Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

kasami
30. aug 2009

a kedy mate mat svadbu ?

vierka
30. aug 2009

caute babule 😀

tigi - tak som teda aspon v obraze, kedze ti to neponahla 😉 zacnem pomaly citat teda 😀
a tie kopacne boli uplne uzasne, bude z nej baletka 😀 😀 😀 ved ked to uz bude silnejsie a budes chciet, tak si mozes capnut ruku na moj pupok, mne to nerobi probleeeeem 😀
a je super ze stale nefajcis, ked s vydrzala tie prve dni, tak to bude uz len lepsie a lepsie 😉 dufam, ze ta mozem potom ukazovat ako kladny priklad mojmu okoliu - teda aby som bola presnejsia - mangelovi 😝 😀

kasami - ty uz buduci tyzden vo stvrtok, to uz je tu cobydup 😀

a potom este par dni a uvidime co lucul 🙂

no ja mam zajtra dovolenku a uz mam kupene listky do kina, beriem krsniatko na rozpravocku 😀 😀 😀

kasami
30. aug 2009

Vidis Vierka 😉 nabuduce mozeme ist spolu 🙂 ty zatial s krsniatkom a ja so Serginom 😉

lucul
30. aug 2009

kasami svadbu netusim, ale ja som sa zalubila do datumu 13.3. - a na ten som dala aj ultimatum 😀 ale nejak sa nechyta druha strana 😠 a este som si vybrala jeden datum a to piatok 13. a to je buduci rok len v auguste, tos a teraz, ze babo rad 😅 😀 😀 😀

vierkaaaaaaaaaaaa - ja ked nebudem tehula tak si dojdem tiez sahnut, to vraj pomaha chytit sa tehu bruska 😀, jak vtiram, co? 😀 😀 😀

kasami
30. aug 2009

Lucul co ches byt ? ved ty uz si 😉

inak kamoska mala tiez 13steho svadbu (piatok) a dokonca jedna 1.4. 🙂

lucul
30. aug 2009

trinastka je stastne cislo a ked je piatok trinasteho tak mne sa dariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ja by som vtedy mala uzatvarat nejake obchody, jak by som sa nabalila 😀
a k tehu, nerobim si iluzie nech nie som sklamana 😅

kasami
30. aug 2009

ved to ...
tie sklamania ...
mam kamosa co hovori : "nic neocakavaj a nebudes sklamana" hovori mi to hlavne ked chcem nieco po mojom mangelovi 😅

lucul
30. aug 2009

to poznam, vzdy ked ma na nieco navnadi a ja sa tesim tak to nevyjde 😠 , ale ked som pesimista a neverim mu ani slovo tak to vypali lepsie ako by som cakala 😵

kasami
30. aug 2009

no asi je to normalne 😅

lucul
30. aug 2009

asi hej
idem ja k telke, dobru noc prajem a zajtra som tu ako na koni 😀 papa

kasami
30. aug 2009

aj tebe 🙂
my ideme zajtra na vylet 😉
a pred telkov uz cucim s notebookom na kolenach 😀

perla200
autor
30. aug 2009

no ahojte...dnes sa simonka stala božím dieťaťom...mali sme krst, vsetko za nami, bola ako anjelik,ani nemukla... skôr sa usmievala zo sna ked jej pan farar lial vodu nahlavičku... ale ten rozruch okoloju riadne rozrušil... uspávali sme sa tri hodiny... ale je to za nami 🙂

vierka
31. aug 2009

caute babulky, dobre ranko 😀 dnes tu asi vela s vami nebudem... okolo 11.00 chcem uz vyrazat do TT, o pol tretej mam to kino a po kine by sme chceli ist konecne s mangelom dat spravit tu komodu - respektive spravit u nich navrh nech nam zavolaju cenu a ked to bude slusne, tak ju dame aj vyrobit... no a vyzera to tak, ze asi dame rovno spravit aj skrinu 😵

kasami - ty rada rozpravocky??? tak neni problem, nabuduce mozme ist spolu a kludne aj bez deti 😀 😀 😀

lucul - no ono to s tym tehu bruskom zevraj zabera - ze do roka si tehu potom aj ty... ja som sa naposledy dotkla tehu bruska v january 😝 😀 takze ma kludne mooooozes osahavat, mne to nevadi 😝 😀

no a to je pravda s tym, ze ked clovek nic neocakava, tak sa stane lepsie nez cakal a to sa netyka len mangelov 😝 vid moj pripad 😀

