Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
17. dec 2009

luci ja mam pocit ze tymto mladym chyba pocit zodpovednosti za svoju robotu. ona nieco nevybavi, doslovne sa na to v*sere a mne potom povie aby som sa nerozculovala??? som myslela ze ju roztrhnem v zuboch 😠 😠 😠

vierka
17. dec 2009

no mlada pouzila odvazne slova... 😠

lucul
17. dec 2009

odvaha od mladej 😠

tigi
17. dec 2009

vierka jasne, dondi, ja s tym nemam vobec problem. 🙂

vierka
17. dec 2009

dobre baby, pre dnesok sa lucim, idem este vyvesit pradlo a padim do TT, ved kto vie ako dlho mi bude zasa dnes trvat dostat sa do auta 😅

tigi - tak vecer sa ti ozvem 😵

juliett99
17. dec 2009

ahojky zienky ako sa mate??
co tu nove?? snazilky ako ??

my sa mame celkom fajn az na problemy s bruskom takze moc toho nenaspime. uz sme sa odstahovali zo spalne a spim s malym v obyvacke . Je to tak vyhodnejsie pre mna ked maly je v noci hore aspon pri nom nezaspavam.

vierocka takze uz 36tt pekne! 😀

ozaj viete ze zlato uz ma svoju Sandriku narodila sa vcera rano mala ma 3490g a 49 obe su zdrave 😝 😵 😵 😵 😵

lucul
17. dec 2009

ahoj juli
tak vas trapi brusko? babulko malinke, nech vas to co najskor prejde 😉

jeeej a zlato pozdravuj, ze gratulujem 😵

pikino
17. dec 2009

jaaaaaaj konecne mi decko zaspalo, no neje.ne mi tanier na zem ?

cafte micky 🙂

tigi
18. dec 2009

cafte zeny 🙂

kooooonecne mam pocit ze mam nejake darceky. vcera sa mi zadarilo. 😝 😵 😀 uz budem mat co zabalit do baliaceho papiera na stedry vecer! 😀

ahoj julatko, jaaaaj tak aj vy mate problem s bruskom? dufam ze sa drobatku coskoro polepsi.

pikusi ako bolo vcera na party? 😉

vikinka81
18. dec 2009

Hellouuuu 😉

Konecne piatok...jak sa tesim....uz len vydrzat 2 pracovne dni a budem odychovat 😀 😉 🙂

Tigustek tak je to super ze sa ti zadarilo..ja mam dilemu, co mam kupit manzelikovi...a ostatnym, normalne ma nic nenapada...som z toho nestastna 😖 ☹

Julinkaaa, ajooooj dufam, ze sa vam coskoro podari odstranit problemy s bruskom...a kojis? mozno by mohol niake lieciky...velmi si pochvaluju BIO Gaia..prirodne kvapocky, ale neviem od koreho mesiaca su vhodne 😅 , skus sa opytat v lekarni, urcite ty nieco dobre poradia 😉

Pikustik ajooojjj, ako sa mas 😀 🙂

vierka
18. dec 2009

aj mne sa zadarilo dnes... prave ranajkujem 😝 😀 😀 😀 uz som ako Pikuska 😀 😀 😀

inak dobre ranko prajem 😀

Juli - tak to ma mrzi, ze mate take velke koliky, pri chlapcoch je to vzdy vaznejsie nez pri dievcatkach... tak som zvedava co v tomto smere caka nas... drzkajte sa, verim ze sa to coskoro zlepsi...

Tigi - tak to je super, ze uz mas teda pomaly vsetko nakupene... len tie zabalene darceky daj potom trochu bokom od tej vasej selmy malej, lebo si ju viem predstavit aku bude mat radost, ked ich bude moct pazurikmi otvarat 😀 😀 😀

vierka
18. dec 2009

a dneska idem pre fotky, pre fotky, pre fotky 😀 😀 😀

vikinka81
18. dec 2009

Vierka takze pre fotky, fotky, fotky 😀 🙂 tak sa nam potom pochval 😉

Tigustek...tak cica mica robi taketo hum-bum....no mala sa tesi z vianoc 😀 😀 😀

vierka
18. dec 2009

vikuska - jasneeeeeee, potom dam nejake do albumiku 😀

perla200
autor
18. dec 2009

čaute kočky....tak vierka to už vie, ale nemame intoleranciu laktozy...bože z takných hrozných výsledkov a mala sa z toho dostala...je tomoja levica....

perla200
autor
18. dec 2009

juli - teplé plienky na brusko, pupík masírovanie a fitlopta....zaručené prostriedkyn a koliky....my to pozname....resp. poznali sme 🙂

vierka
18. dec 2009

perluska - tak este raz napisem, ze sa s vami moooooooc tesim... mala je sikovnica sikovna 😀

dobre babulky, ja pre dnesok koncim, ideme sa s manzom naobedovat a idem do TT pre tie fotecky a pre kocik a tak 😀 😀 😀 tak prajem pekny zvysok dniku, pa pa pa 😀

juliett99
18. dec 2009

ahojcek zienky
dakujem za rady,no sme dost toho poskusali a nic nezabera iba zobrat ho na ruky a chodit po dome alebo este v kociku vydrzi cca 2 hodinky.
no nechcem to zakriknut dnes sme mali super noc spinkal 5 hodin a potom som v noci len nakojila a zaspinkal ale kojila som kazde 2 hodinky a to preto lebo mladenec zaspi ked sa koji. 😉

pikino
18. dec 2009

ahojteeee.

ja som tu dnes s vami nemohla byt.

rano som letela s terez k lekarke a potom prisiel muzo slepy jak krtko takze teraz lietam od decka k invalidovy.

biogaia je od tretieho mesiaca ale moze infants dophilus tie su od 6.tt nam tiez na brusko nic nepomahalo z toho musia proste vyrast.

