Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
25. aug 2009

lucul - ahojcek... som ta ani tak skoro necakala.. a co je beruske??? uz ma tusim vianoce 😀
jasne - presne tak, zubnu pastu ti poziciam 😀

vanilkka
25. aug 2009

babulky ale toto uz zachadza daleko nie? 😒 toto nie je realny svet, kde sa na blizkych ludi urazame a hnevame a vycitame si. toto je internet, kde sa mozem odhlasit alebo prihlasit, kde mozem aj nemusim pisat. mne to uz pripada chore, takto riesit osobnostne dilemy, ked ide len o forum na modrom konikovi. nemyslite? tu si mame napisat ako sa mame, posrandickovat a bla bla bla bla bla proste trepat dve na tri ale nekritizovat sa a nepoucovat. mne sa to pacilo od zaciatku v tom, ze nikto neriesil aka som a aka nie som, lebo je to virtualny svet, ktory nemusis zit ale vytvarat si ho. kazda mame svoje problemy, ktore si nevyberame lebo nam ich zivot hodi pod nohy naco si ich robit tu? mam vas tiez rada a podaktore patria aj do mojho realneho zivota a na takych ludi sa mozem hnevat, urazit, vynadat im ked ma naseru ale nie tu ☹ akosi nemozem pochopit tu konfrontaciu co tu prebieha. akoby sme si boli niecim zaviazane ako v manzelstve. respektujme sa tu prosim a nerobme tu osobnostnu diagnostiku, nemame na to ani jedna pravo. tiez si myslim, ze niektore baby su tu v niecom ostrejsie, co podla mojho nazoru sem nepatri ale je to vasa vec, treba si len uvedomit, ze toto je tu o dobrovolnej spoluucasti a nie o povinnosti. ak vas tu niekto sere tak sem nechodte alebo mu to do IP napiste. ale cez to vsetko, mozem si mysliet hocico o hocikom ale nebudem si robit z toho nervy ked ide o internet. oukej zabule? ☹ mozeme sa teda stretnut v teme,,,manzelska poradna 😀

lucul
25. aug 2009

vierka - beruska ma zazate brzdove svetla aj ked nebrzdim a aj vtedy ked je vybraty kluc, a jasne ze ma vianoce, ved sa uz na ne tesi, ze konecne dostane benzincok 😀 😀 😀
a si zlata, ze mi pastu pozicias 😀

nazdarek vanilocka - a hned je den krajsi ked sa na mna usmeje take slneeeeeeeecko 😵 , a taka tema ze manzelska poradna tu je? a kto bude manzelka a kto manzel? 😀 sorry ja viem, zlahcujem 😅

vierka
25. aug 2009

lucul - no pekne, takze ty takto klames telom berusky, ze brzdim a pritom letis ako diva 😀 len horsie je to naozaj vtedy ked v tom aute nesedis a je odparkovane a tvari sa ze brzdi 😀 😀 😀

vanilka - fuha, jaky prispevok hned z rana 😒
ja sa pridavam do manzelskej poradne a jednoznacne chcem byt za zenu, lebo muzov nechapem, tak sa nechcem na jedneho z nich hrat 😀 aj ja zlahcujem 😅

vanilkka
25. aug 2009

ahoj luculik som nasrana lebo sa mam zasa drbat do BA na skolenie a hned na dva dni a akymsi vesmirnym dovodom si nemozem zobrat auto ani sofera ani hovno,,,mam ist vlakom. asi sa v noci svet preniesol do doby stredoveku a ja som si to nevsimla. do prdele aj s takym systemom ,,,, niekto sa tu rozvaza na vedlajsiu ulicu 😠

vanilkka
25. aug 2009

baby som vytocena ako kolotoc,,,,,,netreba ma srat 😠 😀

lucul
25. aug 2009

vierka tomu sa hovori osal nepriatela 😀 , sak ale vsetci na obchvate cumeli na mna, ze idem 90 - 100 km/h este k tomu brzdim, no si museli myslet, ze blba baba za volantom, esteze mam ten blond melir 😀 😀 😀
a aj ja sa hlasim za manzelku, to mi ide 😀 ale uz fakt dost, som hnusna 😝

a inak moje divne stavy pokracuju 😅 , mam krce v podbrusku, bolia ma kozeny ale aj krize 😖

vierka
25. aug 2009

vanilka - respect 😅 😅 😅 sa ta normalne aj bojim 😀
to je normalne, aj ja som chodievala do Blavy na skolenie vzdy vlakom a niekoho odviezli v TT na skolenie, aj ho boli vyzdvihnut...
a kedy tam mas ist? dufam, ze nie vo stvrtok 😲

lucul - si skor mysleli toto - ta ako musi letiet ked pribrzduje stale na 90-tku 😀 😀 😀
no ti tie tvoje divne stavy, sa mi nezdas 😵

lucul
25. aug 2009

brdo vanilka ty si dobre vytocena, esteze som tak daleko od teba, radsej by som ti asi stolicku ofukovala, kavicku nosila, aby sa mi neuslo, kebyze som v tvojej blizkosti 😅 😀 😀 😀

vierka ale kridla som este rozprestrete nemala 😀
a moje stavy - uvidime - vy tu vravite ze som jasna, svagrova sa tesi a kamoska mi nadava, ze si nahovaram hovadiny, tak si vyber 😒