tigi
31. aug 2009

do kelu, akurat som sa isla tesit ze tu budem dnes prva. 😀 vy dve,ano aj ty prcku, co este nespite, sak mate volno!! 😝 😀 inak dobreee raaanko. 🙂 k tym knizkam este, pytala som sa preto cici, lebo ma zaujmal tvoj nazor, ci sa ti to aspon trochen pozdava. ale neva pockam. 🙂

perlus - "congratulations" Simonke. ak budes mat chvilocku cas, pridaj nam sem nejake nove fotky malusnavej. 🙂

kasi - no jo, aj poki minule sponinala ze na 10 den po oplodneni by uz mohol test ukazat. toz, to si ja este musim pockat. 😝 😀

zeny, uz druhu noc som poriadne nespala, neviem preco, ale normalne som ziva jak rybka. napriklad vcera sme isli spat o pol desiatej, a ja som kukala do pol dvanastej do stropu a potom aj ked som zaspala, budila som sa kazdu hodku. dufam, ze dneska odkvacnem a poriadne si pospim. 😀

bambi7
31. aug 2009

cafte babulky 🙂 ako dnes

perli tie koliky sme mali aj my ☹ a tak plakavala tiez jej nesadlo mlieko vtedy aj vracala a kakat nevedela jedine pomocou rurky ale po tych 3mes sa to zlepsilo teda po 2,5 viem ze je to dlha doba ale u nas to bolo tak potom sme jej mohli davat probiotika bio .GAia a to jej moccccc pomohlo tak drzkam velmi palceeeeeeeeee

no co tehulky netehulky ako bolo cez vikend?

my sme boli u nasich robit novy plot malu strazil moj ocino a mamca .... 😀 ocino ju stale nosil nasi byvaju v rod .dome a ukazoval jej stromceky a tak to sa jej pacilo ani sadnut si nemohol 😀 a tak sa ho drzalaaaaaaaaaaaa bola velmi zlata a naucila sa pistat tak mu piskala hodinu 😀 😀

lucul
31. aug 2009

breeeeeeeee rano 😀
ale ale, ale vas tu je, to je supeeeeeeeeer 😵

perli gratulujem malinkej ku krstu 😵 , hod aj fotos, nech sa mozme pokochat 😵

tigi ja tiez neviem zaspa a pritom by som spala az by som plakala, ale proste nende to, ale zasa ked zaspim tak spiiiiiiiiiiiim, ale zobudim sa unavena 😠

vierka - dakujem, sak ja si pridem sahnut 😀, a na aku rozpravocku ides, aj ja chcem, to mozem 🙂

tigi
31. aug 2009

luci nazdo, aj ty si dneska v praci, si pises z domu? 😝 k tomu spanku, ja som sa ani cez vikend nevyspala, v sobotu som bola hore uz o piatej a v nedelu, co by som mohla chrniet neviem dokedy som tiez bola hore skoro. neviem, asi mam nejak moc energie alebo co. 🙂

bambi ahoj, malinka musi byt podarena, urcite je dedkova radost ked s nou vydrzal chodit po zahrade a ukazovat je vsetko co ju zaujma. 😵 😀

lucul
31. aug 2009

ja dnes makam, vraj nemam narok na dovcu 😠 , ale ja si to niekedy vynahradim 😀 , no ja som sa tiez cez vikend nevyspala a to som sa tesila, ze sa vyspim, v sobotu som vstala o 6h jak mechom uderena a v nedelu ani nehovorim a to som naobed myslela, ze zaspim a nist a vecer tiez nie a nie zaspat, dufam, ze zajtra sa vyspim, lebo uz fakt neviem, asi si dam kladivom po hlave 😀

tigi
31. aug 2009

ja tiez v praci, mame tu mrtvo, ale aspon je klud. co ste porabali cez vikend? my sme oddychovali, manzo mal posledne dni volno, september ma nabity naplanovanou robotou, tak sme lenosilii. 😵

inak baby, co pouzivate na cistenie zehlicky? ja som sa vcera do toho pustila s takym praskom rozpustnym urcenym na to, tiekla z toho taka hneda voda, asi tie usadeniny alebo co, lenze som to nevedela docistit, nalievala som to tam aj styrikrat, nakoniec uz som tam dala aj octovu vodu, potom som len ten povrch polozila do fixinely, ale mam pocit, ze to vyzera horsie ako predtym. musim ist do drogisky pozriet na to nejaky cistiaci prostriedok, alebo co. 🙄

lucul
31. aug 2009

tigi ja som tiez cistila octovou vodou a zehlicka mi vypenila 😀 😀 😀 , kupili sme novu 😅 , teraz len vyberiem tu tycinku proti kamenu, nemocim ju na 24h do octovej vody a potom ked ju dam spat tak napustim zehlicku doplna a pustim na silno naparovanie, ale ten humus co z nej vyjde, bleeeeeeeeee 😅

