Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
23. sep 2009

luci pridavala si novy graf? kde si ho mozem mrknut?

lucul
23. sep 2009

nepridavala, ale ked chces tak ti ho hodim, dockaj chvilu dam

kasami
23. sep 2009

Tigi, fakt ides meriat ?

mne by sa nechcelo, kazdy mesiac a cely mesiac 😅

lucul
23. sep 2009

tu je moj divotvorak: http://www.fertilityfriend.com/home/29da82

kasami, ja nemeriam cely mesiac, lebo meriam dole, cize az ked skonci mrcha a je to celkom prca 😀

tigi
23. sep 2009

kasi zatial nie, uvidim o mesiac. ak by to ale pomohlo, asi by som to skusila, len zatial by to asi nemalo efekt. navyse by som to musela dodrziavat, ale ked ja som na toto lenivaaaaaaaaa 😝 😀

tigi
23. sep 2009

aha, teplotka stupla.... znamena to ze nastupi ovulka?? 🙂

kasami
23. sep 2009

ja som skusala meriat tyzden pre ms a stale som mala 37,4 ... tak ma to odradilo ... uz svojej teplote neverim, moje telo klame aj teplomerm nie len mna 😀

lucul
23. sep 2009

ale to sa teplota drzi pred ms, ak si tehu tak ostane, ak nie tak klesne bud v den ms alebo pred ms

tigi netusim, uvidim, co mi povie piki, ona je odbornik 🙂 ale nalavo ma pichaaaa a prsia ma tiez bolia, takze nieco sa deje 😅

kasami
23. sep 2009

no ved to, ze neklesla mrcha jedna ani den pred ... ale celkovo som mala teplotu, mozno nejaky vyrus alebo co, lebo aj vecer ked som si merala normalne pod pazuchov som mala 37,7

Lucul uz le snazit sa musite 😀

lucul
23. sep 2009

jasne, ved preto sme sa chytili, aby bol aj iny dovod na keksikovanie ako len snazenie 😀

tigi
23. sep 2009

luci podla mna by to mohla byt ovulka ale radsej by som tiez pockala na piki. 🙂 treba ist na dziga dzigaaaa. 😝

kasi ty si teraz v akom stadiu? nemala by si mat aj ty pred ovulkou?

kasami
23. sep 2009

😀 udobrovanie 😀

lucul
23. sep 2009

kasami ako vies? 😀
tigi aj to budeeeeeeee 😀

juliett99
23. sep 2009

babulky som tu sice az teraz ,, ale predsa este mate nejaky burciacik,, tak na hlt??? 😀 😀 😀

tigi zlatko ty mas presne moju diagnozu,, presne toto aj mne dr povedal,, 😉 takze neboj clostyl na 100% zaberie je to sice tak ako si napisala ze sa neiem ci o mesiac a ci o rok,, ale podari sa,, tomu pevne verim, 😉

tigi
23. sep 2009

udobrovanie je dobreeeeeeeeeee 😝 😝 😝 😀

kasami
23. sep 2009

ja som asi uz po ...

vobec tomu nerozumiem

Lucul dostala ms den alebo dva predo mnou a ja mne doktor v piatok povedal, ze uz je to tu ... ze sobota ... na 100 %

tak preto nechapem, ked Lucul len teraz ... moje telo je fakt dooost divne 😝

kasami
23. sep 2009

Vidis Piki ... tak neboj

Ahoj Julie 😉

lucul
23. sep 2009

kasami nist si z toho nerob, pred rokom som mala ovu 10DC a teraz hen 16DC a len sa rozbieha, nase tela nas klamu telom 😀

ahoj juli - ty mozes tak cuchnut k burciaciku, ale taky mustik by si mohla, to je zdrave 🙂

lucul
23. sep 2009

kasami, ty si sa nam uz z toho burcaku asi trosku pripila, mala si na mysli tigi, ze?
a juli je dalsi zazrak, takze tigi to bude fakt tou cosmo silou 😉

tigi
23. sep 2009

luci 😀 😀 😀

juli ahoooj. ty si mala PCO? no tak to si ma teraz potesila 😵 dufam ze aj mne sa zadari tak ako tebe. 🙂

kasami
23. sep 2009

Jezis, fakt ... a to asi preto ze mam uz druhy pohar ... musim sa brzdit 😉

inak mne podla dr. ovu vychadza na 11DC uz druhy mesiac ... tak uvidime ci z toho nieco bude ....

lucul
23. sep 2009

a ja ze jak to, ze ta flasa sa tak rychlo vyprazdnuje 😀

juliett99
23. sep 2009

no pekne tak ja mozem len cuchat?? hmmm co iine my zostava,, xixi
ale ani malemu sa to nepaci ze mi nedate,, vrti sa jak taky cervicek... brobec maly,, 😀

ahojky kasami,, aky ste mali dnicek??

hmm co sa nedozviem ze som zazrak,, no toto?? 😀 😀 😝 😝 😝

juliett99
23. sep 2009

tigi hej mala som PCO , plus vysoku hlainu muzskeho hormonu, nizku sliznicu iba nejakych do 3 , dokonca aj pootocenu maternicu co mam rodove ,, a este nejaky problem z jednym hormonom,, to bola cela moja diazgnoza,, uz som tam tusim napisala vsetko,, jaj vraj slabo vyvynutu maternicu vo velkosti tak 12 rocneho dievcata a vobec som nemala mrchu bez liekov,,
a vidis podarilo sa takze mojka treba len a len verit.. 😵 😵 😵

lucul
23. sep 2009

juli, cize v skratke - clostyl a dziga dzigaaaaaaaa a je z toho Samko 😵

kasami
23. sep 2009

Lucul od teba mam iba jeden pohar 😉 druhy mi nalial manzo 😀
bol nakupit, ked som mu povedala, ze dnes mam rande 😀

Juli
na zdravie 😉
my sme mali celkom pohodovy den, ale nasla som male mysi v altanku tak som chytila amok a zajtra budeme mat noveho clena a rodiny ... kocura ... dufam len, ze mi ho nase fenecky neroztrhaju 😅

tigi
23. sep 2009

no to skoro ako ja, okrem tej slabo vyvinutej maternice. tiez mam otocenu maternicu dozadu, ale to mi hovoril ze nie je problem. tak dufam ze sa to podari, ked vidim ze u teba sa zadarilo. 😵

lucul
23. sep 2009

aha ju, kasami si dava dolievat v dvoch taboroch 😀

juliett99
23. sep 2009

asi tak nejak lucul,, a proste vypnut,, lebo my sme sa vlastne dohodli ze sa snazit nebudeme a zacne nadstavovat a bla bla... a vidis hned som zostala tehu,, 😀 😀

kasami,,dakujem aspon ze ty si neni lakoma,, xixixi a doprajes aj nam,,, 🙂 😀 😀 😀 😀
hmm takze budete mat kocurika,, no super,, my zas mame doma problem problem po dvore nam behaju susedove macky ,, a nas maznak si ide plucak vystekat 😖 😖

tigi
23. sep 2009

luci priznavam ze ja tiez, len to asi lepsie znasam. 😝 zatial sa mi nemota jazyk 😝 😀 😀