Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

pikino
26. aug 2009

vierka pravdu si mala sprosty horoskop mam. 😠 dufam, ze tu ziadna neni panna lebo ju zbijem. 😝

pivo mam len neni kde zaliezt. 😀
lucul sa ti lepsie ide na manualy? mne sce moj kupit automat a ja sa nebranim pre mna je najvacsi problem sa rozbiehat na jednicke mne to skape na kazdom semafore. 😝

vierka
26. aug 2009

lucul - ved ja som napisala len pci... das pred to "ha" a je to kychnutie 😀 😀 😀 hapci 😀 😀 😀

pikuska - kde prostim ta chces v teme kde vsetci robia dziga-dziga kvoli babu najst pannu 😀 😀 😀
a co ti zase robia neplechu s krstom??? ja som vravela ze krst nie je len tak 😅

lucul
26. aug 2009

piki ja sa v aute v kolonach nudim, tak sa hrajem s pakou 😀 , a mna bavi prehadzovat rychlosti a drahy hovori ze sa aspon na tej pake vybujacim a jemu neublizim 😀 😀 😀 , ale ne, mna automat nudi, my sme s kamoskou v usa trpeli ked sme jazdili na automate, isli sme 800 km do Vegas a to bolo nist len drzat plynovy pedal, esteze sme boli dve, ze sme sa zabavali 🙂

pikino
26. aug 2009

lucul take auto ja presne potrebujem, ja som desny stresmen a radenie je pre mna smrt. lebo sa sustredujem len na to a nedavam pozor co sa deje vonku.

nescu mi ju pokrstit v kostole kde sme mali svadbu, ze musim v tom kde byvame. tam som ale v zivote nebola.
a tiez ma stve ze nemoze byt krstna moja najlepsia kamoska lebo je evanjelicka, zaujimave ze evanjelikovy moze byt krstna katolik. takze som musela poziadat druhu kamosku ktora ma vsetky sviatosti. jasne, ze som rada ze bude krstna ona, ale odmalicka som dufala, ze bude krstna ta druha a teraz to nejde a ona sa so mnou prestala rozpravat. a ja neviem co mam robit. uplne ma ignoruje ako keby som neexistovala. ☹

vierka
26. aug 2009

lucul - a ze co este nie si tehu, ked sa vybujacis v aute na pake a potom doma nemas chut 😀 ved tych kolon je teraz neurekom a ked sa v kazdej hrajes s pakou no amen gloria - ta musi aj ruka boliet 😀 😝

pikuska - "no pekne"... ved presne toto som aj ja pisala, ze s tym budeme mat problem, kedze segra nie je katolicka a dokonca svadbu mali v evanielickom kostole... sa nastvem a dam ju pokrstit tam 😠 jew to od veci tie ich "zakony"... co by mali byt radi, ze ma clovke zaujem, chce pre to dieta nieco spravit a oni takto - je mi z toho na grc 😔

ale ako sa vyjadrujem ze dam JU 😀 😀 😀

vevoncek
26. aug 2009

ahojte dnes som tu aj ja lebo mažo ma zatiaľ pri práci nepotrebuje

vierka mne hovoria všetci že budem mať baby a jedna kamoška mi vyrátala podľa krvy že chlapec ale podľa čínskeho mi vychádza baba a prsteňová metóda asi chlapec tak a teraz si vyber zajtra ti držím palce a som veľmi zvedavá čo sa v tebe skrýva aké prekvapko 😀 mňa to čaká za 3 týždne a už sa neviem dokčať, normálne som zvedavá keď mi všetci hádajú čo to bude

tigi gratulujem k úspechu dúfam že vydržíš bez cigi už navždy keby náhodou nie tak aspoň čo najdlhšie

lucul aj ja to mám tak že keď dostanem perník tak ho nechám riadne vysušiť a keď začne všetko opadávať je mi stále ľúto ho zjesť tak ho odložím na bezpečné miesto a potom keď ho pri upratovaní nájdem tak sa nahnevám a vyhodím

vani ahojček slniečko naše vysmiate

juli choď ak sa ti podarí čím skôr naozaj to nemusí byť nič vážne ale budeš aspoň vedieť na čom si a budeš kľudnejšia dúfam že sa ti podarí niekoho zohnať kto by mohol ísť s tebou

lucul
26. aug 2009

piki ale to neni problem, u nas to je rovnako, proste by bola kamoska - evanjelicka pri krste, vsetko by robila ona ale zapisana v papieroch by bola ta, co ma sviatosti, ja som tiez malemu len na papiery krstna a vlastne svagrovej segra je oficialne krstna - napisala som to zrozumitelne? 😅
a to ze ti ju nechcu pokrstit v inom kostole je dobraaaaaaa hovadina, u nas nikto neni krsteny podla miesta bydliska a nebol nikdy problem, to asi len ten farar daco chcel 😠
ale vo vajnoroch je naaaaaaadherny kostol, na mna tam nieco prijemne vplyva, neviem co, ja tam chcem aj svadbu 😵

