Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
30. júl 2009

piki - vtedy uricte... alebo mi to doki povie na najblizsej poradni 27.8. 😀

juliett99
30. júl 2009

piki zlatko nem mozem, mame plny dvor materialu,, fnuk a majstrov na streche sak kedy som vystavila to moje ,,sexi,, telo by popadali jak hrusky, 😀

vierocka takze 20. septembra,, to by si mala byt v ktorom tt?? 🙂

vierka
30. júl 2009

juli - no to by som mala byt tak okolo 22,5 😀
a na tom utz ti robil aj merania babatka a sledovanie organov a tak, ze??

pikino
30. júl 2009

ale na tom 3D to bude na isto. 😀

juli vsak si iba nohy namoc. 😀

juliett99
30. júl 2009

ano moja,, aj rozne merania a nakoniec nam dal dva papiere A4 kde boli vypisane hodnoty.. 🙂 tak to budes tak ako ja,,ja som bola 22tt+ 1 den

piki,,, ani ten bazenik sa sem nezmesti.. hadam este tak lavorik na nohy,, xxii

oazj co to ake stavka je ?? 😕

pikino
30. júl 2009

stavka ci to bude mat pipika alevo susku 😀

tak skus gten lavor. alebo vies co sadni pred telku a daj nohy do lavora a hotovo. 😀

juliett99
30. júl 2009

aj to by sa dalo moja,, ale vnutry sa neda vydrzat tam to buchoce jak keby nam burali dom,, teraz sedim pod latankom aj s prenosnym netom xixix 😀 😀

tigi
30. júl 2009

vierka k dokimu idem na moje stastne cisla, tak hadam bude vsetko o.k. 11.8. o 11:00. 😀 sestricka bola celkom mila, som sa jej aj spytala, ze ci mam prist na 14 den aj napriek tomu, ze mavam 34 az 38 dnovy cyklus (viem ze ovulku mat na 14 urcite nebudem) a povedala ze hej, ze dokino pozrie v akej faze je folikul a povie ci pridem zase o tyzden alebo ako.

ja tie dufam babulky ze bude vsetko o.k., ale nech preistotu skontoluje co sa da. viem ze ovulku mavam najskor na 24 den a aj ked sme sa vzdy okolo toho snazili, zatim nic. mangel je v pohode, povedal, ze nema problem tam ist aj on, keby chcel nieco riesit aj s nim, tak uvidime. 🙂

inak dnes nam operovali toho zrazeneho havinka - Belusku, uz je doma, dnesny kontrolny rontgen ked bola uz uspana ukazal, ze ma okrem zlomenej nozicky aj zlomenu panvu, takze jej tam dali nejake platnicky aby tie kosticky spojili, ale tak hadam to uz bude v poriadku. operacia nas vysla na 300 eur. 😲 😠 😅 no co uz...

juliett99
30. júl 2009

tigi budeme drzat palceky,, aby boli vysledky dobre, a aby ti dr,, nasadil nejaku rychlu liecbu.. 🙂

a co sa tyka tej stavky tak ake su typy?? co vedie pipik ci suska,? 😵

tigi
30. júl 2009

dakujem juli. 🙂 no my s pikuskou tvrdime, ze to bude baba a myslim ze ostatne baby typovali chlapca. 😀

vierka
30. júl 2009

tigi - no ved mohol by ta skontrolovat aj na ten 14 den a potom si ta este zavolat a mozno ti spravit Hp, aby videl ci su homroniky v poriadku... a mozno mas len kratku luteralnu fazu - ze sa vajko nestihne dobre uhnizdit a vytvorit tehu hormon a pride mrcha - vies, ked mas tak neskoro ovulku...
no tak dufam, ze uz Beluska bude v poriadku, ved ja ked som ju videla tak bola taka majinkaaaaaa 😅

juli - no este si netypovala ty 😝 zatial je to 4:3 - vedu SUSKY 😀

tigi
30. júl 2009

vierka - tazko dopredu hovorit co by to mohlo byt a co nie, to necham na doktora. 🙂 mimochodom, aky je tvoj typ? 😀

