tie latkove), oblecko, prebalovaci pult, cestovnu postielku a tak...

a este nakoniec dnes zistim u segry, ze ta sedacka sa neda pripojit na ziadny kocik a potom mi to moze byt uz naozaj jedno 😀 😀 😀

kasami
13. aug 2009

Babulky hlasim prichod 🙂

vierka
13. aug 2009

kasami - tak ako????????????? myslim na teba od rana 😉

kasami
13. aug 2009

no uz som sa bala, ze tu nikoho nestretnem 😀

no tak sme boli a ja som z toho troska zmatena ....

manzo ma nejak malo bicikovcov, mne vlastne nepovedal nic, len nam navrhol stimulku a potom insem. a potom ak by sa zadarilo tak mam ist hned na hemato po lieky

Vierka ty si bola na insem ?

vierka
13. aug 2009

kasami - tak to je super, ze tebe nic nenasli 😉
a kolko je to malo??? lebo moj manzo mal malo a navrhli nam rovno umele... inak my sme mali ist najprv na inseminaciu - to nas poslal nas doki, ale v centre pri kontrolnom spg zistili ze to je malo na inseminaciu, ja pri opakovanom sa to potvrdilo, tak sme sli rovno na umele... ale da sa to aj s malym poctom ako vidis 😀

kasami
13. aug 2009

myslim ze 8 milionov ....

je to malo ?

vierka
13. aug 2009

no mne sa zda, ze manzo mal tie osem, za taky normal sa povazuje 20... ale este do doma overim a napisem ti vecer, alebo zajtra...
mrzi ma, ale teraz uz musim koncit... inak by som rada o tom pokecala...

idem riesit ten nestastny kocik, tak sa zatial majte krasne baby a vecer sa prihlasim a napisem ti ked tak Kasami IP 😉
pa pa zatial 😀

kasami
13. aug 2009

oki posielam 😉

vevoncek
13. aug 2009

ahojte

vierka ja som to myslela tak že sú štíhle baby potom také akurát potom trochu pri tele a tlsté ale sú aj také čo sú vyšportované a o mojej mamine a mne si všetci myslia že robíme nejaký šport, lebo máme takú stavbu postavy že nepatríme ani do jednej skupiny my sme proste také svalnate aj ramená ale aj kožu máme takú hrubú keď som si hrubosť kože porovnávala so sestrou tak ona mala takú kožtičku a ja takú kožisko hrubú preto ma aj manžel volá hrošík 😀

idem si pozrieť ten tvoj kočík čo si vybrala

včera keď som robila lečo som spravila riadnu didžinu 😀 susedia museli mať radosť keď som počúvala operu a grécke pesničky (mám suseda turka a turci a grécu sa nemajú v láske) ale proste mala som náladu tak som tomu vyťala 😀 😀 😀

perla200
autor
13. aug 2009

ano piki...tlačíme espumisan a dophilus enfants.... ale uz kakala dnes...hurá!!!! inak som bola tiež okakaná,ocikaná.... je to sranda🙂

vierka - chceš pôrodníka? to si dobre premysli naozaj!

pikino
13. aug 2009

to je dobre ked uz kakala sa jej ulavilo chudatku.

my sme vcera mali nehodu az do dupaciek 😀 ale taka bola spokojna 😀

kasami
13. aug 2009

jeej baby, tieto kakacie prihody su super 😀 najlepsie bolo ked sme to umyvali este aj na krku 😀

tigi
13. aug 2009

kasi ahoj 🙂 myslela som na teba dnes. tak ak nepovedali nic, tak hadam bolo u teba vsetko v poriadku. 🙂 ono inseminacia by mozno urychlila cestu k babatku, aj ked nezarucila, ale to moze byt premenlive, ten pocet spermii. zalezi to od viacerych faktorov. nabuduce to moze byt lepsie. 🙂

ahojte inak zabky moje, ani neviem poriadne pozdravit cooo?? 😀 ja mam dnes inak dovcu, takze flaaaakam. 😝 😀

perla200
autor
13. aug 2009

ahojte...ano kasami.... a vôbec ti to nevadí, že si uprdne ti do nosa🙂 a naša teda riadne puká ked už...aj to dosť smrdí, ale čo neurobíš pre svoje dietky????

lucul
13. aug 2009

caute baby,
vierka nesefovala som, bola som obrat zeleninku a isli sme uz rano a pred 16h sme sa vratili, bol tam klud a super 🙂 , a uz kupujes kocik 😨 neni to skoro 😅
kasami - super ze ty si v poriadku, nevadi ze malo spermosov, hlavne ze su, pozri na vierku 😀

bambi7
13. aug 2009

cafte babulky dnes som malala upratovala som kuchynu celu od poharov atd....vzdy upratujem ked mala spi ale dnes bola u svokrovcov tak som celu kuchynu upratala a potom som zacala vysavat a umyvat parkety a zehlit 😀

no ale uz to mam a sedkam 😉

juli krasny fusak ja mam ten isty len slabo ruzovy 😉 a je super

juliett99
14. aug 2009

dobre ranko,
juj babulky nejako sa mi neda spat,, uz sme s malym hore od 4:30 este by som mala skusit ist spinkat nuz ale nejde mi to..

bambi dakujeme my sme chceli v opacnej kombinacii no tento uz bol posledny tak sme ho aj tak vzali 🙂

Vieri tak dnes ked sa vybavim sa ti ozvem ze co a ako,, 🙂

vierka
14. aug 2009

dobre ranko baby 😀

kasami - mas IP 😉 😵

perluska - a preco si mam porodnika dobre premysliet??? 😕

lucul - neboj sa, nie som divna - aj mne to pride priskoro... lenze v kazdom obchode sa mi vyhrazaju, ze proste taky kocik ako chcem ja nezozeniem dvojkombinaciu ktoru potrebujem, ale len troj (ktoru nepotrebujem), no a len v jedno obchode maju tu dvoj a je posledna, bez moznosti objednat si ju neskor a v inej farbe - takze preto budem asi nutena kupit ho teraz... uvidim co mi dnes vyzistia este v jednom obchode, ked sa to nebude dat, tak ho proste budem musiet kupit - ked ho ovsem v tom obchode este maju 😅

juli - a na ktoru hodinu si objednana??? lebo ja budem koncit tak o 13.00 a potom sa mozme stretnut hocikde, nie len v maxe, lebo manza nakoniec musim cakat v TT do 17.00 - takze je mi to jedno kde budem, nepotrebujem max 😵

juliett99
14. aug 2009

no moja ja som neni na hodinu to ide porade jak kto pride lenze tam je vecne vela babuliek,,,a doktorka vzdy meska kvoli porodom alebo operackam,, takze ja ti neviem povedat do kedy tam budeme..
aj mne je teda jedno,, navrhni ty??

vierka
14. aug 2009

no a asi o ktorej hodine zacina priblizne ordinovat, alebo kedy tam ides???

ved mozme kludne aj v tom maxe, aby si nemala daleko od parkoviska ist si niekam sadnut na "kavu", aby sa ti nieco nestalo, alebo sa nejako nenamahala 😵

juliett99
14. aug 2009

z domu pojdeme s dadom tak okolo 8-9 tak to by sme sa mali do 11-12 vybavit
oki tak v maxe sa uvidime pockame na teba,, 🙂

vierka
14. aug 2009

dobre tak v maxe, je to tak najblizsie do vnutra z parkoviska, po meste by si musela viacej chodit a aby sa nahodou nieco nestalo...
ved sa mi teda ozvi ked sa vybavite a ja sa budem ponahlat aby som bola tak 13.15 - 13.20 tam 😵