Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
30. okt 2009

ale zas on vyzera mlado, jemu som hadala max. 40r., a on ma 46 😅

perla200
autor
30. okt 2009

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

vierka to je link

vsetko najlepsie piki.....moja perla chcela oslavovat už o 3.h ráno 😀

tigi
30. okt 2009

ahojte babulky 🙂

vcera som mala frmol az do vecera a nemohla som pisat. takze este dodatocne:

vikusik ahoj, jo tesim sa ze bola ovula, pocity v pohode, vajka ma sice boleli jak das, ale uz je to o.k. 😝 😀

vierka dakujem ze sa za mna modlis, ja sa nemodlim tak aspon ty, ja sa riadim heslom - pomoz si sam, aj pan boh ti pomoze. 😉 🙂

luci skackanie teplotky v tvojom stadiu je v pohode, hlavne ze sa drzi v norme stale hore a ja straaaaaaaaaaasne moc drzim palce aby neklesla. 😵 🙂

ja som do merania teploty, grafu a toho ako to funguje zasvatila aj mangela. dnes rano som mu nezreferovala aka bola teplotka ( co inak robievam, hlavne od kedy klesla 😀 ) a on mi vola do prace, ze aka bola dnes teplotka, tak sme spolu preberali moj graf. taky bol podareny 😵 😀 inak dnes mi ff vyznacil ovulku. 🙂

vikinka81
30. okt 2009

Kuk 😝

Vsecccckkkoooo najjjjj k Simonkam...cmuuuukkkkkyyyyy a krasny sviatocny den, prajem 😉

Lucuuul.....gratulujem k teplotke, nech sa len drziiiii 🙂 😉 a stupa, stupa, stupaaaaa aspon aby sme mi dve kocikovali spolu 😀 🙂 mozno raz 😀

No vsak nevadi , hlavna vec ze sa narodi dedic aj tam su prachule, nie? 😵 🙂 ale je to zlate, ked starsi pan sa tesi na babo 😉 🙂 oni ty zrelsi chlapi sa viac tesia ako mladsi, cest vynimkam... 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

Vierka 66 ks ....ty si aka dobra....svalovicu mas? 🤐

lucul
30. okt 2009

viki kuuuk 😀
o niecom neviem? budeme kocikovat spolu ako spolu, alebo spolu ty so mnou alebo ja s tebou? 😵

tigi ja som si myslela, ze ten moj ma za meranie posle dakam, ale tiez sa pyta na teplotku, ze ako dnes a obcas chce vidiet graf a raz sa ma opytal "tak ako dnes, budeme sa milovat za ucelom babanka alebo len tak pre radost" 😀
a k vyznacenej ovule gratulujeeeeem 😵

vikinka81
30. okt 2009

Lucuuul, takze kocikovanie som pomis mala tak , ze raz sa dostaneme k tehulkovaniu a budeme mat rozdiel -+ niake mesiace, takze zaver raz budeme spolu kocikovat ty a ja a nase dietky 😀 😀 😀 ......ja som zatial po kramoch aj ked tentoraz bol moj cyklus 35 dnovy...takze som si uvedomila, ze ten predchadzajuci mesiac bol o tehu ale zial skoncilo to ako to skoncilo 😔 😕

Tigustek...ajojjj no nevadi, tak aspon si mm zasvetila do tajnych grafoch.....a uz budes kontrolovana ci chces, ci nie 😀 🙂 , ale aspon mate niaku zabavku 😝

Konecne krasne pocasie...zajtra sa tesim na umyvanie okien.... 😅 😵

perla200
autor
30. okt 2009

dakujeme vikinka...ako sa mate???? mala zachrnela - dnes bude dobiehat noc dúfam...tak ja musím mužovi písat seminárky....ty kokso....nestíham nič....ale čo už....taka som rada...už vykurujeme domček - včera nam zapojili kotol aj teplú vodu mame....len ta kupelna...ale aj ta bude....

