Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vanilkka
24. aug 2009

piki nas boss zeleny 😀 😀 😀

vierka
24. aug 2009

tigi - podla mna je sladkosti a slane tazke prestat s tym 😀

inak pozeram, ze asi pisem ako madar...

inak mne tiez napadlo, ze asi si trochu prerobim pivnicu a budem si na materskej trochu prilepsovat prijem 😀 😀 😀

perla200
autor
24. aug 2009

no dokonca som bezcitná.... tiež som to o sebe nevedela..dik Jul 😀
nakoniec zistím, že ja to tu vsetko kazím.... ok 😔

kasami
24. aug 2009

Vierka, jasne ze sa ta zastanem 😀 papagaje tu mame dva ... len tak pre istotu ... jeden je v obyvacke 🙂 a druhy je v altanku 🙂 takze podla toho som pernamentne nahulena ... alebo zhulena ... ale biele mysi tu nikde nevidim 🙂

babulky, musim sa s vami rozlucit
idem sa venovat drobcovi, zatial sa majte krasne

posielam vam vsetkym velky cmuk

vanilkka
24. aug 2009

kasami ajooooooj 😵

kasami
24. aug 2009

Joooj Perli teraz som si precitala tvoj posledny prispevok a ak mozem ...

prosim, ja ta mam osobne velmi rada, do dnes ma mrzi, ze si nemohla prist na tu prvu stretavku co sme mali ... a ja zase na chatu ...

vies, myslim, ze sme tu vsetky rovnake, raz je na tom jedna lepsie a raz druha ....

a teba tu maju urcite vsetky babulky radi, naozaj ...

a nic nekazis, prosim ta nehnevaj sa a neber vsetko tak doslovne ... niekedy to mozno inak vyznie ako to bolo myslene

pikino
24. aug 2009

vierka poskytnem ti sadenicky. kvalitne indicke. 😀

perlus nekazis len davas do pozoru a semtam preplesk nezaskodi. 😀

paaa kati. 😉

my sme boli vcera u svagriny a tam ma dvoch papagajov a ked som isla s malou okolo tak sa splasili a zacali lietat po klietke a mala sa zlakla a zacala straaaasne revat. 😀

vierka
24. aug 2009

kasami - tak ahoooooooj 😀

perlus - no ono je to niekedy o prispevkoch... ako tebe dnes prisiel "nevhodny" moj ranny prispevok, mozno niekomu niektore tvoje prispevky tak pridu tiez... je to u ludoch a nemame kazda kazdy den skvely, takze mozno co nebolo tak myslene sa tak dalo chapat, lebo nemal niekto den, alebo naopak...

pikuska - jasne, poskytni 😝 😀

juliett99
24. aug 2009

perla pisala som ze tvoje obcasne nazory su bezcitne,, aj ked clovek je niekedy otvoreny treba si dat obcas aj servitku pred usta..

iank nemam nic na teba, a nekazis to tu takze v pohode, nemas byt zaco ofuknuta,,

pikino
24. aug 2009

dobre vierka dojdu v nenapadnej krabicke s nalepkou Pozor sklo 😀 staraj sa o ne ako o vlastne.

vierka
24. aug 2009

pikuska - 😀 😀 😀 jasne, postaram sa o ne ako keby to boli moje deti 😀 😀 😀

vierka
24. aug 2009

dobre babulky, pre dnesok sa lucim... idem domeno, este ze ma kolega berie domov autom, nejako ma boli v lavom boku 😅
pofotim potom ako sa zvacsil kotlik a ako vyzera ten macko co je dokonceny a dam do albumiku...

