Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

perla200
autor
15. sep 2009

lucul....prosím ťa opýtaj sa a napís mi na facebook...dakujem

vierka
16. sep 2009

dobre ranko kocky 😀

perlus - ako tak citam, tak opat problemy 😔
no ja neviem, na jednej strane ti lekari povedia, ze ma mala intoleranciu na laktozu a na druhej strane ti predpisu mlieko v ktorej laktoza je 😕 no to asi nejako nejde dokopy... a keby si proste skusila pobehat po lekarnach a pytat sa na mliecko ktore tu laktozu neobsahuje? ci to ti musi doktorka priamo predpisat???

perla200
autor
16. sep 2009

ahojte... ano vierka to je ten lekársky biznis....a to je detska gastroenterologička!!!!!!! musím to konzultovat s lekarom! bohužial....ideme dnes k nej tak sa jej na to opýtam že kolko ma z toho a že 7 týždnové bábu dodrbe žalúdok...

tigi
16. sep 2009

ahojte babule

perlus to je na nervy... a ja uz som sa tesila ze ste za vodou... mas pravdu, treba sa ohlasit a pripadne ju aj riadne dodrbat, nech jej v prvom rade zacne chodit po rozume co je najlepsie pre dieta a nie kolko jej kapne od dodavatela za to, ze doporucila ci predpisala prave to ich mlieko... 😠 drz sa moja.

lucul
16. sep 2009

ahojte babulky

perli drzte sa, snad vam da konecne to spravne mliecko 😠

vevoncek
16. sep 2009

ahojte tak som tu konečne aj ja ale prišla som vás len na chvíľu kuknúť, lebo mám dnes veľa vybavovačiek

dlho som sa tu neukázala, lebo sa nám PC pokazil a už som nemohla ani z roboty písať, lebo som šťastne nezamestnaná a ako keby to nestačilo ešte aj net sa nám pokazil ale dnes nám ho opravili a keby som nemala toho tak veľa určite by som tu bola celý deň´s vami

vevoncek
16. sep 2009

a aby som nezabudla juli vás pozdravuje už asi aj ona vám napíše, lebo už majú net a plyn a vodi im dorobia veď keď tu bude tak sa vám pochváli a Samík sa ma dobre a už je aj otočený dolu hlavičkou

lucul
16. sep 2009

no nazdarek vevon, pekne od teba ze sa obcas ukazes, a s tou pracou nic moc teda 😒
a dakujeme za spravy o juli, uz sa na nu tesime 🙂

bambi7
16. sep 2009

cafte mam chvilku tak pisem.....
no vikend bol super mala som zakazku na svadbu 100ludi tak som si zamakala 😀 jaj hned by som sa znovu vydala ale samozrejme za toho isteho 😀 mam super muza 🙂 jaj mali to krasne......

mala chodi na to plavanie na ten kurz uz vie aj spliechat a super reaguje na meno svoje 😉 pretaca sa a tak ....
boli sme u lekarky asi jej pojdu zubky lebo stale slinta a sucha si dasna ze sa pripravuju.....jaj aj plakala v noci jaj ...no uvidime inac vsetko ok a co vy?

pikino
16. sep 2009

cafteee

lucul nalavo kliknes na sharring a potom na home page settup a okopirujes tu adresu v ramiku na konika. toto vsjo 🙂

lucul
16. sep 2009
lucul
16. sep 2009

mici, tak nevyslo, budem skusat 😀

vierka
16. sep 2009

no caute baby... tak nemam dost svojej roboty, este mam opletacky okolo sudu a mojej sprostej sestry 😅
nuz co - to je asi udel nas peknych 😝 😀

tigi - boty kupene???

perluska - tak sa drz a poriadne tej "lekarke" vynadaj...

vevoncek - takze uz si stastne nezamestnana 😀 tak pekne mozes robit okolo vasho, len treba aj odpocivat 😀
na spravy od Juli sa tesime 😀

bambi - tak to je super, ze malej sa tak paci aj ja sa uz tesim na nase plavanie 😀

pikino
16. sep 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/207484

toto je moj posledny. musis byt nastavena na tej stranke kde mas graf.

pikino
16. sep 2009

inak perlus sila, ta lekarka asi fakt myslela na nejake sprostosti ked vam predpisala mlieko s laktozou,
ja uz im vobec neverim mne ked nieco predpisu tak si vzdy precitam pribalovy letak, na nikoho sa uz neda spolahnut 😠

pikino
16. sep 2009

ja by som tak rada chodila plavat s tou mojou opicou len nema nas kto odviezt 😝 ja sa proste bojim soferovat.
vy ma chapete vsak dievcata? 😀

vevoncek aspon mas klud a ja ked uz ide o to mozu oni vyhodit tehotnu zenu? ja osm mala pocit ze sa to nesmie.
ale si odisla dobrovolne?