vierka
26. aug 2009

lucul - ty si ze normalne krstova podvodnicka 😀 😀 😀

no keby chceli odomna ze podla mieste bydliska, tak ja pomaly ani neviem kde je v nasej dedine kostol 😀 😀 😀

vevoncek - no mne vychadza podla cinskeho baba, aj podla krvy baba... podla toho ako vyzeram a ako som gulata mi kazdy hovori inak, tak ja neviem 😀 necham to asi na lekara 😀 ale uz by mohol povedat, aby sme uz pomaly zacali s manzom rozmyslat nad menom, nech uz "tomu" nemusime hovorit Bubáčik 😀 a ked nie, tak to hadam ten 3D ultrazvuk isti 😀

vevoncek
26. aug 2009

piki tak to máš naozaj blbý deň ja by som na tvojom mieste zbila farára panna síce nie je ale možno panic hej 😀 (o čom silne pochybujem mne prídu farári zvrhlejší ako obyčajní chlapi)
ale na rovinu by som mu povedala že chce mať ďalšieho kresťana alebo nie ak ano nech neštrajkuje a nech ju úokrstí v tom kostole s tou krsnou ktorú ste si vybrali veď to je zodpovedná úloha a vy predsa najlepšie viete kto by sa vedel o Terezku najlepšie postarať alebo zmeň kostol a zataj že kmotra je evanjelička

lucul
26. aug 2009

vierka u nas to je normal - aj ja mam na papieri niekoho ineho ako mi je krstna 😀, a to iste ma aj kamoska, jej synovi mal byt krstny mangelov brat, ale kedze je evanjelik, tak sa dohodli ze on bude krstny ale jej sesternica bude na papiery, chlapec ze dobre, ale chova sa jak najvacsi chrapun, tak sa jej sesternica podujala, ze tak sa bude ona chovat jak krstna a hotovo

a piki - keby ste to takto vyriesili, tak by mala mala dve krstne, to je rarita 😉 , a este teoreticky, ved tam sa obciansky neukazuje, zapise sa katolicka krstna a na krst pride ta, co si ju chcela - podvod storocia 😀

vierka - potrebujem pomoc - ty mas rocneho synovca, ze? co mam takemu chlopovi kupit k roku 😒 , chcela som knizku, ale neviem ci nebude lepsie auticko, babo rad 🙂

tigi
26. aug 2009

ahoj vevoncek, dakujem ze si si na mna spomenula 😵 🙂 , no hej snazim sa nefajcit a celkom sa drzim. aj dnes bola vikuska za mnou v praci a nezapalila som si. a to mam nervy uz od rana. ale dufam, ze uz to pojde len lepsie, alebo teda jednoduchsie. 🙂

piki, moja, to ma mrzi, ze sa kamoska s tebou nebavi, ale vsak co je trubka? vsak musi pochopit, ze ty ju chces za krsnu, ale bohuzial sa to neda sklbit. ja byt na tvojom mieste,idem za nou a vyplieskam ju po riti, nech neblbne. 😠 kvoli tomuto sa snad neprestane s tebou kamosit. pusti na nu mna, ja jej to v tej hlave hned zrovnam do poriadku. 😝

babyyyy pomoooooooc, mna tu uz fakt natiahne. od rana tu ten po*ebany alarm pisti, ja uz som z toho na nervy. neda sa to vypnut a ja som k tomu najblizsie, ani dvere si nemozem zavriet. ☹ ja totiz ziadne dvere nemam.

vevoncek
26. aug 2009

vierka tak to máš dobre že ti podľa krvy aj v čínskom ukazuje babu mne to všade inak takže mi nášmu dieťaťu hovoríme TO 😀 zatial a na mene sa asi nedohodneme tak ľahko takže tiež to nechám na doktorku ale asi až do kým sa nezhodneme na mene tak meno bude TO alebo každý bude volať takým menom aké sa komu páči a chuďa dieťa bude zblbnuté z nás a ešte som zabudla keď zajtra budeš na sone nech sa bábo nehambí aj tak raz výjde najavo či to je chlapec alebo dievča tak nech nerobí drahoty to je akože odkaz pre vaše bábo takže čítaj nahlas aby počulo 😀

