Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
16. mar 2010

luci roztek hned rano nepomaha? a ten coculine? jo, doslo mi ze pracujem dnes asi len ja hned ako som sa to spytala 😝 ale musim ist zachvilu k sefovi nieco predebatit a tak strasne sa mi nechce 😖

vikusi nazdo, ako dneska? boli uz menej?

tigi
16. mar 2010

vikusik a ty co robis v praci? to ta doviezol a nechal ta trapit? mala si zostat doma a byz radsej v klude, takto sa este budes trapit v robote.

lucul
16. mar 2010

viki a ty co strasis v robote, este si mozes viac ublizit 😠, to fakt bez teba par dni nevydrzia 😠 😠 😠

tigi mne asi nezabera nic, rano som otvorila chladnicku a bolo zle 🙄

vikinka81
16. mar 2010

no baby tiez by som rada doma sedela...ale tam sa budem nudit, a pojde mi pomaly cas...manzel isiel dnes do Sturova, a rano ma zobral brat ..takze ani nesoferujem..a ni najblizise dni nehrozi 😉 🙂 ...ale v robotke sa nepretrhavam..nebojte viac som na nete...lebo nam uz vyse tyzdna nefunguje nas infor. system..taze bez neho si nemozem ani tuknut 😕 😵 a Pn-ku som odmietla..vsak som bola 10 dni v januari doma..to by uz bol trochu luxus 😅

Lucuulik skus sa premoct, nemozes aj hladovat aj sa zaroven trapit bolestami...skus colu, ten roztek 😵

lucul
16. mar 2010

viki neboj, stale do seba tlacim nieco suche, a zistila som, ze mi straaaasne chuti milky way, ci to je tym mliecnym nechapem, asi poslem urazenca do metra na cely balik 😝

tigi
16. mar 2010

lucul len papaj, treba skusat co ti pomoze. 😉 ked pojdes k dokimu toho 26-teho, to budes uz ktory tt? jo a chceme vidiet fotecku z utz, podla mna tam bude uz vidiet mainkeho pampucha 😀 😵 ja verim ze sa mu u teba paci a teraz sa tam len zabydluje, preto robi problemy. 😝 🙂

vikusik uplne si ta viem predstavit jak v praci tukas s jednym prstikom do klavesnice 😝 😀 ale ked uz si v praci, aspon sa mozes venovat nam 😀

vikinka81
16. mar 2010

No baby jasne ze sa venujem dnes iba vam...doma by som si urcite nieco nasla....ako sa poznam, zehlenie, umyvanie okien, varenie 😅 😕

A to tukanie no jo...nie prstikom..ale najbolavejsou rukou 😅 😵

Lucuu je super, ze ti maly aspon dovoli..nieco spapat,huncut..tak uz takto od malicka ma chute na sladke , betar 😀 😀 a ty si PN? ci cerpas dovolenku?

lucul
16. mar 2010

tigi to by som mala byt presne 8tt (PM bola 29.1.), a aj ja chcem vidiet fotecku 😀

viki hej, len si vybera co bude jest, ja jej dam, citrony zacnem pojedat 😠 😀 😀 nemam PN, "pracujem" doma, ale postupne zacnem nieco robit, ved to mozem aj v posteli 🙂
viki vidis to, esteze si v praci, doma by si si viac ublizila 😠

pikino
16. mar 2010

cafte langose. 😀

mam chvilu pauzu opica spi. jupi jou jupi jej. 😀

lucul milky way je mnam a ked mas taketo chute tak podla mna bude drobec v poradecku a co ved buduci tyzden ho uz uvidis. 😵

vikus nemas tam niekoho kto by ti robil hlavneho tukaca do klavesnice? 😀

lucul
16. mar 2010

caves piki, neprovokuj langosami 😀, len ked si spomeniem tak uz utekam 🤐
ano ano milky way ano 😀 😀 😀, juj uz nech je 26., ale najprv sa tesim a som zvedava na 22. na katku 😵

dobre zamestnanie - hlavny tukac 😀

pikino
16. mar 2010

no vidis tak uz vies co mas robit ked ti bude zle a nebudes sa vediet vygrcat. zavoaj mne a ja ti opisem nejaky langos. 😀

vselijako sa da uzivit. 😀

lucul
16. mar 2010

dobre moja, tak ti napisem postupne kriticke potraviny a ked bude najhorsie tak zavolam 😀

kasami
16. mar 2010

😀 mam stikutku 😀 niekto si na mna spomenul 😀

ahojte 😉 ja len tak na skok ... letim za chvilu po maleho do skolky ... potom mi ho mamka bude nejaku hodku a pol strazit, ja idem tiez dnes zase pracovat a potom s nim trielim na hokej 😉

inak vcera somsi dala hrianku s cesnakom a jak som sa potom kamaratila s porcelanom 😝 phuuuj

