Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
28. okt 2009

lucul - este ze mas dve usi, mozes naraz vybavovat dva telefony 😀
a chicken roll ani nehovooooooooooooor... nerob chute!!! 😠

pikuska - tak to by chcelo aj potom taku fotku ako mrkva nad vami zvitazila 😀 😀 😀

tigi - no kedze je maly vzdy otoceny tak ako je otoceny, tak myslim ze sa neboji toho aby ho nestuchol do oka, ale aby skor z neho gaya nevychoval 😀 tak si vies predstavit ako je maly otoceny 😀 😀 😀
no ved ja viem, ze ja sa dam uspokojit roznymi smermi - zmrzlinaaaa, cokoladaaaaa, kabelkaaaa, sabraaaak, bizaaaaaa, ... myslim ze nemusim pokracovat 😝 😀

tigi
28. okt 2009

luci ja budem dneska na veceru robit kuracie masko do tej tortilovej placky so zeleninou, dondi. 😀 silno sa ale obavam, ze ked pojdes z prace, zabocis do prveho mekaca lebo do vecera je daleko... 😝 😀

lucul
28. okt 2009

uz maaaaam 😀
R. na mna kukal, ci som v poradku, ze ked nejsom tehu tak nevie 😀

tigi - tu tortilovu placku zapekas aj? ak hej ako dlho a na kolko

vierka
28. okt 2009

tigi - no sice mna si nepozyvala, ale pojdem tak okolo 19.15 okolo vas, tak ked bude niekto zvonit, tak to som ja 😝 😀

normalne baby, aka je vyhoda robit si poriadok v suflikoch a v pocitaci, ked clovek odchadza - aby zahladil take sukromne stopy vsade... normalne som v compe nasla takych dvoch chutnych cowboyov!!!! uz aj ich mam vycapenych na ploche 😝 😝 😝

baby ja sa pre teraz lucim, idem tak na dve hodinky domov a potom sa vraciam do TT na posledne sedenie tehu kurzu - tie baby mi budu normalne chybat, bola tam sranda 😀
tak vam zelam krasny zbytok dniku, pa pa pa 😀 😀 😀

pikino
28. okt 2009

a ja doma robievam chicken roll mnam.

tigi
28. okt 2009

luci nezapekam, ja ju iba zohrejem v mikrovlnke. este som to zapekat neskusala, nezostane potom sucha? ja ju mam rada taku makucku a zohriatie v mikrovlnke mi na to uplne staci. tak ty si si tu placku nechala doviezt? ze jaky komfort. 😝 😀

lucul
28. okt 2009

donaska aj s bostekom 😵, sa ma hned aj spytal ci mi ma priniest aj test, truhlik 😀
vydis microwave oven ma nenapadla 🙂

maj sa vierka 🙂

pikino
28. okt 2009

lucul ten tvoj chlap je tusim nedockavejsi ako ty 😀

lucul
28. okt 2009

to asi preto lebo ked som bola tehu, tak som ho nahanala do mc, to bola jedina strava z ktorej som negrcala 😅, ale nechapem, ved mu to stacilo az na vianoce a tie su dalekoooooo, este aj 2krat kramy dostanem 😀

lucul
28. okt 2009

dobre babule, som napapana, mozem to ist vychodit, idem ja sa prejst so svagrovou a malym, majte sa tu krasne
papa 🙂

tigi
28. okt 2009

jaky dobry chlapec, prinesie a este aj s usmevom a bostekom. ten musi byt zaluuuubenyyyyy 😀 luci no ja byt tebou, tak tampace si do zalohy moc nekupujem. 😝 😉 😀 paaaaaaaaaa

piki uz mas nejaky vytvor hotovy?

perla200
autor
28. okt 2009

čaute baby...hodila som tam fotky malej, dnes mame 3 mesiace a pozrite si je tam zakamuflovaný aj fotky z domu 😀 a chválte!!!🙂

juliett99
28. okt 2009

perli gratulujeme,, simca je krasna,, 🙂

tigi veru aj ja som bola prekvapena ,, a hlavne zvedava ze co to vlastne obsahuje ,, ale tak potesilo,,, xixix 😀 😀

juliett99
28. okt 2009

inak perlus,, budete to mat uzasne,, ta kuchyna nema chybu,, 😀 😀 zavidim..
jak to vidite kedy by ste sa mohli stahovat??