vierka
25. aug 2009

lucul - na vanilku pozor ked je nahnevana 😅 😀
tak nabuduce ich rozprestres 🙂
to musis ty vediet ci je to len nahovaranie, alebo je to naozaj nieco co nemozes ovplyvnit... sice je pravda, ze ja ked som mala tehu priznaky, tak som nikdy tehu nebola a ked som ich nemala, ale mala som priznaky na mrchu, tak som tehu bola... a ty si uz raz tehu bola, tak to mozes aj porovnat ze ako ti bolo vtedy 😉

lucul
25. aug 2009

ja praveze cakam mrchu, neverim tomu ☹ , a ked som bola tak som cakala na mrchu od 15.12., ze uz sa rozbehne a az 4dni po vianociach som testovala, co som sa prvykrat vyblinkala 😅 , takze tak a viem len, ze ma neskutocne bolelo brucho na mrchu, ale ved uvidime, raz sa to rozuzlit musi 🙂

vierka
25. aug 2009

ja viem ze je to tazke mojka, ale skus na to nemysliet... ked si proste myslis, ze pride mrcha, tak si to mysli, ved horsie sa ti uz nemoze stat, ked si toto myslis - "prinajhorsom" sa ti stane len a len to lepsie... ja viem, ze sa to asi tak celkovo vypustit neda, ved som si tym dost dlho prechadzala.. ale skus sa nejako zabavit , mysli na nieco ine a uvidime o dva tyzdne 😉

lucul
25. aug 2009

ved to, mam len dve moznosti pride alebo nepride, ja hlavne verim tomu ze vo februari nebudem potrebovat dr. na to aby som otehu ale na to, ze pojdem na poradnu s bruskom 😉

vikinka81
25. aug 2009

Dobre ranko

Vierka, musim ti pochvalit tvoje pracovne rucicky....zvieratka su super, si sikovnica. A tvoje bruseeeeenkoooooo. 🙂
Vani tak toto....no ja by im dala, teda zacinam sa aj ja teba bat 😅

Lucul a kolky den cyklu si? No ja som si tiez asi namyslala, aj od zaludka mi bolo zle, spat sa mi strasne chcelo ,prsia ani nevravim a prave sa mi to uz rozbieha teda niaky naznak naposledy navstivene wc-ko 🙂

vierka
25. aug 2009

neboj sa, do februara budes isto tehu 😉

lucul
25. aug 2009

ahoj viki, ja mam este daleko do mrchy, takze priznaky nejak neriesim, mrchu mam dostat az 8.9., ale ovu bola pravdepodobne veeeeelmi skoro, hned po mrche, to je u mna normal, takze asi tak, ale u teba to vyzera slubnejsie 😵

vierka - jasneeeeeeee ze budem 🙂

vanilkka
25. aug 2009

jeden den tam mam byt od rana do pol dvanastej a druhy den zasa od dvanastej do druhej. no a to nemozem ist ani do auparku lebo neviem ako tam trafit 😀

lucul
25. aug 2009

vanilka a kde budes na skoleni, ved ti poradim ako do auparku 😉

tigi
25. aug 2009

caute zaby 😝

ja do ziadnej temy manzelska poradna nejdem 😝 , vanilka to napisala dost dobre. mala som to na mysli uz vcera, ale zrejme by som to nevedela vyjadrit tak dobre. tymto uz k danej rozoberanej situacii nemam co dodat. 😔

luculi moja, mavas taketo stavy bezne po ovulke? zeby sa ti chcelo spat, boleli ta prska, krize...?? 🙂

lucul
25. aug 2009

ahoj zabka, prsia ano, zvysok nie

vierka
25. aug 2009

vanilka - no ved ten cas nejako vyuzit treba, mna vzdy navyguje bracho ked som v blave 😀

vikuska - ahojcek mojka 😀 dakujem za pochvalu a ako teda dobre chapem z tvojho prispevku opat sa snazite??? takze je vsetko super? tak to ma potom bude velmi tesit 😀

lucul - jasne ze budes, vo february uz budes mat take brucho ze nim doktorovi vytries zrak 😀

lucul
25. aug 2009

a okrem toho, najblizsie uvidime co viki, potom si na rade ty, potom kasami a nakoniec az ja, a vanilka neviem kedy (aby som ju nezabudla, lebo ma pride zbit) 😀

vierka
25. aug 2009

tigi - no cau cica 🙂

lucul - ako tak citam, tak je tu velky plan na najblizsie dva tyzdne 😵

tigi
25. aug 2009

luculi - hmmm... este furt nic nehovorim... pockam si... aj ked....ne, pockam si...😉 😝 😀

viki - ahoj zuzi, neviem ci si videla prispevok vcera, mas dnes cas?

lucul
25. aug 2009

vierka, ved ako sme sa s tigi bavili, kazdy tyzden je nieco z coho sa tesime, alebo sme smutne a tak, chapes 🙂 ale najviac sa teraz tesim na stvrtok, ci sa dozvieme, co sa u teba schovava 😵

vanilkka
25. aug 2009

tigi a teraz si sa prezradila herecka! ty si testla 😝

vierka
25. aug 2009

vani - to skor myslela na lucul 😵
a kedy ides na to skolenie???

lucul - no ved aj ja mam take tyzdne 😵
skor cakas na to, ci si nieco vyhrala 😀 😀 😀

lucul
25. aug 2009

vani a kam to teda ides, ci nechces ist do toho auparku?

lucul
25. aug 2009

vierka neeeeee, len ci treba kupit modre saticky alebo ruzove saticky 😀

vierka
25. aug 2009

lucul - a mozno budem potrebovat aj take, aj take 😀 😀 😀