Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
27. aug 2009

no ja si pamatam, ako som davala vianocnym kaprom vzdy mena a nasi ich potom v noci potajme zabili a potom rano povedali ze im dali slobodu, ze ich splachli do WC-ka a ze teraz su niekde v Trnavke (taky potom v TT) a ze tam si plavaju... no a raz v noci som sa zobudila a to ste mali vydiet tie sceny a plac "Ked zabili Olinku!!!!" 😅 😀

kasami - no o menach sme sa este nebavili, lebo ja sa nebudem hadat o dvoch menach - potom mi bude uplne stacit ked vyhadam jedno toho pohlavia co cakame... ale mala by som sa asi pustit do boja a nejake uz mat aspon vymyslene 😀

lucul - no a doktor ma este simoril po brusku nech sa ukaze a ono neeee 🙄

vevoncek - ved nevadi - nabuduce ho dostaneme 😀 ved vecicky mam aj take, aj take u segry, tak ma to nejako netankuje a tie 3 tyzdne este nejako vydrzim 🙂 no ved uvidime ake bude to tvoje 😀

vevoncek
27. aug 2009

no ja som vedela že ty chceš počkať na mňa dozvieme sa to narovnako alebo približne rovnako ja idem za 3 týždne a ty za 4 😀

vevoncek
27. aug 2009

no musím sa s vami rozlúčiť lebo manžo skončil s robotou pre dnes tak sa mu idem venovať aby nepovedal že aká dovolenka že sa narobil a ja so msa na neho kašlala 🙂

vierka
27. aug 2009

vevoncek - len ci ti to za tie 3 uz bude vediet doki povedat 😀 😀 😀 tak pekny zvysok dna, pa

😀

lucul
27. aug 2009

to mna museli drzat na opacnej strane baraku, ked isla stara mama zabijat na zahradu zajace, aby som to nevidela z okna, ked som len videla, ze sa ona blizi ku klietkam a vybera zaja, tak som chytila nepricetny hysak 😀 , ale co sa cudujem, ked ja som ich vyvazala v kociku vsetky 😅

vierka
27. aug 2009

tak ja neviem ani kto moze takych milacikov maznacikov ako su zajaciky zabijat... ja to ani zjest nemozem - ved to je take mile zvieratko 😀

lucul
27. aug 2009

no papkat to mozem, ale nesmiem vidiet ten masaker 😔 , ale ja ani prasa nedokazem vidiet zabijat 😅 , a dedko je taky isty, on vychova, ale ked sa ide zabijat tak odide z domu 😅

vierka
27. aug 2009

to ja vazne nemusim take jatka... najradsej to kupim v tescu alebo kde uz studene a len to dam upiect a je 😀

lucul
27. aug 2009

to zasa ee, ked nahodou neni v mrazaku, tak kupit u nas u masiara, ale inak mavame masko cerstve, ale ked to dostaneme, tak ja to nerozporcujem, to musi drahy, ja to uz len supnem do mrazaku 😝 😀

vierka
27. aug 2009

no ved ja som to tiez myslela, ze kupim to niekde v obchode chladene - takychto masakrov sa nejako nezucastnujem 🙂

tigi
27. aug 2009

no ja si pamatam, ako tatko raz priniesol ziveho zaja domov (byvali sme v cinziaku, takze taketo zvieratko mi bolo velmi vzacne a mile) a nechal nas s nim vecer hrat. no a hadajte co bolo na druhy den k obedu... som myslela ze zinfarktujem... peceny zajo. 😔 zahajila som hladovku, co si myslel, ze ho snad budem jest???

