Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
20. jan 2010

vani tak ten vienok frisko hladaj a odovzdaj 😀 za topanky secko 😀 😀 😀

viki hej o 13h pred vchodom, tesim 🙂

vanilkka
20. jan 2010

baby to co si o mne myslite? o pocestnej zene? 😀 😀 😀 😀 😀 vienok verzus manolo,,,,takto som to planovala 😀

jasne ze mam infosky o nom, ved sme v kontakte,,,,,hadame sa povacsinou 😀

vikinka81
20. jan 2010

hmmm, skoda ze to takto dopadlo, ale ved ty vies co je naj naj a hlavne clovek musi mat po blizku osobu ktorej moze doverovat a byt snim stastny 😵

O Pocestnej zene...a ty nie si? 😀

vanilkka
20. jan 2010

no ved praveze som preto som sa poburila 😀 😀 😀 😀 😀

vikinka81
20. jan 2010

no Vani opustim ta nachvilu idem na kafco z Luckou, zatimpa cmuukkkyyy 😀 😀

podla mna si biela paannnnaaa 😀

tigi
20. jan 2010

babule dovcil som prestavovala nabytok v kancelarii - pozitivum je ze tu mam viac svetla a konecne novu sedacku! 😀

vierka ma malinkeho uz dnes pri sebe len na margo. a tiez vcera vobec nevtipkovala, ale pripisujem to naozaj tomu, ze je este ubolena. vsak ona sa zase dostane do tych svojich kolaji zachvilku. 😉 🙂

seeeerus vani. no moja, netvar sa ze mas vienok zeleny, lebo ja moc dobre viem, ze sa odvzdava v svadobnu noc. teeez som ho dala 😝 😀 😀 😀

pikino
20. jan 2010

mnooooo

lievance s javorovym sirupom mam v brusku a konecne mam ranajky za sebou. 😝

ja som bola este na poste si pre novy matros teraz. tak som bola trosku mimo chvilku. 😀

bambi nic si z toho nerob moja dnes spat ani z a toho boha. ale uz konecne ju odvalilo. po 6 hodinach buntosenia.
des a to uz len revala od unavy anic nebolo dobre. zachrnela v lehatku tak som ju teraz preniesla do izby.

vani tak tfuj tfuj ne je to rychlo za tebou. a ser na vienok uz len to ze ho to napadlo kupit ti manola.
zlatyyy chlapec. toho sa drz ja kleeest. 😀

vanilkka
20. jan 2010

ja som naozaaaaaaaaj pannaaaaaaaaaa ☹ 😀

pikino
20. jan 2010

hej ako znamenie. dozivotnaaaaa. 😀

vanilkka
20. jan 2010

tak tak 😀 a to mi nikto nevezme 😀 😀 😀

pikino
20. jan 2010

neee veru 😀 az v druhom zivote. 😀

vanilkka
20. jan 2010

co robim potom na tejto stranke? 😀 😀 😀

lucul
20. jan 2010

este ste tuuuuu?

vanilka ty si poctivka? 😀 😀 😀

pikino
20. jan 2010

to ti ja fakt neviem vanilka, co s tebou ked si stale panna. asi ides na to nejako opacne. 😀

ja som tu stale. 😝

lucul
20. jan 2010

dobra debata sa tu rozvinula 😀

piki nejdes na tu zumbu dnes? 😝 😀

pikino
20. jan 2010

jeeejda moja a kto by strazil opicu a navyse som chora. to by ma asi dorazilo uplne. 😝

lucul
20. jan 2010

opicu daj do klokanky a bude trsat s nami 😉 😀
skoda ze ti ju manzo nepostrazi 😒

lucul
20. jan 2010

piki mam otazku, moze byt IP aj pocas dna aj ked teplota stupla? dakujem 🙂

pikino
20. jan 2010

no to by som asi behom 10 minut lezala na zemi a tereza podo mnou ako placka. 😀

no myslim ze moze. ale ja by som nestresovala vacsine zien sa IP v grafe neukaze.

bambi7
20. jan 2010

no cafte babule

piki mala sa zobudila o 7h a zaspala o 14,45 a to na hodinu lebo som bola vonku inak ani neviem ci by spala 😅 no len dufam ze sa to polepsi a to je odvtedy hore a kuka a kuka .....je unavena ale.....snanok nic

nemate nove info o vierocke?

