Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
25. aug 2009

ako ruzove pre dievcatko a modre jej pojdu k ociam? 😀
aaaaaaaaaaaalebo, jak hovori robo, urcite cakas dve a to druhe je zaskodnik a schovava sa za surodencom 😀

vierka
25. aug 2009

no moja kolegyna co vesti sa mi stale vyhraza, ze to bude dve 😀 😀 😀 ale tomu skor neverim, nez verim 😀

vikinka81
25. aug 2009

Helouu Tigi...jasne mozme kludne dat kavicku.... 🙂 Budem sa tesit

Vierka snazime sa aj nesnazime nechavam to na prirodu...ono ked to chce pride to samo.A yt ides vo svrtok do poradne a prezradis nam potom co to bude???? No ja tipujem babiznu 😵

Jaj luccul tak to mas fakt este daleko...drzkam pastiky aby sa z toho nieco vykuklo. A u mna zatial to vypada na rozbiehajucu mrchu, som sa zle vyjadrila 😀 😵

tigi
25. aug 2009

vani to bolo na lucul, netestovala som. jaaaaa, narozdiel od "niekoho" 😝 nemam ziadne priznaky. 😀 😀 😀

vierka cau, no ja neviem, ona je dobraaaaa, ale zase... doktorov asi neprechcije...pardon za vyraz. 😀 😀 😀 mimochodom, dnes som mala v horoskope, ze ocakavajte prirastok do rodiny. 😀 ale minule mi slubovali burlivu noc plnu sexu a nist nebolo 🙄 , takze to asi prestanem citat. 😝 😀

lucul
25. aug 2009

tigi nevypravaj ze nemas priznaky, a tie cigy nechutiace su co? 😠 😀 a toho "niekoho" si myslela, ze sa mam urazit? 😀 😀 😀

viki aha, ja som pochopila, ze si bola na wc spickami otocenymi k wc-ku 😅

tigi
25. aug 2009

luci - lenze, jaaa to stale uhram na to, ze som sa prefajcila a teraz mi to nechuti. 😝 jaaaa ti neviiim, jedine ze by si sa v tom popise nasla. 😝 😀 😀 😀

vikus - oukej, kedy mozes? ja som v praci do pol piatej. 😉

vikinka81
25. aug 2009

Lucul pohodicka 😀 😀 😀

Tigi no ako vzdy na 18:00 a kde sa stretneme? 😵

lucul
25. aug 2009

tigi uz som si myslela, ze to mam brat osobne 😝 😀

viki, asi si sedim na vedeni, alebo som verila, ze to zahajis 😉

tigi
25. aug 2009

vikusi mozme aj v nasej oblubenej kaviarni, takze o 18:00? 😵 tesim sa. 🙂

vikinka81
25. aug 2009

Lucul aj to pride, raz urcite 😀 😀 😀

Ok Tigi aj ja sa tesim 🙂

vanilkka
25. aug 2009

lucul tie skolenia mam na lamacskej ceste v budove MVRR....dojdite mi zlomit packu niektora nech tam nemusim 😀

inak prijimam teda stavky na lucul a jej tehotnost 😀

vikinka81
25. aug 2009

Vani a ty chces ist na nakupy po skoleni?

No tazko je dat stavku na Lucul, ked je este skoro a mrcha ma prist az 8.9., nechajme to na nu samu...vsak nam sama prezradi svoje tajomstvo 🙂

vierka
25. aug 2009

takze baby - momentalny stav mojho tiposu je 6:4 - vedie BABAAAAAAAAAAAA 😀 😀 😀

vikuska - jasne ze dam vediet, ved hned ako budem vediet tak volam minimalne tigi a potom hned konikujem ked sa objavim v praci 😀
tak to je dobre, ze uz snazite-nesnazite... teda tak som to myslela, ze ste si proste povedali ze to moze kludne prist 😀

tigi - no ved aj minule si mala to s tym prirastkom a do tyzna som ti to ja povedala... tak vyckaj casu a mozno aj ta vasniva noc bude 😀 😀 😀 😝
inak ja som si dnes spomenula, ze ti dlzim este zopar eury 😅 😀

vani - pytam sa treti krat a naposledy - dufam, ze nejdes na to skolenie vo stvrtok 😀

