Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
24. aug 2009

perluska - jasne, my sme take spolubojovnicky proti mrche a celosvetovej krize 😀 jendo sa nam poradilo, teraz to druhe 😀

pikuska - a ze co sa tych tvojich psikov kazdy boji 😀

vanilka - videla som Juli a mojka, uz aj ona ma velke kozy 😲 😀

lucul - no tebe sa povie, ale ja som bez auta, ja sa mozem vozit tak maximalne na vlastnych nohach 😀

tigi
24. aug 2009

baby taka som rada ze vas tu vidim vsetky pokope. 😵 😀

luculi inak mne sa tiez nezdas moja, 😝 😀 pred kolkymi dnami si mala ovu? uz si poslala tu visnovu vec do zachodu?? 😉 😀

pikusi ja si tu flasku mozem dat aj na stol a tvarit sa, ze prave s nou nieco riesim, preto ju mam na stole. 😝 😀 inak som baby neodolala aisla som si zapalit, ale po dvoch slukoch som to zahasila. fakt mi to nejak nerobi dobre. 😅

leri
24. aug 2009

idem do mesta uradovat ...........alex zaspi vzdy tam kde sa robi, tak asi preto je uz od siedmej hore, lebo nic nerobim 😀

vanilkka
24. aug 2009

tigi skor ty sa nam nezdas cica....aby ti nechutili cigarety to znamena len jedno..............................starnes! 😀

lucul
24. aug 2009

akoze tigi ja sa nezdam tebe? to ale ani ty sa nejak nezdas, cigy ti nechutia, no uvidime mrcha nepride ani jednej 😵 a visnova vec zatial bubloce poslala som jej suchy roztek ale len polovicu 🤐, ale to nebude ono, ovu bola pred tyzdnom asi tak nejak 😒 , naaaaaa sak uvidzime povedal slepy 😀

tigi
24. aug 2009

veru vanilka, moja zosuverena koza na krku zacala protestovat. 😝 😀

ahoj leri, dondi coskoro spat a vybav secko co treba. pa. 🙂

lucul
24. aug 2009

vanilka 😀 😀 😀 😀 😀 a mam oplutu obrazovku 😀

lucul
24. aug 2009

leri vela stastia pri uradovani, papa 🙂

vanilkka
24. aug 2009

baby ale keby ste videli ten mech pukancov co zosrotovala vierka v sobotu a robila bordel a vyrusovala ostatnych 😝 😀

vanilkka
24. aug 2009

leros feros caweeeeeeeec 🙂

lucul
24. aug 2009

ale vani je dobre ze ich jedla, dnes vo fun-ku vraveli, jak su pukance zdrave, akurat nemaju byt vela osolene 🙂

kasami
24. aug 2009

ahojky fesandy 🙂

ako sa mate ? ja vas vobec nestiham 😠

vanilkka
24. aug 2009

ale ja sa z toho tesim 😀 pukancova vierka,,, nie je krajsi pohlad 😀 ja som zasa buchla k tomu mensiemu baleniu pukancov aj m&m cele obrovkeeeee 😀

vanilkka
24. aug 2009

ahoj kasami,,,no vidis,,,bola tu mensia psychoanalyza ale inak po starom 😀

vierka
24. aug 2009

leri - to asi preto, ze chodil s tebou do prace a nechcelo sa mu robit, tak sa radsej tvary ze spi ked pridete niekam kde sa robi 😀 si ho trenovala este v brusku 😀

tigi - ja kukam, ze jake KOZY mas na krku??? 😀 som si myslela, ze si podstupila vyhladzovanie brasok a ze ti zozadu potiahli kožu a tym mas kozy az na krku... este jedno taketo vyhladzovanie a mas ich na cele 😀 😀 😀

kasami - ahojcek... a co takeho stvaras??? 😀

vani - no ste sa ma snazili presvedcit najprv, ze maly balicke bude stacit, ale ved to je moc male, aj ten stredny bol maly... nabuduce budu velke 😝 😀
ja som rusila??? a pritom som slusne chcela len zbalit sacik a nehadzat ho na zem, lebo som slusne vychovana... aj tak tie topanky nic nehovorili, tak si o nic neprisla 😀 😀 😀

pikino
24. aug 2009

vierka 38-39 ako ktore. 😀 dojdi vyber. 😀

lucul inak mne bolo zle tak na 5-6 den po ovulke ma napinalo a tocila sa mi hlava a potom nic. a za 13 dni uz boli 2 ciarky.

tiez som zrala pukance ked som bola tehu strasne mnozstva a teraz trcia v skrini a nikto ich neje. 😀

vierka
24. aug 2009

pikuska - no to je akurat a este ked mas doma aj pukance 😝 😀 hned som tam - len prosim ta zavri krokodilov do skrine 😀

vanilkka
24. aug 2009

ale ja som hladna ako tiger baby 😠

vierka
24. aug 2009

vanilka - mam tu horalku, obetujem polku 😉 aj celu ze si to ty 😀

juliett99
24. aug 2009

ahojky babule,
hmm ako vas tak citam tak dnes ste to tu riadne rozvyrili,,
ja som sem tiez urcite cas nechodila,, lebo sa mi zdali nazory perli dost bezcitne,, a viem ze som neni sama kto ma taky nazor.