baby teplotkárky - držím palce....dnes je rok ako sme splodili simonku.... 🙂

vikinka81
30. okt 2009

Ajoooj perlus, mame sa fajn....lubime sa ako kone 😀 mame teraz pokojne a krasne manzelstvo az na to, ze moj mm chodi obcas prec na tyzdnovky a potom mi je za nim strasne smutno, aj teraz odchadza pondelok, takze si uzivame kazdu minutku 😀 😝 😉

Fakt si dobra , ked este pises mm seminarku...dolu klobuk, 🙂 A neboj aj kupelne budu coskoro a budete uz byvat sami, troche trpezlivosti kupelne uz je malickost jedneho tyzdna 😵

Takze dnes oslavujete malu Simoncu dvakrat 😅 😉 🙂

lucul
30. okt 2009

perli dakujeme 🙂

tigi
30. okt 2009

vikusi to ma daleko od kontroly 😀 ja som rada ze sa zaujma ako to prebieha, ved predsa len je to spolocne snazenie. 🙂 myslim prave, ze veci ktore sa riesia spolocne, vedia dat par viac dokopy, hlavne ak ide o takuto vec. 😀

aj si si vikusi robila testik ked ti meskala, ci ako? ak je to tak ako hovoris, je mi to luto. 😔

luci a ty kedy ne/cakas mrchu? 😉

perlusi vdaka za palce 😀 mas moj obdiv a myslim ze mangel ma v tebe poklad, ked vsetko stihas a este mu aj pomahas v skole. 🙂

tigi
30. okt 2009

dokelu,na treti krat teda, vzdy chcem napisat a vzdy to poslem skor ako to tam pridam:

vsetko najlepsie dnesnym oslavenkyniam, vela zdravicka aj malej aj velkej Simonke to hlavne a vsetko to ostatne k tomu tiez. posielam boskance na licka. 😵 🙂

lucul
30. okt 2009

viki to mi je luto 😔

tigi v nedelu by mala prist, uz ma aj brusko pobolieva, tak uvidime 😉

tigi
30. okt 2009

aaale, brusko pobolievat moze, to moze byt priznak aj niecoho ineho. 😉 ouki, tak teda pockame do pondelka a uvidime. budem na teba silno moc cez vikend mysliet aby teplotka zostala hore. 🙂

baby segra si dala urobit vizualizaciu kupelne a ten trtko chce 70 eur ak si od nich nezoberu obklad a dlazbu. nepoviem keby ten jeho navrh stal za to, ale vsetko mu musela segra hovorit ako by mohol poukladat, no sam tam nevlozil ani stipku kreativity, ja by som mu za to nedala ani korunu. 😠

lucul
30. okt 2009

to je co za magora 😠, my sme dali len rozmery, kde su odpady a vsetko spravili a poslali nam mailom 🙂

tigi ved uvidime, nadej si nerobim, takze pockam 😉

lucul
30. okt 2009

baby prave sme sa s R. nasmiali, volal mi, ze robosi nam umyvaju okna v byte 😀, jak som im utkvela v pamati tym, ze som na R. nahulakala a raz som pindala, ze z coho su tie okna take zas...., ci tam hadzu po sebe ten neporiadok, asi to poculi, lebo dnes ich umyli 😀 😀 😀 a este aj ukazkoho zamietli byt, ze nikde neni tak cisto 😝

tigi
30. okt 2009

luci tomu sa hovori ze "rispekt" (citaj ako vidis 😀 ) radsej vsetko poupratovali ked ta asi naposledy videli robit tam "poraaaadky" 😀 uvidime v pondelok, jaska, ja to tiez beriem s rezervou a nedavam si nadeje. proste to nechame tak a uvidime. 🙂

pikino
30. okt 2009

ahojteeee miculky. dakujem za praaaanicko aj ja zelam malej simonke vsetko naj a nech poriadne spinka a poslucha maminu. 😉

lucul som straaasne zvedava na nedelu. 😀

ja som mala naposledy mrchu 25.9 a odvtedy zasa nic. a mam pocit ze vcera som mala ovulu. by som si rada zacala merat ale pri tej krpani to nejde ked za noc desat krat vstavam 🙄

viki aj si mala nejaky priznaky? nebola si nahodou chora? alebo nejaky stres?