vevoncek
26. aug 2009

tigi ja som na vás všetky stále myslela asi to tak nevizeralo asi sa vám ani nečkalo ale myslela som na vás a každý úspech ma tešil vždy som sa mužovy chválila so všetkými úspechmi jemu to síce nič nehovorilo ale bol rád že ja som bola rada aj teraz vám držím palce aj viki aj tebe aj lucul 😉

aj všetkým fajčiarom ktorí chcú prestať fajčiť a hlavne svetový mier a pevné zadky 😀

lebo ja som na fajčiarov veľmi nadávala ale na takých bezohľadných ktorý mi fúkali dym rovno do tváre to ma vytáčalo do nepríčetnosti hlavne keď som otehotnela 😕

pikino
26. aug 2009

baby vy ste dobre podvodnicky. 😀

my sme sceli malupokrstit v modrom kostoliku a odtial nas vypoklonkovali. tak ze musime ist do chorvatskeho grobu. asi sa s nimi dohodnem ze budu dve krstne. ved krstneho mat nebude tak moze mat dve krstne. ale to zas bude problem ze sce byt krstna aj moja segra aj mangova segra ale oni nie su ani pokrstene enem maju smolu. no nieco uz vymyslim mozno ukecam farara aby mohli byr pri krste obidve jedna ako krstna a druha ako svedok krstu ci ako sa tomu nadava. fakt to velmi zalezi na fararovy. jaaaaj byrokracia. 🙄

a segrinu malu odmietli pokrstit lebo je nemanzelska takze ja som len taka neoficialna krstna. pritom pokial viem musia pokrstit kazde dieta. 😠

tigi
26. aug 2009

piiip piiip piiip piiip piiip piiip piiip piiip piiip piiip babyyyyy ☹ no nist, idem ja odtialto prec lebo mi rupne v bedne zachvilu.

vevoncek aj ja som na teba myslela, obcas som nakukla do temy missedu ako sa mas. 😅 🙂 len tu pekne zostan. 🙂 baby ale fakt vcil idem off. zatim papa. 😵

juliett99
26. aug 2009

tak som tu zas,, snazila som sa schrupnut no nedalo sa,, zatial je to vsetko len ako spinenie,, lezkame,, ale urcite ak sa to zhorsi idem do TT ,,
teraz ked lezim aj krize a tie tlaky sa ukludnili..
ze by samik oslavoval meniny?? 🙂
ahojky veve.. super ze si tu aj ty??
ako sa tebe dari?? drobatko poslucha,?
inak podla cinskeho mi vchadza baba,, a podla krvy ste to ako zistovali?? 😕

vierka
26. aug 2009

lucul - ze jake podvody storocia tu ty kujes 😀 😀 😀 ale je to dobreeeeee 😝
no vies co, nas maly je hrozne chyteni aj na auticka a lietadla, aj knizky vemi rad cita - take zvieratkove, lebo v tom obdobi sa dieta uci ako robia rozne zvieratka... takze podla mna aj to, aj to by bola dobra hracka... my sme mu k roku kupili taku peknu vyklapaciu akoby tatru (to mal hracku na pieskovisko), ale nemala take ostre hrany, ale take gulate - doma by som mala mat fotku, mozem potom poslat na mail ked das do IP, alebo mozno ju tu najdem aj teraz... a dostal aj knizku a velmi sa potesil... v tomto obdobi su dobre take veci na rozvyjanie fantazie 😉

vevoncek - ale tak ja len dufam, ze zase hned neroztiahne nohy, aby si doktor nedajboze nemyslel, ze to ma po maminke 😀 😀 😀

tigi - tak ty este aj dneska nefajcis??? tak to je podla mna super, len tak dalej... a co Vikuska bola zase vina kupovat???
a mate este navstevu z englandu???

pikino
26. aug 2009

tigi zbehni do lekarne a kup si stuple do usi. 😀

ja neznasam ked pri mne niekto fajci, a najviac neznasam ked niekto huli doma, prides na navstevu a ovali ta cigaretovy puch. moja sgarina s frajerom hulia a ked k nim prideme tak vecne smrdi cela obyvacka, ja sa na to stazujem a oni nic necitia. s tym hulenim cloveku aj nos odide. a najlepsie je ked tam je terez a oni si vedla nej zapalia. to ich vzdy tak spucujem jak chore vrany. 😠

vierka
26. aug 2009

juli - tu krv sa opytaj vanilky, ona mi to ratala - je exprdka 😀 😀 😀
len pekne lezkaj, nech si ja maly oddychne, urcite ti to nedalo a behala si stale aj ohladne stavby a tak, tak to preto...