kasi no mna ked vypustia do lesa, tak hladam hriby. 😀 😀 😀 ale stale som velky ochranar vsetkych tvorov, dokonca aj toho pavuka co sa tak bojim radsej chytim a vyhodim za dvere. mam na to specialne chytatko, vola sa to ze "spider catcher", akoze chytac pavukov a je to super vec. 😀 😀 😀

lucul
27. aug 2009

😀 to z mojho nevlastneho brata sa rehlime dodnes, on neznasa zajace jest, a boli sme pozvani k jednym znamim a zhodou okolnosti piekli zajaca, ale vedelo sa ze mlady to neje, tak jemu sa povedalo, ze kacku mame, tak sa oblizoval, este si aj duplu pytal, my sme mysleli vsetci, ze sa zadusime, a vecer mu ocino doma hovori, playboy a on nist, potom znovu playboy, a mlady, sa ho pytal, ci mu sisi? a my sme to uz nevydrzali a vyprskli total do smiechu, este teraz sa na tom zabavame, ze zajac na pekaci je rovnaky ako kacica 😀 😀 😀

tigi - ja ked vidim pavuka tak zdrham 😀 , drahy musi odchytavat a vyhadzovat, zabit mu ho nedovolim, aj ked sa vravi, ze ked vyhodis pavuka, on sa vrati 😅

kasami
27. aug 2009

😉 dnes som vymyslela dobu temicku 😀

Tigi a ty nevies kolko ziab a chrustov sa da najst pocas hladania hribov ?

vierka
27. aug 2009

no aj ja mam na pavukov manza, ale ked je niekde na tyzdnovke, alebo v noci na rybach, musim sa postarat ja... minule bol v noci na rybach a nas postelou taky pavucisko - to som nemohla rislovat, tak pekne poharik, tym ho obklucim, podsuniem harok papiera a uz leti z balkona 😀

ja sa dneska nudiiiiiiiim, ale uz sa mi nic nechce v praci a som si povedala, ze dnes a zajtra si este uzijem posledny den kancelarskej slobody a nebudem robit nic 😀

vierka
27. aug 2009

ale leti bez pohariku, aby ste si nemysleli, ze len tak vyhadzujem krystal 😀 😀 😀

bambi7
27. aug 2009

cafte babulky ako dnes mam chvilku princezna spi tak som ju naucila 😀 uz sme boli rano 2h vonku trochu pospala a samozrejme ked sa zobudila tak von z kocika a kukuckovala co vonku nove 😀

ako sa mate tehulky netehulky

tigi
27. aug 2009

kasi to je pravda, kolkokrat sa zabudnem, namiesto hladania hribov nahanam zabku v lese. 😵 😀 potom len pocujem ako manzo vykrikuje po lese a hlada ma, lebo som sa zatulala. 😅 😀

pikino
27. aug 2009

cafte pusky 😀

lucul
27. aug 2009

baby vy ste jake odvazne, brdo, ja ked vidim pavuka, tak ma svrbi dlan a nechytim ho do nicoho, ja by som sa prestahovala zo spalne, kebyze je nad postelou a nema ho kto chytit 😅

bambi7
27. aug 2009

co nove babule

lucul
27. aug 2009

ahojky bambi, myslim, ze tu nist nove zatial, vierkin smudlik sa nechcel predviezt co je, tak asi nic, neviem 😅

pikino
27. aug 2009

kasami,lucul je to jasne roztahuju sa vam maternice neni o com 😀

vevo ze babka stovku. ty kokso 😀 a mna zrazi o tri roky auto- tomi vyslo v jednom kvize 😀

ja som tiez scela byt strasne zverolekarka a este by som aj scela byt, ale moji rodicia tedahlavne foter mi nedovolil musela som ist na OA aby sa mal cim chvalit 😠 a to co sme my mali doma radsej nerozpisujem a ked to zdrhlo
tak sme to hladali po celej bytovke 😀

vierka no teda takze mame na dlasiu mesiac o vzruso postarane 😀 ale ja si stojim za svojim je to dievca, slusne a hanblive po maminke teda v jej veku 😀

vierka
27. aug 2009

lucul - no tak ale ja predsa nebudem opustat pohodlie mojej uuuuuzasnej postele kvoli pavukovi... to sa rychlo premozem, sice ma chvilu potom este striasa, ale niet nad kludny spanok 😀