ale ako tak citam jediny kto si na mna spomunul bola lucul,, a az potom ste si spomenuli aj na mna,, ze aj ja som k vam volakedy patrila,, a hadam aj patrit budem.
Ja viem ze nie som podla vaseho gusta hlavne podla perli,, a mozno aj inych,, ale tak urobila som to co som urobila a presto vsetko si myslim ze som urobila dobre a som konecne stastna.
Taktiez dakujem ako aj Vanilecka ze ste ma neprepierali na ploche,, 🙂

a co sa tyka co ma dnes serie ze: hmm toho je viac.
elektriku este nemame lebo zas mame problem s elektrarnami,, este nas neprepojili na dom..
plynar asi pride vo stvrok,, hadam
Robi este stale bez vodicaku,, a asi este aj dlho bude,, ☹

A inak vam prajem svinky babulkate pekny dnicek... aj tak som rada ze sme sa nasli..
Vierocka aj tebe sa zdalo ze mam uz velke kozy?? 😀 😀 😀 😀

tigi
24. aug 2009

vierka - neboj, kozy mam zatial na tom istom mieste. spytaj sa ma ale za 20 rokov, to sa budu pohybovat niekde v oblasti pupku. 😝

baby zabudla som vam povedat.. boli sme s manzom na koncerte R. Mullera v amfiku v Trnave a bol UZASNY. 😵 fakt, akoze ja som od toho koncertu moc necakala, ale bolo to perfektne. velmi dobre straveny vecer musim povedat. 😵 🙂

lucul
24. aug 2009

piki a ze si ma neponukla botkami, ked som bola u teba 😀

ja nejsom hladna, ja by som obsah zaludka najradsej vyhodila 😖 , ale s tym sa delit nebudem 😀

vierka
24. aug 2009

lucul - no nechcem urazat tvoju ponuku, ale to by sme asi ani nechceli 😀 😀 😀

tigi - "jo kozy, asi takhle" 😀 😀 😀
tak bol super, aj som na teba myslela, ze co tam ty budes robit, ale ked bol super, tak to bol naozaj dobre straveny vecer... a co to divadlo? pojdeme??? 😀

juli - no ty uz maaaaas kozy... ja mam proti tebe kozenky 😀 😀 😀 ja mam v kancelarii na nastenke tu fotku z nasho prveho stretnutia a na tej fotke ich veru maaaaarne hladam 😀 😀 😀
a teba lubime ako vlastnu 😀

vanilkka
24. aug 2009

juliana 😀 napichni si elektrinu ako ti na coburgovej 😀 😀 😀 😀 s tymi kozami ma serkaas 😠 😀

tigi neboj zmotame ich potom ako samrolku aby vliezli naspat do budy do podprdy 😉 😀

lucul
24. aug 2009

juli ja ked som ta stretla vtedy v piatok nazivo, tak som mala taky zvlastny vnutorny pocit, ze nieco mame spolocne, ale neviem co, ale ja na to pridem 🙂

vierka - inak neuveris, ale myslela som si 😀

juliett99
24. aug 2009

aj ja obcas mrknem na tu nasu prvu fotku,, a tam mam kozenky dakde pod kozou,, xixixi 😀 😀 😀

ako tak citam ze tu mame nadejnu snazilku -tehulku tfuj tfuj,, tfuj,, 🙂 drzim palceky..

nas sami, od piatku tak kope ze ako by sa chcel prebojovat na sampionat,, uz ani v aute necuci ked soferujem,, neda pokoja ani v noci potvorka mala,, som zvedava na poradnu v piatok,, 🙂

kasami
24. aug 2009

no baby 😠

prave som docitala, co ste tu dnes riesili 😠 a na mna si nikto ani nespomenul ... ani v dobrom ani v zlom (aspon dufam)

ale celkovo vobec neviem, ci to je dobre 😝

inak ako tu myslim, ze Perla dnes pisala, ze chce citat ako sa snazilky pekne snazia, ako sa tehulky tehulkuju a ako maminky chvalia svoje deticky .... tak ja som sa dnes chcela pochvalit, akeho mam sikovneho Sergejka, ale teraz neviem ci mam ....

a apropo ... do toho sveta mody, kabeliek a topanok musite zasvatit aj mna ... som uplne mimo 😅

juliett99
24. aug 2009

vani,, sak pockaj ked porodim a odkojim tak zas ich budem hladat,, 😀 😀 😀

lucul po pravde aj ja som mala zvlastny pocit z teba,, no zatial som este nedosla nato co by sme mohli mat spolocne. hadam ked nato prideme dame si vediet 🙂

vierka
24. aug 2009

juli - lucul - ze by ste mali spolocneho frajera??? 😀 forek 😝

lucul - no jaka si ty s nami prepojena, ze si to hned vedela 😀

juli - a ten moj kolega sa ti potom aj ozval, ci ani nie???
no maly by chcel asi soferovat za teba uz 😀
a drzim palce na piatok 😉

a v stredu tu mame dvoch malych oslavencov 😀

juliett99
24. aug 2009

kasami,, ahojky,, a ty sa nam mas ako??
nebola som tu dlhsie, ako bolo u Dr ako ste dopadli,, ?? boli ste na tom oplodneni?? 🙂