Luci inak ty si o dva dni skorej ako ja 😉 a este ma napadlo ... ten utz co ti robil ... nemoze to byt aj ovplyvnene tym, ze si predtym mala dlhsi cyklus ? sa mi zda, ze si nieco take spomynala ... vies ... to by asi mohol byt ten rozdiel ... ze je miminko troska mensie ...
no ja som zvedava ... poslednu som mala 31.1. a citala som si tie novembrovky ... a su tam tiez rozne pribehy ... niektore to uz videli na utz v 4tt a ine ani v 6tt a ine este vobec 😅 asi zalezi aj na pristrojoch ...
ked som cakala Samka, tak sme ho videli uz 5-6tt aspon tak povedal doktor 😅
inak my sme sa s muzom rozhodli, ze je to teraz mala princezna 😀 som zvedava kedy nas nasa princezna vyvedie z omylu 😀

lucul
16. mar 2010

ahoj kati, ja som to mala komplet divne, ten posledny cyklus som mala len 26dni, ten predtym 32dni, tak si vyber 😅, ale pozeram ze v porodnici sa mozno stretneme 🙂
hehe porcelan nas kamarat 😝, kati takze faxujeme obidve 😀
aj ja oslovujem ona, proste chudak chlapcek ak je nahodou 😅

baby, ktora chapete chlapov tak mi prosim vas vysvetlite ich zmyslanie, mna asi odvezu 😠, kks zavola mi ako keby sa nic nedialo a komunikuje akokeby vcerajsok a cely vikend neexistovali, ale oznamil mi aj, ze wc hotove a kupelna sa pomaly robi, este naviezt dlazbu a je to, a vraj vo stvrtok pride kuchyniar rozmerat 😵

vierka
16. mar 2010

caute baby 😀

lucul - a ze baby byvaju nepochopene 🙄 to sa skor da povedat o druhom pohlavi, lebo co sa deje v tej ich makovici niekedy, tak amen gloria 😲 😀

vikuska - tak sa pekne setri a v praci neprekladaj ani harok papiera z jednej kopky na druhu 😀 😝

tigi - ja som ti zabudla napisat, ze tu objednavacku co som ti pisala v maily by som chcela tak do velkej noci mat doma, dalo by sa??? 😉 😀
no a dnes mi prisli tie knizky, tak ked chces poziciam 🙂 lebo ja mam teraz inu rozcitanu a kym to precitam, tak prejde mesiac 😀

no a maly dnes dostal krasneeeeeee lehatko ku krstu, tak sa z neho tesime a malemu sa v nom velmi paci... manzo sa ho teraz snazi v tom uspat, tak maminka ma chvilu volna 😀 a ze materska "dovolenka" - nejako si to volno ani nestiham uvedomovat 😀 😀 😀
no a tatinka si veru uzivame, pretoze mi oznamil, ze mozno uz nabuduce zostane v praci na 10 dni 😔 takze budem ten dalsi vikend asi sama na maleho aj cez vikend 😖 teraz si navyknem ze bude doma tych par dni a potom tych 10 dni bude asi krutych 😅 😀

kasami
16. mar 2010

Baby dnes ste tomu moc nedali 😅

Vikinka ma ospravedlnenku 😀 chudatko 😉

Vierka 10 dni 😅 chudatko, to budes mat co robit ... ja si to ani neviem predstavit ... mne manzo stale pomahal, celkovo ... ani na sluzobky nechodi ... takze ked nie sme spolu tak som bud s malym niekde ja prec na dovolenke alebo na lieceni ... a to ked bol taky krpecek, tak sme chodili vsetci spolu ... tak dzim paste 😉 ale vy to krasne zvladnete 🙂 uz ste s Patkom dobre zohrana dvojka 🙂

ja som sa prave riadne napraskala ... tak dufam, ze budem zase do pol noci faxovat 😠 uznajte spraskala som s malym zemiakovy privarok ... potom sama cokoladu a klobasu s horcicou 😠 ale to vsetko len kvoli mojmu muzovi, lebo sa tu predo mnou stale s niecim prechadza a ja mam potom chut ... keby som ho nevidela jest ... tak ani nemusim 😠

bambi7
17. mar 2010

dobre ranko prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ako sa mate babulky?

jej ahojky vierocka ako sa mate?a krst ste uz mali?no my mame az teraz v nedelu 😉 lebo krst ,rodicia su v skotsku a cakali sme ked budu mat spolu dovolenku 😉 tak sa to konecne podarilo ale ved je to jedno hlavne ze bude 🙂 no tak asi tak 😀
domi uz sa postavi kde ju napadne a spravi aj krok a kuka kde som a pusti sa tak len sledujem kde je aby sa nebuchla aj ked tomu sa niekedy ani zabranit neda a som pri nej 😒

inak sa mame dobre vsetko po starom.....

a co babulky tehulka mamicky ako sa mate?

