Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
4. feb 2010

jeeej vierka urobila tabulecku 😵
no Simonka vedie a Dominika uzatvara tabulku 😵 😵 😵

ale vyzera to biedne s tou tabulkou tehulky 😅

pikino
4. feb 2010

teda vikus to je fajront. 😀 paaaaaa

ja tiez pojdem za chvilu, dieta tu uz zasa veselo pobehuje.

pikino
4. feb 2010

no lucul tak sa pekne snaz to je pre teba bobrik tabulky tehotnosti. 😀

bambi7
4. feb 2010

vierocka ja som dala asi zle miery teda tak to najprv povedali v nemocnici 😀 presne mala 2790g a 48cm ale je to jedno 😀

a vierocka ako kocik si spokojna ?

pikino
4. feb 2010

bambi my druhe tak skoro urcite nie a moj mm nesce dalsie dieta. takze nejskor ho budem musiet ukecat.

lucul
4. feb 2010

bambi hej, boli sme minuly rok v nitre a aj tento rok sa chystame, ale to uz definitivne sa chceme rozhodnut so zariadovanim, uz aku taku predstavu mam, len to zhmotnit 🙂 a boli sme aj v brne, ale tam nic moc

ved aj bratranec, musi byt bezpecna a pohodlna zaroven (autosedacka, samozrejme aj auto)

lucul
4. feb 2010

piki snazim sa. spravim rozpis keksikovania doma? 😀
alebo ho jednoducho budes musiet znasilnit 😀

vierka
4. feb 2010

zuzalienka - pa pa pa, cmuky aj tebe aj my ta lubime a tesime sa na navstevu 😵 😵 😵

bambi - no maly bude dedit autosedacku po bratrancovi, takze my uz mame vybavene, ked ju budeme potrebovat len si po nu zajdeme 😀 ale je trochu problem ho zapnut do vajicka ked je taky nababuchneny v tejto zime...
s kocikom sme maximalne spokojny, sice sme moc este na nom neboli, ale verim, ze sa ten nazor nezmeni 😀
a miery prepisem a hned to zmenim - ked stihnem, maly zacina mrkotat 😀 😀 😀

lucul - no veru je to tam biedne - caka sa na tri nadejne buduce tehule 😉 😀

pikuska - no ved on niekedy to prso taka ako pittbull kus masa 😝 😀 sa asi boji, ze mu to tatinko zje, alebo co 😀 😀 😀

pikino
4. feb 2010

lucul poprosila by som ta 😀

no to by som ho musela asi v spanku. 😝

okmicky odchazim idem nieco robit konecne

bfjzmj enrzmjzm. aj terez pozdravuje 😀

bambi7
4. feb 2010

no moj by chcel hned 😀

bambi7
4. feb 2010

vierocka a aka je znacka kocika?

lucul
4. feb 2010

dobre piki, spravim rozpis a budeme odskrtavat 😀

vierka snad sa coskoro zaplni tabulka 🙂
inak krasne fotecky, malinky ma aku carecku na bradicke, a licenka na vystiskanie, daj mu bostek odo mna 😵 😵 😵

dobre babulky, tak aj ja idem daco robit, ukecali ste ma, papa 🙂

bambi7
4. feb 2010

aj ja teda idem 😀 tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

vierka
4. feb 2010

no tak teda pojdem aj ja, co tu budem sama 😨

bambi - je to Baby smile V-max a je super... no a ja nad druhym zacnem premyslat ked prejde trauma z porodu 😀

lucul - no ja verim, ze zaplni!!!! 😵
no ved tie chrcky mu tu ciarocku tak zvyraznuju 😵 😵 😵 jasne, idem ho celeho uz aj poslintat 😝 😀

tak sa majte micky, pa pa pa... uz nam aj tatinko prisiel domov z nakupu 😀

pikino
4. feb 2010
vierka
4. feb 2010

pikuska - a nejake nausnicky k mojmu nahrdelniku by sa nenasli??? 😵

vevoncek
4. feb 2010

Čaute kočky, vevonček je ešte v pôrodnici ale pridavam par foto do albumu chceme sa podeliť s našim šťastíčkom. Majú sa dobre, obaja su zdravý a dohromady sme véééééééééééľmi šťastný. 😀 😀 😀

bambi7
4. feb 2010

jejjjjjjjjjjjjj gratulujem este raz 😵 😵 😵 😵 😵 krasnyyyyyyy

a babulky mame 3 zubokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk 😵
idem spinkat tak dobruuuuuuuuuuuuuuuu

chuchu86
4. feb 2010

.Ahojte dievčatá,
teraz mám čas sa ku vám prihlásiť, totiž Vikino zaspal o 9.30 hod.

vevoncek . gratulujem ti !!!

perla - nerodila som cisárskym, ale mala som indukovaný pôrod, ráno od 6.00 hod mi pichli infuzku a už o hodinu ma trápili bolesti, tie bolesti prišli naraz a boli dosť silné, nestihala som predýchávať. Samozrejme stihli mi urobiť klyštír, holenie. Koľko lekárov prišiel do izby tolkí do mna šturili ruky.
Jedna známa taktiež rodila v ten deň, lenže hlavička dietata nešla rovno ale nejako bokom, tak jej museli urobiť cisárak, kím jej pichli epi, ja som skákala na fit lopte,a to môžem len odporučať, skvelá vec.
Potom ked ju zobrali na sálu tak prišla sestrička, že musia počuť ozvy malého, to boli iba minuty, ako som si lahla na postel, dali tie paprčky, a už som cítilam obrovsku bolesť a som kričala o pomoc. Zase prišla sestra, pozrela sa a hovorila že hlavičku vidi, tak som sa postavila a išla rodiť, lenže som bola už taká vyčerpaná, že som nevedela tlačiť, nakoniec sestrička mi potlačila brucho, tak vyšiel Vikino, uplne som sa roztrhala. Bolelo to ale mám krásneho chlapčeka, dala by som za neho život.

