Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
6. nov 2009

vierka - ta druha vec... 😀 ako pekne si to pomenovala. 😝 jasne, ja sa nezblaznim ak to tento mesiac nevyjde, tesim sa, ze som zareagovala na clostyl a ovula prebehla. 🙂

odchadzam domov cicuse, pekny vikend vam zelam. papa kocky.

tigi
8. nov 2009

luci vsetko najlepsie k dnesnym narodeninam (dufam, ze som to dobre vypocitala 😀 ) vela zdravicka, stasticka s R. a coskoro dve carocky na teste. 😵 vsetko len to naj naj najlepsie zelam. 🙂 posielam boskance na licka. 😀

perla200
autor
8. nov 2009

no čaute tak sa už sem viem dostat....vierka....ak môžem poradit, tak si kupuj tú značku čo ti vikinka dala....sú super aj flasky aj cumle🙂))) no podľa bruška zajtra rodís vies o tom? 😀

vierka
8. nov 2009

ahojte 😀

perluska - a aky tam bol problem???
myslis tu znacku Mam??? 😅 no nejake flasky uz mam, ale to nie je ta znacka 🙂
no a to je fotka spred dvoch tyznov a este sa tu nikde babo nepovaluje 😀 😀 😀

lucul - aj ja zelam vsetko naj 😀 aj ked som tym zduplovala tu sms co som uz poslala 😀

vierka
8. nov 2009

cici a ty ako s teplotou??? 😕

perla200
autor
8. nov 2009

ano značku MAM....tie flasky su super ja mam 4🙂 nie sú také ako avent a podobné hovadiny...no uvidíš proste...

no ved práve...že sa nepovaluje to dieta....ale bude neboj....my sme sa dnes od pol 3 do 5 h rozprávali so simonkou...ako ona vyspata...ale kedže aj tak zle spávam kvôli stahovaniu tak to nebola taká hrôza🙂))

lucul - vsetko naj a čo najlepšiu a najvyššiu teplotku želám🙂

lucul
8. nov 2009

ahojte babulky
dakujeeeeeeeeem

tigi - velmi dobre si to vypocitala 🙂

vierka - nevadi, tak ja druhykrat dakujem 🙂

perli - vy ste uz prestahovany 😨, a co ste si pekne vysvetlovali?

vierka
8. nov 2009

perluska - ja mam umele flasky znacky Dr Browns 🙂 tak uvidim ake budu, ale myslim, ze by to malo byt v pohode 😀
no ved hej, dufam, ze najskor sa tu bude dieta povalovat tak za 10 tyzdnov 😀 😀 😀
no tak to ste mali tusim nocnu zurku ked ste si tak dobre pokecali - hotova pyzamova party 😀
a uz sa teda pomaly stahujete???

lucul - a dva krat nemas za co 😀 😀 😀

juliett99
8. nov 2009

lucul zlatko vsetko naj naj k dnesnemu sviatku,,, vela zdravicka a teplotu vysoku,, no ale darcek zatial nemam... stale sme domka, 🙂 😀 😀 😀 😀

lucul
8. nov 2009

juli dakujem 🙂
a povedz samkovi, nech nesere tigra, lebo nasere celu dzunglu 😀, este ma devat a pol hodiny 😠 😀

tigi
8. nov 2009

cau luci, tak to som rada ze je to spravny datum 😀 som musela normalne na nete hladat, ze co je to VOSR. 😀

vierka vcera trochen klesla, dnes zase trochen stupla, jak na mori. asi posledne zachvevy pred mrchou, uvidim co zajtra, ale uz ma boli podbrusko, tak typujem ze rozuzlenie pride coskoro. 😀

juliett99
8. nov 2009

luci odkazala som ,, ale neviem ci posluchne ,, lebo ako vieme ze uz zaciatku tehu si somnou robi co chce.. takze je to len na nom 😀 😀 😀 😀

ahojky tigi ja sa tym teplotam nerozumiem,, takze co myslis ze to bude to rozuzlenie?? 😕

tigi
8. nov 2009

juli ahojky, no sama neviem ake bude rozuzlenie 😀 stale to moze byt to aj to, ale skor mam citaka na mrchu. 😉

juliett99
8. nov 2009

hmm tak by sme tej mrche uz mali dat zaracha,, nie?? a na dobre dlho 😀

lucul
8. nov 2009

juli tak si sprav poriadku v brusku 😀

tigi uvidiiiime, mrcha prist nemusi, ked je teplotka +/- rovnaka 😉, ona by mala rapidne klesnut 🙂

perla200
autor
8. nov 2009

no vierka...aj tú mam dr.browns....by som sa ho na pár vecí opýtala🙂)))

no simonka si ležala v lehátku a pozerala nejakú hovadinu s charlie sheenom a ja som pri nej driemala a tak sa tvárila že ju to strasne zaujíma a musí to dopozerat....