tigi
17. mar 2010

caute babule

vierka - do piatku mam mat gravir, takze mozno uz v piatok to bude cele. knizky zatial nebudem citat, ale dakujem, mozno neskor. mam doma este tri knihy co som si objednavala z martinusu, takze mam zatial co citat. 🙂

bambi ahoj. tak nech vsetko v nedelu dobre dopadne. 🙂 tak malinka uz robi krociky, bozinku ale to leti. tak mas teraz uz co robit aby si ju ustrazila, zachvilku bude lietat ako maly sarkanik. 😝 😀

babule pripajam dnes aj graf, ze by predsa len...?

http://www.fertilityfriend.com/home/2a5529

inak zvazujem, ci sa vybrat so svokrou na predlzeny vikend za svagrovou do anglicka, povodne sme mali ist aj s manzom, ale ten prave v tom termine odchadza na skolenie do holandska. vcera sme sa to snazili vsetci traja asi hodinu sklbit tak, aby sme mohli ist vsetci, ale vyzera to, ze pojdem asi teda len so svokrovou. len sa snazim prepocitavat, ci nahodou nebudem musiet ist akurat k dokinovi, ale ked sa to neda povedat presne, tak stale neviem. 😖

lucul
17. mar 2010

ahojte baby

bambi tak nech vam ten krst dobre dopadne. teda domi uz je velka baba, ze stoji sama 😨 hrozne to leti

vierka 10dni 😒, dost, ale verim, ze vy to zvladnete 😉

kati skvela kombinaciu, uz len pri pomysleni by som faxovala 😀, ja jedavam po troskach a aj tak mi je zle, hlavne rano a vecer 😠

tigi chod, prides na ine myslienky, oddychnes si, ved k dr. mozes ist den pred odchodom a aj den po prichode 😉

pikino
17. mar 2010

ahojte micuse.

tigus no vyzera to nadejne by som povedala ze 25 den. 🙂 uvidis zajtra. 😉
a na kolko mate ist do toho anglicka?

kati tak uz ti zacai prezieracky haha. 😀 😀 😀 ty kombinujes.

tigi
17. mar 2010

cafte luci a pikusi.

luci ako dneska? dostanes kolicek na nos, ked budes otvarat chladnicku, aby ti nezostalo zle. 😝 😀

pikusi aj ma bolelo podbrusko, ale tak uvidim co povie zajtrajsia teplota. 🙂 mali by to byt styri dni, ale manzo vlastne odchadza den predtym ako by som sa ja vratila, na tyzden prec. jaaaaaj, no uvidim, nemam zatial ani sajnu kedy dojde ms, kedy ovula, kedy dokino... asi to prestanem riesit, kupime letenky a pojdem na babsku jazdu. 😝

lucul
17. mar 2010

tigi ja otvaram chladnicku so zadrzanym dychom 😝
fu baby ale uz nevladzem ☹, sakra aj s takymi vecami 😠

tigi spravne kup a uzi si 😉

pikino
17. mar 2010

tigus ved ked ani manzo nebude doma tak neni o com podla mna pekne chod.

lucuik daj si do chadnicky misku s mletou kavou pohlcuje pachy. sucitim s tebou 🙂 viem ake to je ked by si grcaa jedna radost a nende to. a inak ocakavam ze aj ty zostanes verna klubu grcame na verejnosti no a čo 😀 😀 😀

my ideme terez s terez na postu dufam, ze o jedenastej sme doma. pa micusky. 🙂

tigi
17. mar 2010

no uvidim, este sa dohodneme so svokrou. inak si pamatam, ked sme isli prvy krat tam, cesta autobusom nas stala na osobu 6 000 Sk a teraz su spiatocne letenky za cca 65 eur. no a ze nekup to potom. 😝 😀

joooj luci, no hadam sa ti coskoro polepsi, fakt neviem co poradit aby ti bolo lepsie 😒

lucul
17. mar 2010

piki snad az tam nepridem, ale ak nahodou, tak vnucatam budem hovorit ako kvoli ich rodicovi som grcala na verejnosti 😠

tigi najlepsie by bolo ma uspat a zobudit po porode 😅

tigi nerozmyslaj a bookuj 😉

pikino
17. mar 2010

cafte barbies uz sme spat. 🙂

no lucul tak yporod mat mozes-cisarsky. 😝 len ked sa zobudis tak sodoma gomora. 😔

lucul
17. mar 2010

mici ja som myslela uz teraz ma uspat 😒

dnes to tu nejak viazne 😅

pikino
17. mar 2010

jaaaaj moja tolko si scela byt tehu a teraz vymyslas. pekne si to uzi aj s tym prekrutenym zaludkom este 8 tyzdnov
a mozno ti uz nebude zle. 😀

lucul
17. mar 2010

to mozno sa mi nepaci 😠 a tych 8tt je skaredych, ja ratam tak 5tt do 13tt 😀
ved ja tomu drobcovi ukazem kto je tu panom 😠, v lete bude mat chut na zmrzlinku, prd dostane, teply caj s citronom 😝

pikino
17. mar 2010

ty si ale zla. plane reci moja. budes skakat ako bude piskat lebo ti to zrata aj urokami. 😀

mne bolo zle tak do 18tt. potom uz bolo dobre to som sa rano vygrcala a den bol nadherny. 😀