Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

pikino
4. aug 2009

vierka gratulujem. 😀

a ja si este cez prsia stale vidim brucho 🙄

perla200
autor
4. aug 2009

čaute kočky.... tak my mame za sebou prvé očkovanie - ako nechali nas čakať hodinu na chodbe a s nami asi 10 mamičiek:((((( otras...boli sme aj v prvej poradni a dr. sa vyjadril, že mala je krásne a zdravé dieťa🙂))) hurá!!! mame vignatol a espumisan na prdíky.... ráno strajkovala od piatej do pol 8 ale tatino ma zastúpil, teraz tatino zase uspal malú a aj seba🙂

a aj ja idem, lebo ktovie čo si princezná zmyslí v noci???

juliett99
4. aug 2009

ahojcek tigi viem zlatko ved na teba spominam ako to vas zasiahlo.. mali ste to tazke,,

sice uz neprsi ,, ale zatieklo nam do spalne , obyvacky a chodby.. pozicali sme dalsie folie tak Robi a uz aj stary pomaha ale gybicuje okolo toho,, no co uz dali sme sa na boj tak bojujme.. 🙂 🙂 🙂

dik za palceky ste zlate.. 🙂

bambi7
4. aug 2009

cafte babulkyy ako sa mame?

my sme boli na chate bolo super mala stale spinkala a ked nie vsetko uz slduje je uzasna uz sa prevaluje z boka na bok hlavicku drzka tak vysko a aj lekarka ze je sikulka ze na to prevalovanie ma cas ale ze super 😀

dnes sme boli na ockovani jaj tak plakala a aj teraz placka moj ju pestuje chuda male ☹ do oboch noziciek...
ale zvladneme to

a vy ako co nove tehulky ako sa mate a netehulky?

a perlus GRATULUJEMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM 😉

lucul
4. aug 2009

vierka ja som tuuuuuuuuuuuuu 😀

tigi, tak mas ospravedlnenku, ale bacha aby som to tu aj zajtra nezburcovala, ale to tu bude vierocka skor 😅

ahojky bambi, parada, mala je sikula 😵

juli, ty ale nebojuj, ty sa vooooooobec nestresuj, len buzeruj 😉

vierka
5. aug 2009

dobre ranko babulky 😀

tigi - na tvoju vcerajsiu odpoved hovorim "Ja viem, uz sme sa dohodli telefonicky" 😀 a aj po tom hovore mam este 100 minut volnych, tak ti mozem aj dneska zavolat 😝 😀

perluska - tak to je super, ze ma mala za sebou prve ockovanie 😀

bambi - malinka je kraaaaaaasna, teda uz je velikaaaaaa 😀 tak bola stepena do oboch noziek, pekne prikladat obkladiky a prejde to 😉
a inak sa mame dobre 😀

lucul - no ale ja som tu nebola... som sa prinutila dokocit toho slonika, tak je pekne vyfarbeny, obtiahnuty fixkov a vyzera supis... musim ho pofotit a dat do albumiku 😀 no a potom som citala knihu a isla spat 😀

juli - jasne, bojujte dalej, uvidis, ze na koniec ked uvidis co ste vytvorili, tak sa na to zle zabudne 🙂

tigi
5. aug 2009

caute zabky 🙂

lucul uz som preistotu tu, este by som potom dostala na prdel a to nescem 😀

juli - ako ste to vcera zvladli? ☹ mysleli sme aj s mojim petom na vas, spominala som mu ze prerabate strechu. dufam, ze to bol posledny dazd, vraj sa to presuva na vychod, tak hadam uz bude pekne. drz sa a hlavne sa udrzuj v klude,ak sa to da.

vierka - sak ja mam na firemnom 😝 neobmedzeny pocet volnych minut, ked na to dojde, mozme volaaaaaaaaaaat a volaaaaaat 😀 😀 😀

lucul
5. aug 2009

ahojte baby, takze nic moc moralka pokracuje 😀

vierka - ja som len mrkla, lebo som bola znicena z cvicenia, tak som docitala, supla komentar a isla k telke 😀

vierka
5. aug 2009

tigi - no tak najprv vycerpame tie moje a potom sa vrhneme na tie tvoje 😀 😀 😀
na nas dvoch by sa asi operat zblazdnil keby sme mali nekonecne hovory - to by im utieklo prachov a prachov pri nas 😀

lucul - ja som ani nenakukla... ale som si povedala, ze by som mala konecne zapnut aj doma comp a spravit zmeny v nasej konikovskej tabulke 😅

lucul
5. aug 2009

no mala by si spravit zmeny v konikovskej tabulke, ale jedinou a podstatnou zmenou si ty sta tehula a perluska maminka a o chvilu bude aj leri ale ta na nas prdi 😠 a pritom som ju vycmuchala 😀 ze je na nete a konovi furtom furt

vierka
5. aug 2009

zeby jej nebola po chuti len nasa tema 😕 😅

no veru, som nezodpovedna, ja viem... potrestajte ma!!! 😝 😀 ved aj vevoncek je tehulka, aj ja, tak treba porobit zmeny... aj perlusku dam ako maminku 😀

lucul
5. aug 2009

a ani vevon sem nechodi, ale tu som nevycmuchala 😀 , hovorte mi sherlock holmes, ale len polovicny 😀 😀 😀

