Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
5. mar 2010

tigi policajti samostatna kapitola 😀, ale uz sme zistili preco nosia zelene oblecko, lebo zelena ukludnuje, aby sme my obcania pri pohlade na nich boli kludniiiii 😀 😀 😀

no to bude prekvapko, uz len ked to vyjde 🙂

pikino
5. mar 2010

sikovnici su to. budu premie 😀

bambi7
5. mar 2010

cafte babulky ako sa mate ?co nove?
jaj tak to leti uz je zasa piatokkkkk 😉 a prajem pekny vikend

pikino
5. mar 2010

ahoj bambi u nas tak nervozne zuby su svina. tak sa trapime.

bambi7
5. mar 2010

caf piki a kolko mate zubkov?

pikino
5. mar 2010

4 a tlacia sa jej dalsie tri minimalne strasne hryzie

kluara
5. mar 2010

ahojte!

Juli, fakt zázrak, ale dočkali sa 😵 😵 😵

Lucul, Kasami - ja teda zíram 😨 😨 😨 ako tí vaši rodičia reagujú, veď ste dospelé baby 😅

pikino
5. mar 2010

niektory rodicia stale nevedia pochopit ze ich deti ich uz nepotrebuju stale za zadkom. co uz.

kluara
5. mar 2010

Kasami - je lepšie, že ti tú lyžovačku zakázali...teraz si na prvom mieste ty a bábätko 😵

bambi7
5. mar 2010

piki domi ma zatial 6zubkov....a ako sa inak mas ty?

pikino
5. mar 2010

ja dobre nemozem sa stazovat. dnes ma dokonca aj vyspat nechala zato ju neviem dostat teraz do postielky. 😝
potrebujem si ist nafarbit hlavu a musim cakat kym sa jej uraci zalomit.

lucul
5. mar 2010

kluari neriesim, proste som sa zmierila s tym, ze ked im to poviem mozno ostaneme sami s babom, hold zivot je pes 😠

bambi7
5. mar 2010

piki to poznam nasa tiez este nespala a ani sA ASI NECHYSTA 😀

kluara
5. mar 2010

Piki, veď práve....

Luci, a možno ťa prekvapia pozitívnou reakciou, či sa mýlim? 😔

bambi7
5. mar 2010

kasami je tehulka? 😕

lucul
5. mar 2010

kluara k tejto verzii sa priklanam tak na 1% bohuzial ☹

bambi hej, a aj ja 🙂

kluara
5. mar 2010

bambi, áno 😉

bambi7
5. mar 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj babulkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy no konecneeeeeeeeeeeeeeee paradaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tak GRATULUJEM super spravy dnaaaaaa tak sa tesim a drzkam palceeeee

lucul
5. mar 2010

bambi dakujem, ale este sme nevyhrali, tak musime bojovat, aj ked len jemne 😀

dobre baby, idem ja domov, nechce sa mi nic
tak sa majte krasne a prajem pekny vikend
papa 🙂

bambi7
5. mar 2010

lucul 😵 tak sa drzkajteeeee

kluara
5. mar 2010

lucul, pekne oddychuj a pekný víkend 😉

pikino
5. mar 2010

no v postielke je uz tusim ticho tak idem na tie vlasy. 😀 cafte micky.

zubkom zdar

fazulam 2x zdar. 😀 😀 😀

kasami
5. mar 2010

Babulky uz som spat 😉

co sa tyka rodicov, je to fakt tazka tema ☹ nemozem povedat, malemu kupia asi vsetko co mozu ... ale ja som chodila k babke dedkovi spavat, prazdniny sme travili v parku, zoo, alebo stale niekde vonku na prechadzkach a velmi ma mrzi ... ze maly nema takych starych rodicov ... tak sa snazim aj za nich 😅 oni su s malym sami mozno tak 4x v roku ... aj to musim mat nieco surne, preco tam ma ist ... uz viem, ze to ine nebude ...
Ale pozitivne je, ze ked som cakala Samka, tak ma mama zvozila podstatne viac, ... vlastne mi povedala, ze ked som taka blba ... a ze nech si uvedomim, ze to dieta je moje a bude moje a nie ich 😅
z tohto pohladu by som mala mozno aj rada dievcatko ... ze ci by sa ten postoj nezmenil, keby sme mali princeznu ... ale asi nezmenil ... takze skoda riesit 😝

Piki stale vas trapia tie zubky ? neskusis tie homeopatika na ukludnenie ?
Tigi ... policajtov je plne mesto ... aj vcera aj dnes ... asi maju zase nejaku tajnu akciu ... potrebuju nahrabat na stvrtrocne premie
Kluara dakujem za podporu 😉 vidis a to uz pri druhom dietati 😅
Bambi ahoj 🙂 dakujem ... ako citam, mas doma selmu zubatu 😀 moja selma domaca uz strbavie 😀

pikino
5. mar 2010

som pridala foto ako terez akurat zachrnela 😀

pikino
5. mar 2010

kati tak ty mas tusim ten typ rodicov ktory mali deti asi omylom. 😠 ale sa cudujem ze su taki na vnuca.
to ze sa mu nevunuju ziadne hracky na svete nenapravia mozu sa hanbit. 😠

kasami
5. mar 2010

Piki zdielam tvoj nazor ... ale aj ja som mala take detstvo ... ked bolo medzi nami zle ... tak mi mamina vzdy nieco kupila ... aby si ma kupila ... ocina mam nevlastneho a vlastne aj brasko je polovicny ale s ocinom je pohoda ... teda z tej stranky, ze co si robim a ako si to robim ... to mu je suma fuk 😝
ale to uz vsetko nenapravim, takze skoda s tym vobec stracat cas ...
idem mrnut fotecky 😉

pikino
5. mar 2010

mas pravdu cas uz clovek nevrati a napravit to uz tiez nenapravi tak kaslat na to a zariadit sa podla seba. 🙂

idem uz konecne do tej kupelne lebo sa uz aj zobudi opica. 😀

kasami
5. mar 2010

Jeeej, mala je krasna ... a v tom overaliku uplne uzastna 🙂 z tej zebricky musela mat velku radost ... krasna hracka 🙂 a prosim ta to co ti zbastila biele ? krem ?

pikino
5. mar 2010

ano kati krem na ritku si dala na veceru. 😀 a este sa jej ho podarilo slohnut druhy krat a natela mi ho do koberca. 😝 nastastie to islo dole.

zebricku si uz vobec nevsima 😀 hovadiny ju bavia

tigi
5. mar 2010

kreativne dieta, co by sa ona hrala s hrackami pre deti, natriet krem na koberec, to je prca. 😝 😀 aj ta postielka, co by spala rovno, ked moze krizom a s rukou pomaly za chrbtom. 😀 😀 😀

k postoju rodicov sa zatial neviem vyjadrit. mamina sa ale bude urcite tesit, aj ked teraz ani netusi ze mam nejake problemy. na jej otazky vy kedy budete mat sa iba usmejem, pripadne poviem ze raz urcite, len neviem kedy. 😀 a fotrik... neviem, nasi sa rozviedli a ja ho vidam malo a vpodstate mi to je aj jedno co by na to povedal. nic sa tym nezmeni. 🙄