lucul - nie sme akurát začínam balit...a mam z toho riadny stres....

vierka
9. nov 2009

dobre ranko kocky 😀

tigi - no ja som ti medzitym aj stihla napisat sms co som bola zvedava 😅 😀
takze teda stale cakam...

juli - a aky mas dnes dobry vyrok v pase - ze "Dnes cakame chlapceka" 😀 😀 😀 tak som zvedava ci sa ho aj dnes dockame... drzim palce na poradnu 😀

perluska - no ja mam zatial len take tri umele, takze ja uz dokupim len jednu sklenenu a bude 🙂

tigi
9. nov 2009

ahojte babulky 🙂

hlasim hned zrana - dnes rano napriek teplotke nad 37 - negativny tehu test, tazkze som "still waiting". 😝

juli no to by sme teda mrche mohli dat zaracha, kludne mozem byt za zlu a dat jej zaracha na 9 mesiacov, len ci ma posluchne 😀

vierka - viem cici, aj som ti pisala naspat, ale po hodine som mrkla na telefon a tam ze posielanie spravy neuspesne a kedze som uz pisala na kona, myslela som, ze si aj tak precitas. 😉

luci tiez na to cakam, ako som ti v sobotu hovorila ze klesla, klesla tesne pod 37 a potom zase na druhy den hore, ale kaslem uz na to, myslim ze ak by to bolo tehu, ten dnesny test mal veeeeelku prilezitost to uz ukazat, takze cakam skor na mrchu. 😉

perlus tak chaaaarlie sheeeen.... ta asi na blondakov nebude 😀

vikinka81
9. nov 2009

Helllou dobre ranko,

tak ako po vikende babulky 😉

Zlatinko Tigi....teplotka nad 37C to je dobre pozitivum, kedy asi ocakavas predbezne mrsinku 😉 , mne napr. tehu test ukazal asi az tak po 1/2 a az dvoch meskania, takze este nadej umiera posledna 😵 , mojko ale super , ze ten clostyl zabral na prvy sup...z toho sa teskam najviac 😉

Vierka tak ako dnes v praci, som sa ta zabudla spytat...ci darcek odomna, moze byt? 🙂 Ked si si ho domka, pokukala z kazdej strany 😀

Perlus tak vy sa uz stahujete?jeeeeejdaaaaa to budu krasne vianoce...a neboj rodicia vam urcite pomozu so vsetkym, len sa pekne nestresuj ja viem, ze sa to neda...ale aby si nennakazila malu Simcu 😀 😉 🙂 , drzim paste, aby si mala co najmenej stresov.. 😵

Jullliiii tak ako po vikende, dufam ze sa tu este zastavis pred poradnou 😉 a dnes cakame na Samka, ma na to este cca 15 hod 😀

tigi
9. nov 2009

vikusik ahoj, ocakavam mrsku asi zajtra, podla nejakych prebdeznych vypoctov klasickej LF. co sa tyka testovania, ja viem, ze teoreticky este nemusel nic zachytit, ale ja som skor ten typ co ocakava horsie a dufa v lepsie. 😀 a keby aj mrsula dosla, nepicne ma, som s tym zmierena ze to nemusi vyjst. uspech je uz dokazatelna ovula 😵 takze aspon tam sa tesim. 🙂

lucul
9. nov 2009

ahojte babule

tigi ja ze si mala dostat v sobotu alebo v nedelu, este nic neni stratene a aj keby tak, mne teplota zosupne k zemi az v den mrchy co som si vsimla, ale nevadiiiiiiii aspon vieme ze clostyl je skvely 🙂
pocuj mici, som ti pisala IP, dostala si?