tak sa mi zatial opatrujte a zelam krasny zbytok dniku, pa pa pa 😀

pikino
24. aug 2009

ano vierka tak som to myslela. 😀

paaaaa

pikino
24. aug 2009

ok micky idem ja varit lebo dnes zasa nic neurobim lemra jedna lemrava. 😀

vanilkka
24. aug 2009

papa aj ja sa lucim 🙂

vikinka81
24. aug 2009

Ahojte babulky

Ak mozes pridam sa aj k nazoru, ktory tu dnes prebieha normalne mi to neda a po dlhom nepisani, proste musim prispiet. Normalne ste ma zaskocili kolko ste dnes stran napisali...proste treba zlobu, trosku podpichnut a hned sa vsetky rozpisete a hlavne sa vynorite z diery, teda aj ja aby som nezaostavala.
ak by som mala zacat svojim pripsevkom tak ze ani neviete ze mi dve s Perluskou sice sme sa nevideli ale bola som ako druha v poradi,pardon ak si vymyslam s ktorou sme si zacali pisat...potom sa pridala Vierka, Tigi, Vanilka , JUli, Piki , Kasami , Tete, Vivien - prve stretkov BA v avione, dufam ze pamatate...bolo super a od Piki som normalne dostala boztek, ze som ju odviezla az pred dvere...na to sa proste nezabuda....a ostatne prepacte ak som na niekoho zabudla...vzdy som sa tesila ze pojdem s vami na chatu a poriadne to roztocime,ale bohuzial mi prisli do toho ine rodinne problemy,oslavy a ine...proste mam to tazke, kedzde rodicia byvaju na severe krajiny..a vidime sa cez vikendy, tak som rada ze mozme byt aj chvilu spolu.
Trochu som prestala prispievat, lebo som nemala ako Leri povie tu spravnu nit s niecim prispiet, proste bolo obdobie..ked som nechcela nic, nezaujimalo ma vobec nic...a celkom ste aj vy na mna zabudli, trapilo ma ze ma tu nik nespomenul.Kazdy den som si vas citala, ale nevedla som sa pripojit k vasej teme, ktora mi prisla uplne o nicom. A kolkokrat sme sa stretli Vierka a Tigi? Brala som vas za kamosky, ved viete ze som tu nikoho nemala ale raz som mala pocit, ze sme si patrili a inokedy som mala z vas pocit , ze sa nemame ani o com bavit....ano lutujem jednu epizodu so svojho zivota,popalila som sa ale zivot ide dalej a clovek akosi zase dopredu dozrie ...ale vy ani nepiste, ako sa mam co mam nove...a to ma trapi, ved ste boli aj u nas, myslela som si ze mam vas a ze ostaneme dobre kamaratky, ktore nemaju problem sa stretnut a vzdy si nieco povedat...Aj od Tigi uz cakam skoro tyzden odpoveda a akosi sa nema k cinu , hovorim si ci mas vobec zaujem sa este somnou stretnut?😉Ties som sa ti snazila pomoct...uz si zabudla, ja teda nie?
Vzdy vas lubim a budem a som rada, ze som vas mala moznost spoznat a obcas si popismenkovat ked bol cas, chut a tie vtipy... ste zlate... a dufam, ze pride este niaky cas aby sme sa mohli stretnut a porozpravat ako za starych cias a osobne spoznat ostatne babenky z tejto temy....

A co mna trapi dnes: Ze neviem ci uz mi dnes prvy den meska, alebo ci pride mrcha mrchata az zajtra...a som trosku z toho nervozna...

juliett99
24. aug 2009

ahojky vikinka,,
ja som sa sice s tebou nikdy nestretla aj ked som ta sice nespomenula ale pamatam si ta ako aj ine babulky ktore uz tuto temu pre nieco opustili ,, tiez ze sa necitili dobre ze nemali jako nadviazat na nit..
co tak vevenocek,zlato, nely00, kuspitka, mystery, a aj dokonca babulky ktorym sa uz drobciatka narodili sa k nam nejako nehlasia chuchu, vivien, a ine,,

ale verim ze sa maju vsetky dobre a nasli si temicke kde sa citia dobre a vedia nadviazat na nit. 😵

kasami
24. aug 2009

no ked uz tolko dnes spomytane tak pridam k nostalgii este Kluaru ☹ tiez uz sem nechodi ... co mi je luto...

Viki, co sa tyka teba ... velmi dobre si ta pamatam ... neviem aj ja sem chodim len ked stiham .... tiez som sa odmlcala ... a odmlcam sa takmer kazdy tyzden.... niekedy nestiham niekedy nemozem a niekedy nemam naladu, alebo nie je o com ....

... ale nezabudla som na teba ... casto myslim celkovo na nase stretko, lebo sa mi pacilo, bolo mi s vami vsetkymi velmi fajn ... a tiez sa mi zda, ze si nemam niekedy co s kym povedat ... ale isto je to aj tym, ze som tu tak malo a velakrat nestiham sledovat nit ....
ale moje absencie maju aj nieco pozitivne .... takmer vzdy, ked som tu dlhsie nebola objavila sa tu nova tehulka 😀