Tipos na Lucul - ja myslim ze JE!!! 😀

lucul
25. aug 2009

esteze som tu a je moze byt vyhlasena nova stavkovacia fuska 😀
a vierka - samozrejme ze som, ved by som tu nekonikovala, keby som nebola 😀

viki dakujem, aspon sa ma dakto zastane, ze to treba nechat na mna a este k tomu treba niekoho, alebo staci nieco 😀

vanilka - neviem, kde to tam je presne, ale z mokrohajskej, alebo z patronky ide bus c. 83 a ten ti stoji rovno na moste pri auparku, takze len podbehnes most a si v auparku, alebo sa zvezies, kde ti stoji 83, alebo zo stanice bus 93, alebo sa opytas na nejakej zastavke 😉

vierka
25. aug 2009

lucul - ved ja som hned vedela ze existujes, lebo inak by si nepisala 😀 😀 😀

vanilkka
25. aug 2009

vierocka idem 2.9. a 3.9. nebojkaj 😀

luculik dik za radu ale vacsi hlavolam pre mna si ani napisat nemohla 😀

lucul
25. aug 2009

prave ma vytocilo upc - to je banda debilov 😠 😠 😠

lucul
25. aug 2009

vani - tak potom taxik 😀

tigi
25. aug 2009

paaani, aka filozoficka debata... 😀 😀 😀

ja stavkujem na vierku ze je to baba, teda ze v brusku je baba, teda ze miminko je baba, aby tu neboli zase nejake uvahy ze kde presne je zena zenou 😀 😀 😀 no ale to neni ziadna novinka, ale na lucul.... hovorim, ja si radsej este pockam, aj ked... 😝 😀 pockam. nestavkujem. 😀

vanilkka
25. aug 2009

tigi co furt do prdky,,,,reagujes tak zahadne na tu lucul? ze ty mas nejake vestecke nadanie utajene a vis o kazdom vsetko len to kryjes 😀

lucul
25. aug 2009

dnes je tu debata tipu, BYT ci NEBYT - tos otazka 😀
vierka - chlapec, teda caka chlapca, ale skade pride to neviem 😀
lucul - neviem, som zvedava, co napise 😀 😀 😀

tigi
25. aug 2009

vani presne, mam vestecke schopnosti, vestim z kavoveho soooosu, ale kedze som mala dneska nescu, musim si pockat na to , kedy dostanem chut na mletu zrnkovu kavu aby som videla nieco viac. 😝 😀 😀 😀

lucul
25. aug 2009

tigi ale to tehu, to je tvoje tehu, tvoja kava, tvoj soooos 😅 😀

tigi
25. aug 2009

lucul ja tvarim, ze tu kavu pijem za teba. nemboj. 😝 😀

lucul
25. aug 2009

tak musis vela chliiiiiiiipat 😀 😀 😀

vanilkka
25. aug 2009

tigi to nie je z kavy to mas z tej travy tie videnia 😀

tigi
25. aug 2009

vani, jaaa ked som nahulena, tak vidim ineeee veci moja, toto je slaby odvar, preto to robim z kavy. 😝 😀 😀 😀

lucul
25. aug 2009

a co take robis z kavy? 😨 😀 😀 😀

vanilkka
25. aug 2009

😀 😀 to je nist kava! keby si to dokazala z ovulacneho hlienu to by si bola macherka 😀 😀 😀 😀 😀

pikino
25. aug 2009

nazdar babizne 😀

este ste tu niektora 😀

dnes teda mate debatu,je, neni, chlapec, dievca. 😀