Fotky samozrejme dám sem

tigi
5. feb 2010

ahojte babulky, vcera som sa k vam ani nedostala a akurat ake spravy 😵

vevonik srdecne gratulujem k malinkemu a k prirodzenemu porodu. 😵 🙂 predpokladam ze prispevok vcera vecer pisal manzel, takze gratulujem srdecne aj jemu ku krasnemu syncekovi. 🙂 zelam vam aby ste boli zdravucky, maminka aby mala vela mliecka a nech ste coskoro vsetci spolu doma. 🙂 taktiez gratulujem v vcerajsim meninkam, vsetko len to najsamlepsejsie zelam. 🙂

bambi gratulujem Domuske k tretiemu zubku. rada citam tvoje prispevky, vzdy z nich ide uzasna radost s malinkej. 😵 🙂 len tak dalej. 🙂

chuchu ahoj, vidim ze si popridavala nove fotecky, Viktorko je uz aky veliky chlapisko. 🙂 zlatunky. 😵

vikusik a luci - vy sa pekne vykurirujte, nech dame stretko, tentokrat uz s dvoma babenkami. 😵

vierka ked pojdete do TT, nechcete sa zastavit aj u mna na kafco? 😉 🙂

pikusi ja by som tiez brala este nejake nausnicky, kludne aj tie iste co naposledy, len v roznych farbach ak budes mat. strasne sa mi pacia a rada ich nosim, len neviem ako, ale vcera sa mi podarilo pricviknut si do toho patentu dvakrat ucho tak, ze mi tiekla krv. 😅 asi mam dole dlhe ucho. 😀

a ja inak nic moc nove, ovulka zatial nikde, teplota stale skace, ale vcera konecne dorazil mangel domov, tak som sa potesila. na joge bolo vcera tiez super, zacali sme kurz pre pokrocilych a uz tam bolo viac narocnejsich cvikov, ale este stale zvladam v pohode, tak aj z toho sa tesim. 🙂

pikino
5. feb 2010

cafte mickyyyy.

ja si nepomozem ale mne sa robko podoba na tatinka. 😀

chuchu ked citam tvoj porod a nielen tvoj tak som niekedy naozaj rada ze som isla cisarskym. aspon som si odpustia kontrakcie a roztrhnutu prdel s prepacenim. 😖

baby ak chcete tie srdieckove nausnicky tak ja vam dam sem link teraz je na ne akcia a vy si vyberte farby ake scete. nechcem kupovat zbytocne vela a potom si to nikto nezoberie dobre? a ak by sa vam pacili aj ine kamene
tak v klude ja vam spravim.

http://www.koralky.sk/katalog/crystallized-swar...

mozem vam to spravit aj tak ze privesok bude vacsi trebars z tychto

http://www.koralky.sk/katalog/crystallized-swar...

a potom maju uzasne slupne na srdiecka na 28mm
http://www.koralky.sk/katalog/crystallized-swar...
http://www.koralky.sk/produkt/slupna-heart-28mm...

tak si povedzte ja objednam

lucul
5. feb 2010

ahojte babulky, az teraz mi drahy odisiel do prace, tak sa mozem prihlasit 🙂

aj ja este raz gratulujem vevonikovcom k robkovi 😵, je krasny a tiez mam pocit, ze tatova kopia 😀

tigi liecim sa a kurirujem, co mi ine ostava 😅

bambi gratulacia k 3.zubku 😵

piki, nemas nahodou fotky tych veci co mas na FB? ze by si mi to poslala mailom, kamoske sa strasne pacia moje nausnicky od teba, tak by si chcela vybrat tiez, len jej nejde z toho fb, nechapem preco

pikino
5. feb 2010

http://www.koralkovysvet.sk/eshop/CRYSTALLIZEDT...

pozrite aj tu. vychadzaju lacnejsie.

tigi
5. feb 2010

cafte zabule

pikusi a to musis objednat tri kusy aj na privesok, alebo mozes len na nausnicky?

caf luculi, vsak ja viem ze kurirujes, ono to neni sranda byt chory, ja len ze sa uz tesim ked sa stretneme. 🙂

lucul
5. feb 2010

Tigi aj ja sa tesim na stretnutie 😵

Piki a z tych srdiecok sa daju urobit aj take nausnicky ako mam od teba tie gulate fialkove?

pikino
5. feb 2010

no treba objednat vzdy tri ks z tych najmensich. tie vacsie su uz po 1ks. tak ale ked sces len nausnicky a ostane mi jedno navyse tak to nevadi nestrati sa.

tigi
5. feb 2010

tak pikusi potom by som chcela tieto, len nausnicky ak sa bude dat.

6202 10,3x10 Crystal HEL (fialkova)
6202 10,3x10 Olivine (olivkovo zelena)
6202 10,3x10 Fuchsia 502 (ruzova)

pikino
5. feb 2010

tigi ten crystal hel su tmavo modre nie su fialkove ono to len tak vyzera.

ak chces filove tak bud ametyst alebo cyclamen opal

lucul ja si uz nepamatam ake fialkove 😝 idem kuknut do albumu 😀

pikino
5. feb 2010

aha uz viem ake. nedaju zo srdiecok. uz sa ma pytali aj iny ludia
ale daju sa z tychto:

http://www.koralkovysvet.sk/eshop/CRYSTALLIZEDT...
http://www.koralkovysvet.sk/eshop/CRYSTALLIZEDT...

lucul
5. feb 2010

piki take ako dobky, ked dozehlim tak si pozrem tie linky a poviem ti 😉