Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
3. sep 2009

pikuska - amen sestra 😀 😀 😀
no este keby si si dala trochu cokolady, tak ma asi aj cokoladovy shake 😀 😀 😀 nuz, mlada uz zmenila chute, co bude len take obyckove mleeeeko pit 😀

pikino
3. sep 2009

mlada nech nevymysla, lebo nedostane nic 😀 😀 😀

lucul z toho sa uz nevykrutis 😀

lucul
3. sep 2009

piki s tym som uz zmierena 😅

pikino
3. sep 2009

ty mas ale smolu 😀 😀 😀

lucul
3. sep 2009

smolu a mozno bublinku na ceste 😀 , to je jak pri uctovani - peniaze na ceste 😀 😀 😀

pikino
3. sep 2009

akurat ze tam musi byt na konci roku nulovy stav a ty sces na konci roku nozicky a rucicky 😀

kluara
3. sep 2009

vierka - clostyl, duphaston.... momentálne tento cyklus som nemala žiadne, a podľa výpočtov som mala dnes dostať ms... ale bez liekov sa načakám...

lucul
3. sep 2009

no ved bude nulovy stav bublinky a uz bude babatko 😀

pikino
3. sep 2009

aha takto 😀 😀 😀

vierka
3. sep 2009

lucul - ty tie dve ciarky budes proste mat, aj keby som ti ich mala bicom vyrit na chrbat - ale proste budu 😀 😀 😀

kluara - tak to bez liekov nemas ani MS??? tak to veru nie je bohvie co, keby aspon ta MS chodila 😖
no my sme s mangelom prebili prirodzene aj moj nepriatelsky hlien, aj jeho maly pocet spermii 😵

lucul
3. sep 2009

no ved o tom hovorim vierka, aj keby neboli tak budu 😀

brdo, akurat som volala so svagrovou, maly ma spat poobede a taky hysterak ma, ze som myslela, ze mi ucho odpadne a to telefonovala z inej miestnosti, ale co uz ked je v takom obdobi, ze skusa na kazdu stranu, esteze ma ona pevne nervy a nepovoli, drzim jej palce nech zaspi 😅

vierka
3. sep 2009

lucul - vidim, ze nas uz poznas 😀 😀 😀 // ciarky za kazdu cenu 😀 😀 😀

lucul
3. sep 2009

prave rozmyslam, ze si idem daco kupit do mekacku, ja mam taku chut na daco az by som bila 😅

vierka
3. sep 2009

no o mekaci tu radsej nehovor, my sme tu stare mekacovky... ja by som ta kvoli hambacu s mekacu aj zabila kludne, nie len bila 😀 😀 😀

inak sa vam musim pochvalit, ja viem, ze ste tu aj smutne netehulky, ale nase babatko uz kopa o sto sest, uz ho citim od pondelka denne, aj cez den - hlavne ked papam, ale ked dojem... a je to nadherneeeeeeeee 😀 😀 😀

lucul
3. sep 2009

tak a idem do mekacu, ale na rolku 😵 mnamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, takze bit ani vrazdit nebudem 😀

a ja nie som smutna netehulka, ja som stastna cakatelka na nieco 😀 a tesim tesim, ze uz si okopavana 😝 😀

lucul
3. sep 2009

dobre baby idem ja a vecer mrknem
kasami strasne moc drzim paste a hlavne nech to vyjde 😉

papa

pikino
3. sep 2009

no tmu neuverite akurat som rozmyslala ze zavolam muzovy nech mi donesie nieco z mekacu 😀 😀 😀

vierka a najlepsie sa im kope v noci. to sa im nepaci ze ich tlacis a kopu do teba kym nezmenis polohu 😀

ked hovoris o tej rolke tak na obed budem mat domacu kuraciu rolku. 😀 akurat ze kuratka nejdem vyprazat ale ho opecem s gyros korenim. 😀

vierka
3. sep 2009

baby, lucim sa aj ja... idem ku segre na kavicku... 😀 😀 😀

kasami - myslim na teba, drz saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! 😀

kluara
3. sep 2009

vierka, mám ms aj bez liekov, len to býva strááááááááááááášne dlhý cyklus .... ale beriem si príklad z vás, a tiež verím, že to pôjde prirodzene 😵 😵 😵 a gratulujem ku kopkaniu, ja som si to náramne užívala a stále som si prikladala ruky na bruško 😵 😵

ja tiež môžem mc donald, len škoda, že u nás nie je 😠 .... ale cestou z oravy sme sa stavili v žiline, tak som si na nejakú dlhú dobu popravila svoje chuťové bunky, ale tiež by som si dalaaaaaaaaaaaaaa

lucul, a kedy máš v pláne testovať? keď sa tu stále spomínajú tvoje // čiarky?