perla200
autor
30. okt 2009

piki vy este neprespíte noc????🙂)

no dakujeme odovzdám simonke priania....momentálne zase zalomila neviem dokedy, tak sup vlasy umyt a písat seminárku....cmuk

pikino
30. okt 2009

nuz erlus nescem ta strasit ale babatka sa po piatom mesiaci v spanku prudko kazia

lucul
30. okt 2009

no uz som zas na chvilu spat 🙂

tigi ano ano, citam ako vidim 😀, este len uvidia ten brajgel ked pride preberanie stavby 😝, uz dostali vytrhat 140 m2 teras, lebo su krive, ja chcem opravit omietky a podlahy, hahaha

piki nestras ju, naaaaaahodou, synovec sa v spani este zlepsil, od polroka tiez kamoska chodila, ze uvidim, ze aj on bude zle spat, ale on nie, zaspi 19,30, o 5h sa premiestni k nim do postele, cucne si a spia do 7h a teraz od roku do 8h 😉

lucul
30. okt 2009

juli dala fotecky a ani sa neukazala 😠
juliiiiiii uces pekny aj domcek pre Samiho je krasny teda, ale zda sa mi stale hore, ale to sa asi moze zmenit behom chvile 🙂

pikino
30. okt 2009

lucul to su tie svetle vinimky. vacsina sa pokazi, ja to vidim teraz v aprilovkach. vsetky sme ako matohy

juliett99
30. okt 2009

lucul ale ukazala.,, len som bola na svojom notebooku,, lebo som akurat stahovala fotecky do do nehoa teraz uz som u nas hore a pomahala som drahemu robi zarubnu na kupelke,,a dnes dokonci obklad.. takze potom uz mozem zacat upratovat kupelnu ,, xxi 😵 😵

lucul
30. okt 2009

aha spomen certa a juli pride 😀 ahoj moja, ako? vidim, ze sa uz zapajas do pracovneho procesu uplne bezproblemov a aktivne 😵

pikino
30. okt 2009

som pridala foto co som stvarala vcera. 😎

ahoj juli idem kuk tie fotky.

pikino
30. okt 2009

jej juli aka si zlata normalne ti pristanu tie gulate licka. 😉

lucul
30. okt 2009

piki to je pjekne 🙂

juliett99
30. okt 2009

dakujem piki,, no poviem ti ze ale citim sa fakt jak slonica,,, ked vyjdem hore po schodoch najskor musim 5 minut naberat dych aby som vobec daco mohla povedat..

lucul veru zapajam sa co ine my zostava,, vcera som ozehlila asi metrovu kopu pradla a to vsetko len pre drobca.. dnes to idem uz vsetko nalozit do komody,, 😉

piki ty si nam ale umelkyna,, krasne 😵 😵

pikino
30. okt 2009

diky baby. 🙂

jeeezis pradlo, ja sa robim, ze neexistuje. 😝 tak sa mi nesce zehlit. bleeeeeeeee
neboj juli zachvilku budes zasa lahka ako pierko. az ti to bude chybat. 😀

vikinka81
30. okt 2009

Juliiii aka si zlatucka, tehu ti velmi pristane...teda mas tej enrgie, ja som v poslednom case taka spachtoska, vcera som stihla kuknut odsudenen len po prvu reklamu a bol koniec, tuhaaa a rano nie a nie z postele 🙂 😵

Lucxcuuul ty sefica 😀 🙂 treba chlapom poriadne nalozit a hôavne stavebnym robotnikom, najvacsi bordelari 😉 🤐