vierka
30. júl 2009

tigi - aky asi???!!! 😀 opacny nez mangelov... takze jasna baba 😀

takze ty, ja, pikuska a vanilka sme za baby 🙂

pikino
30. júl 2009

bude to babaaaa 😀 😀 😀

tigi
30. júl 2009

susky na hrad!!! 😀 😀 😀

vierka
30. júl 2009

ameeeeen sestry 😀 😀 😀

pikino
30. júl 2009

ammmeeeeeen 😀

juliett7
30. júl 2009

ahojte, mate niektora skusenosti stým, ze nepozorujete plodný hlien počas plodných dní? Ja mam len taký krémový, ale na ovu teste mam // aj teplota potvrdila, že ovu prebehla

tigi
30. júl 2009

ahoj juliett7, ja tiez vobec nebadam ovu hlien aj ked asi viem ktore dni mam ovulku. ovu testy som tiez skusala, teoreticky mi ukazali dni v ovulke, ale aj tak mi to k nicomu nepomohlo. moj gynekolog povedal ze su aj tak nepresne. skor by som sa u teba zamerala na BT ked si ju merias, to by mohlo byt presnejsie ak nemas ziadne zdr. problemy. 🙂

juliett7
30. júl 2009

Ved BT si meram, a aj mi vzostupuje stale na 16 DC ale mam obavy, ze nabadam ziaden hlient typu vajecneho bielku. A preto neviem, ci to nie je nevhodne prostredie pre spermie. MAnzel bol na spermiograme a zistili mu, ze ma len polovicne mnozstvo spermii,tak mu nasadil nejake lieky, vraj to pomoze,tak uvidime

juliett99
30. júl 2009

vierocka veru ja som ta este nevidela,, tak neviem ci sa trapfim,, ale asi tak zatial by som ta typla na pipika,, 😉

pikino
30. júl 2009

juliet, nemusis mat hlien vajecneho bielku. niektore zeny ho nemavaju vobec. ale je pravda ze to prostredie je potom menej vhodne pre spermie, ale nemusi to tak byt. ak ti teplota vzostupuje na 16 DC tak by to malo byt v poriadku.ak mas pocit, ze je to v hliene gynekolog ti moze spravit test ci v nom spermie dokazu prezit. neviem ako sa mu nadava. robili ho vierke aj juli

juliett7
30. júl 2009

Diky pikino, ved este skusime snazikovat pocas manzelovej liecby a ked potom nie, urobia mi ten test. Vola sa to postkoitalny test. Ale dufam,ze tento mesiac uz uvidim na teste //. Lebo uz sme z toho na nervy.

juliett99
30. júl 2009

juliet7 vola sa to penetracny test.. 🙂

pikuska moja ty ale vsetko dobre pamatas,, a jako mala?? uz jej klesla teplota?? 😉

juliett7
30. júl 2009

a ako to prebieha? Teda ten test?

juliett99
30. júl 2009

manzel ti musi odovzdat spermijky do cistej nadobky a max tusim do hodiny ich musis priniest k lekarovy a ty by si mala mat zrovna ovulku,,
doktor ta vysetri a zoberie vzorku tvojho sekretu a pod mikroskopom zmiesa tvoj sekret so spermijkami,, a tam sa uvidi ta ich aktivita.. 🙂

juliett7
30. júl 2009

diky za info 😉

juliett99
30. júl 2009

neni zac ,, vela stastia,, 🙂

juliett7
30. júl 2009

Dakujem,budeme ho potrebovat pri tejnasej smole, nie a nie sa zadarit ☹

juliett99
30. júl 2009

juliet, a kolko sa vlastne snazite?? 😉
neboj,, aj vam sa zadari,, vierocka ma ten nepriatelsky hlien a vidis zadarilo sa sice si dost dlho pockali ale zadarilo aj my sme sa snazili s prestavkami skoro 2,5 roka 😉