Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
21. sep 2009

chlapec nech sa uci na vlastnych chybach, ziadne take, ze ho hned vsetko naucime 😀

juliett99
21. sep 2009

babule.. akurat som prisla s dadom zo skoly mal nabozenstvo a pan riaditel sa ich pytal ze ci chodia do kostola,, viet co odpovedal Davidko??
ze on teraz nechodi lebo mame doma vela prace lebo sa chceme za chvilku stahovat 😀 😀 😀

perla200
autor
21. sep 2009

no aj my sme sa brali po 3,5 roku a Brano je jediný chlap s ktorým som sa nikdy nechcela rozíst 😝 po 6 rokoch sme sa dopracovali k dieťaťu a vyzerá to tak že Simonka bude jedináčik.... 😀 😀 😀 😀 😀

no ano vierka...vás drobec to tu bude zachranovať🙂)))))

perla200
autor
21. sep 2009

samozrejme so Samkom 😉

lucul
21. sep 2009

juli vy ste teda rodicia, takto vyuzivate male deti na pracu 😀 😀 😀

a co, farara co do toho ci chodime do kostola alebo nie, hlavne ze clovek veri a sprava sa podla toho, mna nechcel pustit na prijimanie, stacila taka mala nevinna loz a mala som aj prijimanie, ked videl maminine ine priezvisko tak mi povedal, ze nemozem ist, lebo mam rozvedenych rodicov, tak som povedala, ze nie, to si len mamina nechala meno za slobodna a vsetko islo 😀 😀 😀

juliett99
21. sep 2009

perli jasne ze uz aj so Samim,, xixi
preco myslis ze Simonka bude jedinacik,?? 😉

lucul oi prave ze nemaju farara ale uci ich riaditel,, co mi je dost divne ved nabozenstvo uci katechet nie??

vidis lucul ked ja nemozem tak musia deti nie?? 😀 😀 😀 😀 😀
ved aj Sami si buduje v brusku domcek,, xixi

pikino
21. sep 2009

juli chudak maly 😀 vyho normlane zdierate. 😀 😀 😀 kvoli vam si nemoze ist ani dusicku v kostole pookriat. 😀
a asi chcel riaditel usetrit preto ich uci on .

hiiii lucul ty klamarka. 😀 a co je ich do toho ci su rodiacia rozvedeny? toto ma vie tak nasrat.

ja som tiez hovorila, ze dalsie dieta nikdy viac a teraz by som v klude mala dalsie, napriek tomu ze tehotenstvo bolo horor mala je prvotriedny zdierac oj....c krajsie sa to neda napisat sorry baby. 😀 😝

lucul
21. sep 2009

piki ved som sa vyspovedala 😀 , ved ked moze vrah dostat odpustenie preco ja nie za malilinku loz 😠
a nasi su pred tym hore stale svoji, len civilne su rozvedeny 😀

juliett99
21. sep 2009

ale ze sa vynasiel krpcek maly,, sme sa pousmiali vsetci doma ze sa vynasiel,, 😉 😉

co sa tyka cirkvi sa razdesj nevyjadrujem do coho vsetkeho sa montuju, 😠

piki takze terezka nebude jedinacik??

pikino
21. sep 2009

lucul ale to vlastne terazked maju kazdy svojho partnera tak hresia . 😀

no ja dufam, ze nebude jedinacik, aj ked zopar rockov este urcite.

juliett99
21. sep 2009

ved to hej ,, jasne ze nejdete hned ela hop plodit,, casu mate dost,,
ja mam teraz taku malu dilemu,, ci este jedno alebo uz staci..
a na druhej strane uz jedno mame doma jedno na ceste tak neviem neviem ci sa bude planovat dalsie,, 😕 😅

lucul
21. sep 2009

piki to neviem, ci hresia, som sa nepytala 😀

ja som vzdy chcela 3deti, ale to tretie s takym vacsim odstupom, ale akosik, ked bude aspon jedno tak budem rada 😖

pikino
21. sep 2009

juli ved uvidite ako savam bude sciet 😀

lucul to ti verim, ja by som sa tiez nepytala 😀 😀 😀 a neboj ked raz porodis tak potom to uz zvykne ist supem hopem

lucul
21. sep 2009

piki ale to uz mi budu stacit len 2kusy s odstupom, tretie uz ee

juliett99
21. sep 2009

piki ty vies vsetko poradis mi?
mrkla som do tehotenstvo.academy a tak ked som zadala datum poslednej mrsky tak mi ukazalo ze tento tyzden zacinam 9 mesiac ale ked som videla ine tabulky tak este mame 2tt do 9 mesiaca,,
kde je pravda?

akurat v novembrovkach jedna uz rodi,, v noci jej odtiekla voda,, je v 33tt

juliett99
21. sep 2009

lucul ja som vzdy chcela dve,, no tak podla vsetkeho dve uz budem mat,, 😀 😀 😀 😀 😀

lucul
21. sep 2009

juli ty nestresuj, este vydrz aspon 4tt
a 9.mesiac nezacina az v 36tt? 😅

pikino
21. sep 2009

9. mesiac zacina 35+5.

tebe to kolko napisalo dni a tyzdnov v tom academy?

juliett99
21. sep 2009

nestresujem babule,, ale soklo ma ked som to citala..
presne mi tam napisalo 33+0 ze som dnes zaciatok 9 mesiaca,,
sak preto lebo aj mne sa to zda skoro podla logyckeho myslenia co mi este zostalo 😀 som aj ja ratala ze tak za 2tt zacina 9 mesiac 😉

pikino
21. sep 2009

este ti to logicky mysli? mne v tom mesiaci uz daaavno nemyslelo. 😀 😀 😀 😀

lucul
21. sep 2009

ja by som spala az by som plakala a este mi je aj spatne od zaludka, som zvedava jak natankujem, sa asi pobliju z toho smradu benzinu 😝

pikino
21. sep 2009

ddaj si tricko na nos 😀

lucul
21. sep 2009

a mam si nechat podprdu alebo radsej nie? 😀 😀 😀

pikino
21. sep 2009

nopodla toho co tym sces dosiahnut 😀

lucul
21. sep 2009

piki sama neviem, ale najlepsie by bolo 100% zlava 😀

vierka
21. sep 2009

tak jednoznacne BEZ 😀 😀 😀

pred chvilou mi volala CHUCHU - mam vas vseeeeetky moc pozdravovat, ze nemaju dlho k dispozicii net, tak nas nemohla citat... ale ze sa maju dobre, maleho sice trapie zubky, ale ze inak je zlatunky a poslucha 😀 tento alebo buduci tyzden by uz mala mat net, tak ze nam pride potom nieco aj ona napisat 😀

pikino
21. sep 2009

BEZ suhlasim s vierkou. 😀

jejda chuchu tak ta tu uz sto rokov nebola.

lucul
21. sep 2009

tak bez, ok 😀

zlato115
21. sep 2009

Ahojte babule...

vierka gratulujem ku chlapcovi... tak nám sa ušla krásna princezna, budeme mat SANDRIKU 🙂

lucul
21. sep 2009

aha spomenem ju a ona pride 😀

MNE VYSLI OBA TIPY 😀 😀 😀, vierka karta sa obratila som lepsiaaaaaaaaaaaa 😀

zlato gratulujeeeeem 😵