Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vanilkka
11. aug 2009

a ako je mozne ze doteraz hovoril ze je vsetko v poriadku?

kasami
11. aug 2009

Ahoj babulky 😉

Tigi, neboj, bude to dobre, ja som bola dnes na krvi, tiez kvoli hormonalnemu profilu ... vo stvrtok by som mala mat vysledky ... tiez mi trosku lepi ...

vierka
11. aug 2009

lucul - pa pa pa 😀

tigi - ved my sa pozname... prave preto, ze si FB prestala pouzivat 🙂 😉
ved my sa o tom porozpravame este zajtra, ale ako som uz dnes povedala, mozno zorvna tento mesiac nemas ovulku, ako aj ja ked som bola na prvej folikulometrii a HP mi dopadol super a potom som ovulku mala... takze ja vkladam do Eliasa vsetko co mam - aj to co nemam 😉

vanilka - ved to, do mna si to hustila pekne dlho 😀

kasami - ahojcek, tak uz si po navsteve lekara, tak daj potom vediet ako si dopadla 😉

kasami
11. aug 2009

dam, dam 🙂 isto

ved komu inemu by som to vykecala 😀

vierka
11. aug 2009

a keby si nemala cas pisat, tak moje cislo na fon mas 😉
ale drzim palce, aby to bolo vsetko v pohode 🙂

vierka
11. aug 2009

baby, co sa stane ked si dam na kofolu broskynu???? 😕 😅 😝 😀

tigi
11. aug 2009

vani asi preto, ze doteraz sa nezameriaval na to, ze sa snazime otehotniet. povedal mi ze funkcne je vsetko v poriadku, len musi zistit preco to trva dlhsie ako by malo. ja som tam doteraz chodila iba na pravidelne prehliadky, takze asi neriesil ked nemusel.

kasi ahoj 🙂 tebe robil hormonalny profil preventivne, alebo nieco zistil doktor?

vanilkka
11. aug 2009

vierockaaaaaa hustil to do teba manzel inak by si nebola tehuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 a asi kvalitku 😀 😀 😀

vanilkka
11. aug 2009

mne raz kukali na vajka ked som lezala uz v nemocnici tak ako sono celkove z vnutra pred operaciou a som potom hned pisala vierke nech mi to vysvetli co mi ta doktorka povedala lebo som nerozumela ani prd a vierka mi odpisala ze to znamena ze si mam davat velky pozor na sanitarov vtedy 😀 😀 😀 😀 😀

tigik ty cakas aspon na mna,,,to je o tom,,,proste tvoje telo si povedalo ti sije? a co vanilusa! 😀 😀 😀

vierka
11. aug 2009

vanilka - ako vies ze manzel???? ved ja som castejsie v praci ako s nim 😀 😀 😀

no ano - dva funkcne a takmer prasknute folikuly na oboch vajecnikoch - tomu sa hovori jedine "pozor na sanitarov!!!" 😀 😀 😀

juliett99
11. aug 2009

tigi tak je dobre ze nieco zistili,, ked ti urobi profil tak uz bude vediet co nasadit a urcite sa coskoro zadari,.. a hadam aj nasej ninuske sa coskoro zadari no nie ninka,?

tak ja uz som nakrmila ten nas statok.. pani sak by im nestacilo ani cele prasa,, ty koky zachvilu budeme varit v kotloch 😀 😀 😀

kasami
11. aug 2009

Vierka, to este len zistis, ak to skusis 😀 😀 😀

Tigi, bola som na kontrole, len na takej rocnej ... a vlastne este minuly rok, sme sa dohli, ze ak sa nam do konca roka nezadari, tak nam pomozu ... len vlastne my sme sa potom aj prestali snazit ... a tak som to neriesila ... len teraz som za nim isla a urobil mi ultrazvuk, povedal ze vsetko je ok ... zatial ... ako maternica a vajecniky. No a ze mam prist na ten hormonalny profil, aby zistili, ci je vsetko ok ..., hladina hormonov, zlazy, stina .... a tak ... tak neviem
jedine co zatial viem je, ze ak by som bola tehu, tak mam bezat na hematologiu po nejake lieky ...

vierka
11. aug 2009

kasami - ja viem, ze ty si tam mala aj jeden cas problemy a bala si sa otehu, ale verim, ze ked budes tehu, tak lieciky z hemato ti pomozu a bude to oki...

no uz som to riska - zjedla som tu broskynu... zajtra vam poviem ako sa (s prepacenim) "sere v tescu" 😀 😀 😀

kasami
11. aug 2009

no ved to, lebo mne stale lepi ☹

a k tomu s tym tescom, to ti fakt budem drzat paste 😀

vanilkka
11. aug 2009

vierkaaaaaaaaa ale to musela byt nejaka nahoda obe ovaria folikularne o rozmeroch uz neviem akych povedala. sak som kukala na nu ze akym jazykom sa so mnou rozprava 😀 😀 😀 😀 tak bohvie v akom stave je to teraz po kyretazi,,,mozno tiez nic moc....to je baby co....vy aspon viete na com ste ja to neviem kym nezacnem,,,ja nie som ani v prvom leveli este ☹

