Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
20. júl 2009

myslim, myslis 😀

lucul
20. júl 2009

nemysli 😀

pikino
20. júl 2009

najprv si to premysli. 😀

rozhodne vierka. 😀

ano uzulala ju zo vsetkych stran. 😀

bambi7
20. júl 2009

cafte ako sa mate?

perla200
autor
20. júl 2009

jaj lucul....ale ja to viem...vôbec sa nepohlo dole.... no nevyzerá to na pôrod....čo už...mam ešte týžden....

piki - malinká je krásna...krásna.... akurát včera porodila známa, čo mala termín kedy ja... a poviem vám nič mi nelezie viac na nervy ako otázky ludí - že kedy porodím????

a v sobotu ma zastavila známa a po úvode sa ma opýtala či nedám malú k nej poistiť...skoro ma prekotilo:(

vierka - no vsak ja som schopná zjesť plný kotlík gulášu🙂)))

perla200
autor
20. júl 2009

a tú postielku? no manžo ma včera prekvapil.... som sa motala pri hrncoch trošku a zrazu že mam ist hore.... a prídem a tam ma čakalo hento.... tak už asi 10denne stojím pri postielke a dohováram simonke že kedy príde, že akú postielku sme jej poskladali.....

pikino
20. júl 2009

zlaty manzo. moj skladal postielku ked som bola v porodnici.

to ti verim mna ked sa to pytali tak uz som ich posielala do .....

vierka
20. júl 2009

perluska - tak ich posli do p... nech si tam po nu idu 😀 😀 😀
no tak konecne ste ju poskladali 😉

pikuska - takze som vazne sirsia ako hrubsia??? 😕 😅

bambi - pomalicky, a co vy???

lucul
20. júl 2009

perli poistovacky neznasam 😠 , ja mam macochu poistovacku a ked sa ma pyta na poistenie normalne sa mi uz vyrazky vyhadzuju 😠 😠 😠 , ked bude chciet poistit moje dieta tak ju posleeeeem, a vierka to krasne napisala, posli vsetkych do p....., a dodaj, ze ked tam uz budu tak porodis 😀

vierka - mas paaaas? ked nie tak baba, ak mas tak chlop 😅

pikino
20. júl 2009

jasne vierka 😀 ale neboj este stale je ta lahsie obist ako preskocit. 😀

lucul
20. júl 2009

😀 😀 😀

perla200
autor
20. júl 2009

no vsak najlepšie je, že ked niekomu nedvíham telefon, lebo napr. spím a tak tak vsetci volajú mame, mužovi, že či som už porodila... a mama vytočená minule, že polku autobusu z práce sa jej pýtali, či ešte nerodím... a najlepšie je, že ked mna stretnú a opýtajú sa ma či sa ešte gúlam.... no a to nevidia že stále nosím kotlík pred sebou?????

lucul
20. júl 2009

a ty sa gulas? povedz nie, ja chodim 😀 a s usmevom na tvari 😉

pikino
20. júl 2009

toto si asi musi prezit kazda tehula. bohuzial. 😕

pikino
20. júl 2009

moje dieta akurat nalozilo do trenirky.
a dneska mi ocikala celu postel. ma kompletku. vankus, plachtu aj matrac. vsak nebude trocharcit.

vierka
20. júl 2009

lucul - no co myslis? mam pas, ved si ma videla 😀

pikuska - pokial mucha neskape na pol ceste ked sa ma bude snazit obletiet, tak som na tom este dobre 😀

pikino
20. júl 2009

mas recht vierka. 😀

lucul
20. júl 2009

joooooooj ja ti nevim karle, ale ked si tak matne spominam tak myslim ze hej, ale neviem aky si mala predtym tak nebudem salit pockam si na 3D 😀 (alibizmus) 😀 😀 😀

vierka
20. júl 2009

ale keby ste chceli, tak uz prijimam stavky na pohlavie 😀 vyhodny kurz 1 : 1 😀 😀 😀

lucul
20. júl 2009

ja si pockam na vacsie brusko a potom dam tip 😉
a kedy ides na 3D nech sa stihnem vymacknut 😀

vierka
20. júl 2009

to az okolo 20 - 25 tt... buduci tyzden idem na poradnu vo stvrtok a v piatok sa potom chcem objednat na to 3D - takze mas este caaaaaaaaas 😀

tak to sem najust nebudem pridavat nove fotky, aby ste nemali podla coho typovat 😀 😝

pikino
20. júl 2009

ja tipujem dievca a hotofka. 😀

pikino
20. júl 2009

mne doki uz v 16tt povedal, ze to bude dievca. pekne sa ukazala. 😀

perla200
autor
20. júl 2009

ja vierke tipujem chalana.... malý dominik tusím také meno ste chceli nie?

lucul
20. júl 2009

tak ok, ja tiez tipujem chlapceka

vierka
20. júl 2009

pikuska - dobre, pisem si 😝 😀
ved aj ja som zvedava ci nam doki bude robit utz - to budem uz v 16 tt - tak mozno nieco povie 😅

perluska - ja som mala mena Dominik a Simonka... ale to neznamena ze ich mame a mangel s nimi suhlasi... zatial sme sa o menach ani nebavili 😅 😀

zlato115
20. júl 2009

tak lucul ja som neni vysoká, mám asi 164cm... A bruško mám, práveže som bola prekvapená, bola som vonku s jednou kamarádkou a tá mi povedala, že nato v ktorom som tt, tak mám velké bruško, no ale tak mne to nevadí, len nech drobček rastie... a aj manžel povedal, že už mám bruško 🙂 Ale to mi je preto tak vidiet, lebo ja som pred tehu nemala žiadne brucho, mala som prevalený lavor, nato jediné som bola hrdá... ale teraz som zase hrdá, ked pekne rastie 🙂 ved už zapnem iba 3 nohovice čo mám, iné už nezapnem a to ich mám hafo 😀

vierka
20. júl 2009

lucul - prve slovo plati.... druhe leti..... 😀 😀 😀

zlatko - a vy kedy poviete co cakate??? 😀

babulky, pre teraz v praci koncim, idem s kamoskou co prisla z ciech na SK na kavu, som ju sto rokov nevidela 😀 😀 😀 ale nato, ze mam tolko rokov vyzeram mlado 😝 😀
tak pekny den zatial 😀

zlato115
20. júl 2009

vierka, tak mne bolo povedané, že tento rok sa plodia chlapci, tak aj ja sa pridávam ku chlapcovi 😉

lucul
20. júl 2009

zlato - ved na fotockach mas nist brusko, take mini, ine maju uz v tvojom tt normal bruchoooooooo

vierka - ved prve bol chlop a druhe je chlapcek tak si zapis 😀 a maj sa papa