perla200
autor
28. okt 2009

ahoj juli...tak o dva týždne....dakujem inak.....

vierka
29. okt 2009

dobre ranko kocky 😀

lucul - a nemoze robit taku donasku aj nam??? ale ja bostek nepotrebujem... ja ked vidim take dobre jedlo, tak chlapa prehliadam 😀 😀 😀 by som si aj pripratila tu donasku do TT 😀

perluska - pekne ste to tam vyriesili - kuchynka je peknucka... aj velmi pekna dlazba a parkety su pri tom 😉
a Simonka je uz jakaaaaaaa velikaaaaaa a krasna 😵

no ja som vcera prisla na kurz a ta nasa prednasajuca tam mala svoje dvojmesacne babatko - som hned povedala babam ze "mali ste mi povedat, ze si mame priniest vlastnu pomocku" 😀 😀 😀

lucul
29. okt 2009

dobre rano 😀

vierka - skusim mu povedat nabuduce, nech obehne vsetky tetky konikovky 😀
ale vy si nosite kazdy tyzden vlastnu pomocku 😉 😀

perli - krasne to mate, ta kuchyna je bohova 😵, a Simonka je krasnunka a zda sa mi, ze sa podoba na teba, ci?
aj ja uz chceeeem (zariadovat samozrejme) 😵

tigi - zeby zalubeny po siestich rokoch? 😅 a rozmyslala som, ze si musim nakupit do zasoby, lebo aj minule som si nakupila kopu do zasoby a uz mrcha nedosla 😀, tak zajtra idem na naaaaaakup 🙂

pikino
29. okt 2009

nazdaaar.

my sme dnes hore od stvrt na osem 🙄 tak som zahajila postelovu siestu a hotovo. zobrala som pc do perin a vyleziem az ked budem hladna.

perluska mala je uzasna cela mamina 🙂
a domcek je tiez pekny kuchyna je super velmo sa mi paci. 😉

a co sa tyka mojej vcerajsej tvorby tak som spravila dvojo nausnic dam foto ked stiahnem z fotaku.

vierka ty si objavila dieru na trhu donasku z mcdonaldu. 😀

pikino
29. okt 2009

uz som dala foto. 🙂

ocakavam kritiku. 😀

tigi
29. okt 2009

caute babule, dnes je tu hned zrana ako tivo. to sa mi paci 🙂

perluska - aka je malinka nadherna 😵 no a domcek urobeny v peknom modernom style, vela svetla, to sa mi paci. 🙂

piki kukirujem na tie nausnicky, na prvu tvorbu to vyzera velmi profesionalne. mas v plane aj nieco do hnedej alebo olivovo zelenej? to by boli farby pre mna 😝 😀

luci tak pokial to funguje takto, moja hybaj a kup tampacov kolko sa kabelky zmesti 😝 😀 😀 😀 a preco by nemohol byt zalubeny aj po siestich rokoch, za peniazky to urcite neurobil 😀 😀 😀

vierka nazdo, takze kurzik ukonceny? teraz mas este nieco v plane? 🙂

inak moja teplotka isla dnes nad 37 stupnov a mam krasnu stupajucu trojkrivku 😵

lucul
29. okt 2009

dnes je nejaky zly tlak, ked sme tu tak skoro, caves piki 😀
nausnicky su krasne, stukala som medzi nimi, nech si vyberiem krajsie, ale asi by som brala oboje 😅

vierka
29. okt 2009

lucul - ved nosime, ale tato pomocka uz bola taka pouzitelna 😀 😀 😀 ale bol krasny malinky a tichucky a poslusny - hned som chcela menit 😀 😀 😀

pikuska - no nist, zacnem kseftovat z donaskou z mcdonaldu, nakupim termo boxy a este na tom vydelam 😀
a nausnicky su peknucke, mne by sa s tym smrdkat veru nechcelo... ale keby nieco trblietkove, tak mysli na mna 😵

