Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
12. mar 2010

vierka zabudla som - nevymenim 😀
mne prave chutia tie bublinky, co ja som nikdy nemusela 😅, a nasa bodka je zatial o 2tt mensia 😠

a este k bratom pubertiakom - ten moj ma cerstvych 18 a hroza, bila by som to niekedy, hlavne za jeho vybusnu povahu a povahu typu chrobak truhlik - vsetko viem, vsetko poznam 😠
a k svadbe v 21rokoch, tak bratranec mal 21 ked sa zenil, ale to boli s frajerkou (uz manzelkou) 3roky spolu a rok spolu zili u nasej starej mamy, ale ta baba tam robila komplet vsetko, ked sa maly narodil, tak byvaju uz samy a uz su skoro 2roky manzelia a mam pocit, ze ta baba je zodpovednejsia ako jej svokra, ale to zalezi asi od povahy 😵

kasami
12. mar 2010

Ahojte koceny 🙂
preberate porody ? aj ja som mala cisarsky ☹ a druhy bude na 98% tiez ...

inak, mne praveze sa zatial vobec neziada kofoly ani coly, a pritom kofola u nas doma stale tiekla prudom ...
ale ani pri Samkovi som nepila kofeinove ... a ani mi to nechutilo, a teraz asi tiez ... lebo kavu teraz nemusim, ked tak si dam bezkofeinovku s mliekom 1:1 inak to neviem vypit 😅
ale chute este nejake extremne nemam ...

kluara
12. mar 2010

Vierka, ďakujem. zatiaľ je všetko v poriadku, malý kope, až mi niekedy dobre naskakuje brucho 😀

tiež si musím kolu najskôr vybublinkovať. ja mám najradšej kofolu, hoci na začiatku tehu to mohla byť iba coca-cola, asi má iné zloženie, ktoré mi vtedy vyhovovalo 😀

lucul
12. mar 2010

u mna chute su - cola, kofola, vinea, kava, mlieko, a pri mne mamina pila stale kavu a ja som potom do troch rokov nespala 😀 (inak kavu a kofeinove napoje som nikdy nemusela 😅 )

vierka
12. mar 2010

lucul - faaaaaaaajn, nechaj si 😀 nas aj tak takymto tempom bude potrebovat velku manzelsku postel sam pre seba 😝
podla mna je to len tym, ze je mensie, ze ovulka bola inokedy a ze bolo neskor oplodnene... takze sa neboj, nabuduce ked pojdes dokimu, tak bude pekne vsetko vidiet 😉

kasami - no ty ho budes mat zo zdravotnych dovod taky, ale zober to z tej lepsej stranky - da sa to rychlejsie rozchodit podla mna 😉

kluara - tak to je super, ze pekne kope... je to uz tak davno co takto kopal ten moj... teraz kope z opacnej strany - zlaticko moje 😀

lucul
12. mar 2010

vierka ale asi ju mat nebudeme, lebo je vraj obycajska 😠 😀
kraaaaaaaaaasne fotky, na tej poslednej sa mi zda, ze ma tvoju pusinku, zlaticko 😵

kasami
12. mar 2010

Kluara 😀 bude to maly futbalista 😀 to je super, a aspon o nom vies, ze je v poriadku 😉 nebude dlho tva a bude s Lukaskom hrat futbal 😀

Lucka, ak mozes tak tu kavu radsej vypusti ...

Vierka, no neviem ci prave rozchodit ... ale v kazdom pripade aspon sediet 😝

kluara
12. mar 2010

ja som kávu nemohla ani pri jednom tehu do takého 5 mesiaca ani cítiť, a teraz znovu nemôžem bez nej byť.
lucul, presne ako píše vierka - asi bola neskôr ovulka 😉 mne vedeli určiť oplodnenie až podľa veľkého ultrazvuku, ale som rada, že sa mi môj gynekológ a tento doktor trafili do termínu iba s týždňovým rozdielom 😝

kluara
12. mar 2010

vidím, že sa bavíte o postieľkach. Lukáš mal postieľku ešte po mne a aj Maťko ju bude mať 😝 tá postieľka už zažila detíííííííí, ale svoj účel stále spĺňa, tak nech ešte pár rôčkov poslúži. mne Lukáš spával v postieľke do 2 rokov, a teraz sa naučil spávať s nami v spálni a ja sa nevyspím 🙄 tak buď manžel alebo ja odchádzame na noc do detskej 😝

lucul
12. mar 2010

ja mam na nu len strasnu chut, ale nepijem, ked tak si dam bezkofeinovu alebo caro a koooooooooooooopu mlieka 🙂, vcera bola vinimka s tou colou 😉

s ovu neviem neviem, robil mi folikulometriu a teploty nepustia, ale ved uvidime 🙂