Takze Viki drzim ti moc paste aby sa ta tvoja mrcha mrchata uz vobec aspon tento rok neukazala 😀

tigi
24. aug 2009

baby bola som v meste nieco vybavit, a prave sa cpem zmrzoku za sefove prachy. 😝 😀

vikusi - nie, nezabudla som na teba, myslela som na teba aj dnes, ci ta tu spomenut, ci nie. chcela som sa na stretku s tebou aj porozpravat, preco som sa prestala ozyvat a aj to tak urobim, nebudem to riesit cez sklo. ty si bola moja najspriaznenejsia dusa ked mi bolo tazko a stale mi na tebe zalezi. 😵 ak budes mat tento tyzden cas, rada sa stretnem. co takto utorkova kava? bejvavala dakedy v tento den... ale mozno by to slo aj dnes.co ty na to?

leri
24. aug 2009

tak ja uz som doma z mesta, od pol jednej s jednou prestavkou na jedenie spi 😀 hovorim ze len robotu na neho 😀 asi mu vecer prikazem, nech poumyva dlazky a hned bude drichmat

viki, som rada, ze si sa ohlasila, myslim ze ked to takto rozoberieme, tak mame viacere podobne nazory, ze to uz nie je to co byvalo............akurat ze neviem preco sa to posralo ale mali by sme s tym nieco spravit 🙂

vevoncek
24. aug 2009

no myslím si že dnes ste ma tu spomínali ale nepomenovali ste ma 😀

priznávam sa že ja som všetkému na vine (moja vina moja vina moja prevelká vina)

a začalo to tým a teraz vás najskôr upozorním neviem či sa dokážem správne vyjadriť aby ste ma pochopili, lebo niekedy keď chcem toho veľa napísať tak píšem ako maďar.
mne vadilo to že keď som potratila a nemala som žiadne psychické problémy skrátka bolo mi dobre a nemala som problém o tom hovoriť že som potratila brala som to normálne aj také veci sa dejú nebudem predsa vyplakávať do nekonečna dokonca som ani raz kôli tomu neplakala ja neviem či preto to vizeralo že ma to trápi alebo čo ale nebolo to tak také veci sa dejú a to neznamená že keď jeden alebo dva krát potratím že už viac nebudem môcť otehotnieť alebo prežiť celé tehotenstvo normálne. A písala som o tom potrate preto lebo sa ma tu stále niekto na niečo z toho pýtal tak keď sa ma niekto niečo pýta snažím sa na to odpovedať a to že to rozoberán neznamená že sa trápim a dosť zle mi padlo že perla a leri mi písali v IP že so mpsychicky chorá a že sa s tým neviem zmieriť, lebo ja som s tým bola zmierená od začiatku jednoducho sa to nepodarilo na prvý krát podarí sa na druhý a hotovo. To ma nahnevalo ako prvé a potom vo všetko súhlasím s Vierkou každý prežíva všetko inak a mne nevadilo že sa tu niekto sťažoval veď preto sme tu všetky aby sme vypočuli jedna druhú ale vadilo mi to keď niekto to je jedno kto napísal veď keď budeš ty v toľkom mesiaci tak uvidíš čo to je a to ma vytáča aj keď mi to niekto zo známich povie a hneď vybuchnem, pretože všetky viete že každá všetko prežívame inak niektoré su citlivejšie iné bezcitné 😀 ... takže ak vám bude všetkým ťažko tak to napíšte ale nepíšte že aj tebe bude tak ako mne... Lebo každý všetko prežíva inak aj čo sa týka fyzicky aj psychicky.
a ďalšia vec ako mi môže radiť niekto kto nezažil to čo ja??? a aj ten čo zažil to čo ja ten to tiež nemusí pociťovať rovnako takže ja nikomu nemôžem povedať v ťažkých chvíľach viem čo cítiš keď to naozaj neviem.
a čo sa týka rád tie čo nemajú s niečím skúsenosti možno radia na základe toho aké má niekto v ich okolí skúsenosti ja tiež veľa neviem o deťoch ale keď mal niekto problém tak som písala ako to napríklad prežívala moja sestra švagriná kamarátka... ale nemyslela som to tak že musí to tak byť a inak ani nejde nie to som písala preto lebo som si myslela že to môže pomôcť predsa len čím viac názorov tým viac možnotí na vyriešenie problému.

takže teraz píšem aj ja že vás mám všetky rada táto téma je užasná a som rada že konečne sa to všetko vyplavilo na povrch.

