Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

pikino
28. júl 2009

ano vierkaaaa, tazka pohoda 😎 😎 😎

vierka
28. júl 2009

juli - tak to je super, ze sa vam podarilo uz aj na domceku robit, aj ma RObi robotku... tusim same dobre spravy sa na vas hrnu 😀

pikuska - zavidim... 😵

lucul
28. júl 2009

juli tak to je super, same dobre spravy
a ake velke to budete mat, mozno do narodenia drobca to uz bude hotovooooooooo, ujo takto zhadozoval strechu a robil nadstavbu, a zacali 1.4. ale to im hned zacalo prsat tak bola sranda, ale prvy novembrovy tt sa uz stahovali, co mali komplet hotovo akurat dvere dorabali postupne 🙂

lucul
28. júl 2009

dobre baby, bolo mi s vami dnes dobre, ale je 12h a ja padaaaaaaaaaaam 😀 , to je teda pracovna moralka, prepustime ju za to 😀 😀 😀

vecer vas docitam a pozdravujte perlusku ked sa ozve, papapa 😵

vierka
28. júl 2009

lucul - no to teda je... ani politici taku pracovnu moralku nemaju ako ty 😀 teda oni aspon nejaku maju, ale ty tusim nemas 😵 😀
tak packo 😀

juliett99
28. júl 2009

juj veru teraz same dobre spravy len aby to tak aj zostalo,,
lucul moja maju tam byt 2 mensie izby ako detske Jedna velka nasa co by sa dali urobit aj dve a mala kupelnicka, a este nam tam vyjde aj satnik,, tak asi tak 😉

juliett99
28. júl 2009

teda lucul tak ty takto,, ale sak dobre mas ked sa da tak preco nevyuzit,, 😀 paaa

pikino
28. júl 2009

juli to je skvela sprava. 😉

vierka este 20tt a budes aj tyvalat sunky 😀

lucul askusala si uz prepustit samu seba? 😀 😀 😀

pikino
28. júl 2009

vierka politici maju lepsiu dva mesiace nic nerobia a dostanu 8000 eur 😠

vierka
28. júl 2009

pikuska - no podla mojich vypoctov uz aj menej nez 20 😀 ci zase ratam zle??? 😕 😀

juliett99
28. júl 2009

asi aj menej moja,, sak ty uz mas 15 tt xxixi to ale leti,,
no nam akurat doviezli material na tu nadstvabu mame plny dvor skor to vyzera ako bludisko, xxii
a teraz sa iideme so samkom napapat,, 😉

vierka
28. júl 2009

no ved ked pojdem na matersku aj 8 tt pred - tak to je este menej tyzdnov 😝 😀

juli - dorbu chut prajem 😝

pikino
28. júl 2009

ano vierka dobre pocitas, sa nezdas na blondinku 😀 😀 😀

juliett99
28. júl 2009

dakujem,, xixi uz som napapkana,, mnamm polievocka zeleninkova bola super,, 🙂

piki vierocka sa nezda vsak?? 🙂

vierka
28. júl 2009

pikuska - este ze je v compe ta kalkulacka, inak by som to asi nezvladla 😝 😀

pikino
28. júl 2009

ja obedujem chipsy 😝 nemam kedy navarit.

juliett99
28. júl 2009

hmm tak to teda davas terinke super pestru stravu,, 😀 😀

pikino
28. júl 2009

co ti budem hovorit 😀

vierka
28. júl 2009

no moja konik veru za teba nenavari 😀

juliett99
28. júl 2009

piki uz uci terinku od malicka na dobrotky.. 🙂

vierka
28. júl 2009

dobre babenky, pre teraz sa s vami lucim.. idem do banky poplatit nejake ucty 😅 a potom ku segre 😀
tak vam zelam krasny zbytok dniku, keby sa mi vecer chcelo este prist, tak nakuknem,... pa zatial 😀

juliett99
28. júl 2009

tak sa nam maj a uzi si dnicka,, paa 🙂

leri
28. júl 2009

Babyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀
Prave som volala s Perluskou........dnes vecer okolo siedmej sa Simonka narodi.........podla utz by mala mat uz vyse 4200g, a vraj ma uzku panvu, takze ide cisarskym............bude v uplnej narkoze.....a je na 4 cm otvorena, ale kontrakcie popisala ako pich pich 😀 takze ani nevie ze sa nieco deje 🙂 Dam vediet ked bude Simonka na svete 🙂 Ja sa tak tesim ako keby som ja rodila...........

juliett99
28. júl 2009

leri super sprava ... drzime silno paste,, takze ak snou budes este pisat ju pozdravuj.. 🙂

leri
28. júl 2009

Simonka sa narodila presne 20:46, takze pred malou chvilockou 🙂. Meria 52 cm, vahu mi tatino zabudol napisat 😀 ........obidve su zdrave a v poriadku 🙂 . Ja dnes asi nezaspim ............. 😀

lucul
28. júl 2009

caute baby

piki - neskusala som sa prepustit, ale zajtra my supnem vypoved, som zvedava ako sa budem sebe vtierat do
zadku aby som sa nevyhodila 😀 😀 😀
vierka - kebyze mam plat politika tak tiez mam lepsiu moralku, ale fakt len trosku nech netrcim z radu 😀

a super sprava, teraz je uz Simonka urcite na svete, tesim tesim tesim a pripijam na jej zdravie a zdravie maminky 😵 😵 😵 - vierka mame tipy 1:1 😎

a leri si na rade 😀

leri
28. júl 2009

simca vazi krasnych 4400g, riadne si ju perluska vykrmila 😀

lucul
28. júl 2009

paaaaaaaaaani, to je cvalik 😅 , ale hlavne ze je zdravaaaaaaaa

leri pozdravuj perlusku, ze veeeeeeeeeeeeeelka gratulace 😵

tigi
29. júl 2009

dobre ranko. 😝 😀

tigi
29. júl 2009

Simonka je na sveteeeee!!! 😵 😵 😵 Leri pozdravuj Pelusku a srdecne gratulujeeeeeeem! 😀 zdravicko zelam obidvom kocenam. 😵 😀