Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tinkapn
27. nov 2009

Dooobre, tak dakujem, objednam si ho aj ja cez net 🙂 Ozaj a ako sa ma brat? je jedno, kedy ho zacnem pit, alebo az na zaciatku cyklu?

tigi
27. nov 2009

ano vierka, a ked to zisti tvoj mangel tam ma zobre veeelmi daleko a tam ma zakope veeeelmi hlboko. 😀 uz je to tu, dorazil moj salatik, mnam, idem na to. 😝

pikino
27. nov 2009

vierka vsak ja nehovorim ze som obedovala iba to.
polievka, hlavne jedlo a dezert. 😀 a vela vela. 😀
nechaj margotku tak a dondi sem. 😀

tinka na zaciatku cyklu trikrat denne jednu lyzicku zamiesat do vody a vypit.

tigi dobru chut

pikino
27. nov 2009

vierocka kuk album co som ti urobila ak sa ti paci. 🙂

tinkapn
27. nov 2009

Pikino dakujem 😉 a tebe to zabralo hned na druhy cyklus?

vierka
27. nov 2009

pikuska - chcem, chcem, chcem, chcem, chcem, chcem, chcem... pekneeeeeee trbleeeetkove srdeeeecko 😵 😵 😵 a tie nausnicky tie zltucke co su na tej fotke predtym tiez nemaju chybu 😀

tigi - ved ja som ti len chcela pridrzat poharik pri ustach, nic viacej 😀
tak dobru chut zelam 😝
no a manzo stale na rybach, tak ja asi tak o pol vyzarim odtialto a priebezne ti este zavolam ze ci k vam do fi. dofrcim alebo ako... ked tak o kolkej chces koncit a ides do mesta na postu???

pikino
27. nov 2009

nie este v ten cyklus, ale ja som divna mna si neber ako priklad. 😀

vierka
27. nov 2009

dobre babulky, ja sa s vami pre dnesok lucim... idem este asi niekde poflakat, potom k Tigi do prace na kavu a potom pojdem do kinaaaaaaaaaaaaa 😀 a budem mat pukanceeeeeee a koluuuuuuuuu 😀

a vam zelam pekny vikend, aj ked ja sem urcite este cez vikend pridem, ale tak vy tu asi moc nebudete... tak sa majte krasne, pa pa pa 😀

tinkapn
27. nov 2009

😀 ako myslis divna? 😀 😀 no snad sa to uz konecne aj mne podari, uz som si ho objednala 🙂 takze hned ako dorazi mrcha, zacinam 😵

pikino
27. nov 2009

no ze na mna zaberaju take veci co inym nie. 😀

dobreeeee tak ti zalohujem stoji (14 evri) napis ci moze byt.
a tie nausnicky su set s tou retiazkou predtym, ale keby si moc scela dam ti aj oddelene.

uzite si kino. 😉a tigi pamataj ziadna ruka vo vierkinych pukancoch. 😀

bambi7
27. nov 2009

cafte babulky dakujem ze na nas myslite ste superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

domi je prechladnuta dako ma sopliky nemoze spat vecer jej to steka tak odsavame boli sme dnes na kontrole uz je to lepsie aj teploty dnes uz nema konecne.....chudatko moje stale bola na mne aj spinkala na mne no je to moja princeznicka 😉

a vy ako sa mate tehulky netehulky?

lucul
27. nov 2009

ahojte babulky, mne nesiel doteraz net
tak tycinky su supeeeeeeeeer mnamkaaaaa 😝

prajem vam krasny vikend a uzivajte si ho, v pondelok sa citame, ja tu cez vikend nebudem
papa 🙂

perla200
autor
28. nov 2009

čaute my mame dnes 4 mesiace....a čo tá viki? 🙂

vierka
28. nov 2009

caute zaby 😀

pikuska - jasne ze ho chcem 😝 nech stoji co stoji 😀 este zarabam 😀 😀 😀 a tie nausnicky nechaj k tej retiazke aby si mala sadu, ale keby si mohla spravit take iste v inej farbe, tak by bolo super... mas este take hviezdicky a ked tak v akej farbe??? 😀

a neboj sa, Tigi mi na ziadne pukance nesaaaaaahla, to by bolo jej posledne 😀 a som si k nim kupila colu a ta svina predavacka mi dala Light a vsimla som si to az v kinosale - co vyzeram na to ze pijem veci bez cukru???!!! 😠 😠 😠

bambi - tak to ma mrzi ze ma taky strasny soplik, ale verim, ze jej to bude ustupovat a ze bude uz len dobre, drzte sa 😉
a inak ja sa mam dobre, priam skvelo 😀

perluska - 4 mesiace... fuha, ako to leti... ani sa nenazdame a mala bude behat po dome ako dabel 😀