kluara
12. mar 2010

Vierka, pozerala som fotky, Paťko je úžasný. a ten kurz masáží musí byť dobrá vec 😉 a posledná fotka je úplne, že wau 😝

tigi
12. mar 2010

ahojte babulky 🙂

tak mam dusicku na mieste, lucka zije!!! ty opica, dneska budes za trest cely den lehnit v posteli. 😝 a jaaaa som za teba vcera cvicila jak besna a ty si niekde liiiitaaas. to preto som hned potom zaspala doma na gauci, mala som nedostatok oddychu!! 😀

vierka - cici mici uz som ti aj chcela volat, sa nehlasis tak neviem ci zijete 😅 😀 malinky je na tej poslednej fotke uplne naaaaadherny, na zozratie. 😵 😵 😵 😀 no a o brachovi, vsak ty vies ako to je s nim, toto ma uz ale nacisto dorazilo. 😒 dame kavu. vy mate teraz v nedelu to krstenie?

kasami
12. mar 2010

Kluara rak taku postielku mame aj my 🙂 je po mne, po mojom bratrancovi, po mojom bratovi a kto vie este o kom ... teda este po Samkovi 😀 a bude aj pre mrnouska 😀
fuuuha, ze 2 roky ... to ten moj tam nezvladol ani polku toho 😝

Lucka hlavne sa netrap ... musis byt psychicky v pohode 😉 to je hlavne 😉

tigi
12. mar 2010

ja budem mat tiez este postielku po nas, je pekne uskladnena zatim u mamy v pivnici a mam v plane ju vytiahnut ked zostanem tehu a pekne ju zrepasovat. 🙂

kasami
12. mar 2010

Tigi vytaj v klube 😀

inak ja mam niekde na povale aj kolisku 😀 pri Samkovi sme ju nevytiahli ... ale teraz poprosim muza ... ved bude mat cele leto cas a moze ju osmirglovat a nalakovat ak by bolo treba 😀 a on to urcite s radostou urobi hlavne ak na to bude cakat jeho princeznicka 😀

lucul
12. mar 2010

tigi naaaaaaahodou, ked ty si uz zumbovala, tak ja som poctivo oddychovala 😠 😀 😀 😀

kati ja viem, som si povedala, ze to bude drobec po maminke 🙂 (teda aspon v porodnej vahe, teraz som jak slon, som sa rano vazila 😠 )

kasami
12. mar 2010

Lucka, vaha je vedlajsia ... hlavne, ze si v poriadku .. to je dolezite 😉

ja som prave volala muzikovi ... ze mam strasnu chut na parky 😀

tigi
12. mar 2010

luci vahu nevytahuj, ja som tu svoju strcila do kuta, lebo ma stvala, furt ukazovala viac ako mi je mile a pripustne 😅 😠 🙄

kasami
12. mar 2010

Tigi 😀 super riesenie ... schvalujem 😉

lucul
12. mar 2010

ale mna sa dr. pytal kolko vazim, tak som mu zahlasila 65kg v milej predstave, ze som zhodila viac a nezhodila, musim mu povedat, ze to je viac 🙄

kati parky a vsetky tieto udeniny mozem, cez vikend som draheho zlanarila na hot dog 😀 a vcera ja som si dala cigansku a on raznici a ja som mu z toho vyzierala klobasky a cibulku 😅

vikinka81
12. mar 2010

Caute babulienky 😉

No toto, ale nas tu je dnes 😀

Vierka malinky na tej poslednej fotke...no tuti muti 😀 😀 , zlatulienuckyyy 😀 pekny bruntos, mamickine mliecko vydatne chutiiii...drevorubac malinky 😀 😀 a ten kohuti hrebienok 🙂

Lucuuul..tak si sa vcera flakalaaaaaa 😕 no toto ale citam, ze sa o dva mesiace mozte stahovat, ked uz pomaly vsetko nakupeneeee 😀 😵 a z tou teplotou a grafom si nic nerob..ja som tento mesaic tiez z toho mimo 😅, graf mi posunul ovulu na 25DC a ja som aj testla na 21DC a tam krasne dve // dialnice... graf je asi pomylenii 😀 😀 a neboj, male bojuje tak sa nestresuj....ty pekne odychuj lazo , plazo...aj tie okna pojdeme poumyvat ked bude treba 😀

Kati je super...ze nemusis pichat..hlavne sa setri 🙂

A co sa tyka tych postielok..no uviidme, jedna este po nas lezi v garazi, mozno oprasime a ak nie mam po kom dedit doma..takze sa niako stresovat nabytkom nebudem, ked to pride 🙂