julik snad niekedy ked sa rozhodnem vies v com 😒

vierka
11. aug 2009

kasami - a aky tam mas vlatne problem? ked mas ist na tu hematologiu? zabudla som...
podla mna to bude dobre, ved kocky co maju hocijake problemy a pomahaju lieciky bez problemov maju zdrave a krasne babatka... moja byvala kolegyna si cele tehu musela pichat denne injekcie do brusku a ma takeho krasneho chlapca 🙂 bude to dobre mojka, ja tomu verim 😉

bambi7
11. aug 2009

cafte

malu zobrala svokra von tak som chvilku sama....mala vobec nespala tak snad vonku bude uz nechce spavat vsetko sleduje a sleduje 😀

vevoncek
11. aug 2009

vierka keď si dáš kolu a potom broskyňu to by sa ti nič nemalo stať horšie by bolo keby si to spravila naopak najkôr broskyňu a na ňu kofolu ja vždy keď som jedla ovocie som si dala hryz niečoho suchého chleba rožok a tak aby som sa mohla napiť ale ževraj najhoršia kombinácia je napiť sa po čerešniach takže neboj nič ti nebude

vani ja som myslela tak že či tam nemáte nejakého tehnika takého pekného že by si na neho žmurkla a on by ti to odblokoval 🙂

tigi tak to ma mrzí že máš takéto problémy ale mohol to doktor aj skôr riešiť ja by som si asi vymyslela niečo aby to rýchlo riešil len v tvojom pripade neviem čo v mojom to bolo jednoduchšie

Slávka u nás je opačný prípad nejako nám v poslednej dobe nechutí jedlo nám vydrží aj celý týždeň 😀 (ušetríme)

vanilkka
11. aug 2009

vevonik tu je ich viac a prave ten co sedi na serveri je dost zvlastny cloviecik ktory nema nikoho rad,,,mame problem mu zavolat ked sa nieco pokazi nie ze odblokuj ma...by ma poslal a ostatni s tym nerobia kazdy ma nieco ine na starosti

perla200
autor
11. aug 2009

vierka- no snád to prežijem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kasami - a prečo na hemato...ja som bola sledovaná celé tehu na hemato....ale hádam nič hrozné to nemas?

vevoncek - aj tebe ak utekajú tie týždne tt...bože ten čas letí🙂

tigi - neboj sa...vidíš v tejto téme sa rodia aj zázraky....vid skoro vsetky....

baby ozaj za mesiac sa sťahujeme asi..tak potom ste pozvané k nám na mini kolaudáciu 🙂 to len aby ste si urobili v kalendári miesto 😉

kasami
11. aug 2009

Vierka, trombofiliu ... volaku mutaciu ... ja uz ani neviem ...

bambi7
11. aug 2009

ahoj kasami a co zistili na hematologii?a neboj sa nic vsetko bude dobre pozri na mna bala som injekcie na zrazanlivost cele tehu a pohoda a mam krasavicu zdravucku doma drzim moc palceeeee

vierka
11. aug 2009

vavoncek - no ved hadam by sa nemalo nic stat 😀 😀 😀

vanilka - normalne nabuduce ked pojdes do nemocnice (ale verim, ze tam pojdes najblizsie az na porod) ti normalne navlecem pas cudnosti a bude jedno ake folikuly mas 😝 😀 😝
a po tej kyretazi by nemal byt problem, prave ze to tam mas pekne precistene a telo ti pekne funguje ako ma 😉

bambi - no ved ja stale o nej hovorim, ze je to diskotekovy typ, ale je krasna 😀

inak uz som aspon v praci na nieco dobra - na porovnavanie... kolegyne sa najedli a potom hovorili ze uz maju take velke brucho ako Vierka... nuz som zvedava, kedy zacnu porovnavat svoju inteligenciu s tou mojou 😝 😀

bambi7
11. aug 2009

no vierocka pockaj ked sa raz vyberie na disko 😀 namaluje sa a nasho tatinka trafi 😀 😀 😀 je to jeho princeznicka to bude sranda

vierka
11. aug 2009

perluska - no vidim, ze pises... tak hadam to nepise tvoj duch ale ty 😀 😀 😀

tak kolaudaaaaacia 😀 aby sme zase neskoncili v Kerendéši 😀 😀 😀

bambi - podla mna pojde na tu diskoteku s nou 😀 😀 😀

bambi7
11. aug 2009

kasami neboj sa babule co si s nimi pisem maju tiez mutacie a teraz maju male babenka 😉 vsetko sa spravi uvidis ja nemam ziadnu a brala som da sa zvladnut vsetko a ty si sikulkaaaa 😉

kasami
11. aug 2009

No ved aj ja to mam asi brat ... povedala mi vted hematologicka, ze bud lieky alebo injekcie ...

ja som bola este v septembri ... uz si to nepamatam 😝

bambi7
11. aug 2009

no vierocka je to mozneeee 😀 alebo bude za stromom sledovat 😀

bambi7
11. aug 2009

kasami da sa to ja som mala250inj a dalo sa 😉

juliett99
11. aug 2009

vani moja ja viem o com pises, tak drzim palceky aby sa to dalo vsetko do normalu a mala uz aj ty klud..

bambi takze si teraz uzivas ked je nika vonku super.. 🙂

kasami ahojky dlho si sa tu neukazala,,
dnes sme sa tu nejako vsetky stretli zeby to bolo tym dazdom?? 😀 😀