leri teraz urcite netrpezlivo ocakava den D

ozaj tigi, aby som nezabudla, esteze si prisla mas u mna zapisane jedno bezvyznamne + 😀 😀 😀

vierka
5. aug 2009

vevon sa ma dobre, uziva si tehulkovanie... chodi do inej temy... po jedno incidente sem asi nerada chodi a ani sa jej necudujem... ale ma sa dobre 😵

lucul
5. aug 2009

vierka my dve ked sa spojime, tak colombo, sherlock a iny na nas nemaju 😀

vierka
5. aug 2009

no ved nebudeme ich nutit ked tu s nami nechcu byt 😝 😀

tete
5. aug 2009

ahojte maminky a snazilky....ako sa mate?
Perli tyk ty uz mamina... 🙂 gratulujem!!!!!!!tak ako dalo sa to zvladnut, ako si rodila, a co mala!!!tesim sa s vami, a prajem vela zdravia a trpezlivosti!!!drzte sa 😉

pikino
5. aug 2009

cafte mrcky.

moje dieta dnes chrnelo do pol dvanastej. jaaaaj zlate decko 😀 ja som spala iba do stvrt na jedenast. aby ste si nemysleli, ze vyspavam. 😝

ja som vevo vystopovala na facebooku, ale este som si s nou nepisala. musim dat rec. 😀

lucul
5. aug 2009

piki to ako sa robi take dieta? aj ja xcem, dufam ze to moje nebude po mne 😅
aj ty si na fb? to uz je asi choroba 😀

juliett99
5. aug 2009

ahojkly koceny..
dakujeme ze na nas myslite ste zlate.. 🙂
tigusik dakujeme ze na nas myslite,, no vcera nas veru vytopilo, podkladali sme lavore a nakoniec sme vypli radsej elektriku lebo nam zacalo zatekat do svetiel tak radsej aby sa horsie nestalo,,
no a v noci ako obycajne uz ,, Robi zas vylieval vodu z plachiet..
ale zijeme co nas nezabije nas posilni. 😉
sice vcera mamina panikarika ,,a plakala, tak som ju ja musela ukludnit aby sa jej zas nieco neprihodilo.

lucul
5. aug 2009

juli to bude dobre babulka, myslime na vas a snad uz prsat nebude, nemalo by 😉
a kedy vam zacnu robit podlahy aby uz nezatekalo?

vierka
5. aug 2009

pikuska - nemaj strach, my si vooooooobec nemyslime ze vyspavas 😝 😀 to by sme si nikdy nedovolili si toto mysliet 😀

tete - a vy sa mate ako??? malinka poslucha??? 😀

lucul - podla mna taketo deti clovek ani nevie ako sa robia.... nerobia sa nahodou v spanku ked su take spave??? 😀 😀 😀

juli - mojka, dneska to vyzera tak, ze uz by prsat nemuselo, v TT svieti slniecko a je teplo, tak hadam bude toto uz lepsia noc... keby vam to maju prist spravit?

lucul
5. aug 2009

vierka aha, takze nabuduce ked to budeme robit, tak musim spat? taka otazocka staci ked budem spat ja, alebo mame spat obaja 😀 😀 😀

piki - vierka to spravne napisala ale nedopisala, my si to nemyslime, my to vieme 😀 😀 😀

vierka
5. aug 2009

lucul - xi xi xi 😀 😀 😀

no podla mna, kedze ma Pikuska dceru a asi zdedila iacej genov po mamicke, tak staci asi, ked spala len ona pri tom... mangel musel byt hore... ale neviem potom ked to ma byt chlapec, tak asi budes musiet byt hore ty a odrobit si to 😀

lucul
5. aug 2009

pockaj, ale keby to moje dieta zdedilo viac genov po mamicke, tak do troch rokov sa nevyspim 🙄 a asi ani konikovat nebudem, tak radsej si to asi odrobim ja ale na opacnej strane tiez ziadna vyhra 😅

pikino
5. aug 2009

lucul ty nevies ako sa robia deti? to sadne motylik na kvietok.....
prave sa snazi dat si cumel do pusy no moc jej to nejde. 😀
kedze sme ju zarabali rano o piatej tak asi spali aj moje vajcia a mm chvosty. 😀

ano odvcera sa registrovanym clenom fcb. 😀

juli ste mali doma hotove bardejovske kupele 😝

lucul pod na ferovku. 😀

lucul
5. aug 2009

piki naa pod 😀

a tie deti sa nahodou nerobia, ze vcielka sadne na kvietok? lebo TEN motylik a TEN kvietok asi vela deti spolu neurobia 😀

vierka
5. aug 2009

pikuska - neboj sa, ona sa neuci... v 15-tich tak bude daaaaaavat "cumel" do pusy, jedna radost 😀 😀 😀

a co sa tyka tych deti, ja som videla jedno video z bocianom... takze predsa len to nie je pravda a su na vine motylikovia? 😀

pikino
5. aug 2009

lucul zalezi od druhu motylilka a vcielky. 😀

vierka bocian predsa deti nosi, nerobi. 😀

lucul na ktorom oku sces mat modrinu?

vierka
5. aug 2009

jaaaaaaaj, tak takto to jeeeeee... uz chapem 😀

no a ja som prave volala sestricke, takze tie triple testy mame v poraaaaadecku, takze sa uvidime az na poradni 😀

pikino
5. aug 2009

no vidis vierka super. 😀 mas zdraveho krpana.