Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

pikino
23. júl 2009

vierka tak nejako 😀 momentalne sa vybavuje so svojim podbradnikom. teda neviem co na nom vidi. 😀 😝

ja stale hovorim, ze 1.8

vierka
23. júl 2009

kolega mi prave dal vynikajuce nechladene nealko pivo a bezpecnostny technik mi ho zatrhol 😠

perla200
autor
23. júl 2009

dakujem vsetkým...takže mam posledný bezdetný víkend pred sebou? tak by som si mala poriadne zažúrovať🙂

lucul
23. júl 2009

a preco ti ho zatrhol? ved nealko mozes aj ked kojis, je dobre na mliecko a je tam vitamin D, to tiez mozes, bracho dopijal pivove pohare do troch rokov 😀 a dr. povedala, ze ked len tak malo tak je to v poho, lebo mu chyba Dcko 😅

perla200
autor
23. júl 2009

ja sa nalievam vineou...tá je že vraj dobrá na mlieko.... 🙂

lucul
23. júl 2009

a vraj aj jablkovy dzus 100%, ten pomohol svagrovej 😉

pikino
23. júl 2009

zabi technika, zakop ho v archive pod krabice a vypi si pekne chladene nealko pivo.

vinea je dobra az ked porodis, teraz ti je nanic. 😀
a musis ju nechat vybublinkovat aby babo nebolelo brusko. a inak rovnaku sluzbu ti spravi aj lyzica hroznoveho cukru v caji. 😀 perlusa to by si mala od 2.8 uz budes zarezavat a nespat. 😀

pikino
23. júl 2009

a ja som mala v 6tich svoju prvu opicu. tatko oslavoval narodky a nechali flase na stole. tak som si rano privstala
a vsetky podopijala, nasli ma spat pod stolom. 😀

perla200
autor
23. júl 2009

piki - ty sa nezdáš....no v 6-rokoch spať pod stolom???? zaujímavé..... ja som mala prvú opicu v 16TICH rokoch.... stačíla jedna vodka s džúsom a isla som do kolien..... vracala som dva dni a mama si myslela že mam črevnú chrípku...ale ked isla na wc a smrdela tam vodka tak pochopila a hresila mi,že ked neviem piť nech nepijem....

lucul
23. júl 2009

tak to ja ani vraviet nebudem kedy som mala prvu opicu, to som bola oproti vam stara korcula 😅 😀

vierka
23. júl 2009

lucul - skor nemozem z toho dovodu ze som v praci... o moje mlieko mu voooooobec nejde 😀
rasista... este ze som mala v zalohe nanuk 😝 😀

pikuska - no mas dobry napad a kedze tam mam dobre chladive podmienky, tak by to tam ani nesmrdelo po mrtvole a tym padom by ma nikto nepodozrieval 😀

ja som mala prvu opicu asi tak v 25-tke 😀

pikino
23. júl 2009

teda vy mate nejaku prisnu pracu. ked si ja pomyslim, co som sa nachlastala v praci. 😀

presne tak vierka len ho niekde strc nech ztuhne. ako keby si sa mohla opit nealko pivom magor.

juliett99
23. júl 2009

ahojky babenky ako sa mame?? 🙂

vierka
23. júl 2009

veru, mame to tu prisne, u nas v praci sa naposledy pilo tak v 1942 😀 😀 😀
no len ked bude taky dobry tuhy neviem ci sa mi bude chciet od neho odist 😝 😀

pikino
23. júl 2009

ahojky juli ty sa pochval.

vierka ty prasaaatko. 😀

vierka
23. júl 2009

dobre babulky, pre dnesok sa lucim... idem k segre na kavicku a potom sa vam vecer odfotim aka som sexy mamina v novych satach 😀 😀 😀

lucul
23. júl 2009

joj, baby baby 😀 😀 😀

aj ja sa lucim, a tesim sa na zajtra papa 🙂

pikino
23. júl 2009

cafte micky.

juliett99
23. júl 2009

jaj piki moja nemam sa cim chvalit je teplo,, nechce sa mi ani na pcčku sediet len sa rochnim v maleho bazeniku a schovavam pod altankom.
zajtra ideme do TT na poradnu ako uz Vierocka spomenula,, tak som hrozne zvedava ci sa ta placenta aspon kusok povytiahla alebo ee,, potom dam vediet..
a ty ako s terinkou znasate teplo??

vierka
24. júl 2009

dobre ranko baby 😀

konecne mame piatok... ja som sa vcera uz ani neprihlasila, ani som sa nefotila, lebo sme prisli domov este len o pol deviatej, ja som zohriala veceru, najedli sme sa, dala som si sprchu a padla som do postele ako kabela strasne unavena... vcera som mala vycerpavajuci den, ci uz v praci, alebo po nom 😅

vanilkka
24. júl 2009

dobre ranko 🙂

vierka
24. júl 2009

vanilususenka - dobre ranecko... tak zatial len my dve 😝 😀

vanilkka
24. júl 2009

no ved ostatne svinky este chrapkaju v chlivkoch 😀 😀 😀

perla200
autor
24. júl 2009

no ja nechrápem v chlieve.... už som hore🙂))) dobré ránko....stále sa hlásim ako 2v1🙂)))))

lucul
24. júl 2009

caute papulky 😀
ja som nechrapkala, bola som u uja dokyho, tak, zacina sa mi risovat krasny folikul, v pondelok idem znova a ujo mi povedal, vraj ked do februara neostanem tehu tak to zacneme riesit spolu, no neviem neviem, ci bude moja polovicka za, ze to vyriesi doky za neho a hlavne ako to myslel ze spolu 😀 😀 😀

chuchu86
24. júl 2009

dobré ránko myšičky, ako sa máte ?
perla - držím ti palce
vierka - gratulations !!!!!

perla200
autor
24. júl 2009

ahoj chuchu....ako sa nam máš? čo malinký?

vanilkka
24. júl 2009

ahoj chuchu,,,, 🙂

chuchu86
24. júl 2009

ahojky perla - Viktor sa má dobre, momentálne spinká
už máme za sebou prvé očkovanie, v auguste ideme na druhé
Vikino je veľmi dobré bábo, od druhého mesiaca mu idu zubky, prespí takmer celu noc, raz sa zobudí, ale iba na tolko, že mu dám papať, prebalím ho a zaspí

vanilkka
24. júl 2009

lucul no mozno to myslel doktorko az tak extremne ze to vyriesite vsetci traja spolu 😀 😀 😀 😀 juuuuuuj