perluska super ze malinka je uz zdrava. 😉

pikino
18. dec 2009

jaj a zurka nuda som tam prisa o desiatej a vsetky moje kamosky uz boli fuc alebo vobec neprisli. uz som tam z roboty skoro nikoho nepozvala za ten rok sa tam vymenila tristvrtina ludi. dessssss
a dostali sme darecky sklenene prasiatka a v brusku mali 100 EUR. ale nie su otvaracie musia sa rozbit a mne je to
luto. 🙂

lucul
18. dec 2009

ahojte babulky, dnes sa nezadarilo prist sem, bola som u kadernicky a potom so svagrovou na nakupoch a teraz ideme do divadla 😵 ale je mi nejak na figu a to idem zajtra do Viedne na cely den 😒

perli tesim sa s vami, malinka je proste bojovnik, kraaaasa 😵 😵 😵

tigi takze darceky nakupene 😵

vierka tesiiiiim sa na fotecky 😵

juli z toho drobcek vyraste, a tych 5hodin verim, ze uz bude len a len predlzovat 😉

viki len sa nezabudni odhlasit v praci nech mozme komunikovat aj potom ked budes mat dovcu 😠 😀

vierka
18. dec 2009

no caute baby 😀

manzo sklada kocik, s nim priam bojuje 😀 ale je pekny, som nadsena 😀 tak sa s nim promenadujem po byte 😀
fotecky su pekne, len ich musim zmensit a asi ich pridam do albumu az v pondelok, lebo vy tu aj tak cely vikend nebudete, tak naco tu budu strasit 😀

pikuska - ked nemas sil, tak daj kladivo, za to co je vo vnutry by som to spravila aj za teba 😀 dneska sme sa uplne ze vystavili z penez 😅 😀

pikino
19. dec 2009

ahojteeee

vierka tak to pône chapem taky kocik nem sranda.

to kladivko by som asi pouzila na manza normalne je protivny ale ako pacient je priam neznesitelnyyyyyyyyy.
horsi ako 5rocne decko. 😠

vierka
20. dec 2009

caute baby, neviem ci zajtra budem stihat rano, lebo ideme na nasu prvu poradnu do nemocnice... 😀
tak som uz dnes vytvorila album Fotenie, tak si mozete pozriet tie nase fotecky, mne sa velmi pacia - ale to je asi dost subjektivny nazor 😵 😀 😝
a ked tak pozrite aj do albumu Nas velky zazrak a tam su pridane fotecky nasej formule a spanicka pre nase zlaticko, ktore sme dneska nachystali 😀 😀 😀

po poradni sa ozvem cez manzov telefon ze ako sme dopadli, lebo po poradni ideme este na nakupy 😀

tak vam zelam zajtra krasny dnik, cmuk 😀 😝

lucul
21. dec 2009

dobre rano babulky 😀
ako po vikende?

vierka fotky kraaaaaasne a formula este krajsia ako na tom obrazku co si poslala a v skutocnosti je asi este krajsi, ze? 😵

tigi
21. dec 2009

caute zeny, mne sa dneska taaaaaaaak strasne nechcelo ist do prace 😖 😉 ale uz len dva dni a mam volno aj ja. 😵

vierka fotecky krasne ako som hovorila uz v sobotu, kocik dondem omrknut nazivo, ale vyzera super. 🙂 ako dopadli medovnicky? 🙂

no a ja po vikende celkom o.k., v piatok sme mali firemny vecierok, na ktory nas prisiel pozriet Alinko ( Peter Sklar) aj s Pipinou, takze bolo celkom veselo. 🙂 no a cez vikend sme piekli kolaciky a vcera som cele poobedie zdobila medovniky a lepila suche kolacky dzemom a plnkami, takze k veceru som bola pekne presladena. 😝 😀

lucul
21. dec 2009

ahoj tigi, aspon ste sa zabavili 🙂, my sme boli na luskacikovi - balet - a to bolo uzasne 😵
jeeej ty uz mas napecene? ja len keksiky som piekla, a oblatky a rurky mame, nist ine 😅
ale v sobotu som bola vo viedni s krstnou, segrankou a bolo krasne 😵 😵 😵

pikino
21. dec 2009

no caute micky 🙂

vierocka fotky su krasnucke. ze jaka sexica. 😀 paci sa mi ta kde drzite tie casaky kazdy podla svojho gusta 😀 😀 😀

ja som po vikende uplne vystavena. starat sa o dvoch ludi je o hubu ked spravim nieco pre jedneho uz krici druhy ze nieco sce. uaaaaaaaaaaaaaaa. obesim sa.

a musim sa pochvalit vcera som bola sama s autom v hypernove. chapete nie? vonku to najhnusnejsie pocasie a zrovna vtedy sa trepem autom. 😝 ale zvadla som to. 😀

a ja tent rok na kolace kadim. kupila som marlenku a hotovo. zbytok nakradnem po rodine.

lucul
21. dec 2009

piki a co je manzovi?
vcera bolo uz relativne v poho, ale predvcerom des a hroza, z rakus sme isli 40-50 km/h 😒

tigi
21. dec 2009

luculik nas volal svagor tiez v sobotu na vianocne trhy do viedne, ale kedze sa mi manzo vratil zo sluzobky marod, tak sme to nechali tak aby neprechladol este viac. ale hovorili ze bolo fajn. 🙂

kolaciky sme piekli take tie suche, nic plnkove, maximalne este zvazujem na stedry den upiect jeden taky slahackovy, ale nic viac. aj tak to budeme jest do polky januara 😀

piki gratulation k bezproblemovej jazde na snehu a lade. 🙂 pockaj, zachvilu budes vyberat zakruty na rucnej... 😉 😝 😀