leri
28. nov 2009

ahojte 🙂
v skratke: viki, drzim palce 🙂 a vlastne aj lucul a tigi, najlepsie by bolo keby ste to zmakli vsetky tento mesiac, nech vsetky zmizneme zo snaziliek 🙂
bambi, je to nafigu ked je babo chore, nam sa tahali sople skoro tri tyzdne naposledy kym mu to uplne preslo, takze drzim palce nech to u vas prejde rychlejsie
perli, gratulujem simonke k 4 mesiacom 🙂 ako to leti........aj my za chvilu budeme mat
vierka, tebe sa to uz teda riadne krati....a mas pekny kociar 😀 😀 😀 uz ti ho testujem stvrty mesiac a je super...nemenila by som
nas alex je maly daaaabel..........ten len spi, krmi sa alebo vresti, take akoze dat do lehatka a nech sa pohra u nas neexistuje, niekedy som fakt rada ze vypadnem do roboty, lebo keby som mala byt doma a pocuvat to cely den, tak ma klepne 😀 minule som rozmyslala cim by som mu zapchala tu malu upistanu pusinku.........po ruke bola iba ponozka.........tak ale som odolala, sak som "dobra mama" a dobre mamy take hnusne veci nerobia 😀
inak vsetko po starom, akurat uz teraz mam nervy z toho ze o dva tyzdne sa zacinaju vianocne trhy a to znamena ze z tejto makacky prejdem do este vacsej makacky a na stedry vecer padnem na hubu......... 😖
ale dovtedy este casu dost, takze hadam stihnem napisat aspon polovicu diplomovky a umyt okna nech zase vidime na svet 😀

perla200
autor
29. nov 2009

leri🙂)))))))))))))) kludne si mohla tú ponožku napchat do pusinky🙂)) ja ked neviem čo tak hodím na nu plienku a bojuje s nou aj 5 minút a rehoce sa🙂))))))))

juliett99
29. nov 2009

ahojky som tu len na skok...

ja nestiham pisat,, Davidko bol chory a teraz sa uz aj ja trapim s chripkou uz som myslela ze som Ok ked dnes do rana som zas bolava.. ☹ tak sa snazim vyhybat drobcovi.. 😉 je to ale tazke poviem vam..
boli sme na poradni uz sme mali 3300g a 50 cm a dokonca uz aj na nozicky sme boli a tak mame prist na kontrolu o 2 mesiace a balit na siroko co sa nasemu pokladiku nepaci veru. 😒
inak je dobrucky,, az nato spanie este nemame nejaky rezim.. 😉

a co tu nove??? ako som si stihla vsimnut tak drzim palceky viki, lucul a aj tigusikovy,,hadam bude vsetko tak ako ma byt 😵 😵 😵

leri
29. nov 2009

perli, ked mu hodim plienku na hlavu tak to si ani nevsimne v tom zachvate revu........on ked je uz poriadne nasraty tak si ani nevsimne ze je uz na rukach a reve dalej, az po chvili to zisti..........takze u nas s plienkou neuspejem 😠

perla200
autor
29. nov 2009

leri - to je riadny expert ten tvoj alex....no nasa momentálne reve kvôli tomu zubu....to ju chytí a konec....neutíšitelná 5 minút...a potom zistí že je na rukách a stíchne a rehoce sa....to je sranda s tými detmi....najnovsie u nás frčí šteklenie....a samozrejme pozeranie farmville na FB....kravičky bučia, kozičky hučia... 🙂

leri
29. nov 2009

ano, aj alexa tie zuby trapia, ale to ja sa mam akoze zblaznit dovtedy kym mu definitivne vylezu??? 😀 to sa neda pocuvat tie zachvaty.......dnes z 10 hodin cez den asi 7 prereval, 2 prespal a asi hodinu bol v pohode, tak si vies predstavit ze uz ma ide klepnut ked zase spusti, vecer som naordinovala nurofen tak zalomil, hadam tu bude par hodin ticho, nech si aj susedia oddychnu 😀

vierka
30. nov 2009

dobre ranko kocky 😀

tak aky bol vikendik??? 😀 😀 😀

leri - tak sa teism z toho, ze ten kocik je paradny 😀 tak dufam, ze s nim budem tak maximalne spokojna aj ja 😵
a verim, ze Alexa budu trapit len tieto prve zubky, ze potom tie dalsie mu budu liezt bez toho aby ho to tak bolelo a aby bol taky nervozny 😉 tak drzim palce nech to mate co najskor za sebou toto tazke obdobie... a este k tomu vianocen trhy do toho 😕 no ty si hotova pracujuca matka 😵

tigi
30. nov 2009

ahojte zabky 🙂

cakaaaam na spravicky luculik a vikuska 😵 🙂

pikusik no, vierke som do pytlika nesahla, pretoze som mala vlastny kyblik dvakrat tak velky, preistotu 😝 😀 takze som neutrpela ziadnu ujmu. 😀

leri ahoj, tebe vrcholi teraz sezona v robote, pamatam si to ako vcera ked sme toto rozoberali minuly rok. drz sa zenska nasa pracujuca. inak mohla by si pridat nejake alexove fotky ked budes mat chvilku, nech toho chlapaka vidime ako rastie. 😵 🙂

a mne vyznacil ff ovulku v ten spravny den ako som dufala 😵 😵 😵

http://www.fertilityfriend.com/home/2a5529

vikinka81
30. nov 2009

Ahojte zabule 😉

Tak v sobotu rano som vstala, ze mam medzi nohami nieco mokre....spustili sa kramy, takze opat nic z toho ☹ bol to riadny krvavy masaker 😀 😀 Len nechapem preco mi to meskalo 5 dni 😕 V poslednom case mam akesi divne cykly 😨 😵 Takze Luculik a tigustek ste na rade 😉