lucul - KUK album!!! 😀

lucul
26. aug 2009

piki to po akych kostoloch chodis, sesternica je tiez nemanzelska a pokrstili ju v blumentali bez reci, dokonca aj krstni rodicia su rozvedeni a zobrati na urade a v pohode mohli byt

vierka - viem jak to v kostole chodi, ja chodim do kostola pravidelne 2krat do roka, na vianoce a na velku noc, aj ked ta velka noc, no menej pravidelne 😀 😀 😀 , ale tento rok musim ist este dvakrat navyse, ideme na dve svadby 😀
a dakujem, ja mu idem teraz daco kupit, lebo o 16h sa mame stretnut, tak nech nejdem naprazdno

nazdarek vevon - dakujem, ze drzis paste aj mne, ja ta mam ako taky krasny priklad, ze aj po MA to ide 😉

juli super, len pekne lezkaj, a mozno fakt samko zuruje a bucha sampus, ale nepodcenuj nic 😉

vierka
26. aug 2009

lucul - pozri album, pridala som tam to auticko!!!

vierka
26. aug 2009

alebo pobehat kostoly, v jednom to predsa musi ist!!! 😠

lucul
26. aug 2009

jej vierka to je mile, no nist, idem daco pokukat, tak sa tu majte krasne, zajtra som tu jak na koni, ibaze doletim na beruske 😀
papa

pikino
26. aug 2009

to su bestie zrusili mi fotku 😠

vevoncek
26. aug 2009

vierka veď doktor vie že si dlho robila drahoty a preto si myslela že treba ťa poslať na to IUI a nakoniec si prestaal robiť drahoty a vyšlo to alebo že by to bolo tým že si si odtrhla od úst??? 😀 😀 😀

tigi už keď sa všetko vyjasnilo tak zostanem tu s vami 😉

juli ja sa mám super a veľmi by som chcela keby si sa aj ty mala tak super škoda že sa ti nepodarilo zaspinkať ale to preto že sa bojíš ale hlavne že keď ležkáš je dobre no Samko asi oslavuje a nejako sa nevie do kožky vpratať ale veď oslavovať môže aj potom keď bude vonku nič mu neujde ak bude treba my mu zavinšujeme aj potom 😀

pikino
26. aug 2009

exprdka je dobreee 😀

vevoncek
26. aug 2009

piuki na teba som teraz zabudla no ono to záleží od farára moja švagriná sa tiež bála že jej nebudú chcieť syna pokrstiť, lebo jej muž nemá nič ani príjmanie ani birmovku ani neboli zobratí a dieťa už bolo na svete a krstný rodičia tiež boli taký že jeden mal všetko a druhý ani krst takže treba sa s farárom dohodnúť ˇ

lucul to som rada že som ti príkladom toho že aj po MA to ide ja verím že teraz to výjde aj tebe aj všetkým čo sa snažíte a budem sa veľmi tešiť škoda že piť nemôžem lebo ocino spravil takú dobrú griotku aj orechovicu že normálne by som to aj oslávila 😀

juliett99
26. aug 2009

piki ako to ze ti zrusili foto???? 😕 😕 😕 😕

veru veve nech len oslavuve ale z mierou,, potvorka mala uz teraz so mnou cvici co buce robit ked sa narodi???? 😀 😀 😀

vieri aj to moze byt ked dr. stefanikova apovedal ze je vsetko ok tak som aj viac zacala chodit a jasne ze aj vybavovat ked je Robi v robote musim ja ,, takze aj tym to moze byt..
stefanikova by sa prve opytala ci bol sex,, hahah ja uz ani neviem co to je,, a moj drahy tiez ,, aspon myslim,, 😎 😀 😀 😀

vevoncek
26. aug 2009

no mne to kamoška tiež vysvetľovala s tou krvou ale nejako som to nepochopila tak som sa spoľahla že to vyrátala dobre ale mne je to v podstate jedno čo to bude aj tak si raz kúpim barbínu 😀 čo po nej túžim už od mala

vierka
26. aug 2009

pikuska - no ved ja viem ako jej mam povedat 😀 😀 😀 ved ja ju lubim ako vlastnu 😝 😀
a aku fotku ti zrusili??? 😕

vevoncek - no skor to bude tym, ze som na to snazenie ani nemyslela 😀

juli - no ved ja som si hned myslela, ze si potom trochu povolila a viacej si zacala behat... takze mojka vratit sa pekne do kludoveho rezimu, bude to sice horsie ked Robi uz robi, ale maly uz zacne chodit do skoly a cele doobedie mozes prelezat - proste to tie dva mesiace este budes musiet nejako vydrzat 😉
a potom si to uzijes pri kocikovani, tam sa tak vybehas, ze ta az nohy budu boliet 😉

tak lucul pa a potom musis povedat co si kupila 😉