a vikend, nic moc, ja doma a drahy tocil podlahovku, museli natocoti 400stvorcov, dnes to zalievaju a to mi este oznamil, ze v septembri nech s nim ani neratam, spravi si cas len 12.9. a 19.9., co ideme gratulovat na svadby, tos vse, tak som mu povedala, nech mi mrazi material do mrazaku 😀 😀 😀

tigi
31. aug 2009

no, toho sa luci obavam, ze tu zehlicku viac dorvem, ako vylepsim. len co, ked mi uz poriadne nenaparovala. este sa s nou dnes popasujem. 😝

vikinka81
31. aug 2009

Helou micky,

a ja pracujem a tak sa mi nechce 😖 ☹
Co riesite so zehlickou??? MNe uz rok nenaparuje...co ma urobit abby mi naparovala 😵 Dik za radu 😀

lucul
31. aug 2009

ahoj vikinka, kedze nevieme aku znacku mas zehlicky, tak velmi neporadime, ale skus na nu pekne slovo 😀 😀 😀 , .... brdooooooo dnes mi to ide, jaka vtipna som, to uz od rana 😀
ale nie, fakt, cauko, jak mas?

pikino
31. aug 2009

cafte mrcky.

viki a skusila si dat do nej vodu ? 😀 😀 😀 hihi

my sme mali klido pido vikend nikde sme neboli, len na nakupoch v avione a vcera vecer u susedov na grilovane spizky. konecne jeden vikend ze sme sa nemuseli nahanat. 😉

lucul ty si dobra ze do mrazaku 😀 sces porodit eskimaka 😀

vikinka81
31. aug 2009

Dakujem babulky,

Piki tak dufam, ked som naposledy zehlila dufam, ze som tam dala tu vodu. Alebo zeby som bola divna blondina...no teraz neviem, si ma zmiatla 😀

Mi sme mali taky vikend rodinny...bratranec prisiel na navstevu, tak celu uprsanu sobotu sme sedeli, spali a jedli a vecer som bola v kine na amfiku 🙂 ale bola ziiiiimmmmmaaaa 🤐 a vcera sme varili pre vojsko a boli sme na prechadzke s nasimi laskami... 🙂

Luccuull mam sa celkom fajn...a ty? Uz sa ti to pomalinky krati, tak len odychuj a prajem ti pevne nervy 😅 😀

lucul
31. aug 2009

piki aspon budu mrazuvzdorne, netreba na zimu kupovat velmi hrube oblecenie jak maminke 😀 😀 😀

tigi
31. aug 2009

caf zuzi, no ja som to na tu zehlicku skusala so speci praskom, akoze zacala pekne naparovat, lenze sa nemozem dozbavit toho bordelu co z nej furt leze. idem dnes skusat este octovu vodu. 🙂

nazdo piki. ze grilovane spizky...mnam.... baby ja som dneska bez obeda... 😒

lucul
31. aug 2009

tigi neeeeeeeeeeee octovu vodu neeeeeeeeeeeeeeeeee, dobre ti radim, nerob to 😅 , fakt ta zehlicka mi total vysicala a nevedela som to dostat z nej, jedine ak sa jej chces total zbavit 😀

viki oddychovat nemam kedy, aj zajtrajsok mam taky nabity som zistila 😅 , teda dufam, tato sa ma teraz pytal ci s nim idem do shopingu, ze mi zajtra cinkne ci ide, ale verim tomu ze nebudem moct ist, lebo ta krava si zas daco zmysli

inak baby akcia macocha zacina 😠 , prave som tatkovi oznamila, ze asi si otvorim usta, ale to si ona a jej debilny synacik nedaju za klobuk, vraj ich chcel tento vikend vystahovat 😀 , s drahym mu pomozeme a byt mozme prenajat 😀 😀 😀

vikinka81
31. aug 2009

Hellou mickus ako moje zlaticko 😵

A kde si kupila ten zazaracny prasok? A mozem sa ta opytat, ako si stym narbala, to si naliala do nadobky a zehlicku si mala napustenu? Vies sorrac ,ale ja taky antitalent na technicke veci....radsej sa popytam 😀

pikino
31. aug 2009

no ja tiez nemam navarene a ani sa mi varit nesce ale budem musiet. vsak nescem umriet od hladu 😀

mne tiez vkuse vypadava zo zehlicky sajrajt aj ked ju dam odkamenovat. proste nikdy to nie je docista.
este ju mozes skusit vyprat v persile alebo vo vizire. vy zirate my zirame. 😀

lucul, ze jake ty mas stastie? 😀 a tvoj tato sa s macochou rozisiel?