tigi - tak to je super, ze teplotka isla pekne hore, jasna ovulka 😀
a uz nemam v plane nic, len chodit po kavickach a vegetovat - mozno nejake este take cvicenie aspon raz tyzdenne... 😀

lucul
29. okt 2009

brdooooooo tigi, stupas do nebies 😵 ovula bola, teraz drzat paste aby domaca uloha bola splnena na 1* 😉

pikino
29. okt 2009

tigi super tak dufam, ze sa zadarilo 😉

no mam tam niekolko odtienov hnedej ale su to voskovane perli.
vierka tie nausnicky su obidvoje trblietkove len na tych fotkach to tak neukaze. 🙂
idem dnes objednavat nejake veci , scem spravit nasim nejakych swarovskych ked som kukala na nete co to stoji na jednej stranke nausniceplus privesok 40 eur tak som zvedava kolko ma to vyde ked si to vyrobim sama.

vierka tak ta poprosim jedno cheesburger menu velke a majonezu. 😀

lucul a co tvoja teplota?

lucul
29. okt 2009

piki, ja som dnes merala skorej, tak mi tam suplo prazdne kolecko, uvidim zajtra

tigi
29. okt 2009

luci v prvom momente sa strasne tesim ze bola ovula 😵 ostatne uz necham na prirodu, viac som urobit nemohla. 🙂

pikusi tesim sa na tvoje dalsie vytvory. a kde si objednavas material? to si mozes objednat aj swarovskeho len kamienky? to su uz predierkovane?

vikinka81
29. okt 2009

Ahojte zubrienky 😀

Tak sa hlasim aj ja, poslusne oznamujem ze sme dnes zaspali do prace....hajkali sme si do 7:30 😀

Inak vcera som bola v divadle...no tak som narehotala, az ma lica boleli 🙂 zeby svalovica 😵

Perlus jukla som fotky...domcek krasny uz je to na dosah dokoncenia, perfektne ste to zladili....tak sa to paci aj mne....nema to chybu a Simonca je krasulinkaaaa co dodat, krasna baba a uz sa crtaju podoby.... 😉

Lucccull tak ty mavas taku exkluzivnu donasku....no ticho ti zavidim, niet co dodat 😀 😝

Tigis......von Gratulieren 😀 😉 🙂 uzasny pocit, ze 😅

Piki jukla som na nausnicky....ze akasi dobra, uz som prvy zaujemca na nakup, sikovnica....len tak dalej a mozes podnikat 😉 🙂 drzim paste

Vierkos....a co ste skusali na tom dvoj mesacnom babu? akoze blba otazka, vsak? 😀 😉 🙂

Juli ako Samko? 🙂

lucul
29. okt 2009

nazdarek vikousi 😀
drahy asi daco chce ked robi donasku s bostekom a este aj bez frflania, len som nezistila este co 😀

ale babule, musim sa pochvalit, my uz mame kotol v byte 😵, takze v nasom byte uz skoncil ten dilino, ale uz mal pindy, ze treba dat dlazbu pod kotol, tak ho R. poslal do ..., ze nech sa nestara, co si tam my dame, lebo kotoly montuje moj drahusik 😀

pikino
29. okt 2009

som odfotila ake mam teraz koralky.

ano tigi normalne sa daju objednat samostatne len kamene a ty si z nich urobis co sces.

ahojky viki aspon ste sa vyspali 😀

lucul treba to vyuzit a trochu ho prevetrat chlapca moze nosit aj kazdy den. 😀
a my mame pod kotlom normalnu podlahovku a uplne v pohode. my mame totiz kotol v satniku v spalni.
a ked si merala skorej kolko si mala? a o kolko skorej?

vikinka81
29. okt 2009

Lucuuul super, byvanicko uz je pomaly na dosah...a ked je kotol bude aj teplo 😀 😀 😀 😀 😀 takze pomalinky uz kupujes nabytok, no neeeee 😀

Luccul pockaj vsak on ti to oznami v piatok vecer 😀