vierka je z teba predmet dolicny. 😀 😀 😀

lucul
16. sep 2009

no ale to neviem, mne to furt vyhadzuje nejake hovadiny 😠

pikino
16. sep 2009

skus znova nastav sa na ten cyklus ktory sces poslat daj sharing home page setup a okopiruj ramcek dokonika a ak ti to nepojde tak si oznac cely graf uloz si to ako jpg do pc a hod ako fotku

tigi
16. sep 2009

vierka - ale kdeze, su peknucke, ale potrebujem teraz skor zimne boty a nejaku zimnu bundu. navyse ani neviem kedy sa tam dostanem aspon si ich pozriet nazivo. 😒

luci ja neviem, ja to vzdy robim tak, ze si skopirujem cely riadok hore, ako je adresa s CTRL+C a vlozim do tohoto okienka kde pisem s CTRL+V a mne to funguje. no skusaj, raz sa urcite podari. 🙂

piki a nemas nejaku predchadzajucu traumu ked sa bojis soferovat? 😕 ja som nastastie nic zle co sa tyka soferovania zatial nezazila a ja soferujem strasne rada, najradsej ked si potrebujem nieco premysliet, vtedy som v aute uplne najradsej... 😅 😉 🙂

juliett99
16. sep 2009

ahojcek ,, vratila som sa zas k vam, uz dufam ze na dlhsie,,..
elektrika funguje, plyn a voda a dnes doraba,, a ja si tu uz konecne zas polyhujem z netikom.. normalne som bola mimo,,
Samik poslucha kopka,, vcera sme zas trosku spinili ale len trosku,, maly nam neda spinkat kopka ci v noci ci cez den, xixi 😀 😀 😀
A dadus celkom zvlada skolu , sice kazdy den fnuka ze on to nechce robit a nebude,, a preco to musi robit,, ale inak celkom fajn uz mame 10 vceliciek zachilu budem kupovat ule,, 😀 😀 😀 😀

a inak ako ste sa tu mali babulky,,,???
dakujem za pozdravy a ze ste na nas mysleli.. 😵 😵 😵

pikino
16. sep 2009

tigi na fertlity to nefunguje. musi ist cez tie ich tabulky.

ja som si vcera objednala trojo novych topanok. letne zlavy no nekup to 😀 😀 😀

tigi ja som panikar ja sa bojim aj vlastneho tiena. to preto kazdu cestu autom predychavam dokonca aj ked soferuje niekto iny.

lucul
16. sep 2009

bleeeeee, ma picne z toho grafu, ja som asi nejaka lava 😀 , fakt to vidim, ze sem hodim ako jpg 😅

caves juli, pekne od teba, ze si sa uz ukazala, malo si hnala majstrov 😀 , ale nie, hlavne nech to mate poriadne urobene, a samkovi dohovaraj, ze este musi chvilenku vydrzaaaaaaat 😉

tigi
16. sep 2009

ahoj juli 🙂 som rada ze ste v poriadku, aj si nam tu chybala, je dobre ze si spat. 🙂 takze prace na domceku pekne pokracuju, no super, hadam uz to bude zachvilu hotovo. pridaj potom aj nejake fotecky ak budes chciet, ja sa rada pozriem, ved tiez prerabame. 🙂 tak maly dadus vcelickuje? no parada, jaaaaj, len este to nadsenie, ale to si bude musiet zvykat, skola ja skola, taj sa vyhnut neda. 😀

lucul
16. sep 2009

tigi - ja som taka ista, ale zboznujem dialnice, to si tak uzasne precistim hlavu, ale ked si chcem zajazdit, tak k ocinovi super cesta 😵 a v sobotu som isla super cestou z TT do Modry - taaaaaak som sa vytesovala zo zakrut a kopcekov 😵 😵 😵

a ja som si vcera kupila perfektnu bundu na zimu v C&A - dlhu, som sa tesila ako mala, hlavne ze mam bund jak nablitych 😀 , ale dlhu ani jednu tak to sa moze 😀

tigi
16. sep 2009

jaaaaj, no luci tak z toho by som bola jelen aj ja ked sa to neda tak lahko skopcit, tak pockame na obrazok. 😀

pikusi ale ked sme isli na chatu, tak si bola super odvazna, ani si nemrkla ze by si dala nieco najavo. 😀 chudatko moja a volakde si tam to moje soferovanie musela poriadne rozdychavat. 😅 😀 no nist, nabuduce sa stretneme u teba, aby si nemusela nikam jazdit. 🙂

lucul
16. sep 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/29da82

nechcem zakriknut, ale snad 😅

tigi
16. sep 2009

baby otazka len tak pomimo, nemate skusenosti s ockovanim pred odchodom do nejakej exotickej krajiny? ja sa nemozem dovolat do ustavu cudzokrajnych chorob, kde by mi mali dat informacie, bud je tam obsadene a ked hned potom volam zase tak uz to zvoni, ale nikto nedviha 😠 mna neod*bu ze su tam neni. 😠

lucul
16. sep 2009

tigi nedaj sa, musis zvoniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit, ja som tak volala do jednej statnej spol. a zvonila som dlho a ked zdvihli, tak som len pocula, no to uz musime zdvihnut, ked je taky vytrvaly 😠

juliett99
16. sep 2009

dakujejm babulky ved aj vy ste mi chybali,, normalne sokova terapia bez netu..
a nespavost a zaha co nas trapi ,, cele noci som lustila krizovky xixi
Tigi jasne poslem foto na mailika oki,, ale zatial to u nas vyzera ze tu zijeme ako cigosi, 😀 😀 😀
no nadsenie u maleho nikdy nebolo,, ale tak zvykame si.. 😉
a ozaj viete o tom ze tohto rocny prvaci su vyniimocny??? oni maju uz ziacke knizky, 😀 😀

lucul zlatko aj ty mi posli na IP mailovu adresu..

tigi
16. sep 2009

luci je to tuuuuu!!! vidim kopec! a aky krasny 😝 😀 teda, to ti tam dobre skocila ta teplotka, no som zvedava ako to pojde dalej, aj sa ti dari si merat teplotu v tu istu hodinu? mas moj obdiv ak hej. 😝 😀

inak nemam na vyber, musim zvonit, takze sa nevzdaaaavam!! 😠 😀