bambi - no ved co by ona lezala v kociku ked moze pozerat po okoli 😀 😀 😀

pikina - no cauky, dnes mas uz lepsi den??? 😀

lucul
27. aug 2009

vierka ale ja mam ten problem, ze ked je niekde pavuk a ked sa aj vyhodi, tak ja ho tam este jeden den potom vidim 😅

bleeeeeee, baby neda si niekotra grilovane kura, nejak mi nejde dolu krkom 😖

pikino
27. aug 2009

a ja sa nemozem stazovat to moje decko roztiahlo nohy uz v 16tt a ukazovala to az do uplneho konca ona proste scela aby sme nakupovali ruzovu vybavicku 😀

ja som vianocnych kaprov vzdy bojkotovala, cely den som prerevala a mama mi musela spravit file odmietla somho jest a to mam doteraz. vzdy mi ich je tak luto ked vidim na vianoce tie plne kade chudakov malych ako sa dusia v tej vode na trhoch. ☹

co a tyka pavukov tak som vzdy hysacila ked som ho videla len z 5 metrov preto som prestala chodit do lesa
mata ma vidina obrovskej siete cez dva stromy s velkym tucnym kriziakom uprostred. brrrrrrr
a odkedy sme sa prestahovali do rodinneho domu a doma pavukov jak nasratych uz to neriesim. seriem na nich raz do tyzdna povysavam pavuciny a je to. iba tych v spalni killujem lebo si predstavujem ako po mne v noci lezu.

pikino
27. aug 2009

ano vierka dnes je lepsie, akurat terez dnes buntosila uz o stvrtej tak som musela kojit a potom nescela spinkat ale to sa s nou nekafem svacnem do postielky zhasnem svetlo a necham ju tak spala do stvrtna osem a potom sa napapala a chrnela do desiatej.

a dnes som skoro zinfarktovala som rano zehlila terez spala na gauci. isla som hore odniest veci a pocujem ze terez mrnci, tak zidem dole ze co sa deje a pes jej stal nad hlavou a lizal ju. skoro som ju zabila, toho psa myslim. tak futasila na miesto ze si skoro krk zlomila. 😠

vierka
27. aug 2009

pikuska - tak ja som si hned myslela, ze dceru by si nezabila 😀
no vidis to, moje dieta je cele po mame a to tvoje po tatinkovi, ked uz v 16 tt sa dalo pekne identifikovat 😀 😀 😀

lucul - tak ja si este tri krat overim ci mi niekde po ceste na balkon nevypadol, ci su dobre utesnene balkonove dvere a az potom si idem spokojne lahnut 😀
a ked nahodou mangel nejakeho zabije, tak ho nemoze vyhodit do kosa, ani splachnut, len vyhodit von oknom... ved co keby nebol naozaj mrtvi a vylezie z kosa a bude sa chciet pomstit... alebo vie plavat a vylezie zo zachoda ked na nom budem sediet 😀 😀 😀

pikino
27. aug 2009

ja stale hovorim, ze co sa tyka povahy cely tatko. sa nezapre.

vierka kusne ta do zaku ked pojdes cikat 😀 spider pomstitel to znie zaujimavo mala by si natocit film. 😀

vierka
27. aug 2009

no vidis to, preto hned roztahovala nohy 😀 😀 😀 nehcela som to zvalit na teba, lebo viem, ze ty si slusnucka, tak po kom inom teda potom to dieta je, ked nie po matke - po tatkovi 😀 😀 😀

no ved to!!! vies aky su potom agresivny, keby vstali z mrtvych!!! mozno by prisiel aj s kamosmi!!! 😀 😀 😀

vierka
27. aug 2009

dobre babulky, pre dnesok sa s vami lucim 😉
zajtra si este budem uzivat posledneho slobodneho dna v mojom kancliku, ked budem sama, tak sa vam budem asi aj cely den venovat... od buduceho tyzdna sa vsetko zmeni a kto vie ako casto sem budem moct chodit, ked bude so mnou v kancelarii aj ta nova baba co ju budem zaucat 😅

tak prajem krasny zbytok dniku, pa pa pa 😀 😀 😀