Leri cauky zenuska..vceielka pracujuca, tak s Alexikom rastiete do krasy a nervov 😀 , tak vam zacina krusne obdobie, tak nech sa pekne vydari a uzite si vianoce pekne vsetci spolu 😀 🙂 😉 Inak nam to potom prezrad ako sa da vsetko stihnut 😀 😀

Vierka a na com ste boli v kine 😀 inak ja by som ju zabila, keby mi dala colu Light...bleeeeeee, sladke , umele sladidla, taku sprchu by dostala 😀 😀 😀 😀

tigi
30. nov 2009

vikusik ahoj, tak ms dorazila 😒 😠 mozno naozaj bola posunuta ovu a tym sa posunula aj ms, tazko povedat. tak teda hor sa do noveho cyklu, nech to tentokrat vyjde. 😉 🙂

vikinka81
30. nov 2009

Hellou micka, je to trochu divne....tie ovu testy, to asi potvrdili....ze sa to pousnulo 😠

Asi si zacnem merat BT...ako sa to robi, uz mas niake skusenosti, tak ma please naviguj...zajtra, pozajtra chcem skocit ku svojej obvodnej nech mi zoberie krv preventivne...kamarat Dr. mi povedal, ze kazda zena by mala mat odber na krv kvoli stitnej za rok narok 😅 😵 ,ale chcem sa uistit ci nemam aj niaky zapal....inak v poslednej dobe sa mi stale kruti hlava...neviem ci su to nahle zmeny aj v pocasi..ale je mi to neprijemnee.Inaksie som sa dozvedela ze som prekonala toxoplazmozu..tak chcem vediet ci to nema aj vplyv na plodnost 😕 neviete mi poradit 😀 je toho velaaaa

juliett99
30. nov 2009

dobre ranko
vikinka je mi luto ze mrcha dozazila potvora jedna,.. 😠 no hadam na buducu ovu to uz vyjde drzim palce 😉

tigi
30. nov 2009

vikusik takze - ak si prekonala toxo, uz by ta to nemalo ohrozovat, pretoze tvoje telo si s nou uz poradilo, najhorsie by bolo keby si ju chytila v prvom trimestri, tam je to velmi vazne. co sa tyka odberov, mne moja dokina tiez raz rocne robi preventivku, aj mi berie krv, ale nikdy som sa nepytala kvoli comu, vzdy bolo vsetko o.k. ked tak , skus vybehnut, lepsie vediet ako byt v neistote. 😉 no a s teplotkou, treba dodrziavat v podstate len to, aby si mala dostatok spanku, min. 4 hodiny a merala vzdy v tu istu hodinu a tym istym teplomerom. dobra stranka je tato o merani bazalnej teploty:
http://merenibt.xf.cz/index2.html

tigi
30. nov 2009

ahoj julatko, ako sa so samikom mate? ako sa citis, mas aj nejake lieciky?

baby inak mne je totalne zle, uz asi hodinu sa tu zvijam v krcoch a je mi zle, dufam ze som nechytila nejaky virus 😠 😠 😠

vikinka81
30. nov 2009

Tu stranku uz mam ako tak prekopanu...ja mam svoj kalendar www.womenzone.cz je tam aj graf na meranie BT, vypada to celkom fajn..tak som zvedava a zaicna sa merat prvy den menstruacie,alebo ked skoncia 😉

No nevadi, ze dorazila ale bola som v tom ze sa to podarilo..boli niake tehu priznaky...je to v pohodke, budeme dalej pokracovat, len najhorsie je ze mm chodi na tyzdnovky prec a k sexiku sa dostaneme len cez vikend..tak neviem, neviem...ci sa trafime takto do ovulky....ale dnes zacinam cvicit, po 2 a pol tyzdna...mam neuveritelne velke brucho, uz ked je mne so seba zle, tak je to katastrofa aj pre moje okolie 😀 😀 😀 😀 😀depka stav 😀 😝

juliett99
30. nov 2009

tigi zlatko zatial sa kurirujem tak domacky, cajik med a citron malo.
hadam to coskoro prejde.
Inak sa mame fajn pridala som par foto drobca 😵
Samik pekne papa aj rastie uz mame 3500g a 50 cm wauuuuu ale aj tak je nam este vsetko velke xixi 😝
cez vikedny vybavujeme navstevy takze super.. 🙂
ozaj a co vy cosmosky kedy pridete??????????? 😀 😀 😀 😀

aj teba boli brusko mna prehana teda fest ,,este ze uz mam brucho zahojene 🙂

vikinka hmm tak to budete mat o daco tazsie ale ja verim ze sa zadari musi no nie?? raz to pride len treba verit 😀
hmm mas velke brusko pockaj ked budes tehula ake velkeeeeeeeeeeeee ho budes mat.. 😀 😀 😀