tigi
21. jan 2010

ahojte babule 🙂

vcera vecer som volala s vierkou a znela uz zivsie. malinkeho mala cely den pri sebe a absolvovala uz aj kupkanie. dneska ju pojdem pozriet, uz by som mohla vidiet aj malinkeho 😵 pojdem skor z prace, mangel ma byt o pol stvrtej na tom vysetrenii a kedze je to vo vedlajsej budove, ja pojdem zatial za vierkou. 🙂

vikinka81
21. jan 2010

No nazdo to co bola za cesta do prace...v BA nik neodhrna cesty 😠 som myslela ze cestou nieco porodim ...jaj uz aby bola jar ..please 😕 🙄 😵

Oukej Tigustek pozdrav nase lasky a drzim Petuchovi palce ....nech vam to dobre dopadne, a vysledky mu daju na pockanie? 😉

tigi
21. jan 2010

ahoj vikusik, no ja som zas myslela ze aj porodm kym sem niekto pride. 😀 uz mi tu bolo smutno. 😝 no vyzera to tak ze ano, tak preto idem aj skor, aby mi to nereferoval do telefonu ako dopadol. 😉

lucul
21. jan 2010

konecne po 1,5 hodine som dorazila 😠, stretla som dvoch odhrnacov ale ani jeden neodhrnal ani nesypal 😠 😠 😠 a tu v petrzke som vyberala zakruty v smyku 😝

inak ahojte

tigi pozdravuj ich aj odo mna a posielam bosteky 😵

vikinka81
21. jan 2010

No caute zabule 😉

My nieco hovorte, po dialnici som si netrufala ist viac ako 100..a odhrnac...v Petrzke Lucka to iste jeden siel a solil a ten druhy neskor odhrnal aspon nieco ale az po kolkych hodinach...a konecne som dala auto do servisu vymenit gumy....manzel ma presvedcial ze este vydrzia tuto sezonu ale mna na ladovych cestach taha do boku....takze obuvam nove gumy... 😉 🙂 tak dufam, ze to bude oukej...

Tigustek mas dnes volno..zeby konecne 😀 , a cakaj stym rodenim aspon 9 mesiacov... 😀 inak mala by som prist na pokec do Cifera a nakupit u teba zasoby uz dosli...ale az ked cesty budu mudre a trochen teplejsie a samozrejme ponuskat male Patka 😉 🙂 tak sme dogodli vcera z Luckou...inak kava bola supis 😉 🙂

tigi
21. jan 2010

teda baby nezavidim tu cestu. ja som sa tiez vliekla 50tkou, ale vyrazila som skor, takze som prisla v pohode.

vikinka81
21. jan 2010

Jaj baby chcem vam ukazat graf ako to spravim....potrebujem zreferovat , lebo si predstavte ja mam tolko hlienu co uzivam femigrad asi mam ovulku brucho boli ak des, prsia plne , chlap nikde ...a graf my vyznacil ovulku na zaciatku cyklu... 😀 ☹

lucul
21. jan 2010

haha tigi ze 50 😀 😀 😀 jaka vtipna rychlost, ja som isla max 40 😅

perla200
autor
21. jan 2010

čaute babule

piki - tak s tou poradnou si ma pobavila....ja som raz zabudla ist na poradnu🙂))))))))))))))))))

čo sa týka ciest - nase auto sa pokazilo tak svokor nam pozičal jeho nastastie, môj muž isiel do blavy na skúsku a chudák 3 hodiny s horúčkou sedel v aute....a urobil chvalabohu....

vani - aj ja som mala dostat brada pitta, už aj isiel z ameriky - ale nejak sa zastavil u angeliny a ostal🙂))))))))))))))))))))

inak horúčkujeme, mala ma sople a nádchu tak je to na mašlu:(((

lucul
21. jan 2010

no perli, mas veselo 😒, ale aspon jedno plus ze urobil skusku, tak sa rychlo vyliecte nech sa mozte sankovat 😉

viki dobre vravis, vysledok porady znie: musime dat kavu v TT a aj juli ist kuk 😀
a ten hlien zaaaaaavidim, ja nemam ziadny ☹