Ahoj Kluara ako sa dari 😉

lucul
12. mar 2010

tigi inak toto spravila mamina, chcela digitalnu vahu, ja som ju upozornovala, ze to ukazuje vela, ale nie, kupila a doma sa postavila na nu a uz neviem kde je, musela som sa postavit na staru 😀

viki kupene to nie je, ale vieme co chceme definitivne, cez vikend budu chalani malovat na bielo, lebo az v pondelok pridu tu kupelnu robit, r. bude volat kuchyniarovi nech spravi konecnu verziu a nech to urobi 😵

a okna mozte prist, my s katkou budeme lezkat a kontrolovat cmuhy 😀

ja mam po mne len taky ten kos, co sa teraz predavaju take tie labilne, tak sa tesim, je super, vlastne ten je este po mojej mamine 😵

lucul
12. mar 2010

ozaj viki, tak potom bude asi pravda ten graf, lebo ked si mala pozitivny ovu test na 21DC, tak ovu pride do 48hodin 😉

kasami
12. mar 2010

Lucul, zivansku budem robit zajtra 😉 tak sa tesim ... tiez zboznujem takto opecenu cibulku, mnam mnam

Vikinka, vidis, preto ja hovorim, ze z tych vasich grafov som uplne mimo ... ja by som z toho nevycitala nic 😕 fakt vas obdivujem

vikinka81
12. mar 2010

No Luculik 21Dc pozitiv a 22DC uz slaby tienik..tak myslis ze fakt ovula bola potom na 25DC...ale potom tie teploty no nechapem..aj tak sme sa tym padom netrafili 😉 😀

Ked uz o vareni moje zajtrajsie menu je koprova omacka, fasirka a zemiaciky ....a polievku neviem ... ale tesim sa, ze konecne dobre jedlo a moj zaludok zasyteny tie fas-food mi lezu na nervy a dnes je to tiez MC donald, lebo mam v praci malu neter bola u zubarky, tak pestujem 😉 🙂

A luculik pekne si ulohy rozdelila...cochvila a budete vo svojom 😉 🙂

A co sa tyk vahy...mala som doma gigitalnu..tiez sa mi zdalo ze ukazovala viac.., potom som sa vazila na tej lekarskej a zistila som ze ukazuje menej hore dole +-1,2 kg 😀 😀 a radsej sa teraz nevazim..aj tak mam vela a tu svoju vysnivahu vahu asi nebudem mat nikdy, radsej sa budem merat 😀 😀 a ked budem mat ploche brucho vtedy sa odvazim sa postavit na vahu 😀 😀

lucul
12. mar 2010

no ked si mala 21DC pozitivny, tak ten 23DC teoreticky mohla byt

my si zajtra spravime pizzu, mnam, milujem taku domacu 😝

ja asi svoju vysnivanu vahu mat nebudem, ze? ☹ 😀

kasami
12. mar 2010

Viki, vyborne menu na zajtra 😉 hned by som si dala 🙂

vikinka81
12. mar 2010

Lucik co stresujes, mat taku vahu a postavu ako ty tak chodim pysna ako pav...co blaznis... 😕 😵 neboj sa tych kil..po porode pojde pekne vsetko dolu 😉

Juj ked ja rada varim a peciem...aj dufam, preto je manzel spokojny z vyberom 😀 mi sa vzdy dohadujeme ku konci tyzdna co budemem varit..nas je doma aj viac...tak musime nakupit veci dopredu...ale potom sa ja tesime z vyberu 😀

vikinka81
12. mar 2010

A akoze nic v zlom..len ja som tu z tou ovulou trochu sa citim divne..teda nerozumiem tomu...takze na 21DC som mala ovu test pozitiv a takze to znaci ze jajo bolo pripravene a prasklo a 48 hod caka na tu spermosku ..tak je to? takze tym padom ovula bola na 23 DC cyklu a tym aj konci ovulacne obdobie.... 😀 😉 dufam, ze nebudem za blondinu 😀

A ze preco nase maminy rychlo otehu....sa netrpaili teplotami, niakou ovulaciou a aka bola vysoka populacia... 😀 😀 a uzivali si sexu 😀

Ste vcera pozerali kdesi v romskej osade bude 14 rocna mama a 13 rocny otec...ten krat poprve 😀 😀

lucul
12. mar 2010

joj moja, dakujem, ale to si ma nevidela v plavkach 😒, a ked som zacala s drahym chodit, to som mala 53kg a takto si ma vypasol 🙄, no ale teraz s tym nist nespravim, ale od januara zacnem na sebe makat a bude to to co to bejvavalo (a neberte mi iluzie 😀 )

a akoze k tomu vykladu - asi - pride piki vysvetli 😀

a k tehu mojej maminy sa nevyjadrujem, ona velakrat potratila takze tiez to nemala jednoduche 😒

nevidela som to, take veci ma privadzaju do zurivosti 😠 a to neni ich posledne 😠