kluara
3. sep 2009

no kým ja niečo dopíšem, tak tu už nikoho nie je ☹ a mne sa dnes tak nechce pracovať 😅

tigi
3. sep 2009

zeny moje vy ste secky uz zdrhli??? vsak ja som este len dorobila tu najsurnejsiu robotu a vcil uz kludnejsim tempom idem pracovat. tak ja tu budem cakat na kasi. 😵 🙂

kasami
3. sep 2009

tak cajocky, mam to negat ...
ale mam prist este v pondelok znova na krv ... tak neviem, ci sa moze nieco zmenit, alebo preco ...

tigi
3. sep 2009

kasi, moja to ma mrzi. ☹ dufala som ze to vyjde a drzala moc palce. neviem ci sa to moze este zmenit, tiez som zvedava co povedia v pondelok.

kasami
3. sep 2009

fakt vam dakujem za podporu, som celkom v pohode, aj ked mi to je samozrejme luto ...

myslite, ze mozem mat zvysenu teplotu z tych liekov ? alebo ma z toho mozu boliet prsia ? nechapem, mna nikdy prsia neoleli a teraz mam take citlive a bolave bradavky ...

dokonca som sa dnes skoro poblvala, z cigaretoveho dymu ☹
este ze ty Tigi uz nefajcis 😉

kasami
3. sep 2009

tak som si precitala ten pribalovy letak ... a nic take tam nie je ...

asi budem fakt chora ... 😅

kluara
3. sep 2009

Kasami, to ma mrzí ☹ ☹ ☹

tigi
3. sep 2009

kasi kolkaty den po IUI ti vlastne robili krvny test? 14-sty?

pikino
3. sep 2009

kas to je skoda, dnes ked ratam tak si 7 dni po iui tak preto este v pondelok je mozne ze este nem uhniezdene.

perla200
autor
3. sep 2009

no už sme doma z poradne....čakali sme dve hodky a simonka zalomila samozrejme na rukách, dr. ju zobudil a to nemal robiť🙂)) spustila koncert...ale mame 5240g a 58cm a sme mesiac dopredu vo vývine🙂))) aj v kilách aj v dvíhaní hlavičky a tak...doktor nas pochválil, tak klapky na kakanicu a isli sme s pánombohom a na plné hrdlo domov... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

a kasami....mrzí ma to....ale hlavu hore... 🙂

vierka
3. sep 2009

kluara - no priserne dlhe cykli to nemas bohvie co, clovek ani nevie kedy ma ovu, ani nic... ale ved ani ja som nevedela kedy mam ovu a sme sa v podstate ani nesnazili 😀 a kedze verim na zazraky, tak doprajem kazdej z vas taky zazrak velky 😵
ja si tie kopanceky tiez uzivam, je to nadherne a neviem sa toho nabazit 😀 clovek je 20 tt tehotny a konecne to citi 😵
vy tam nemate mekaca???!!! tak tam by som ani nebyvala 😀

kasami - ja tu spravu uz viem, dakujem za sms... mrzi ma to, ale verim na zazraky a mas Samka, tak verim, ze aj to druhe babo bude, mozno to bude chciet este trochu casu, ale ja verim, ze to proste bude...
viem ako ta to mrzi, aj ked sa clovek snazi aby to nemrzelo, kludne si aj poplac - ved si si niecim presla, tak na ulavenie aj to pomoze 😉

pikuska - mne sa zda, ze katka je uz 14 den po IUI... 😅 ale mozno sa ako blondinka mylim 😅

perla - tak to je super, ze pekne rastiete, len tak dalej 😵