ja som tu dlho nebola aj preto lebo keď som tu bola a nudila som sa tak som stále niekomu odpisovala a mala som pocit že už to ide všetkým na nervy a potom nastal ten problém ktorý som opísala a mala som pocit že mi nikto nerozumie ale našli sa ľudia ktorý mi rozumeli a hádam teraz keď s odstupom času píšem ako som sa cítila dúfam že to pochopia aj ostatné a pochopia to správne bez urážok a hnevu. Ja sa nehnevám na nikoho veď nedorozumenia sú na to aby sa riešili a občas aj tie musia nastať aby nebol stereotyp. A teraz som tu nebola preto lebo mám dovolenku a prerábame takže máme celý byt hore nohami ale po tomto týždni ak vám nebudem v téme prekážať tak budem veľmi rada písať. 🙂

vevoncek
24. aug 2009

a čo sa týka veci čo ma nahnevali alebo čím by som sa pochválila mňa nejako nehnevá teraz nič teším sa zo všetkého ale najviac z toho že končne sme si všetko vyjasnili lebo to dusno už trvalo dlho.

julli 😉 ďakujem že na mňa myslíš

vevoncek
24. aug 2009

a ešte jedna vec mi napadla je to skôr taký návrh keď sa vyskytne nejaký problém asi bude najlepšie ho riešiť hneď za horúca povedať si svoj názor a vydiskutovať ho do špiku kosti aby nevznikali zbytočné nedorozumenia a prestoje keď niekomu nebude niečo sedieť hneď napísať a problém riešiť

vierka
24. aug 2009

caute baby, ja len na skok, caka ma zehlenie a zatial sa tomu snazim uspesne vyhybat 😅 😀

leri - len mu daj pekne lopatu, alebo zmetak do ruky a hned ti zaspi 😀 😀 😀

vikuska - ja na teba myslim mojka, nezabudla som... aj s Tigi sa bavme, ze co je s tebou, ako sa mas... naposledy ked sme si pisali si ty riesila nejake svoje veci a ja som mala tiez celkom zle obdobie v mojom zivote... potom dovolenky... v praci na skype pomaly nestiham byt, ale vzdy ked som on-line tak ta nevidim prihlasenu... a mailik som moc pisat nechcela, lebo som nevedela ako si na tom 😉
hadam coskoro popismenkujeme 😉 ved som si aj pred nedavnom pozerala fotky od vas, ako bolo vtedy super 😀

bambi7
24. aug 2009

ahojte babulky ako sa mate?vierocka pekna izba 😉

juliett99
24. aug 2009

vierii,,, krasna izbycka a ake eeee krasne brusinkooo 😀 😉 😉

lucul
24. aug 2009

cafte baby, tak domov som dorazila v pohode, akurat som potom zalomila, idem sa sprsnut a haji, rano musim skoro vstat, musim ist s aftom do servisu ☹ zistila som poruchu, tak neviem kedy dorazim zajtra

vierka krasna izbicka, aj ja steeeem

a baby otazka - v com som jasna? 😅 😀 😀

leri
24. aug 2009

vevon, problem bol vtedy v tom, ze v nasej teme si pisala ako si v pohode a v druhej si pisala ako si na dne a ako sa nemozes divat na tehotne a tak dalej......ved vies co si pisala.........takze v poriadku si nebola, ale to je uplne normlane po potrate sa s tym clovek musi vyrovnat, a neklam sama seba , ze si sa s tym vyrovnala hned........je suepr, ze si zase tehotna a stastna, ale vtedy si tak nevyzerala a nam to nebolo jedno.....len my s perlou sme take ze sa s tym nebabreme a povieme rovno niektore veci a nie vzdy to je spravne pochopene, ale urcite sem nebudem chodit a tvarit sa ako je vsetko super ked nie je, alebo nebolo??? ja sa neviem pretvarovat a dusno mi vadiiiiiiiii
a ja uz som hadam na tuto temu aj skoncila..............
😅

vierka
25. aug 2009

dobre ranko babenky 😀 😀 😀

dakujem za komplimenty 😉

lucul - tak si zober prikryvku a podhlavnik a mozes v nej spavat ked sa ti paci 😀 😀 😀
a v com si jasna??? asi len v tom, ze si jasna z niecoho co je nam jasne 😀 😀 😀 jakoze taaaaaa tvoja unava a tak 😵

lucul
25. aug 2009

dobre rano babulky,
tak hlasim prichod zo servisu, beruska je chorunka, cakam na nejaku skrinku a bude zdravunka 😀 , keby ste na ceste videli auto rozsvietene jak vianocny stromcek tak to som JA 😀 😀 😀

vierka - takze prikryvku, vankusik a jmenuji se vtirka a budu u vas bydlet 😀 😀 😀