juli - takze Samko si zo mna urobil dobry den, ze mu pekne dakujem 😠 😀

perli nestresuj, ber to pozitivne 😉

tigi
9. nov 2009

luci teraz som pozerala na nete, kolko je vlastne bezna dlzka LF a vraj 14 dni, ale ako citam na konovi, je to indi vidi. niekto ma 10, niekto 12 dnovu. ak by som dostala v sobotu, bol by to 28 dnovy cyklus a to uz by bolo na mna asi moc idealne 😀 😀 😀 takze uz nist nerobim, len cakam a cakam. 😀 jo a idem ti hned napisat, este ze to tam svieti na cerveno, ze... 😅

lucul
9. nov 2009

baby, inak ja som zacala dnes merat, ale strasne ma zas zacina boliet vajecnik alebo co to je, az do nohy ma to picha ☹, to je desne, ale zas na pravej strane a to ma najviac hneva, lebo aj minuly mesiac prava strana a to je divne 😖

vikinka81
9. nov 2009

Ajoooj Lucuulik 😉

Tigi vsak to nevadi...bud bude alebo nebude 😉 A je super, ze ten clostyl zaucinkoval pozitivne... 🙂 , ved kazda z nas ma to v knihe osudu napisane, takze aj baby si vyberie kedy ma byt pocate 😝 😉

No ja som po vikendovej ovulke...tak som zvedava, co sa stane 😀 🙂

Aj ked mam taky tusak, ci nezbehnem za svojou obvodnou, ci by mi nezobrala krv a dala na vselijaky rozbor ci som okaaaa, chodia mi po rozume vselijake pochmurne myslienky 😒

lucul
9. nov 2009

viki neblazni, vsetko je v poriadku, ovula bola? ak bola tak je dobre, hlavne musis zahnat tie hnusne myslienky 😉

tigi
9. nov 2009

luci asi rastie folikacik, ale nechapem tu bolest az do nohy 😕 to ta vcil bude boliet az do ovule? preco sa ti to zda divne ze opat prava strana?

vikusik jaska. 😉 🙂 preco take pochmurne myslienky ti chodia po rozume? neboj, si kus zdravej zenskej. 🙂

lucul
9. nov 2009

tigi lebo aj minuly mesiac bola prava strana, a mali by sa vajecniky striedat v praci 😒
a odpisala som 😉

vikinka81
9. nov 2009

Lucuulik tak taketo bolesti niekedy pocitujem aj ja...namyslam si vselijake blbosti, to znaci ze moc myslime na seba a silime sa 😀 🙂 ja si pijem zensky caj alebo alchemilku, 🙂 mozno su to aj vetry 😀 😝 aj to niekedy tlaci na tie zenske veci a potom to tak pocitujeme a precitujeme🙂 😀

No lebo mam obavy ci som okaaaa,ja viem ze po 1 MA sa vysetrenia nerobia ale kedze mam silneho tusaka, ze minuly cyklus mi prisiel o 5 dni skor ci som nebola nahodou tehu, lebo som aj mala krce na treti den a take kusy zo mna vysli, co pri mojom pravidelnom cykluse take stavy nemavam, max. sa mi posunie cyklus +- 1 jeden ale nie 5 dni. Tak ze ci vo mne nesedei niaka potvorka, co sa da preliecic a mozem sa vyhnut inym ovela horsim veciam a dalsi potrat by som nezvladla, keby k tomu prislo ☹

Tigi tym LF chapes, ja nie??? zeby blondina 😀

pikino
9. nov 2009

ahojteee

Američan, Angličan a Soviet súťažia,
že kto prinúti mačku zjesť pikantnú horčicu..
Prvý je na rade Američan.
Chytí mačku a palcom do nej natlačí horčicu.
- To je násilie! - protestuje Soviet.
Angličan dá horčicu medzi kolieska klobásky a mačka to s chuťou zje.
- To je obyčajný podvod! - protestuje Soviet.
Keď je Soviet na rade, natrie mačke horčicou riť.
Tá si z nej horčicu za sústavného mravčania a kvílenia vylíže.
- Vidíte, súdruhovia! Dobrovoľne a s piesňou na perách!

pikino
9. nov 2009

mno

lucul vsetko najlepsie k vcerajsim narodeninkam, stasticko, zdravicko, lasku a nejakeho mrnusa k tomu. 😀

jaj a neboj vajecniky sa nemusia striedat kazdy mesiac zalezi od toho v ktorom skor dozreje vajicko. to je len taky mytus ze sa striedaju.

tigi ja tiez nemam LF 14 dni. pred tehu som mala v rozmedzi od 8 do 14 dni. cim dlhsia LF tym vacsia sanca ze sa vajko uhniezdi.

ja mam dnestake depky nejake. najradsej by som treskla s celou touto domacnostou zbalila kufre a zdrhla. 😠